arm ova Professioneel en deskundig personeel dichterbij dan u denkt juni 2006 Cursussen en themabijeenkomsten Zelf zorg inkopen: het kan bij Carinova Nachtzorg en acute zorg: 24 uur per etmaal paraat. Bent u benieuwd naar onze diensten? Kijkt u dan op www.carinova.nl of bel met (0900) 8662 (e o,io/min). Carinova Zorg voor uw welzijn De Servicepakketten: goed verzekerd van essentiële zorg Leuke vakantiebaan of leuke bijverdienste? Zorg bij u in de buurt Wijkverpleegkundige van het jaar werkt bij Carinova De Deventerse Janny Post (56) is onlangs door het toonaangevende Nederlandse blad Nursing voor verpleegkundigen uitgeroepen tot verpleegkundige van het jaar. Een bijzondere uitverkiezing waar de door de wol geverfde verpleegkundige en Carinova uiteraard heel trots op zijn. Altijd opgewekt Waar Janny Post de uitverkiezing aan te danken heeft? Ze moet.diep nadenken. Ze kan alleen maar gissen. Maar een stagi aire, die bij Janny het vak van de kersverse verpleegkundige van het jaar mag'leren, denkt het antwoord wel te weten: "Ze is altijd opgewekt!" Ze organiseert bovendien vaak klinische lessen of spreek beurten en stimuleert collega's in vele opzichten. Maar de zorgvraag van de cliënt blijft voor haar centraal staan. Immers: de klant is koning! Zij fungeert als coach voor collega's, is een schakel tussen praktijk en beleidsmakers. Ze was betrokken bij het opzetten van een hospice en heeft zitting in transmurale werkgroepen. Loopbaan Zelf wist Janny niet wat ze hoorde, toen ze over de uitverkiezing hoorde. Het blad Nursing selecteerde haar uit 150 aanmeldingen. Janny werkt als wijkverpleegkundige bij Carinova. In 1968 is Janny begonnen met haar opleiding. Na vele omzwervingen kwam ze in 1988 in Deventer terecht waar ze koos voor de wijkverpleging. Ze werkt dus al vele jaren voor Carinova en hoopt daar nog vele jaren te blijven. 'Zolang ik nog gezond ben en het leuk vind, wil ik het blijven doen, want het is een geweldig vak!', aldus een overgelukkige Janny. Carinova organiseert doorlopend cursussen en themabijeenkomsten. De agenda voor juni en (begin) juli is: Juni Cursus 'Kind en veiligheid Raalte, startdatum: dinsdag 6 juni Themabijeenkomst 'Peuters, liet moor tastin' Dedemsvaart, datum-, donderdag 8 juni Cursus 'Babvmossoae' Hardenberg, startdatum: vrijdag 9 juni Themabijeenkomst 'Druktemakers Olst, datum: dinsdag 13 juni Cursus 'Leven met diabetes' Heemse (Hardenberg), startdatum: maandag 12 juni Cursus 'Kind en veiligheid' Staphorst, startdatum: maandag 19 juni Cursus 'Kind en veiligheid' Deventer, startdatum: donderdag 22 juni Cursus 'Borstvoeding, de beste start!' Deventer, startdatum: dinsdag 27 juni Juli Cursus 'Kind en veiligheid' Dedemsvaart, startdatum: maandag 3 juli Cursus 'Borstvoeding, de beste start!' Heemse (Hardenberg), startdatum: woensdag 5 juli Wilt u zich opgeven? Bel dan met Carinova, tel. (0900) 8662 (co,io/min) of kijk op www.carinova.nl U kunt bij Carinova Thuiszorg terecht voor het inkopen van zorg. Dat kan ook zonder indicatiebesluit van het CIZ (Centrum Indicatiestelling Zorg). Er kunnen zich allerlei situaties voordoen, waarbij het nodig of prettig is om hulp te krijgen. Zoals: Een paar weken extra huishoudelijke hulp na vertrek van de kraamzorg; Een deskundige oppas voor een gehan dicapt kind of een dementerende, zodat mantelzorgers kunnen winkelen, sporten