3 5 7 fjggi Gezellig jubileumfeest supportersvereniging CO Laatste lichting nu bi] bussen postkantoor Holtens Nieuwsblad If Inzameling mobieltjes Fietstocht Hemelvaart Verteldagen Holterberg TV-opnamen Swing Night Inbraak Wijkhoofden nemen afscheid Beusebergs Feest in oranje Jubileumfeest Blauw Wit Minikalfje bij Dondertman i Dinsdag 23 mei 2006 - Nummer 21 Holtens Nieuwsblad HOLTEN - De diaco nie van de hervormde gemeente Holten houdt een inzamelingsactie van oude mobiele tele foons. Er zijn meer dan zestien miljoen mobieltjes in Nederland in omloop. Veel daarvan liggen on gebruikt in de keukenla. Deze telefoontjes zijn echter geld waard voor Kerkinactie. Elk mobieltje levert 4,50 euro op voor het projec- tenwerk. Na een grondi ge check gaan de tele foons naar onder meer Azië en Afrika. Inleveren kan in de con sistoriekamer in de kerk en in gebouw Irene, waar een inzamelbox staat. HOLTEN - De jonge ren van soos So What houden op Hemel vaartsdag vanuit het dorpshuis een fiets tocht voor het hele ge zin. De tocht gaat dit jaar richting Haarle en Okkenbroek. Er is een prachtige route uitgezet van ongeveer 45 kilometer. De route voert langs schitterende plekjes met mooie uit zichten en afwisselende landschappen. Ook dit jaar kunnen met name de kinderen zich bij de posten geheel vrijblij vend vermaken met wat leuke spelletjes of op- drachtjes, zodat de ou ders lekker kunnen uit rusten en genieten. Starten kan op Hemel vaartsdag 25 mei tussen 07.30 en 09.00 uur wor den gestart vanaf dorps huis de Boschkamp aan de Tuinstraat 2 "in Hol ten. De kosten bedragen 4 euro voor de volwasse nen en 2 euro voor kin deren tot 16 jaar, inclu sief een hapje en een drankje. In verband met de voor bereidingen en de in koop wil de organisatie graag van tevoren weten hoeveel mensen ze kun nen verwachten. Van daar dat het wenselijk is zich aan te melden bij de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk, tele foon: 0548-362755. 2 tV*? *- Kinderen konden zich laten schminken en waren er spelletjes. Ook liepen er clowns rond en konden kinderen mee doen aan een ballonnenwedstrijd. (Foto: Johan Bolink) HOLTEN - Kinderen ver maakten zich afgelopen zondag opperbest op sport park Meermanskamp. Supportersvereniging der Roodzwarten bestaat veer tigjaar en dat werd gevierd met een jubileumwedstrijd en veel activiteiten voor kinderen. Volgens Henk Rechterschot van de jubileumcommissie is het, ondanks de slechte weersverachting zeer goed verlopen. "De dag begon met donkere wolken maar 's mid dags klaarde het op. Perfect weer voor het levend voetbal en penalty schieten". Het ballen gooien werd, wegens de wind, in het jeugdhonk van Meermanskamp gedaan. Henk is ook tevreden over de opkomst. "Er waren heel veel kinderen die meededen aan de spelletjes". Ook konden ze zich laten schminken en was er een springkussen, meedoen aan een ballonnen- en kleurpla- tenwedstrijd. De jubileumwedstrijd tussen W Holten 1 en een gelegen heidsteam met oud-Holten 1 - spelers, werd door Holten 1 gewonnen met 4-1. "Het werd een goede en leuke wedstrijd", weet Henk. "Door de droogte van de laatste tijd, was het veld goed te bespelen. Ondanks de re gen van de afgelopen da gen". De volgende jubileumactivi teit van de veertigjarige sup portersvereniging der Rood zwarten wordt zaterdag van 14.30 tot 17.30 uur gehou den. Henk: "Meteen na het Allard van Bruggentoernooi houdt FC Zwolle een clinic voor de D- en E-spelers". HOLTEN - Paul Ak kerman houdt zondag 28 mei van 14.30 tot 16.30 uur een verha- ienwandeling op de Holterberg. Op de mooiste plekken en bij bomen luisteren de deelnemers naar oude en nieuwe verhalen. Men mag ook zelf ver tellen. Daarnaast is er gitaarmuziek. Het vertrek is bij de Bosschuur aan de Hel- huizerweg 3 in Holten. De wandeling zelf is on geveer twee kilometer. De kosten bedragen 8 euro per persoon. Voor kinderen 4 euro per per soon. Opgave: telefoon 0548-366558. Meer in formatie: www.mensen- boom.nl HOLTEN - In grand café 't Keuntje wordt op Hemelvaartsdag. 25 mei, een Swing Night gehouden. Dj Botox draait de hits vanaf de jaren zeventig tot de hedendaagse mu ziek. Er zullen ook tv- opnames worden ge maakt voor TV Oranje. De entree is gratis. HOLTEN - In een be drijf aan de Keizers- weg in Holten werd donderdag 18 mei werd omstreeks 22.00 uur ingebroken. Weggenomen werd een flatscreen monitor en contant geld. HOLTEN - Alhoewel het postkantoor alweer een tijdje is verhuisd naar de Dorpsstraat, was de laat ste lichting nog steeds aan de Gaardenstraat. Zowel deze brievenbus als die op Smidsbelt, zijn ver huisd naar het postkantoor. De laatste lichting van de dag, om 19.00 uur, wordt nu hier gedaan. Wie dus na 17.00 uur een brief wil posten, kan dan het beste even naar het par keerterrein van Albert He- ijn rijden en daar de brief op de bus gooien. Dan wordt deze nog meegeno men en de volgende dag rondgebracht. Het postkantoor aan de Dorpsstraat 19 is zelf van maandag tot en met vrijdag geopend van 8.30 tot en met 12.30 uur en van 13.30 tot en met 17.30 uur. Zater dags van 8.30 tot en met 12.30 uur. I Adres: Als lezer tan het Geef dat ook eensp Holtens Nieuwsblad wordt aan e£n ander door, fOStCOüe u goed geïnformeerd. J Woonplaats: Als abonnee bent u daarvan verzekerd. J Telefoon: Gebruik deze bon voor i I U ontvangt het opgeven van een Geeft als abonnee voor het een fraaie nieuwe abonneeHoltens Nieuwblad op: Parker-Jotter ballpoint Inzenden aan:Dhr./mevr.: als u ons Holtens Nieuwsblad j Adres: een nieuwe Postbus 692. j Woonni„ats. 7500 AR Enschedewoonplaats abonnee opgeeft! ta v* Service-afdelingj Postcode: Telefoon: i D 48,05 per jaar (betaalwijze: per acceptgiro) j Bankrekening: I 46,40 per jaar (betaalwijze: automatisch) u i (losse nummers: 0,95) J Hanatekenmg. -SOT35®

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1