Alle examenkandidaten slagen op Pius X College korting* Donderdag 22 Vrijdag 23 Zaterdag 24 juni DA DROGISTERIJ Frans van Garrat Leden Wilhelmina slagen voor examen Actie en wedstrijd bij bibliotheken 3V0 wordt weer WN op het gehele assortiment (zaterdag zijn wij om 17.00 uur gesloten) Maandag 26 juni t/m woensdag 19 juli zijn wij i.v.m. de verbouwing gesloten. Op donderdag 20 juli hopen wij u weer te verwelkomen in onze vernieuwde DA Beauté winkel. Tot dan!! *m.u.v. geneesmiddelen, afgeprijsde artikelen, cadeaubonnen, babyvoeding 0-6 mnd., foto-artikelen en de Palthe stomerijservice. Haarstraat 3b 7462 AK Rijssen Telefoon 0548-51 23 17 Majorettes succesvol Dinsdag 20 juni 2006 15 Alle geslaagden van het Pius X College Almelo-Rijssen. RIJSSEN - Alle exa menkandidaten van het Pius X College Al melo-Rijssen zijn ge slaagd. Toch een bij zondere gebeurtenis, dat honderd procent van een school het heeft gehaald. Daar past een gezamenlijke foto bij. Geslaagden theoreti sche leerweg: Tom As- breuk, Wierden; Mandy Asbroek, Enter; Jeroen Beeris, Nijverdal; Björn Beldman, Nijver dal; Dorien ten Berge, Enter; Astrid Blank, Enter; Louis Paul Blom, Nijverdal; Loes Brandriet, Enter; Mike Bravenboer, Rijssen; Michael Cagri, Rijssen; Vincent Claassen. Nij verdal; Joël van Ede van der Pais, Almelo; Koen Elzinga, Enter; Luuk Harmeling, Nij verdal; Emiel Heerd- ink, Wierden; Robert Hegeman, Nijverdal; Manon Holterman, Wierden; Elise Issel- man, Enter; Milou Jan- nink. Hoge Hexel; Mo- niek Krake, Wierden; Tessa Kruiper, Nijver dal; Leon Kuipers, En ter; Marlieke Last, Wierden; Björn Mens- ink, Rijssen; Inge Mensink, Nijverdal; Jeffrey Oelen, Nijver dal; Paulus Onan, Rijs sen; Mike Paauwe, Wierden; Sabine Paau we, Rijssen; Mariël Pe terman, Enter; Lisanne Phijffers, Hellendoorn; Jan van de Riet, Wier den; Thijs Roetgerink, Rijssen; Rianne Rutjes, Enter; Mike ter Scheg- get. Enter; Muriël Schouten, Enter; Lotte Schraven, Wierden; Tom Schrooten, Wier den; Pascal Schulte, Wierden; Anique Sla gers, Enter; Jasmim de Souza Guerra, Wier den; Stefanie Spijker, Enter; Tijmen Spoels- tra, Zuna; Dieuwe Spoelstra, Zuna; Ilona Tijhuis, Nijverdal; Lot te te Vaarwerk, Rijssen; Patrick Veltkamp, Wierden; Ruben Vis- scher, Wierden; Esther Wijlens, Wierden; Wes ley Wippert, Nijverdal; Marten Zandink. Wier den. REGIO - De Vereni gingsraad van 3VO, het hoogste orgaan van de organisatie, heeft vori ge week vrijdag una niem besloten de naam van de verkeersveilig heidsorganisatie te wij zigen in Veilig Verkeer Nederland. De Raad van Bestuur be sloot in april al dit voor stel aan de Verenigings raad voor te leggen. Voor Veilig Verkeer Nederland is gekozen omdat deze naam in één keer duide lijk maakt waar de orga nisatie voor staat. Een an der argument is dat de naam 3VO direct ver band houdt met de fusie van drie verkeersveilig heidsorganisaties in april 2000. Nu er na zes jaar sprake is van een hechte organisatie is het tijd dit ook in de naam duidelijk uit te dragen. "De missie en de koers van 3VO zul len onder de nieuwe naam niet veranderen. De organisatie zal zich on verminderd blijven inzet ten voor een veiliger ver keer voor iedereen, in het bijzonder kwetsbare