Blauw Wit viert feest Jeroen Hendriks wint biljartkampioenschap Trimhockeydames Voetbalclinic Halve finale handbal Holten D3 Uitslag Blauw Wit F1 Marsruiters Holten BI kampioen Dinsdag 23 juni 2006 7 HOLTEN - De hand baldames van Holten treden zaterdag 27 mei om 19.00 uur aan in de halve finale van de be kercompetitie tegen SDOL. Beide teams kwamen ongeslagen door de tweede ronde. In de competitie won Holten dit seizoen al twee keer van SDOL. De verwach tingen zijn dan ook hoog gespannen; zeker omdat Holten niet eerder zo ver in de bekercompetitie is gekomen. In de andere halve finale strijden Oranjerie/ Wijhe en Ovcrwetering om een plaats in de finale. Bei de wedstrijden worden gespeeld in de sporthal in Haarle. HOLTEN - Holten D3 moest winnen om kam pioen te worden, an ders zou Achilles kam pioen zijn. In een boeiende, span nende en gelijkopgaan- de wedstrijd was het Achilles dat op voor sprong kwam. Het duur de echter niet lang of Kevin schoot de gelijk maker binnen. Kort voor rust maakte Achilles de 2-1. Na rust was Holten vo lop in de aanval en de betere ploeg, echter de counters van Achilles waren levensgevaarlijk. Het bleef 2-ï en hier door was Achilles kam pioen. HOLTEN - Blauw Wit Fl, speelde de wed strijd van het seizoen tegen Bentelo Fl. Blauw Wit begon, net als Bentelo wat onze ker aan de wedstrijd. Na de beginfase bleek al snel dat de jongens van Bentelo ook hun zinnen hadden gezet op de hoofdprijs. Met goed combinatie voetbal en wat meer fy sieke kracht dan Blauw Wit Fl drukten ze onze mannen in de verdedi ging. Na 12 minuten spelen kreeg Bentelo toch hun voorsprong. Een droog schot knalde via de onderkant van de lat tegen het Holtense net, 0-1. De tweede helft begon net als de eerste, gelijk opgaand. Na de 0 -2 werd het voor de Blauw Witters lastig om de mo tivatie te vinden om door te vechten en de wedstrijd te doen kante len. Een paar ongelukki ge momenten voor het Blauw Witte doel zorg den ervoor dat Bentelo ttog uit kon lopen naar 0 -4. Dit bleek uiteindelijk ook de eindstand. en ook zusterverenigingen zijn uitgenodigd", weet Dick. Voor de A- en B-junio ren is het donderdag 25 mei vroeg op voor het Dauwtrap- toernooi. Hieraan doen tien teams mee. 's Middags ge volgd door de reüniewed strijd. Het huidige elftal zal spelen tegen het elftal uit 1996. Van de onderafdeling van de Twentse Voetbalbond^ promoveerde dit elftal recht streeks naar de derde klasse van de KNVB. Er is op 27 mei een jubi- HOLTEN - Blauw Wit'66 bestaat veertig jaar en dat mag gevierd worden. Maar er wordt niet met geld ge smeten of een dure artiest geboekt. Dick Beldman van de jubileumcommissie: "Gezelligheid maak je met elkaar". Dat het gezellig gaat worden, staat voorop. Met veel sport activiteiten, een receptie en een feestavond bij de Poppe. Waar het voor Blauw Wit ooit is begonnen. "Huis aan huis wordt een ju- bileumkranl verspreid, waar in het programma staat ver meld", geeft Dick aan. José Welink, die met Harry Paal man de krant heeft gemaakt, vult hem aan: "Met het 25- jarig bestaan van de vereni ging hebben we teruggeke ken. Nu doen we dat niet en kijken we naar het heden. Naar de huidige teams, com missies en beleid". Veel fo to's staan er in de krant. "En het was nog behoorlijk wat werk om alle teams compleet op de foto's te krijgen!", zegt José. De officiële receptie in de kantine van Blauw Wit wordt woensdag 24 mei ge houden. "Enkele collegele den van B en W zullen ko men, iemand van de KNVB HOLTEN - De temperatuur steeg tot zomerse hoogtes op het hockeyveld van de Holtense Hockey Club tijdens de wedstrijd van de trimhockeydames tegen Deventer. Al snel na het eerste fluitsignaal was er van een vriendschap pelijke wedstrijd niet veel meer te merken. Beide teams gin gen er vol tegenaan en dat resulteerde tenslotte toch in een vriendschappelijke uitslag: 2-2. De Hockey Club Holten (HCH) is alweer enige tijd zeer ac tief bezig om het ledental uit te breiden en de trimhockeyda mes zijn daarbij niet onbelangrijk. Zo werd het 125ste lid van de Hockey Club Holten ingelijfd bij de trimhockeydames. (Foto: Sander Scheperman) NIEliW-HEETEN - Paardensportvereni ging De Marsruiters bestaat uit een pony club die op dit moment zeventien leden telt en een rijvereniging met achttien leden. Het is van oorsprong een Nieuw-Heetense ver eniging, maar de helft san de leden is afkom stig uit Holten. Ook de trainingen vin