Rabobank introduceert Rabo HypotheekHulp® Truck glijdt in sloot Prinses Margriet opent Kulturhus Wis en waarachtig De beste begeleiding bij de aankoop van je eerste huis. Het is tijd voor de Rabobank. Ai nog gen echtscheiding hebt, dan hei-j grööte kaans um het de kömmende moand te krieg'n. Ai nog een huuske wilt kööp'n op de Borkeld, möj het noe doo, de prieze könnt de kommende mo- and'n nog wal is de loch in goa. Noe zöj oe wal of- vroag'n watter an de haand is, nöh, det zak oe ver- tel'n. Het WK steet wier vuur de duure, wêêreld- kampioenschap voetbal'n. Det wördt dus wie nen moand laank, strak vuur de televisie zitt'n en oh wéé as de vrouwe wat zeg en oh wéé as ter neet op tied koffie is met wat hapjes der bie. Moan- denlaank geet het a oaver det wêêreldkampioen- schap en as det noe het enigste was, nee, ie wordt dood e gooit met voetbal. Het is voetbal vuur en voetbal achter. Het begint a met Hoolt'n A, die konn'n kampioen word'n. Het is ze neet e lukt. Jammer, het had e könnt, at ze nog better de gedach'n bie de weds- tried hadd'n e had en die vechlus, diet ze noa de wedstried nog oaver hadd'n, eerder hadd'n ver- bruukt. Ma ja, ai verleest is het, of de schuld van de scheidsrechter of van de vlaggenist. Ik hebbe heurt dat Luttenbarg toch wal de bettere ploeg was. Verlees möj könn'n dreag'n, ma det besef kump vake een paar wekke later. Bie het éérste van Hoolt'n woi ok neet ech vrolijk ai langs de liene stoat. Woerumme neet? Noh, ie stoat bienoa alléne te kiek'n. As de têêg'nstanders gen supporters meer met brengt, steet ter ech twei man'en nen peerdekop. Zie hebt de leste wedstried dan wal e wunn'n, ma doar stund niks meer op het spel. Stammie hef drei kêêr raak e schött'n, det was good, det was mooi, ma ai volk wilt trekk'n noar'n Meermanskaamp, zörgt der dan is vuur dai met oe ploegie de éérste vief wedstried'n is wint, zo dawe wie greuts könt weer op de Röödzwart'n. Ik wéét wa, de beste stuurleu, ma ie mött toch an- ns stoa. Ie könt de kiekkaste neet anzett'n of het is voetbal e bloaz'n. Ik wordt der wa een betje meu van, ma het WK bliff toch altied apart. Het meuiste is na tuurlijk dat Nederlaand met dut en natuurlijk wordt ze wier kampioen, net as altied. Det kan ok neet aans, ai zeumtien miljoen koots'n hebt. Alles wördt wier oranje, zelfs het bier maakt ze noe oranje. Ai der ma nee zeek van wordt at ze per on geluk verleest. Vrogger, toen der alléne nog ma televisie was bie de cafees, hadd'n de vroole het völle makkelijker. De kearls lapp'n nen rieksdaalder vuur een paar consumpties en gung'n hen voetbal kiek'n noar't café. Mooder konn röstig kiek'n noar Swiebertje of Peyton place. Noe hef iederene televisie en mött de vrouwe nen moand laank zörg'n vuur de koffie, köóld bier en hapjes. Nóh. bie ööns is det aans. Ik mött der zelf vuur zörg'n. Miene vrouwe trek der tuss'n uut, zo gauw as ter ma wier nen wedstried is en geliek hef ze. Wis en waarachtig. De vêêrkaante viefkop Als je voor de eerste keer een huis gaat kopen, komt er nogal wat op je af. De Rabobank biedt je de hulp die je nodig hebt. We regelen de juiste hypotheek en verzekeringen en de rompslomp er om heen, zoals taxatie en notaris. Daarnaast nemen we een flink deel van de bijkomende kosten voor onze rekening. Bovendien nodigen we je na een jaar uit voor een Update gesprek, om te kijken of je nog tevreden bent over je hypotheek. Met de Rabo HypotheekHulp® is het kopen van je eerste huis een hele zorg minder. Maak snel een afspraak met een van onze hypotheekadviseurs. Het is tijd voor een bank die het anders doet. «Dinsdag 6 juni 2006 Kindertentoonstel ling Gestipt ge- streept, Natuurdiora- ma Holterberg, zon dag 30 april 2006 - zondag 3 september 2006 Valkenshow, Erve Deijk, Churchil- Istraat 19, donder dag 8 juni 2006, 14:00 Koningsschieten, Aalpolsweg, zater dag 10 juni 2006 Koetsenrit Bergrij- ders, Holten, zon dag 11 juni 2006 Stratenvoetbal, Vletgoor, zaterdag 17 juni 2006 Vogelschieten. Dij - kerhoek, zaterdag 17 juni 2006 Nordic Walking Tweedaagse, Hol ten. vrijdag 23 juni 2006 - zaterdag 24 juni 2006 Dijkerhoeks Feest, Dijkerhoek, vrijdag 23 juni 2006 - zon dag 25 juni 2006 Mini Fair, Schreursweg 12, zondag 25 juni 2006 Selectiewedstrijden WK touwtrekken, Vletgoor, zondag 2 juli 2006 Sploder Feest. Es- pelo, vrijdag 7 juli 2006 - zondag 9 juli 2006 HOLTEN - Op de par keerplaats aan de A 1 bij Holten gleed een vrachtwagen met op legger de berm in. Er gebeurden geen per soonlijke ongelukken. De brandweer was snel ter plekke. Volgens de chauffeur was hij in slaap gevallen en toen hij weer wakker werd, zag hij alleen maar gras door zijn voorruit. Hij had de truck wel op de rem gezet, maar blijk baar door een technisch mankement gleed de combinatie de berm en sloot in. De vrachtwagen ver voerde brandstof, maar hiervan is niets wegge lekt. (Foto: Sander Scheper man) Prinses Margriet opende afgelopen vrijdag het Kulturhus in Okkenbroek. (Foto: Sander Scheper man) OKKENBROEK - Met de nodige veiligheids maatregelen en strenge protocol van Binnen landse Veiligheids Dienst (BVD) opende prinses Margriet afge lopen vrijdag het Kul turhus in Okkenbroek. Heel Okkenbroek liep uit om deze koninklijke visite te aanschouwen. Het Kulturhus is een zeer uniek project voor een klein plaatsje als Okkenbroek. Bestaat het dorpje zelf slechts uit enkele straten, de bewo ners weten van wanten. Tien zorgwoningen, vier appartementen voor mensen met een verstan delijke beperking, zijn gerealiseerd en een ge bouw is gerenoveerd en ingericht om zoveel mo gelijk voorzieningen te kunnen herbergen. Zo als een buurtsuper, een kapsalon, een allerhan dewinkel, een pedicure en een biologische wijn handel. Oudere Okkenbroekers die zichzelf nog kunnen redden, moesten voor seniorenwoningen wij ken naar omliggende plaatsen. Maar dat hoeft nu niet meer. Ook is er ruimte voor een groepje verstandelijk gehandi capten van Zozijn.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3