Nu alle dames-, heren-, en kinder bëlffflUdQ'S Ter Sta! Wandeltheater over sagen en legendes Toilet in je tas Rabobank introduceert Rabo HypotheekHulp® Het is tijd voor de Rabobank. Geldig van maandag 12 juni t/m zaterdag 17 juni. De beste begeleiding bij de aankoop van je eerste huis. Als je voor de eerste keer een huis gaat kopen, komt er nogal wat op je af. De Rabobank biedt je de hulp die je nodig hebt. We regelen de juiste hypotheek en verzekeringen en de rompslomp er om heen, zoals taxatie en notaris. Daarnaast nemen we een flink deel van de bijkomende kosten voor onze rekening. Bovendien nodigen we je na een jaar uit voor een Update gesprek, om te kijken of je nog tevreden bent over je hypotheek. Met de Rabo HypotheekHulp is het kopen van je eerste huis een hele zorg minder. Maak snel een afspraak met een van onze hypotheekadviseurs. Het is tijd voor een bank die het anders doet. Dinsdag 20 juni 2006 30 30 kassakortingJ Fashion House HOLTEN - Dit seizoen vindt er op diverse data en tijd stippen een leuke theater wandeling plaats in het Na tionaal Park de Sallandse Heuvelrug. Tijdens een wan deling worden op verschil lende plekken scènes uit een toneelvoorstelling gespeeld. De voorstelling wordt meer dere malen opgevoerd. Op zaterdag en zondag 1,2,8 en 9 juli om 14.00 uur en 19.00 uur. Het startpunt voor deze unieke theaterwandeling is Natuurdiorama Holtcrberg in Holten. Gedurende een aantal zaterda gen is een groep jongeren, on der leiding van regisseuse Maryse van der Lee, bezig ge weest met de voorbereidingen van de voostelling Uit de mist. Tijdens een wandeling in het prachtige decor rondom Na tuurdiorama Holterberg wordt men zo'n 100 jaar mee terug genomen. In die tijd werd het werk op het land nog met de hand gedaan. Zwaar werk en veel keien op het land die met de hand nauwelijks te ver plaatsen waren. Boer Jaantie had het dan ook niet makke lijk en zijn buurman Boer Vollik deed erg zijn best om het hem nog moeilijker te ma ken. Maar de witte wieven schoten Jaantie te hulp. Al wandelend zal de legende voor iedereen tot leven ko men. De voorstelling is vrij toegankelijk, duurt ongeveer een uur en van klein tot groot zal worden aangesproken door de voorstelling zelf en natuurlijk het prachtige decor, dat wordt gevormd door de natuur en de omgeving zelf. Als men wil genieten van een prachtige wandeling en tevens onderweg vermaakt wil worden met theater, dan is dit de gelegenheid om er op uit te trekken. Het is geen ondenkbare situ atie: je hebt hoge nood. er is nergens een toilet voor han den en wildplassen is verbo den. Wat nu? Met een nood- toilet op zak heb je een oplos sing letterlijk en figuurlijk bij de hand. De urine die in dit zakje terechtkomt, wordt na melijk in vijf seconden veran derd in een geurloze gelei, waarna het noodtoilet in de prullenbak gegooid mag wor den. Voor 12,50 euro ont vang je vijf noodtoiletten. Meer informatie is te vinden op www.gadgetfun.nl

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 30