Speciaal menu voor jarige job aVttn*kellJIte m"apbo„„: Wis en waarachtig Globe als best getest Metamorfose beautycenter WGGGNGR Holtens Nieuwsblad Het is tijd voor de Rabobank. Dinsdag 4 april 2006 HOLTEN - De Beauty salon van Landal Twen- haarsveld in Holten heeft een metamorfose ondergaan. Hierbij is het aantal behandel ruimten verdubbeld. Ook op andere plaatsen op het park worden de faciliteiten onder han den genomen en ver nieuwd. De uitbreiding van de Beautysalon vindt plaats in het kader van een om vangrijk investeringspro gramma van Landal Twenhaarsveld. Nieuwe, extra behandelruimten en de mogelijkheid tot gebruik van sauna en so larium. Landal timmert niet alleen aan de weg. maar duidelijk ook aan het product: In nauw overleg met Schoon heidssalon Astrid uit Markelo die de behande lingen uitvoert op Landal twenhaarsveld, is tot de uiteindelijke opzet geko men. "We kunnen nu op timaal zowel de gasten van Landal Twenhaars veld als bewoners uit de omgeving van Holten een schoonheidsbehan deling en beautyarrange menten aanbieden." al dus parkmanager Martin Bes. Voor meer informa tie, tel: 0548-361458. HOLTEN - Jaco bus Verkade, oud directeur van de Verkade-fabriek, werd woensdag 29 maart honderd jaar. Al jarenlang is hij trouwe klant van de tafeltje dek- je-voorziening die vanuit de Diessen- plas wordt ver zorgd. Reden te over voor het Woon- en Zorg centrum om Verka de eens flink in het zonnetje te zetten. Op maandag 3 april is hij dan ook te gast bij Diessen- plas, waar hij en een aantal van zijn gas ten zijn uitgenodigd voor een feestelijk diner ter gelegen heid van deze bij zondere gebeurte nis. De chef-kok van de eigen keuken heeft het onder staande feestelijke diner samengesteld waarin het 100-jari- ge levenspad van Verkade is weerge geven. (Foto: Sander Scheperman) Menu: Ochtendglorie Een liefdesduet tussen een zeer verfijnde gerookte heilbot en een tongstrelend frisse zalm. De jeugdige Adonis Een krachtige bouillon met een garnituur met al het goeds van het voorjaar. De Kroon Een huwelijk tus sen verfijnde vleessoorten bege leidt door klassie ke sauzen met in het oog springende garnituren. De hand van de meester Een spetterende af sluiting van mees terlijk gemaakte desserts. Verkade en zijn gasten wer den voor het diner met een feestelijk welkomstdrankje ontvangen door de locatiemanager en de chef-kok en werden met bloe men welkom wor den geheten. Een feestelijke dag waarop niet de klant, maar Jaco bus Verkade ko ning is. Rabobank Mangs hij van die wekk'n dan geet, of is, alles vot. Zo gungt mie de ofgelööp'n wekke ok. In de allereerste plaatse is de óöle raod weg en noe doot ze alder- bassend eur beste urn een niej bestuur te krieg'n. Zo as tert noe uut zut veraandert der niks. Wie hööld vief wethoolders en die meugt het amoal röstig andoon. Vuur tachtig precent wark'n en de rest kriegt ze as wachgeeld. Ma het kan ok nog wie hêémaol aans goa. Wie wacht ut ma röstig of, want politiek doar möj vuur duur e lêert hemm'n en det is neet weggeleg vuur gewone starve- ling'n. Wat ok vot is, öónzen korhaan op'n Smidsbeelt. Noe kan bes weer datte nen wintersloap heult en datte der oaver paar wek ke wier steet, mar ik haddem nog neet eerder e mist. Het was hêêlmoal raak disse wekke, alles was vot of gung vot. De vórs was eindelijk vot. doar kank trouwens neet treurig umme weer, het wörd'n tied. Het vuuijoar hêank in de loch en dan wil het ooge wal is wier een bloot been zeen. De vrouwe wil mie in'n tum zee en dus stuur'n ne mie noar de Aldi, um een kweekbekske te koop'n, zodat ik eindelijk is wier wat zuidjes in de nog vól te kolde gröönd konne zêêjen. Ie be- griept het a, één dag te late en alle kweekkast'n waam vot. Wat nog arger was, ik wol