of zelfs een week vakantie nemen; Een vervanger bij plotselinge ziekte van de mantelzorger. Carinova Thuiszorg zorgt dan voor oplos singen bij problemen die onder andere het gevolg zijn van ziekte, een handicap of ouderdom. In veel gevallen worden de kosten van Carinova vergoed. U kunt zorg inkopen met een PGB (Persoonsgebonden Budget). U kunt particulier zorg inkopen los van ClZ-indicatie. LI betaalt deze kosten zelf. Soms krijgt u een vergoeding via een verzekering of kunt u de kosten aftrekken van de inkomstenbelasting. Carinova biedt 24 uur per dag zorg. Hierdoor kunnen mensen die anders zouden moeten worden opgenomen vaak nog in hun vertrouwde omgeving blijven. Carinova beschikt over het Acute Zorgteam dat 24 uur per dag bereikbaar en beschik baar is voor spoedeisende zorg. Het team, dat bestaat uit verpleegkundigen, geeft daarnaast geplande nachtzorg (b.v. medicijntoediening, wisselligging). Bij een abonnement op de personenalarmering van Carinova draagt dit team ook zorg voor de daadwerkelijke alarmopvolging. T (0900) 8662 0,10/min) I www.carinova.nl Bathmen Looweg 33 C, Bergentheim Burg. Oprelllaan 5-7, Broekland Bouwhuisplem 11, Colmschate Andriessenplein 1, Holterweg 108c, Veldpaperweg 2, Dalfsen Ruitenborghstraat 30, Oedemsvaart Latyrusstraat 12c, Schuttevaer 39, Deventer Zwolseweg 180, Ruijsdaelstraat 33, Enkdwarsstraat 2A, M.G.Gooszenstraat 10, H.J.P Fesevusstraat 7, Karei de Grotelaan 9a, Karei de Grotelaan 361, Spuistraat 48, Leliestraat 27, Diepenveen Molenweg 7, Gramsbergen Gramsberger State 12, Hardenberg Stationsstraat 2e, Hessenweg 74a, Meteoorlaan 2, Lage Doelen 1, Floralaan 1, Heeten Stevenskamp 1, Heino Markstraat 27, Holten Gaardenstraat 31, Lemelerveld Ds. C. Keerstraat 1, Luttenberg Harmelinkstraat 13, Mariënheem Veenhorst 1, Nieuw Heeten Bathmenerweg 5, Nieuwleusen Burg. Backxlaan 265, Olst K.van Limburg Stirumstr 12, Ommen Jhr. Van Nahuysstraat 66, van Reeuwijkstraat 50, Veldkampweg 19, Raalte Arkelstein 2, De Blekstraat 34, Almelosestraat 40a, Markstraat 65, Schalkhaar Ganzeboomsweg 9, Slagharen Dr. Willemslaan 150, Staphorst Hoogeweg 30, Wesepe Ds. E. Kreikenlaan 3, Wijhe Oranjelaan 18a. Met de Servicepakketten "Carinova Sallarid Plus" en "Het Servicepakket" biedt Carinova allerlei aanvullenden zorgdiensten, extra service en voordelige kortingen, Het gaat hier om zorgproducten en diensten die niet onder de basiszorg en AWBZ (Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten) vallen. Denkt u bijvoorbeeld aan: Personenalarmering Kortingen op cursussen Hulpmiddelen en bezorging aan huis van deze middelen Troostkoffer Overgangsconsulente Kapper of tuinman aan huis En nog veel meer Voor slechts een klein bedrag per maand wordt u al deelnemer van zo'n Servicepakket. Maar u bent dan wel verzekerd van aanvullende zorg, interes sante kortingen en extra service als het nodig is. Bel met Carinova (0900) 8662 (£o,io/mini voor meer informatie, een folder of een inschrijfformulier. Of kijk anders op www.carinova.nl Carinova zoekt voor de vakantieperiode en vooral tijdens de bouwvakvakantie (week 31, 32, en 33) diverse vakantie hulpen. Maar ook voor oproepkrachten in de verpleging verzorging zijn er volop kansen voor een extra bijverdienste. Kijk op www.carinova.nl of bel (0900) 8662 0,10 p/m)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 27