met allure Hofman Lieve's B.V, 3 Gezocht: PRODUCTIE MEDEWERKER Afgedankt J De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia zoekt VAKANTIEBEZORGERS m/v in WIERDEN Leeftijd vanaf 15 jaar Aanmelden: Fam. Pasop le Esweg 63 Wierden Tel. 0546-57 57 43 E-mail: bezorgers tubantia.wegener.nl fl MIJN WERELD. MIJN KRANT. flexibel ingestelde jonge man of vrouw (als oproepkracht) voor koerier en distributie werkzaamheden woonde te Rijssen of nabij omgeving Minimaal rijbewijs B, maar met rijbewijs C heeft de voorkeur B.o.nr. WH562 van dit blad. ForFarmers zoekt een -wror bulkwagenchauffeur (m/v) iQffllGrS dierplant totaal* Dinsdag 20 juni 2006 22 Leverancier, groothandel, exporteur en importeur van diergeneesmiddelen, veeverzorgingsproducten, vliegenbestrijdingsmiddelen en voedingssuplementen voor de veehouderij. Zoekt, per direct, ter uitbreiding van ziin team een: Uw taak zal o.a. bestaan uit: - Etiketteren van producten. - Afvullen van producten. Bent u in de breedste zin inzetbaar en denkt u goed te kunnen samenwerken met onze andere medewerkers solliciteer dan Wij vragen: - Iemand die zowel in teamverband als zelfstandig kan werken. - Iemand met verantwoordelijkheidsgevoel. - Iemand die secuur is. - Leeftijd vanaf 17 jaar. - Opleiding VBO of hoger. Wii bieden u: - Een goede werksfeer. - 40-urige werkweek. - Variabele werkzaamheden. Kortom een veelzijdige en verantwoordelijke baan! Sollicitaties voor 30 iuni 2006 (schriftelijk! aan: HOFMAN LIEVE'S DIERGENEESMIDDELEN BV O.v.v. Productie Medewerker Rijssensestraat 160 7642 NN Wierden Tel. 0548 - 545277 Stichting Gered Gereedschap biedt kansarmen de mogelijkheid een eigen bestaan op te bouwen! Werkt u mee? Giro 70020 www.geredgereedschap.nl Kinderhulp geeft een beetje gewoon geluk aan kmderen in moeilijke of bijzondere thuissituaties. Steunt u Kinderhulp daarbij? Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellings vergunning worden overlegd. TÈijbajrxIia giro 404040 taf 0570-6! 1899 '"Y": www.kinderhaip.Eii MHÖ-&Y H Coöperatie ForFarmers u.a. is een moderne en ambitieuze onderneming in Nederland. Daarnaast is zij actief in Duitsland, België en Denemarken. Tot de kernactiviteiten worden de afzet van mengvoeders en akker- en weidebouwproducten gerekend. ForFarmers profileert zich met haar kernwaarden Ambitie, Betrouwbaarheid en Rendement. Met een deskundige advisering stelt ForFarmers zich ten doel een waardevolle bijdrage te leveren aan het rendement op de agrarische ondernemingen van haar ruim 6.000 klanten. Er zijn productielocaties in Almelo, Delden, Deventer, Lochem en Harreveld. Bij ForFarmers zijn 390 medewerkers actief. De omzet bedraagt 270 miljoen en de afzet van mengvoeders is ruim 1,3 miljoen ton. De functie U bent als bulkwagenchauffeur verantwoordelijk voor het vervoeren van bulkgoederen van bedrijf naar klant met behulp van een bulkauto. U gaat hierbij klant gericht te werk. U ziet ook toe op de technische staat van de vrachtwagen. De vacature betreft onze locatie te Delden. U bent ook inzetbaar op de andere locaties van ForFarmers. Het betreft een fulltime functie met een werkweek van 4 dagen van 9,5 uur. Uw profiel Wij zijn op zoek naar kandidaten die zelfstandig kunnen werken en voldoen aan de volgende eisen: Een opleiding op LBO-niveau en het bezit van een groot rijbewijs en CCV-B-diploma. Het beschikken over goede communicatieve vaardigheden en een klantgerichte houding. Een flexibele instelling ten aanzien van werktijden en het kunnen werken onder tijdsdruk. Ervaring met een trekker-opleggercombinatie, het beschikken over een defensieve rijstijl en het goed kunnen manoeuvreren. Ons aanbod Een uitdagende functie bij een succesvol bedrijf. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van een goed niveau. Uw reactie Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer M.A.J.H. Litjens, Hoofd productie en logistiek, telefoon 0573 288870. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Coöperatie ForFarmers u.a., ter attentie van de heer M.R. Bickes, Hoofd personeelszaken, Postbus 917240 AB Lochem of per e-mail versturen naar m.bickes@ForFarmers.nl Acquisitie naar aanleiding van deze publicatie wordt niet op prijs gesteld ForFarmers Bezoekadres: Kwinkweerd 12,7241 CW Lochem Postbus 91, 7240 AB Lochem ,T: +31(0)573 28 88 00 F: +31(0)573 28 88 99, info@forfarmers.nl, www.forfarmers.nl Openluchttheater in Kösterskoele MARKELO - Op di verse data in juli wordt een openluchtspel ge speeld in het open luchttheater De Kö sterskoele in Markelo. Het openluchtspel dat dit jaar in de Kosters- koele wordt gespeeld, biedt een boeiend schouwspel over de ver geten strijd van de Ne derlandse jongens die in de periode 1945 tot 1950 in Indië voor hun vaderland hebben ge vochten. Het is geschre ven door Henk Krosen- brink en bewerkt door Jan Henk Berendsen. Het openluchtspel speelt zich af op een Markelo- se boerderij waarbij het eerste bedrijf in het te ken staat van enerzijds de laatste pleziertjes op de laatste dag van het in schepingsverlof en an derzijds het afscheid en de spanningen die voor af gaan aan het vertrek naar Indië. Het openluchtspel is een verstrengeling van dra ma, ontroering, humor en actie in het span ningsveld tussen de oor log in Indië en het alle daagse leven. Het toont onvoorwaardelijke lief de, menselijke zwakhe den en belicht de ware aard van mensen die de schijn graag hoog hou den. De uivoeringen vinden plaats op 12, 14, 15, 17, 19,21,22,26,28 en 29 juli 2006. De en treeprijs bedraagt 7,50 euro per persoon. Kaar ten zijn vanaf 19 juni 2006 verkrijgbaar bij de VVV in Markelo, tele foon 0547-361555. Voor meer informatie kan eveneens de website www.kosterskoele.nl worden geraadpleegd. Hij is stoer, hij is volledig autonoom en hij is be taalbaar. De robot hond, I-Cybie, die nu ook in een witte variant te koop is, is het ideale huisdier. Hij gaat slapen als hij geen aandacht krijgt, hij komt naar je toe als je in je handen klapt en hij re ageert keurig op stem gestuurde commando's. En je hoeft je ook niet af te vragen hoe jouw robot hond zich voelt, want de kleur van z'n ogen geeft zijn emoties aan. Verder kent de I-Cybie, die je zelf een naam kunt ge ven, diverse leuke en handige kunstjes. Zo be schikt hij over een bewe gingsdetector, waardoor hij niet alleen als gezel schapsdier, maar ook als waakhond ingezet kan worden. De I-Cybie wordt gele verd met afstandsbedie ning en oplader en kost 295 euro. Meer informa tie is te vinden op de site www.rockingstone.nl

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 22