A WERELD WINKEL 10% KORTING Welkom bij de Wereldwinkel Nieuwsgierig? Kom eens naar de Wereldwinkel! De winkel wordt officieel geopend om 1130 uur door drs. mr. B. Koelewijn. Elders in deze krant vindt u een overzicht van de feestelijke activiteiten op deze dag. Deze bon geeft u op 3 juni 2006 10% korting op onze cadeau-artikelen. jjr van en voor wereh Idburgers De mooiste wereldcadeaus. Verrassend om weg te geven. Of om zelf te houden en te gebruiken. Wereldwinkelcadeaus zijn ambachtelijk en soms zelfs volgens eeuwenoude tradities gemaakt. Van houtsnijwerk en keramiek tot sieraden en heerlijke foodproducten. Afkomstig uit bijvoorbeeld India, Ghana, Madagaskar en Tibet. Elk wereldwinkelcadeau vertelt een eigen verhaal. Het verhaal van zilversmeden, pottenbakkers, koffieboeren en tassen-vlechters. Mensen die, zoals iedereen, recht hebben op een woning, voedsel, scholing, medische zorg. Door de eerlijke handel met Wereldwinkels verdienen zij een geregeld inkomen. En krijgen zij ondersteuning bij het ontwikkelen van hun bedrijf. Elk product in de Wereldwinkel is met zorg en volgens eerlijke handelscriteria ingekocht. Meer dan 12.000 Wereldwinkeliers van 400 Wereldwinkels maken hiermee duidelijk dat het in de wereld ook anders kan. Dat armoede in de derde wereld wel bestreden kan worden. Door op een eerlijke manier handel te drijven bijvoorbeeld. Glaswerk Aardewerk Houtsnijwerk Kunstnijverheid Vriendenkringen Speelgoed Muziekinstrumenten Dromenvangers Tassen Sjaals Sieraden Kaarten Wierook Kaarsen Koffieproducten Theemelanges Wijn Zoet en hartig Seizoensproducten Cadeauboeketten -S-S' (Winkel open na 11.30 uur.) Wereldwinkel Rijssen Grotestraat 27,7461 KE Rijssen Tel. 0548-52 16 13 Feestelijk heropening Wereldwinkel Rjjssea op atad? 13 juni 2§M m 1131 uur A M

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 8