Evenementen Lucky Co Reggeher s telpr oj eet Kijkje in tv-toren Kerkdienst Word jij in Holten onze oproepkracht voor de keuken? Samen Tafelen Wiezo naar Binnenhof Gospelgala Dangerousmind Ibiza Opeth Leiboom Dinsdag 20 juni 2006 25 MARKELO - De jaar lijkse Dag van de Ar chitectuur wordt za terdag 24 juni gevierd. Deze landelijke mani festatie heeft als the ma: verboden terrein. In Twente wordt de zendmast in Markelo opengesteld voor een beperkt publiek. Na aanmelding aan de voet van de toren, bij de stand van het Archi tectuurcentrum, is be stijging tussen 11.00 en 16.00 uur mogelijk. Voorafgaand aan de Dag van de Architectuur kan het publiek ideeën indie nen voor mogelijke her bestemming van de to ren. De uitslag wordt za terdag 24 juni om 16.00 uur bij de zendmast be kendgemaakt. Kan het nog hoger? Jazeker, want de winnaar mag mee met een ballonvaart die op een later overeen gekomen tijdstip zal plaatsvinden. Rond de voet van de mast zal zaterdag 24 ju ni een tentoonstelling worden gehouden over hoogbouwplannen in Twente. RUSSEN - De Evange lisatiecommissie Wier den houdt zondag 25 ju ni om 11.00 uur een dienst in de Witte Tent op Overheempark 't Mölke te Rijssen. RIJSSEN - Lucky Co staat komend weekend bol van de Evenementen in Luc ky Co. Het aanbod is zoals van Lucky ge wend, zeer variabel en voor verschillende doelgroepen. Te beginnen vrijdag 23 juni met een Primeur voor Oost-Nederland en misschien wel voor heel Nederland: het grote groep 8 Eind- feest. Lucky co houdt in navolging van het Exa- menfeest, dit jaar voor het eerst speciaal voor iedereen die de basis school gaat verlaten Het Grote Groep 8 Eindfeest. De leerlin gen van groep 8 kennen de Teenageparty's in Lucky al, maar dit is écht speciaal voor de schoolverlaters en hun vrienden en vriendin nen. Ook deze avond zal alles dat Lucky zo leuk maakt weer van de partij zijn; dus de beste dj's, de mooiste Licht show en de allerleukste barmensen. Deze avond zal er geen alcohol en geen rookwaar worden verkocht. Minimumleeftijd is 12,maar een jaartje jon ger of ouder mag na tuurlijk ook. Kaartjes zijn inmiddels te koop via de bekende voorverkoopadressen en kosten in de voor verkoop 3 euro en aan de kassa 4 euro. De avond begint om 19.00 uur en is om 22.30 uur afgelopen. Na afloop van het Groep 8-feest zal de zaal snel weer omge bouwd worden tot het domein van de hardsty- le-liefhebber, want van af 23.00 zal het start schot klinken van Luc- ky's populaire Hardsty- le-feest Dangerous mind. Dit Dance-feest is inmiddels uitge groeid tot een van de best gewaardeerde Hardstyle-feesten in Oost Nederland en wordt dan ook altijd druk bezocht. Met top dj's als Luna, Showtek, Ruthless en Residence BAZZZ ach ter de draaitafels. Aanvang is om 23.00 uur en einde van het feestje zal ergens in de vroege ochtend zijn. Tickets 10 euro in de voorverkoop en 15 euro aan de kassa. Mini mumleeftijd 18. Lucky staat zaterdag 24 Juni geheel in het teken van Ibiza. Ibiza staat voor zon, zee, zomer, sexy meiden en jon gens, lekkere drankjes, de leukste en meest trendy feesten, zien en gezien worden en na tuurlijk die wereldbe roemde Ibiza Sound. Dresscode deze avond: wit. En de meest origi nele white dressed, wordt beloond met een reischeque. Aanvang: 21.30 uur, Entree: 5 eu ro (tot 22.30 uur vrij). Leeftijd: tot 00.00 uur 16-plus, na 00.00 uur 18-plus. Zondag 25 juni is Luc ky het domein van de liefhebber van de beter metalmuziek. Deze avond zal nie mand minder dan de band Opeth een exclu sief concert verzorgen in Lucky. Het is tevens het enig concert in Ne derland. Tickets: 18 euro in de voorverkoop. Zaal open: 19.30 uur; aan vang 20.30 uur. REGIO - De kans op wateroverlast in de toe komst verkleinen. Dat is het belangrijkste doel van het Reggeherstel- project Kalvenhaar. Waterschap Regge en Dinkel en Landschap Overijssel startten eind 2004 met de voorberei ding van het project en nu, half juni 2006, is de eerste schop de grond in gegaan. De werkzaamhe den die nu zijn gestart, worden in oktober afge rond. Het project is een samenwerkingsverband tussen waterschap Regge en Dinkel, Landschap Overijssel en de gemeen te Hellendoorn. Tussen de Regge en de Overwaterweg nabij Hul- sen is het project Kalven haar gesitueerd. Het ge bied is in het Natuurge biedsplan Vecht-Regge aangewezen voor natuur ontwikkeling en er zijn zeer goede mogelijkhe den om die te combine ren met waterberging en rivierherstel. Hiermee wordt de kans op water overlast in het gehele Reggegebied in de toe komst verkleind. Het wa terschap Regge en Din kel herstelt twee oude ri vierarmen in ere, waar door de natuurlijke me ander weer terugkomt in de Regge. Dit laatste is mede mogelijk gemaakt door de medewerking van een inliggende parti culiere grondeigenaar. Landschap Overijssel is verantwoordelijk voor de natuurontwikkeling in het gebied. "Een natuur lijke samenwerking tus sen water- en natuurbe heerders" vertelt project- SÉRs Zorggroep De Leiboom is