€5.99 €5.00 assistentie yoo VERPLEEGKUNDIGEN! L bomeqD tempo-team Verkoopster ir randstad Ranonkels Vaste planten Grote perkplanten Bloemendal Word jij onze nieuwe collega? voor 28 uur Heisterkamp Juwelier Bomedo Memit Aanbieding van de week Topper van de week Ons zomerzonnetje deze week Voor Tempo- Team in Rijssen zijn wij op zoek naar: Wij zoeken met spoed voor een bouwbedrijf in Rijssen 2 trainees met een afseronde bouwkundise achtergrond MBO of HBO. Uiteraard gaat het hier om schoolverlaters. Het bedrijf geeft de mogelijkheid om indien nodig een opleiding te volgen. Je krijgt de kans om werkeivaring op te doen op 4 verschillende afdelingen met kans op een vast dienstverband. Kom langs of neem 'contact op met: Anne Ten Berge, Rina van den Bom of Jolanda Bongers Hogepad 22b 7462 WK Rijssen tel. (0548) 51 82 92 fax (0548) 52 01 19 Kin wtp* Wij hebben plaats voor: leeftijd tot 20 jaar GEERT BRANDS, keurslager Trailermonteurs en Carrosseriebouwers iQ) JobTrack.nl Randstad houdt van hout! Werken en leren tegelijk? Dat kan bij Randstad! hoogst persoonlijk zoekt Dinsdag 23 mei 2006 16 3 bos voor maar in vele soortennu 5 voor in pot, normaal 0.45 per stuk Nu 18 stuks £s /k QQ voor maar ^9 De hagen moeten alweer geknipt worden. Maak nu een afspraak voor het laten scheren van de hagen Alle aanbiedingen zijn geldig van 25 t/m 31 mei. En zolang de voorraad strekt. Onze openingstijden zijn van maandags t/m vrijdags van 8.00-18.00 uur. Op donderdag tot 20.00 uur en op zaterdag van 8.00-17.00 uur. Hoveniersbedrijf www.hoveniersbedrijf-bloemendal.ni fcQrIïförhulp geeft, een beetje gewoon geluk aan kinderen in moeilijke of bijzondere thuissituaties. Steunt u Kinderhulp daarbij? giro 404Ö4Ö tel 0570-61! 899 www.kinderhulp.nl Geert Brands, keurslager staat bekend om hun vers vleesspecialiteiten, vleeswaren, salades, grillproduc ten en barbecuespecialiteiten. Om die lekkere dingen smakelijk te presenteren en vervolgens aan onze klanten te verkopen, komen we een paar handen tekort. Lijkt een baan in onze allround Keurslagerij je wat? Ben je geïnteresseerd? Bel even of loop de winkel binnen. Kerkstraat 1 7451 BM Holten tel: 0548-361379 Heisterkamp Trailerservice zoekt De moderne visie van Heisterkamp op internationaal transport en truck- en trailerservice resulteert in een voortdurende, sterke groei van de onderneming. Daarom zijn wij op korte termijn op zoek naar fulltime trailermonteurs en carrosseriebouwers. Voor deze functies geldt dat u helemaal thuis bent in de techniek van de transportwereld en beseft u dat de chauffeurs vertrouwen op uw ervaring en vakmanschap. U heeft in de praktijk bewezen dat u goed zelfstandig werkt en dat u snel en degelijk werk levert. Uw profiel: - U hebt aantoonbare ervaring in de bedrijfswagentechniek. Een diploma is niet noodzakelijk. - Zelfstandig werken is voor u geen probleem, evenals het nemen van verantwoordelijkheden. - U bent bereid om in ploegendiensten te werken (géén nachtdiensten). - Het diploma APK-keurmeester zware bedrijfswagens en rijbewijs C+E zijn een pré. Wij bieden: - Zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. - Een werkplek met een persoonlijke werksfeer waarin humor, collegialiteit en een optimale inzet een belangrijke rol spelen. - Een salaris op basis van ervaring en opgebouwde kennis - Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Schrijf dan uw schriftelijke sollicitatie t.a.v. mevr. M. Heisterkamp, afdeling Personeel en Organisatie, naar onderstaand adres. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer H. Boswerger, tel. 0541-58 90 00 'railerservice. Hanzepoort 7, 7575 DB Oldenzaal, www.heislerkamp.nl Voor een baan in de zorgsectoras lobTrack.nl je ideale assistent. De grootste vacaturesite voor funct.es op mbo- en hbo-niveau. Zoek snel en gericht naar een leuke (vaste) baan ■n jouw vakgebied. Landelijk of alleen bij jou in de buurt. De meest actuele vacatures vind je op )obTrack.nl! 't Betere werk! Wij bieden je dé kans om een erkend diploma te behalen in het hout. Je kunt kiezen voor een opleiding in de machinale houtbe werking of in de timmerindustrie. Er zijn mogelijkheden op elk niveau. Heb jij nog geen ervaring in het hout? Of al wel ervaring, maar geen diploma? Dan kun je deze via Randstad alsnog behalen. En wie al een timmerdiploma heeft, kan een opleiding volgen om hogerop te komen. www.randstad.nl Je werkt vier dagen per week bij een leerbedrijf in de regio en gaat één dag per week naar school. Tijdens de opleiding, die 1 of 2 jaar duurt, krijg je een contract bij Randstad. Wij zorgen ervoor dat je een leuke, erkende werkplek krijgt. Houd jij, net als wij, van hout? Neem dan direct contact met ons op voor meer informatie. Janine Toerse (0546) 56 43 83 of Sandra ten Hoeve (0548) 53 74 30. EEN ENTHOUSIASTE VERKOOPMEDEWERKER M/V (ca. 15 uur) Heeft u verkoopervaring? (liefst in de branche) Stuur uw handgeschreven sollicitatiebrief met c.v. en recente pasfoto naar Juwelier Bomedo, t.a.v. Frank Kuper, Schild 5, 7461 DD Rijssen JU Win.IER REPARATIE ATELIER naast de Schildkerk, Schild 5, Rijssen Tel. 0548-51 27 74

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 16