den plaats in Holten en wel bij manege Nijen- kamp aan de Pasmans- weg in Espelo. Er wordt zowel recre atief als in wedstrijdver band gereden. Op dins dag rijden de paarden verdeeld in drie groepen van 19.00 tot 22.00 uur. Op woensdag rijdt de ponyclub in twee groe pen van 18.30 tot 20.30 uur. De jongste groep ruitertjes rijdt nu nog op maandagavond van 17.30 tot 18.30 uur. Voor informatie kan men zich wenden tot het secretariaat Margreet Lubbers telefoon 0572- 320940. Zie ook de website www.demars- ruiters.nl. HOLTEN - Met een 3- 0 overwinning tegen SDOL was VV Holten BI niet meer in te ha len door de concurren tie. In de wedstrijd tegen SDOL liet Holten BI zien de terechte kam pioen te zijn. Alle per soonlijke duels werden gewonnen en de over winning van 3-0 was mager, gezien de kansen die gecreëerd werden. Na de wedstrijd werd het kampioenschap ge vierd met onder meer een tocht op de platte wagen door Holten. HOLTEN - De jaarlijkse clubkampioenschappen van Biljartvereniging Kalf- sterman werden zaterdag 13 mei gehouden in Bierlo- kal ant Bahnhof. Nadat in de diverse voorrondes de nodige kanshebbers al wa ren gesneuveld, bleven er nog vier topbiljarters over. Peter, Jeroen. Dick en Han (de winnaar van vorig jaar) zouden samen uitmaken wie zich een jaar lang clubkam pioen mocht noemen. In de eerste partij ging Peter als een 100 meter sprinter uit de startblokken weg, maar op het einde haperde hij zodat Jeroen toch nog redelijk kon terug komen. Peter won wel, maar Jeroen kreeg nog drie punten mee. De tweede partij tussen Dick en Han leverde dezelfde uitslag op, een 4-3- overwinning voor de op dat moment goed spelende Dick. Dick kon hierna direct zijn goede spel doorzetten tegen Peter. De 4-0-overwinning van Dick liet een totaal ver pletterende Peter verbouwe reerd achter. Jeroen en Han maakte er een spannende pot van. Ondanks zijn favorietenrol kon Han het toch niet voorkomen dat de wel zeer goedspelende Je roen met 4-2 de partij ver dient wist te winnen. De stand voor de laatste twee wedstrijden was: Dick 8 pun ten, Jeroen 7 punten, Han 5 punten. Peter 4 punten. De wedstrijd tussen Dick en Je roen zou dus gaan uitmaken wie de winnaar van dit jaar zou zijn. Dick begon goed aan de wedstrijd, maar ook Jeroen deed dat. De beide heren bleven gelijk opgaan, tot aan het einde. De beslis sing viel toen Jeroen in de één na laatste beurt een be slissende serie van negen op De jubileumcommissie van Blauw Wit heeft een feestelijk programma in elkaar gezet om het veertigjarig jubileum te vieren. (Foto: Johan Bolink) leumtoernooi voor alle hui dige senioren die op halve veldjes 7 tegen 7 gaan spe len. "Ook familie en kennis sen kunnen zich hiervoor aanmelden", legt Dick uit. "Het is een soort weerzien van elkaar". De feestavond in de Poppe wordt 3 juni ge houden. Voor de F- tot en met C- jeugd komt 10 juni de KNVB-truuk langs. "Er wor den dan zo'n vijftien voet balspelletjes op het terrein neergezet, die de deelnemer- tjes kunnen doen. De truuk werd in 1987 voor het eerst gebruikt door de KNVB en blijkt sindsdien een groot succes te zijn. Je moet hem ver van tevoren reserveren, wil je er gebruik van ma ken", geeft Dick aan. Natuurlijk wil de feestcom missie nog niet alles verklap pen wat er tijdens het jubi leumfeest gaat gebeuren. Dick: "We hebben nog enke le verrassingen in petto, maar we willen niet meteen alles bekendmaken. Anders is de aardigheid eraf". Winnaar Jeroen Hendriks met de grote beker. En de an dere finalisten: Dick, Peter en Han. het laken legde en in de beurt welgemeende felicitaties die volgde, geen fouten meer aan. Einduitslag: Ï.Jeroen maakte. Een zichtbaar emo- Hendriks; 2. Dick Schimmel; tionele Jeroen Hendriks nam 3. Peter Smalbrugge; 4. Han dan ook van een ieder de Romp. HOLTEN - Ruim dertig leergierige voetballertjes van de D- teams van VV Holten kregen donderdagmiddag een clinic van vijf voetballers van Go Ahead Eagles onder leiding van trainer Mike Snoei. De jongens werden opgesplitst in vier groepen en kregen vervolgens uitleg van de verschillende voetbaltactieken. De voetballers Jeffrey Brammer, Sjors Brugge, Tim Gillis sen, Rogier Wissing en Loïc Loval en trainer Mike Snoei na men de jongens zeer serieus onder handen. Dribbelen, bal aannemen en afspelen, scoren en overspelen: het kwam alle maal aan bod. (Foto: Sander Scheperman)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 7