Fully Loaded-actie verlengd M Qb auto'sniotoren zoekt Toyota en ING Car Lease Trekhaakwijzer AB Oost 28 lats in rubberen kappen. Volledig traploos elektrisch knieknik. Luxe boxspringset compleet met „joocketveermatrassen en 9 cm. dikke toDoer! Andere maten mogelijk 140x200 nu: nu vanaf: (oppelledikant incl. bodems, nachtkastjes en comfortmatrassen Massief grenen halfhoogslaper, zeer compleet uitgevoerd nu al vanaf Handig voor logees! Onderschuifbed met makkelijk bedienings systeem 90x200 ledikant op een comfortabele in- en uitstaphoogte. In diverse kleuren leverbaar. normaal 299,- nu nu vanaf www.aboost.nl Dinsdag 6 juni 2006 Toyota distributeur Louwman Parqui en de Toyota-dealerorgani- saüe hebben een samenwerkings overeenkomst gesloten met ING Car Lease. Met de ondertekening van de Service Level Agreement verstevigt Toyota zijn positie op de Nederlandse leasemarkt. In de overeenkomst zijn de 'spelregels' voorde drie partijen vastgelegd. Zo is volledig duidelijk wie verant woordelijk is voor levering en on derhoud van de Toyota leaseauto's. "Wij zien deze samenwerking als de beste manier om de klanttevre denheid onder de Toyota leaserij ders te waarborgen," aldus Geordy Bloem, manager Fleetsales Leasing bij Louwman Parqui. 14 De indrukken die we in Duitsland opdeden met de Mitsubishi Lancer Evolution !X zaten nog vers in het geheugen toen het persbericht ons bereikte dat de supersnelle Evo de Autobiid 4WD-Auto van het Jaar-award had gewonnen. Een vermogen van 280 pk en een koppel van 355 op de weg brengen: Mit subishi slaagt met glans. Nissan heeft de Fully Lo- aded-actie verlengd. De actie richt zich op be drijfsauto's, omvat veel voordeel en loopt tot 30 juni 2006. Centraal staat een gratis optiepakket voor de Ku- bistar, de Primastar en de In- terstar. Het levert de koper een voordeel op dat kan oplo pen tot 1.945 euro. Verder is de Interstar voor 250 euro ex tra uit te rusten met ABS, au tomaat en Speed Control. Het optiepakket bestaat uit air conditioning, elektrisch be- dienbare portierramen en elektrisch bedienbare en ver- warmbare buitenspiegels. Voorzieningen, die in de ver- voerssector dagelijks hun ge- mak bewijzen. De Interstar met 2.5 liter dCi-motor is al enige tijd leverbaar met zes- traps automaat. Tijdens de Fully loaded-pe- riode biedt Nissan ook voor delige tarieven aan voor fi nanciering of leasen. UK-VOORDEEL, nu bij TrenM Een greep uit onze collectie: HET BETERE BEP VOOR BETAALBARE PRIJZEN Net voor het vakantieseizoen heeft Brink Interna tional de Trekhaakwijzer uitgegeven. In het hand zame boekje staat informatie over trekhaken zoals gebruiksmogelijkheden, regelgeving en prakti sche tips. De trekhaak is een belangrijk onderdeel voor diegenen, die met de caravan, Twinny Load of aanhanger de vakantie tegemoet rijdt. Het is ook het onderdeel wat vaak veel vragen oproept. De Trekhaakwijzer geeft antwoord op de meest uiteenlopende vragen over trekhaken en het ge bruik ervan. De Trekhaakwijzer is gratis en ver krijgbaar bij trekhaakmontagestations en garage bedrijven. AB Oost is dé totaaloplosser voor alles wat met arbeid en personeel heeft te maken. Bedrijven in Drenthe, Overijssel, Flevoland en Gelderland kunnen gebruik maken van onze diensten. Voor elk bedrijf en elk personeelsvraagstuk zoeken wij de best passende oplossing. We doen dit voor bedrijven in de agrarische en veterinaire sector, de bouw, de grond-, weg- en waterbouw, de metaalsector, de groenvoorziening en de transportsector. Ook voor de zakelijke dienstverlening bieden wij totaaloplossingen. Kortom: als het om arbeid gaat, dan is AB Oost uw partner. Pluimveemedewerkers M/V voor het laden/ lossen en het enten van kippen. Het gaat om een functie op oproepbasis voor een aantal dagen per week. De werktijden zijn van 7.30 uur tot 16.00 uur. Je werkt veelal in teamverband. Ben jij handig en hou je van aanpakken? En ben je ook nog in het bezit van een rijbewijs? Dan zoeken wij jou! Interesse? Bel 0900-9896 en vraag naar Jan Dubbeldam. Mailen kan ook naarjdubbeldam@aboost.nl Oost

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 14