5 1 fe, m'; 5 9 Voor eerst na jaren weer echte Batoshow öt L Holtens Nieuwsblad Piratenfeest uitverkocht College Cursussen computer Caravankeuring door 3V0 en Autobedrijf Erik Huzen I Verkade krijgt lekker cadeau De teams zijn er klaar voor Stegeman stopt als voorzitter Holten krijgt Canadese quilt i'cw- 0548 - 597370 Advertentie: 0548 - 597350 J u Dinsdag 4 april 2006 - Nummer 14 Holtens Nieuwsblad ESPELO - Het Hek- kalf FM Piratenrock- fcest met Jan Smit, Jannes en Gewoon Jansen op vrijdag 21 april aanstaande, is drie weken voor tijd al helemaal uitverkocht. Het is vanaf het begin al hard gegaan rriet de kaarten. De eerste ze venhonderd zijn via de bank verkocht en vanaf 1 niaart waren ze ook verkrijgbaar bij diverse cafés in de regio. De or ganisatie heeft gelijk een grotere tent besteld en ook nog eens vijfhon derd extra kaarten bo venop de originele twee duizend stuks laten drukken. De feesttent aan de Es- pelodijk is op vrijdag 21 april al vanaf 19.30 uur geopend voor publiek, dit in verband met de ex tra serie kaarten en dus extra publieke belang stelling. Om de toe gangscontrole vlot te la ten verlopen, zijn er aparte ingangen voor jeugd onder de 16 en 16- plussers, de organisatie vraagt iedereen dan ook in de goede rij plaats te nemen, om zo een vlotte doorstroming te kunnen garanderen. Jan Smit zal al optreden om 2115 uur in verband met een optreden elders. Ook is de organisatie er in geslaagd nog een ex tra artiest te contracte ren, wie dit is blijft nog even een verrassing. Voor meer informatie kan men kijken op de website: www.hekkalf.nl RUSSEN - De coalitie vorming van de nieuwe gemeenteraad, heeft een onverwachte wen ding gekregen. De twee christelijke Rijssense partijen SGP en CHU, liggen op dit moment buiten de coalitievor ming. CDA, PvdA en GB, zijn wel op zoek naar een vierde partij, maar met hun dertien zetels zou den ze ook een coalitie met z'n drieën aan kun nen gaan. Maandag avond werd gepraat met CU en woensdagavond 5 april wordt dat gedaan met SGP. Wat uit deze gesprekken zal komen, blijft dus nog even af wachten. De Batoshow liet verschillende demonstraties zien. Van gym tot streetdance. (Foto: Johan Bolink) HOLTEN - Sporthal 't Mossink zat afgelopen za terdagavond helemaal vol met familieleden van de kleine artiesten die optra den tijdens de SV Bato show. Alles werd uit de kast gehaald. Inclusief met mu ziek van Tony Turner en een lichtshow. Zo werd er trampoline ge sprongen, gewalst en de handstand gedaan. Begonnen de kleintjes het onderdeel Ochtendgym met slaapmuts jes op en kropen, sprongen en tuimelden de clowns als het een lieve lust was. Onder leiding van Hester Paalman gaf Streetdance ook enkele demonstraties. Op op zwepende muziek werd syn chroon gedanst. Tijdens het onderdeel Alle Kleuren van de gym, kwa men kinderen zwaaiend, op muziek van K3, met gekleur de linten de zaal binnen. De organisatie was zeer blij met de grote opkomst. "In de voorverkoop, die zaterdag middag begon, hadden we ai zo'n 90 procent van de kaar ten verkocht", vertelt Piet van Riel. "Het heeft een paar jaar ge duurd. Maar nu kunnen we toch weer een Batoshow houden", zegt Gert-Jan van 't Holt. "Door veiligheidsreden mocht dat niet meer. Maar nu er een nieuwe sporthal bij is gekomen en de vluchtwegen zijn verbeterd, is het nu weer mogelijk om een show van deze omvang te geven." Marietje Eggink: "Er gaat behoorlijk wat werk vooraf inzitten. De vloer moet afge dekt worden, stoelen klaar gezet. Noem maar op." Ook tijdens de show zelf, zijn ve le vrijwilligers hard aan het werk om in snel tempo attri buten weg te halen en klaar te zetten voor het volgende onderdeel. Als afsluiting van de Bato show, werd een heus staaltje acrogym gedemonstreerd. Hiervoor moesten de voorste rijen een stuk achteruit. Als echte acrobaten stonden ze op eikaars armen en schou ders. Het publiek vond het zeer indrukwekkend en gaf een luid applaus. HOLTEN - Bij het dorpshuis de Bosch kamp in Holten wordt een aantal computer cursussen gegeven. Op maandagmiddag 10 april start de cursus kennismaking met de computer van 14.00 tot 16.00 uur. Deze cursus van vier lessen is bedoeld voor mensen die nog niet of nauwelijks in aanraking zijn geweest met de computer. Tijdens deze cursus wordt men meer vertrouwd met de onder delen van de computer, zoals de muis. het toet senbord en de systeem- kast. De computer wordt onder de loep genomen. Door er zelf achter te gaan zitten en opdrach ten te doen leert men on der begeleiding alle ba sistechnieken. Men krijgt een eigen diskette om tekst of een spelletje op te slaan. Om alles thuis nog een keer goed na te kunnen lezen krijgt men een eenvoudig cur susboekje. De kosten van deze cursus zijn 45 euro. Op dinsdagmorgen 18 april van 9.30 tol 11.30 uur start de cursus Win dows XP. Deze cursus is voor hen die meer over dit besturingsprogram ma willen weten, voor dat ze met allerlei pro gramma's aan het werk gaan. Verdere Informatie over de cursussen kan men verkrijgen bij de stich ting Sociaal Cultureel Werk voor Holten, dorpshuis 'De Bosch kamp', Tuinstraat 2, te lefoon 0548 - 36 27 55. HOLTEN - 3VO Holten stelt leden en niet-Ieden in de gelegenheid hun ca ravan op veiligheid en be trouwbaarheid te laten testen. Dit kan op vrijdag 7 en zaterdag 8 april. Iedere bezitter van een ca ravan uit Holten of de om geving wordt uitgenodigd voor een keuring bij Auto bedrijf Erik Huzen aan de Handelsweg 2 in Holten op het industrieterrein Vlet- gaarsmaten. Voor leden van 3VO Hol ten is de keuring gratis. Voor niet-leden is het een mooie gelegenheid om zich aan te melden voor 3VO. Door het betalen van het jaarlidmaatschap, 15 euro, wordt de caravan ook gratis grondig geïnspecteerd. Belangstellenden voor de keuring kunnen contact op nemen met Autobedrijf Erik Huzen, telefoon 0548- 366101. In overleg worden datum en tijdstip vastge legd. Als lezer van het Geef dat ook eens Holtens Nieuwsblad wordt aan een ander door! u goed geïnformeerd. Als abonnee bent u BON daarvan verzekerd. Gebruik deze bon voor li ontvangt het opgeven van een een fraaie nieuwe abonnee j Parker-Jotter j ballpoint Inzenden aan: als u ons Holtens Nieuwsblad f een nieuwe Postbus 692, abonnee 7500 AR Enschede opgeeft! t.a.v. Service-afdeling 48,05 per jaar (betaalwijze: per acceptgiro) 46,40 per jaar (betaalwijze: automatisch) (losse nummers: 0,95) Dhr./mevr. Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Geeft als abonnee voor het Holtens Nieuwblad op: Dhr./mevr.: Adres: Woonplaats: Postcode: Telefoon: Bankrekening: Handtekening: NMMiÉil

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1