weggebruikers zoals voetgangers, fietsers, jongeren, ouderen en mensen met een functie beperking," aldus 3VO- voorzitter Bruno Bruins. De komende maanden worden door 3VO inten sief gebruikt om de naamswijziging met alle betrokkenen, zoals vrij willigers, leden, dona teurs, partners en andere relaties, zorgvuldig te communiceren. RIJSSEN - Drie le den van de Rijssense muziekvereniging Wilhelmina hebben zaterdag met groot succes deelgenomen aan de muziekexa- mens in Holten. Van de drie deelne mers zijn er twee ge slaagd met een onder scheiding. De muzikanten wer den als volgt beoor deeld: Marieke Dan- nenberg, dwarsfluit A 54 punten, met on derscheiding; Myriam Wolters. idem met on derscheiding; Leonie Webbink, klarinet A, Klarinet 47 punten. De muzikanten zijn opgeleid door de do centen van Wilhelmi na. De coördinatie van de opleidingen is in handen van Marcel Paauwe. Voör de KNFM-Over- ijssel was als examen secretaris de heer J. Oegema aanwezig. RIJSSEN/ HOLTEN - De openbare biblio theek in winkelcen trum De Hoge Wal en de bibliotheek in Hol ten houden een leuke zomeractie. die aan sluit op de CPNB- campagne Zomerle- zen. Deze zomerse actie be staat uit een Happy Hour op vrijdag 23 juni tussen 18.30 en 20.00 uur waar men bij con tante betaling tien euro korting krijgt op een jaar- lidmaatschap van de bibliotheek. Verder is in de bibliotheek in Rijs sen een vitrine gevuld met de favoriete boeken van burgemeester Bort Koelewijn waardoor be langstellenden een idee krijgen van het soort VERBOUWINGSOPRUIMING 20% boeken de eerste burger van de gemeente Rijs- sen-Holten mee neemt op vakantie. Vanaf maandag 26 juni worden voor vijftig eu rocent weer afgeschre ven boeken verkocht. Ook is er een fotowed strijd en wordt de uit leentermijn weer tijde lijk verlengd. De fotowedstrijd heeft als thema Met je bieb- boek op vakantie. Tus sen 26 juni en 9 septem ber kan men leuke en originele foto's in de bi bliotheek in Rijssen of Holten inleveren, waar op een vakantievierend bibliotheekboek te zien is. Het formaat mag maximaal 13 bij 18 cen timeter zijn. Een des kundigejury bestaande uit de fotografen Gerrit Eertink en Hans Wissink zal de foto's beoordelen. De deelnemers kunnen er een originele klok mee winnen of een gra tis lidmaatschap van de bibliotheek voor een jaar. WIERDEN - De majo- rettegroep van muziek vereniging Harmonie Wierden heeft zaterdag een succesvol optreden verzorgd in Overdinkel. Tijdens het festival voer den de meisjes onder lei ding van instructrice Mo nique Hermühlen en miss-majorette Laura Arents een goede show op. De jury beoordeelde het optreden met 7,70 punten. Goed voor een tweede plaats. De majorettegroep van Harmonie Wierden werd verkozen tot beste majo rettegroep tijdens het de- filé en Laura Arents tot beste miss-majorette. De majorettes hebben veel geoefend om deze prestatie te bereiken. Dit jaar zullen ze nog een keer deelnemen aan een festival: op 9 december in Wierden, waaraan ook de minirettegroep zal deel nemen. Ook treden de .minirettes en majorettes op tijdens het Openlucht concert dat door Harmo nie Wierden op 24 juni wordt gehouden aan de Nijverdalsestraat.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 15