Klucht rond shirts Svnwood tempo-team uitzendbureau Voor vestiging Almelo zijn wij op zoek naar: Medewerker crediteurenadministratie Secretaresse Vormgever De WK-droom van Eric Akoto Hulp voor weeskinderen Oekraïne PROJECTADMINISTRATEUR M/V In de omgeving van Almelo zijn wij op zoek naar een accurate medewerker crediteurenadministratie. Je taken bestaan o.a. uit: coderen en inboeken van facturen, bonnen opruimen en archivering. Wij zijn-op zoek naar iemand met een afgeronde MBO opleiding, je hebt een goede kennis van de Düitse en Engelse taal in woord en geschrift. Voor een relatie in Almelo zijn wij op zoek naar een spontane secretaresse die zelfstandig is maar tevens een teamplayer. Je hebt een afgeronde secretariële opleiding op mbo-niveauuitstekende kennis van de Nederlandse, Duitse en Engels taal in woord en geschrift is erg belangrijk!aantoonbare ervaring in een secretariële functieervaring met Word, Excel, Outlook en PowerPointzelfstandig maar tevens een teamplayer. Voor jou hebben Idesign, Illustrator en Photoshop geen geheimen meer. Je bent enthousiast, nauwkeurig en beschikt over een tomeloze inzet. Zelfstandig werken is voor jou geen punt. je kunt iemand verrassen met je creatieve denkwijze en weet deze om te zetten in een complete huisstijl, professionele website of een.... Wij zoeken iemand met minimaal mbo Grafisch of hogeschool voor kunsten, je hebt max 5 jaar ervaring als vormgever/DTP'er en je kunt zelfstandig werken. Neem direct contact op met: Martine Eist of Apolonia Ritsema Tempo Team Uitzendbureau Wierdensestraat 2 7607 GH Almelo 0546-85 25 03 Informatie bij: Apolonia Ritsema Wierdensestraat 2 7607 GH Almelo (0546) 85 25 03 Dinsdag 6 juni 2006 Een Paniniheld voor. Tijdens de beslis sende kwalificatie wedstrijd tegen Con go, die met 2-3 werd ge wonnen, verbleef Akoto negen tig minuten op de bank. Togo speelde twaalf plaatsingduels en in slechts vijf daarvan begon de Panini-held in de basis. Ako- Het WK wordt beslist door de grote voetballanden. In de schaduw mijmeren de 'kleintjes' stiekem over een onmogelijke stunt. Ook in Angola, Iran en Costa Rica heerst WK-koorts. Net als bij Eric Akoto, verdediger van Togo. Togo wereldkampioen? Dat nooit. Toch gaat Eric Akoto de geelgroene kleuren van zijn land met hart en ziel verdedi gen. Normaal gesproken zou de 25-jarige verdediger dat ano niem hebben gedaan. Ware het niet dat hij in Nederland is ver worden tot hét symbool van de kanslozen. Met dank aan Panini. Bij ie der WK-plaatjesboek wordt die van Akotc gratis meegeleverd Volgens Panini is Ako to in Ghana gebo ren en voetbalt hij bij Admira Wacker. Op de internetsite van de Oostenrijkse middenmoter komt de naam van Akoto echter niet to blijkt een opvliegend manne tje. Op 4 juli 2004 speelde zijn land in Liberia met 0-0 gelijk. Akoto kreeg in de 88ste minuut rood. Terwijl hij op de bank zat! Resteert de vraag waar hij te- gen- woor- dig voet balt. Via Austria Wien kwam Akoto in de zomer van 2004 bij Rot Weiss Erfurt. In zijn eerste oefenwedstrijd viel Akoto op vanwege een foute terug speelbal, waardoor Schalke'04 kon scoren. Vorig jaar zomer werd hij transfervrij over gedaan aan Admira Wac ker. Maar waarom ont breekt hij in de selectie? Woordvoerder Alice Kopp: "In de winterstop is Eric Akoto bij ons ver trokken en zit nu zonder club." Ook de supporters van Togo dromen van een stunt. FOTO: PRO SHOTS Vrouwelijk schoon in de "nieuwe' oude shirts. foto: cor vos Bij het ontwerp van het offi ciële Oranjeshirt van Nike, begon het al als een klucht. Met de presentatie van hun eigen Oranjeshirts schreven Matty Verkamman en Hugo Borst een nieuw hoofdstuk van die klucht. Samen met Johan Derksen presenteer