START Darttoernooi STEUNENBERG mtxdc cm ic^ocmcm Vakantiewerk: vakantiemedewerk(st)ers Rijsserbergloop Verkoper m/v DINSDAG 13 JUNI Arends Groente en Fruit Nijverdal Spoelerstraat 23 - 7461 TX Rijssen Larenseweg 23 - Holten - Tel. 36 15 51 Dinsdag 13 juni 2006 In verband met toenemende drukte zijn wij op zoek naar voor op de zaterdagmarkt in Ben iii enthousiast, flexibel en houd ie van aanpakken? Stuur dan je sollicitatiebrief voorzien van c.v, en eventueel pasfoto naar: Arends Groente en Fruit t.a.v. C. Arends Almeloseweg 3 7671 RB Vriezenveen Voor onze vestiging in Rijssen zijn wij op zoek naar in Wierden, Nijverdal, Hellendoorn en Rijssen. Heb je interesse bel dan tijdens kantooruren naar 0548-53 95 00 of kom langs aan de Spoelerstraat 23 in Rijssen. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren bellen met Ingrid Render of Febe de Vries, tel. nummer 0548-53 95 00 asito SEIZ0ENS- OP RUIMING! ALLES MOET WEG! - IIIIIIII-z RIJSSEN - Het hoofdnummer van de Rijsser bergloop was de 10 kilometer. Deze werd een prooi voor Neals Strik uit Baarn. De eerste 5 kilometer kon Harm-Jan Martens nog weerstand bieden, maar na 5 kilometer begon Neals de voorsprong uit te bouwen om deze niet meer af te staan en werd winnaar op de 10 kilometer in een tijd van 33:20 min. De eerste dame was de zeer sterk lo pende Ingrid Prigge uit Borne. De uitslag bij de heren senioren: 1. Neals Strik uit Baarn, 2. Harm-Jan Martens uit Hoogeveen en 3. Melchior van de Pol uit Apeldoorn. Bij de heren 40+: 1Bertil Krukkert uit Nijverdal, 2. Adri Deem- ter uit Hardenberg en 3. Dirk Hoekman uit Bath- men. Bij de heren 45+: 1Geert Deruddere uit Bel gië, 2. Marcel Klamer uit Denekamp en 3. Gert Jan Tichelaar uit Oldebroek. Bij de heren 50+: 1Wim de Weerdt uit Hattem, 2. Tonnie Scheurwater uit Ophemert en 3. Dick Ramerman uit Borne. Bij de dames senioren: 1. Reina Visser uit Neede, 2. Manon Herbert uit Bergentheim en 3. Marleen Her- bert uit Bergentheim. Bij de dames 35+: 1. Ingrid Prigge uit Borne, 2. Gea Siekmans uit Enschede en 3. Karin Klamer uit Oldenzaal. De jeugd van 6 tot en met 9 jaar startte als eerste om 12.15 uur om een afstand te lopen van 1400 meter. De winnaars waren: 1. Martijn Stuiver uit Rijssen, 2. Sjoerd Hermsen uit Oldenzaal en 3. Gabriel Bay- soy uit Rijssen. Bij de meisjes: 1Caren Wegdam uit Enter, 2. Maria Boerman uit Rijssen en 3. Gerrianne Hiltjesdam uit Rijssen. Om 12.30 uur waren de lopers van 10 tot en met 12 jaar aan de beurt op deze afstand. Deze lopers strij den tevens om de scholierenwisselbeker. De win naars waren: 1. Michiel Gerritsen, 2. Antoine Pijffers en 3. Nick Haase, alledrie uit Rijssen. Bij de meisjes: 1Salome Smalbrugge, 2. Anne Kippers en 3. Louise Otto, ook alledrie uit Rijssen. De scholie renwisselbeker ging voor het eerst in 6 jaar naar een andere school, namelijk de Julianaschool! De start van de oudere jeugd van 12 tot en met 16 jaar was om 13.00 uur. Deze liepen een afstand van 3 kilometer. De winnaars waren: 1Rick Willems uit Bergentheim, 2. Remco ter Brake uit Holten, 3. Alfred Voortman uit Rijssen. Bij de meisjes: 1. Ra chel Rozenkamp uit Rijssen, 2. Robin Kampman uit Holten en 3. Erica Brinkman uit Rijssen. (Foto: Harry Broeze) RIJSSEN - In Lucky Co werd afgelopen zater dag 10 juni het Open Rijssens Darttoernooi ge houden. Zo'n zestig darters kwamen langs om pijltjes te gooien. Matijs Soomers werd winnaar. Jan Klompe makers werd winnaar van de verliezersronde. (Foto. Sander Scheperman)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 24