Kennismaken met Minder hockeyclub Holten m iu Werfman Grafmonumenten 1.495,- SAST V RU Loper Am\ Leuke avond begunstigers Gouden speld als waardering Henk van Heek fotografie Spectaculaire drumgroep DaleCana Open huis v/d deelnemende winkeliers en nog veel meer! belastingen Soosmiddag ouderen EHBO examen Natuursteen Tubbergen Nijverdal Wij verzorgen uw grafmonument vakkundig en geheel naar uw wensen! Eigen import van diverse modellen vanaf Je trouwdag, ja zeggen tegen elkaar. Samen poseren voor de fotograaf. Later het fotoboek van jullie samen. Een bruids-reportage dat kijkt als een gedicht. Maken we jullie foto's ook? 25 jaar Fotograferen is ons vak Dinsdag 7 maart 2006 24 HOLTEN - Hockeyclub Holten (HCH) heeft de zaaltrainingen tijdens de winterstop afgesloten en focust zich weer op de voorjaarscompetitie KNHB die op 11 en 12 maart van start gaat. Dankzij nieuwe leden aanmeldingen afgelopen seizoen, was HCH ge noodzaakt versterking, begeleiding en onder steuning te zoeken naast het vaste trainersteam van Roel van Leeuwen- burgh. Met het oog op de hockeykennisma- kingstrainingen is er een hockeycursus gepland op woensdag 5, 12, 19, 26 april en 10 mei. Deze' bestaat uit vijf lessen, bedoeld voor alle aange melde leerlingen uit de groepen 7 en 8 uit Hol ten en Rijssen. Vóór meer informatie: www.hockeyclubhol ten, nl incl. tekst, plaatsen en garantie. Nobelstraat 2, Tubbergen. Tel.: 0546-621 839. Internet: www.woertman.net Openingstijden: Op werkdagen van 8.00 - 17.30 uur. Donderdagavond koopavond tot 21.00 uur. Zaterdags van 8.00 - 17.00 uur. FjverdIüI Middelkamp Dames en Herenmode Humpie Dumpie Konijnenbelt Dames Mode Konijnenbelt Bedden Ruiterkamp woondecor RUSSEN-HOLTEN - De burger gaat in 2006 minder gemeentelijke belastingen betalen. Door het vervallen van het gebruikersdeel van de OZB is de aanslag 2006 voor de burger la ger dan die van 2005. Ook wijzigen de incas so/ termijnbetalingen. De afgelopen jaren ont ving de gemeente veel vragen van inwoners die in de maanden januari tot en met april nog bet alingen op hun afschrift, zagen van het afgelopen jaar. De gemeente gaat dit veranderen. Om dui delijkheid te bieden aan de inwoners gaan de in cassobetalingen gelijk vallen met belastingjaar, verdeeld over tien maanden. De aanslag 2006 wordt via het in casso afgeschreven in de maanden mei 2006 tot en met februari 2007. Met ingang van 2007 wordt de aanslag via incasso afgeschre ven in de maanden maart 2007 tot en met december 2007. RUSSEN - De vrijwilli gers van de Unie van Vrijwilligers houden op dinsdag 14 maart een soosmiddag voor oude ren in gebouw De Rozen- gaarde. Het begint om 14.00 uur. De entree be draagt 2 euro. In de zaal mag niet meer gerookt worden. Een kopje koffie of thee is gratis, een extra drankje is voor eigen re kening. Meer informatie Dina Brinckman, (0548) -512812 HOLTEN - Oudheid kamer Hoolt'n houdt donderdag 9 maart om 20.00 uur haar jaar lijkse begunstigers- avond. Deze vindt plaats in de Kandelaar aan de Stationsstraat in Holten en is toegan kelijk voor begunsti gers, genodigden en andere belangstellen den. Begunstigers en genodigden hebben vrij toegang met hun uitnodigingsbrief, voor overige belangstellen den is de toegangsprijs 3,50 euro per persoon. Voor de pauze worden de aanwezigen door het bestuur in het kort op de hoogte gebracht van de gang van zaken in het afgelopen jaar bij de oudheidkamer. Daarna wordt met een presenta tie een buurtschap onder de loep genomen door i&m# ~v- Eén van de leden van het Dedemsvaarts Trio. Gezamenlijk brengen ze sketches, (eigen foto) leden van de Fotowerk groep. Dit keer valt de eer te beurt aan de Beus- eberg. Na de pauze wordt de avond verder verzorgd door het Dedemsvaarts Trio. Zij dragen gedich ten en sketches voor in het Sallands, waarin wa re gebeurtenissen cen traal staan, aangevuld met zang. Tot slot een samenzang met de aan wezigen van oud-Hol landse liederen. Op deze bijeenkomst zijn, naast diverse arti kelen die het afgelopen jaar bij de oudheidka mer zijn binnenge bracht, ook een aantal exemplaren uit de nieu we collectie mariniers uniformen te bezichti gen. RIJSSEN - Vogelver eniging Zanglust kreeg onlangs hoog bezoek tijdens de jaarvergade ring van de club. Het bezoek was voor Zang- lustlid Mans van Brus sel. Speciaal voor hem kwam vice-voorzitter H. van Hout van de NBvV. Hij speldde van Brussel de gouden speld voor 'bijzonder gewaar deerd lid' van de NBvV 1981 - 2006 ^Kerkstraat 25 - Wierden - Tel. 0546-57 50 30 Vice-voorzitter Van ■Hout spelt Mans van Brussel de gouden speld op. (eigen foto) op. Voor deze binnen de NBvV hoge onderschei ding, komen alleen leden in aanmerking die zich gedurende 25 jaar in een bestuurlijke functie ver dienstelijk hebben ge maakt binnen de NBvV. Van Brussel voldeed ruimschoots aan die eis. Zo is hij ruim 25 jaar be stuurslid geweest van de vogelvereniging Zang- lust waarin hij de functie van ringcommissaris ver vulde. Van Brussel was beduusd onder zoveel eerbetoon, maar hij was er ook wel verguld mee. DUKERHOEK - Leerlin gen van groep 8 hebben vrijdag 3 maart in Dijker- hoek het examen Jeugd EHBO gedaan. Iedereen die opging voor het exa men is geslaagd. De ka derinstructeur die het exa men afnam, Derk Ligten- berg, was zeer tevreden over de kunsten van de jeugdige kandidaten. Bij de andere basisscholen zijn de lessen ook in volle gang. Binnenkort gaan ook hier de leerlingen op voor het examen.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 24