Lichtenberg Wessels Woninginrichting I Verkoop adviseur Medewerker buitendienst I tempo-team uitzendbureau Voor informatie bel: 0548- 597350 Heeft u belangstelling voor één van deze functies? BOUWGROEP Ervaren metselaar Bouwvakhulp Bouwoprulmers Schoonmakers Zonweringmonteurs Productiekrachten zoekt i.v.m met uitbreidende werkzaamheden gemotiveerde/vakbekwame: functie-inhoud - het vakkundig adviseren van onze relaties en potentiële klanten - goede contactuele/communicatieve eigenschappen - flexibel vermogen om in teamverband te kunnen werken - leeftijd tot 30 jaar functie inhoud - het vakkundig installeren van complete inrichtingen - goede contactuele eigenschappen - flexibel vermogen om in teamverband te kunnen werken - leeftijd tot 35 jaar Neem dan contact op met Dhr. G Wessels 0548-512550 of 0548-543250 schriftelijke collicitaties kunt u richten aan: Wessels woninginrichting Bouwstraat 29 Rijssen 7462 AX t.a.v. G Wessels Dinsdag 4 april 2006 27 re De Lichtenberg Bouwgroep is een middelgroot bouwbedrijf dat al bijna 70 jaar actief is op het gebied van bouw en onderhoud. De Lichtenberg bouwgroep bestaat uit meerdere kleine werkmaatschappijen waaronder Lichtenberg bouw, dit onderdeel is gespecialiceerd in het bouwen van traditionele woningen op maat. Onderhoud Service Spectrum, voorziet in het onderhoud van woningen van woningbouwcorporatie Spectrum Wonen en Lichtenberg Onderhoud is gespecialiceerd in het onderhouden en verbouwen van vastgoed voor woningbouwcorporaties, eigenaren van vastgoed, verenigingen van huiseigenaren en particulieren. In verband met de toegenomen werkzaamheden zijn wij op zoek naar een: Functie eisen: - zelfstandig kunnen werken in teamverband - enige jaren werkervaring - een enthousiaste en gemotiveerde instelling Wij bieden: - een vaste aanstelling met een bijbehorend salaris - afwisselend werk in een prettige werksfeer Spreekt de bovengenoemde vacature u aan neem dan contact op met onderstaand telefoonnummer. Ben jij die jongen die ons kan ondersteunen bij onze opslag voor een nader te bepalen aantal uren, zo ja reageer dan snel. Lichtenberg Bouwgroep t.a.v. mevrouw L. Optendrees Molendijk Noord 74 7461 JE Rijssen Tel. 0548-51 35 63 www.bouwbedrijf-lichtenberg.nl Voor vestiging in Rijssen zijn wij met regelmaat op zoek naar: die van aanpakken weten en werk zien liggen. voor een aantal uur in de week voor het schoonmaken van recreatiewoningen met Pasen, Pinksteren en in de zomervakantie die net van school komen en representatief zijn. schoolverlaters met mogelijkheid tot interne opleiding. Voor verdere informatie kun je bellen met: Rina van den Born, Anne ten Berge of Jolanda Bongers Hogepad 22b 7462 WK Rijssen tel. (0548) 51 82 92 fax (0548) 52 01 19

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 27