den ze een tweetal shirts uit de oude doos. Met minstens één serieuze kant: een flink deel van de opbrengst gaat naar het goede doel. Al bij de officiële presentatie van de shirts was er alle reden tot vrolijkheid. Nadat er tijdens de eerste dagen al 13.000 shirts wa ren verkocht, mocht de stich ting Breath een eerste cheque van 25.000 euro in ontvangst nemen. De stichting gebruikt het geld, dat door De Wilde Ganzen tot 40.000 euro werd vermeerderd, om een nieuw weeshuis en opvangproject voor straatkinderen in Oekraïne te realiseren. Ondertussen kijken Verkam man en Borst nog altijd met ge mengde gevoelens terug op de afgelopen periode. "We zijn best trots op de shirts van Nike," zegt Verkamman, "want ze hebben toch ons idee uitgevoerd. En verder is het een kwestie van de advocaten." Geen geld van Nike of van de KNVB, maar wel door de ver koop van de eigen shirts. Want de replica's van het witte shirt uit 1905 en het oranje shirt uit 1957 lijken een regelrechte hype te worden. "Vooral de shirts in de grote maten moeten we op voeren," weet Hugo Borst. Tot groot plezier van bijna-naam- genoot Nico de Borst, voorzitter van de stichting Breath. "Voor ons project in Oekraïne hebben we dat geld keihard nodig. Daar kunnen we er heel veel kinde ren mee helpen." De shirts zijn te koop bij Inter- sport, de Bijenkorf en via www.debuitenspelers.nl en kos ten 49,95 euro. •mm v™ Synwood B.V. produceert en levert een totaalpakket aan prefab houten bouwelementen voor de seriematige woningbouw. Het productenpakket bestaat uit kozijnen, gevelelementen, prefab daken, dakkapellen en trappen. Door middel van de projectmatige aanpak komen de individuele afnemerswensen op het vlak van kwaliteit, planning, compleetheid en betrouwbaarheid optimaal tot hun recht. Daarmee ontzorgt Synwood haar afnemers en reduceert zij faalkosten in het totale bouwproces. De Synwoodorganisatie wordt centraal aangestuurd vanuit Rijssen. De productiebedrijven zijn gevestigd in Rijssen en Marum. Synwood B.V. is op zoek naar een: voor 24 uur per week FUNCTIE: Als projectadministrateur ben je verantwoordelijk voor: het controleren van boekingen op projecten op juistheid en volledigheid het analyseren van geconstateerde verschillen en rapporteren aan de leidinggevende het bewaken van de voortgang van uitgezette acties het financieel opleveren van projecten het assisteren bij periodieke rapportage en jaarafsluiting Voor een goede uitvoering van deze functie is het nodig datje aan de volgende eisen voldoet: OPLEIDING EN ERVARING: MBO met relevante werkervaring op bedrijfseconomisch gebied of HEt\0 (BE); Werkervaring in een klantordergestuurde onderneming is een pré; Affiniteit met geautomatiseerde financiële systemen; Kennis van Microsoft Word en Excel; PERSOONLIJKE KENMERKEN: Je bent nauwkeurig en analytisch. Kwaliteit en samenwerken vind je belangrijk. Goed en resultaatgericht communiceren, zowel mondeling als schriftelijk, is voor jou vanzelfsprekend. WIJ BIEDEN: Een uitdagende baan, een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Je werkzaamheden kun je bij ons in een prettige en informele werksfeer verrichten. In eerste instantie betreft het een baan voor 1 jaar; verlenging wordt niet uitgesloten. SOLLICITATIE: Hebben wij jouw interesse gewekt? Dan vragen wij je om jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen te sturen aan: Synwood B.V., t.a.v. mevrouw J.H. van den Berg, Postbus 327, 7460 AH te Rijssen o.v.v. persoonlijk/vertrouwelijk. Meer informatie over deze functie kun je tijdens kantooruren bij Janny van den Berg, personeels-functionaris, inwinnen. Telefoon: 0548 - 53 45 00.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 16