nog een paar kaartjes kööp'm vuur het Sploder piratenfestival. Bie Boer Biet, alles vot, bie het Bierlo kaal, ok alles vot. Ma ik kwamme der wal mooi met an't zwalk'n. Het gebakk'n viske op de vriejdagmiddag zöll der hoaste bie in scheet'n. Het gung nog ma net good, want doar was t ok a wier raak. Jan van de Visboer gung vot en het was zien tied nog lange neet. Hij hef onmeunig vólle piene an de schoolders. zo arg datte genne vis meer kan bakk'n. De ofgelööp'n wekke köi nog één keer van ziene bakkünst'n geniet'n. Dus gung ik effen noar de mark um Jan de haand te schudd'n. Maakt noe toch niks meer uut, hij geet óöndert mes en loat wie hopp'n datte der baat bie hef. Rööndlööp'n zöönderwark is arg. ma rööndlóóp'n met ne Hoolt'n arm is nog vólle arger. Noe hek begrepp'n datte de kos wil verdeen'n met zien mööndwark. Det zallem vaste wa lukk'n. want an de moond mekêêrt em niks. Zien breur Albert nêêmp het van um oaver, det heult dus in. vanof volgende wekke, eens zo vólle lawaai in'n kroam. Het maakt mie veerder neet uut, atte ma vedan bakt. Duur det gelul vuur'n viskraam kwam ik te late op't station en natuurlijk was'n trein toen ok nog vot. De hêêle wekke duur alles vot. Ja wis en waarachtig. De vêêrka&nte viefkop HOLTEN - Naast de titel Beste Reisbureau van het jaar 2005 en Beste Reis- manager blijkt weer uit de Reisbureaumonitor van de Consumenten bond dat Globe als beste uit de bus komt. Het onderzoek, gehouden onder de vijf grootste reis bureauketens van Neder land, is deze maand gepu bliceerd in de Reisgids, het reisblad van de consumen tenbond. In december 2005 zijn diverse reisbureaus be zocht door onderzoekers die zich voordeden als klant. Tijdens dit bezoek werd een case met vragen voorgelegd betreffende een goifvakantie in Turkije. De consumentenbond stelt dat de meerwaarde van het reisbureau is dat het echt advies verstrekt. Naast de kwaliteit van het advies is bij dit onderzoek ook gelet op zaken zoals wachttijd, sfeer en prijsvergelijking. Globe scoorde maar liefst 91% van het totaal aantal te behalen punten en ein digt daarmee op de 1ste positie. Naast Globe zijn ook Toerkoop, D-Reizen, World of Tui/Arke en Tho mas Cook getest. Directeur en Reismanager van het jaar Cor van Eijden is trots op zijn reisbureaus, "Hieruit blijkt maar weer dat Globe echt de witte raaf onder de reisbureaus is. Ondanks de kritische geluiden in de markt over de toekomst van het stenen reisbureau bewijst Globe keer op keer. door toege voegde waarde te bieden in advies en persoonlijke ser vice, dat ook in de toe komst wel degelijk een plek is voor het reisbu reau!". huis-aan-huiskranten Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV. in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stichtings bestuur W.H. Bevers, se cretaris, Kollingserf 4, 7451 XC Holten. Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842383 0548-363637 of 0548-597357 Abonnementen: tel. 053-4842383 of e-mail: abonnemen- ten@whk. wegener.nl Eindredactie: Peter Bulthuis Tel: 0548-597370 Fax: 0548-597369 Adres Holtens Nieuws blad Haarstraat 100 7462 AT Rijssen E-mail: holtens. nieuwsblad(g whk wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat: Smidsbelt 7. 7451 BL Holten (tot vrijdags 12.00 uur) Hoofd redactie: A. Schepers Advertentie-adviseur: D.J. Schuppert, tel. 0548- 597357 mobiel: 06-51531406 Fax: 0548-597359 E-mail: d j.schuppert @whk.Wege ner, nl Bladmanager: B.A. Zieleman, tel 06- 51 198351 of 0548- 597350, fax: 0548- 597359 Commercieel regiodirecteur: G.J.M. ter Hedde Directie: J.V. Munsterman Algemeen hoofdredac teur: Mw. G. Arendsen-Tieben Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskran- ten.nl

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3