een samenwerkingsverband van zes woon- en zorgcentra en twee verpleeghuizen in Boskamp, Deventer, Diepenveen Colmschate, HoltenOlst, Raalte en Schalkhaar. Ons motto is "Vrijheid in Zorg". Vrijheid voor cliënten en mede werkers: in diverse vormen van zorg- en dienstverlening, in opleiding en ontwikkeling. Rekening houdend met de couleur locale van de diverse locaties en met de vermogens van onze mensen. Dat is wonen werken en samenleven binnen www.zorgtalent.nl leider Jan van Klompen burg van het waterschap. "We zijn blij nu daadwer kelijk aan de slag te kun nen gaan met dit stukje Regge, en dat alles in perfect overleg met de gemeente Hellendoorn. Er volgen de komende ja ren nog meer Reggeher- stelprojecten waarbij, tel kens in samenwerking met verschillende part ners, de Regge weer meer ruimte zal krijgen." Ruimte voor een natuur lijke Regge! In het verle den werd het riviertje de Regge gekanaliseerd, maar het krijgt nu weer zijn natuurlijke, meande rende verloop terug. Zo wel natte als droge weer- sextremen kunnen zo worden opgevangen en dit voorkomt zowel wa teroverlast als waterte kort in het Reggedal. Zo ja, dan assisteer je in woon-zorgcentrum Diessenplas bij het portioneren van maaltijden. Verder déél je eventueel broodmaaltijden uit en verzorg je koffie-, thee- en fruitrondes. Daarna haal je de vaat op en bedien en controleer je dè afwasmachine. Uiteraard zorg je er ook voor dat de overige keukenapéaratuur gereinigd wordt. Een echt zelfstandige job dus die je in de regel verricht tussen 09.00 en 14.00 uur en af en toe in de middag. (V Je VMBO/LBO-niveau combineer je zo mogelijk met ervaring bintten een instellingskeuken. Verder kun je zelfstandig werken en ben je oplettend, zeker daar waar het gaat om systematiek, ordelijkheid en hygiëne. Uiteraard heb je affiniteit met voeding. Belangstelling? Stuur dan voor 7 juli a.s. je brief naar de dienst PO&O, t.a.v. Marlou van den Bosch^postbus 278, 7400 AG Deventer (personeel@de-leiboom.nl). Voor meer infg bel je met Raymond ten Broeke, hoofd voeding, telefoon (0548) 3j||25 05, óf kijk je op www.de-leiboom.nl. VVIERDEN-Belang stellenden kunnen donderdag 6 juli Sa men Tafelen in de re creatiezaal van het Wedervoort in Wier den. Mensen zijn dan in de gelegenheid om in ge zelschap van anderen de warme maaltijd te nuttigen. Het is een activiteit van UVV- Tafeltje Dekje, Thuis zorg Noord West Twente, Woon- en Zorgcentra De Kop pel, Accolade en Stichting Wonen Wierden Enter. 'Sa men Tafelen' vindt sinds een aantal maanden iedere eerste donderdag van de maand plaats. De kosten van deelna me aan het Samen Tafelen bedragen 5,55 euro. Dit is ook de prijs van de maaltij den aan huis van Ta feltje Dekje. Dit be drag dient tijdens het Samen Tafelen be taald te worden. WIERDEN - De ko mende Wiezo Wierden- se Zomerfeesten on dergaan een gedaante wisseling. Was in het verleden het muziek- terrein de oude mu ziekkoepel aan de Nij- verdalsestraat, de plaats waar het alle maal moest gebeuren. Dit jaar wordt het Bin nenhof het muziek- plein. "In november kregen we van de gemeente een brief dat we ervan uit moesten gaan dat het Cultureel Podium bin nen afzienbare tijd ges loopt zou worden, op basis van deze gegevens zijn we opzoek gegaan naar een alternatieve plek. Na lang wikken en wegen zijn we op het Binnenhof te recht ge komen. Dit hield in dat we een plein dat vele malen groter is dan het oude plein moeten zien te vullen met mensen. Gelukkig verkeerden we in de situatie dat het ou de plein wel heel erg krap aan het worden was," aldus de organisa tie. Het plein moet voor de Wiezo worden aange past. Zo komt er een mobiel podium te staan ter grote van de oude muziekkoepel en wordt het plein gedeeltelijk overkapt en komt er een groot terras en diverse eettentjes. Het cultureel podium zal er tijdens de Wiezo nog staan. Dit on danks de diverse brieven die de Wiezo van de ge meente heeft ontvangen. De Wiezo vindt dit jaar plaats op 20, 21 en 22 juli, meer info over de Wierdense Zomerfees ten kun je vinden op de door DynaLinX com pleet vernieuwde websi te: www.wiezo.nl. RIJSSEN - Het Zo- mergospelgala wordt zaterdag 24 juni ge houden Tijdens dit ga la zal een vijftal koren en groepen een afwis selend programma met diverse genres gospel muziek presenteren. Het Zomergospelgala zal dit jaar worden ge houden in de koepel van het Volkspark aan de Oosterhofweg in Rijs sen. Mocht het weer het niet toelaten om buiten te zingen, dan zal het ga la in het Parkgebouw worden gehouden. Aan het gala nemen de koren Reach Out uit Wierden en Eternal Joy uit Rijssen deel, evenals het duo Twice uit Vrie- zenveen en de gospel groep For You Too uit Rijssen. Voor de liefhebbers van gospelmuziek is het een uitgelezen kans om ver schillende koren en groepen uit de regio te beluisteren. Verder zal de gospelzanger Antoine Bijier uit Middelburg een gastoptreden verzor gen. De toegang is gratis.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 25