Holten El kampioen WOLVES Professioneel onderhoud mét garantie! Bonnenactie Enter OPEL ^nsaa^tHriër Opel Master Service Garantie Wij houden u mobiel! OPEL MASTER SERVICE GARANTIE: WIJ HOUDEN U MOBIEL Rijssen, Reggesingel 95, (0548) 52 03 33 Bijeenkomst NBvP Alles voor uw Opel. Direct! V DIRECT 0800-1410 29 HOLTEN - Na een uitstekend seizoen waarin slechts één keer werd verloren, kon Holten El kam pioen worden door een goed resultaat neer te zetten in de uitwedstrijd tegen de enige overgebleven concurrent Raalte E2. Sommige jongens wa ren wel iets gespannen voor de wedstrijd maar dit gold ook voor de te genstander. Zoals ge bruikelijk in de laatste stelde. Met een 1-6 eindstand werd het kampioenschap binnen gehaald met 30 punten uit 11 wedstrijden en o.a. door het goede keeperswerk van Davy slechts 8 doelpunten te gen en 58 voor. Al toe terend werd de terug tocht door Holten naar de Meermanskamp ge maakt en aldaar werd het kampioenschap ge vierd met een medaille, een echte Holten das, een patatje en een con sumptie. Op de voorgrond: Remco Jansen, Tom Aanstoot, Davy Tuitert en Jordy Prins. Midden: Yannick Hovingh, Rick Hovingh, Jordi de Bruijn en Hugo ter Beest. Achter: Gerrit Jansen (leider). Rik Stoevenbelt (trainer) en Willem de Bruijn (lei der) wedstrijden speelden de verdedigers Hugo, Jordy en Rick ijzersterk en gaven geen kans weg. De opbouw door de middenvelders Yan nick en Remco was uit stekend verzorgd en zij brachten de spitsen Jor di en Tom goed in posi tie. Al binnen tien mi nuten werd het eerste doelpunt gemaakt en viel een stuk spanning weg. Uiteindelijk werd zes maal doel getroffen, terwijl Raalte hier maar één doelpunt tegenover Als Opel Erkend Reparateur is het voor ons belangrijk dat u onbezorgd kunt genieten van uw Opel. Dat u verzekerd kunt zijn van professioneel onderhoud zodat u niet voor nare verrassingen komt te staan. Daarom werkt uw Opel Erkend Reparateur alleen met constant getrainde werplaatstechnici die alleen gebruik maken van Opel kwaliteitsonderdelen en de beschikking hebben over geavanceerde diagnose-apparatuur en gereedschappen die speciaal voor reparatie en onderhoud van Opel modellen zijn ontwikkeld. Het onderhoud dat wij als officiële Opel Erkend Reparateur uitvoeren staat op zo'n hoog niveau dat wij u durven te garan deren dat u tot de volgende onderhoudsbeurt pechvrij rijdt! Ondanks onze zorgvuldige werkwijze kan het gebeuren dat u onverhoopt tóch met pech strandt. Vandaar dat elke Opel rijder, met een Opel van maximaal 7 jaar oud of met een kilometer stand tot 120.000 km, kan profiteren van Opel Master Service Garantie! Hiermee bent u kosteloos gegarandeerd van: hulp ter plaatse wegslepen naar de dichtstbijzijnde Opel i Erkend Reparateur reparatie inclusief^ onderdelen en arbeidsloon een vervangende auto vooride periode dat uw Opel niet beschikbaar is (metleen maximum van 4 dagen). Het enige wat u dan hoeft te doen is GRATIS bellen met Opel Direct 0800-1410 Zo blijft elke Opel rijder een tevreden klant! ENTER - De Enterse ondenemersvereniging heeft de vrijdag en za terdag voor moeder dag al haar betalende klanten de mogelijk heid gegeven om zijn naam en adres op de kassabon te zetten. Uit de ingeleverde kas sabonnen zijn per win kel diverse winnaars ge trokken. Deze gelukki gen werden door de on dernemers nog eens ex tra in het zonnetje gezet door middel van een waardebon ter waarde van 25 euro die weer te besteden is bij de Enter- se winkeliers. De klan ten konden de actie goed waarderen, gezien de zeer positieve reacties. Mevr. A. Brok kreeg uit handen van Dorothé Pinkert van Drogisterij Wedda een waardebon. DIJKERHOEK - De laatste afdelingsavond van dit seizoen van NBvP Dijkerhoek wordt donderdag 18 mei ge houden. Th. M. Wold- zak-Arnaud de Calavon komt vertellen over: Hoe bekijk je het dagelijkse leven van de positieve kant. De avond wordt ge houden in Het Bonte Paard en begint om 20.00 uur. Op 9 mei vertrok er een volle bus dames vanaf "Het Bonte Paard" voor het jaarlijkse reisje. De tocht ging deze keer eerst naar de vestingstad Bourtange. Daar werd. na de koffie, de nieuwste dvd over het ontstaan van de vesting en tot hoe het vandaag de dag is, bekeken. Heden en ver leden gaan perfect sa men in deze kleine, sfeervolle vestingstad. Na de lunch, vertrok de bus richting Nieuwe- schans waar de glasstu dio/ blazerij en galerie Old Ambt bezichtigd werd. De glasblazer en studio eigenaar Johan de Vries gaf een demonstra tie. Hij maakt grote kleurrijke schalen en va zen, ieder met een eigen certificaat van echtheid. Ieder exemplaar is uniek. Glaskunstenaar Tanja de Heus, mede eigenaar van de studio, maakt vooral glaspanelen in glas-in- lood en in de Tiffany techniek.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 29