Marie en Dicky nemen afscheid Het is tijd voor de NrQ in hypotheken. Scriptieprijs voor Esther en Yvonne Wis en waarachtig Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Dinsdag 23 mei 2006 H3 Kindertentoon- stelling Gestipt gestreept, Natuurdi- orama Holtérberg, zondag 30 april 2006 - zondag 3 september 2006 Receptie 40-jarig jubileum Blauw Wit, Vletgoor, woensdag 24 mei 2006 - - Dauw wandelen, Natuurdi drama, donderdag 25 mei Hemelvaartsfiets- tocht. Boschkamp, donderdag 25 mei Ponyconcours, Borkeld, donderdag 25 mei 2006 Beusebergs Feest, Langstraat, vrijdag 26 mei 20Ó6 - zater dag 27 mei 2006 Jubileumtoernooi senioren Blauw Wit, Vletgoor. za terdag 27 mei 2006 Allard van Brug- gentoernooi, Meer manskamp, zater dag 27 mei 2006 Feestavond 40-ja- rig jubileum Blauw Wit, Vlet goor, zaterdag 3 ju ni 2006 Hondenlair. JCalf- stermansweide. maandag 5 juni 2006, 11:00- 16:00 Hermien Snippert, Annie Hauptmeijer, Riet Vossebeld, Alie Leurink en Gerda de Lenne, Marie Schuppert en Dicky Thaien. Niet op de foto: Anneke Dul, Henny Meilink, Miranda Rensen. HOLTEN - Marie Schuppert en Dieky Thaien namen vorige week afscheid als wijk- hoofden van het Beat- rixfonds. Ze blijven nog wel collecteren. Regiobegeleidster Gerda de Lenne zette de twee in de bloemen. Marie collecteert al sinds 1973 voor het fonds. "Ze vroegen me of ik het een jaartje wilde doen", geeft Marie aan. Ze vond het leuk en bleef het doen. Ondertussen is ze ook al weer 25 jaar wijkhoofd en begeleidt daarmee achttien collectanten. Marie wordt een dagje ouder en wil graag in september op vakantie kunnen. Nu lukt dat vaak niet, omdat dan juist de collecteweek is. Veel mensen letten bij het afsluiten van een hypotheek alleen op de lage rente en niet op de voorwaarden. Hierdoor kan het gebeuren dat u achteraf voor verrassingen komt te staan. Om dat te voorkomen doet u er verstandig aan langs te gaan bij de Rabobank. Want ais meest partijdige hypotheekadviseur kiest de Rabobank altijd partij voor haar klanten. Niet voor niets is de Rabobank de grootste hypotheekverstrekker van Nederland. Maak dus vandaag nog een afspraak bij de Rabobank bij u in de buurt of ga naar rabobank.nl Dicky collecteert sinds 1994 en is tien jaar wijk hoofd geweest. Ook zij zou graag met familie in september op vakantie willen, waardoor de coördinatie van de col lectanten in verdrukking komt. Ook zij blijft col lecteren, maar dan als re serve. Hermien Snippert maak te als organisator van Beatrixfonds Holten de tien jaar vol en kreeg daarom ook bloemen. Het Beatrixfonds collec teert voor onderzoek naar spierziekten. De eerstvol gende collecte staat ge pland van 10 tot en met 16 september. Het is ne goeie zaak, dat al die vroole en kêarls hen wark'n goat, doar is niks mis met. Toch bink een betje bezorgd oaver de gevolgen diet det hef vuur öönze vyichter en kieinwichter. Va en moo bint ant wark en de ki-nder goat noa opoe en opa en ai die dan heurt dan vindt zé det bes wal mooi en det is't ok, vuur een tiedje, ina of det vuur ai ded zo is, betwiefel ik. Te vake heur'k, zie bint bes leef, ma zo of en touw zoi ze achter het be hang plakk'n. Ie könnt oe ofvroag'n woar wie met ööns all'n met gangs bint. Was't vuur viefentwintig joar terugge nog zo, dai van één loon, konn'n lêêm'n, dèt is a lange neet zo meer. Va en moo, met een duursnee Inkom- m'n mött ailebeire wa wark'n aans kont ze de kop neet boam'n water hóöl'n. Könnt zet eeg'n huus of de huur neet betaaln. Dus mött opoe en opa biespring'n en op de kinder pass'n. Ie zeet duur de wekke zo gangswieze meer kleine kinder met good uutzeende opoe's, dan wichter met eur eeg'n va of moo, En as opoe en opa der neet op könnt of wilt pass'n, dan wordt ze dropt bie Jan van Liezenboer. (Jan, is det noe met ne es of ne zet) Ik dêênke dawe die rekkening nog wal een kêêr op óóns bordje kriegt. Het geet amoal dónder het mom van de nieje tied ma of det better is dan vrogger, doar köj nog wal is nen bööm oaver op- zett'n. In de vroggere tied, zo wörd'n der ezeg, heul'n armood oe bie meka. det was ok neet altied good, ma het was neet aans. In dissen tied goat de leu bie n'êêrst'n den best'n scheet uut meka, zo lik het wa én at ter wichter bint, wordt die wier het ki-nd van de rekkening en opoe en opa, want die meugt dan wier op de ki-nder pass n. umdet va en moo mött wark'n. Geeid geeld, geeld. Opoe s'oaxnds bek op en opa an de iatt'n. Det neurnt ze dan geniet'n vanne welverdeenden óöld'n dag. Wordt het neet is hööge tied, daw ööns nen kêêr is good bezint? Vuur dawe, zöonder noa te dêênken. zo ma ar- gens an begint? Ie lêèft ma éne kêêr, vergooit het neet, oe lêêm'n Doot der wat met, 't is zóó vuurbie, ech het duurt ma êêm'n. Loat oe geluk neet zöö ma lööp'n. Nanns in de wêêreld köj het kööp'n, Vuurdai het wéét, is ter verdreef. En helpt nen fossen geeld ok neet. Ma ondaanks alles, toch amoal met me-ka, nen plezêêrigen hemelvaart. Wis en waarachtig. De vêêrkadnte viejkop. HOLTEN - oud-Holtense Esther van Gelder en oud-Markelose Yvon ne Overmaat krijgen dinsdag 30 mei de NBN-Rabobank-Scriptie- prijs 2006 uitgereikt, voor hun scriptie Governance in de sport: een onderzoek naar governance proble men en oplossingen vanuit een for meel organisatorisch perspectief. Met deze gezamenlijke afstudeer scriptie. studeerden beide studenten Cum Laude af voor hun opleiding Be drijfskunde aan de Erasmus Universi teit in Rotterdam. De scriptieprijs wordt jaarlijks uitge reikt aan de schrijver van de - naar het oordeel van de jury - beste Nederland se afstudeerscriptie die bedrijfsethiek. integriteit of maatschappelijk verant woord ondernemen als hoofdonder werp heeft. De jury was gecharmeerd van de aan pak waarmee organisatie-ethiek bin nen het sportbedrijf werd behandeld: boeiend, origineel en van praktische waarde. De auteurs concluderen dat er behoorlijk wat mis is in de sport- governance, en zij vinden dat de hui dige governance-instrumenten niet volstaan voor de sportbonden. Ze be velen onder meer aan om de controle rende functie van de Algemene Verga dering te vergroten, duidelijker te zijn over nevenfuncties van bestuurders en de bijzondere stemrechten van be stuurders in de Algemene Vergadering op te heffen.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3