2 ERVAREN CNC FREZERS M/V tratmcope® ATT?ACr jVjetcrt Leerling Automonteur I 1 Op zoek naar een uitdaging? Callcenter Helpdesk medewerkster (m/v) Gevraagd: Autobedrijf Scheppink Student(e) «r? Dinsdag 4 april 2006 28 industriële toelevering Machinefabriek b.v. Pometal Machinefabriek is een toeleverancier van hoogwaardige fijnmechanische producten. Wij maken producten van kleine tot middelgrote series in aluminium, staal en RVS met zeer nauwkeurige eisen op het gebied van toleranties en kwaliteit. In verband met de grote vraag naar onze producten, hebben wij een vacature voor onze vestiging in Rijssen voor de volgende functie: Wat hebben wij u te bieden: Pometal Machinefabriek onderscheidt zich in de markt door een grote mate van variatie en aantallen van de te maken producten. Door de kleine series is het werk zeer afwisselend, waarbij u in grote mate verantwoordelijk bent voor de kwaliteit en leveringsbetrouwbaarheid. U bepaalt met uw collega de werkvolgorde en stemt onderling de werkzaamheden af. Mochten wij uw interesse hebben gewerkt, dan kunt u inlichtingen inwinnen of uw sollicitatie richten aan: Pometal Machinefabriek b.v. Postbus 60, 7460 AA te Rijssen, t.a.v. dhr. E. Poortman, tel. 0548-52 14 02 www.Pometal.nl Help ons hart- Kijk wat u kunt doen 1 en vaatziekten op onze website of 1 te bestrijden. bel 070 - 315 55 391 Nederlandse^^ Hartstichting Transscope B.V. een organisatie uitsluitend gespecialiseerd in boardcomputertechnologie levert aan haar klanten alles op het gebied van boardcomputers en blackboxsystemen. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een enthousiaste: Wij vragen: Iemand die een grote verantwoordelijkheid kan dragen binnen een team en klantgericht kan werken. Je hebt de nodige uitstraling en enthousiasme. Wij bieden: Een uitdagende, zelfstandige functie waarin jij als teamworker je thuis zult voelen. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, het volgen van cursussen etc. behoren tot de mogelijkheden. Salaris wordt vastgesteld in overeenstemming met je ervaring. Reageren: Ben jij de man of vrouw die wij zoeken? Stuur dan een brief met cv en pasfoto naar: Transscope B.V. Tav Dhr. H.J.W. Kienhuis Postbus 108, 7468 ZJ Enter Boardcomputers Blackboxsyste Blackboxsystemen www.transscope.nl Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar iemand die: - De opleiding 2e monteur wil gaan volgen - Leeftijd vanaf 16 jaar - Klant- en service gericht wil werken - Veel waarde hecht aan een goede werksfeer Is dit de uitdaging die je zoekt? Neem dan contact op met Johan Scheppink Stouweweg 4b 7641 AX Wierden Voor een relatie in Rijssen zijn we op zoek naar een Werkzaamheden: Klantenontvangst,.verkoopwerkzaamheden en interieur verzorgen. Functie-eisen: Opleiding richting detailhandel en/of commercie, affiniteit met verkoop, representatief, klantvriendelijk en beschikbaar op donderdagavond en zaterdag. Ben jij die enthousiaste student(e) die op zoek is naar een leuke en afwisselende bijbaan, die na afronding van je studie kan leiden tot een vaste aanstelling? Kom dan langs bij "Attract Uitzendbureau, Boomkamp 41 te Rijssen of bel naar 0548-51 29 59. UITZENDBUREAU lil WM&è j'"' Arfman Hekwerk B.V. is een groeiende onderneming met als specialisatie faunavoorzieningen, gaas- en paneelhekwerken. Het bedrijf is landelijk toonaangevend op gebied van wildtunnels, wildroosters en geleidende rasters, zowel wat betreft projectontwerp en realisatie als onderhoud. Ter ondersteuning en uitbreiding van ons uitvoeringsteam zoeken wij enkele enthousiaste en gemotiveerde In deze functie werk je in teamverband en je houdt je bezig met het aanbrengen van houten en metalen hekwerken, wildrasters en paardenomheiningen. Het gaat om een fulltime aanstelling. Wij zijn op zoek naar mensen met ervaring in buitenwerk, bijvoorbeeld in de landbouwsector. Gezien.de leeftijdsopbouw van ons uitvoeringsteam zoeken wij hekwerkmonteurs in de leeftijd tussen de 20 en 30 jaar. Wij bieden afwisselend en uitdagend werk in een plezierige en stimulerende werkomgeving. Je kunt rekenen op prima salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden, op basis van de CAO voor landbouwwerktuig exploiterende ondernemingen. Interesse? Alleen wanneer je voldoet aan bovenstaande eisen nodigen wij je uit te solliciteren. Stuur je korte sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen naar: Arfman Hekwerk B.V. Mevrouw M. Prins Ondernemersweg 15 7451 PK HOLTEN Of mail je sollicitatiebrief met CV naar: mprins@arfman.nl Kijk ook eens op onze web-site www.arfman.nl Arfman Hekwerk BV is IS09001:2000 en VCA*-gecertificeerd. Aannemingsbedrijf in de Grond-, Water- en Wegenbouw. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 28