Excellente wagens bij Keunedarpse optocht 3V0 Holten controleert caravan op veiligheid Holtens Nieuwsblad Concert met Ernst-Daniël Carnaval op radio Compost WD-avond Weer GB stuurt brief B W Dinsdag 28 februari 2006 - Nummer 9 Holtens Nieuwsblad HOLTEN - Het Hol tens Mannenkoor werd dertig jaar geleden op gericht. Om dit te vie ren wordt er zaterdag 4 november een jubi leumconcert gegeven in de Kandelaar. Hier voor is Ernst-Daniël Smid uitgenodigd. HOLTEN - Radio 350 zendt woensdag 1 maart om 20.00 tot 21.00 uur in het programma Mid- weekspecial een radio verslag uit van de sleute loverdracht door burge meester Bort Koelewijn aan Prins Hagelsteen. Ook wordt er aandacht besteed aan de goodwil- lavond van de Fienpreu- vers en de optocht. Het programma is te be luisteren op 105.2 FM en 106.4 FM en kabel 104.1 te beluisteren. HOLTEN - De Sup portersvereniging der Roodzwarten houdt 16, 17 en 18 maart een compostactie. Iedereen ontvangt thuis een bestelformulier. Wie geen formulier heeft ge kregen, kan bestellingen ook inleveren bij Foto Ten Velde of Blokker van de Maat. Het liefst vóór 9 maart. Omdat de supporters vereniging veertig jaar bestaat, ontvangt ieder een die een bestelling doet een lotnummer. Hiermee kan men prach tige prijzen verdienen. De zakken compost kos ten 5 euro. Tevens is er de mogelijkheid om los gestort compost te be stellen. Hiervoor kan men contact opnemen met Freek Koopman te lefoon 0548-363603 of Jan van Beek, telefoon 362249. HOLTEN - De VVD heeft Tweede Kamerlid Jelleke Veenendaal za terdag 4 maart uitge nodigd voor een bij eenkomst. Deze wordt van 19.30 tot 21.00 uur gehouden op bungalowpark De Lindenberg aan de Bor- keldsweg. De avond gaat over permanent wonen in recreatiehuisjes. Club Excellent wist bij de grote wagens de eerste prijs in de wacht te slepen, (foto: Johan Bolink) KEUNEDARP - Maar liefst 63 inschrijvingen wa ren er voor de optocht. Tien procent meer dan vorig jaar. De uitslagen: Grote wagens: Eerste prijs: Club Excellent, 107 punten; tweede prijs: Club Gigan tisch, 103,5 punten; derde prijs: CV de Knetterzoepers, 95 punten; vierde prijs: de Babyloniërs, 93 punten; vijf de prijs: Club D.I.S., 91,5 punten; zesde prijs: Buurt vereniging Beuseberg, 91 punten; zevende prijs: Kel derblaffers, 90,5 punten; achtste prijs: Club Abnor maal, 80,5 punten; negende prijs: Holten F3, 80 punten. Kleine wagens: eerste prijs: 'n Clique, 87,5 punten; twee de prijs: de Klitters, 86 pun ten; derde prijs: Kratvinders, 84 punten; vierde prijs: CV de Broederschap, 83,5 pun ten; vijfde prijs: 'Hier is ie dan, eerste prijs kleine wa gen', 82,5 punten; zesde prijs: CV Mooi Man, 81 punten; zevende prijs: Völle Wille, 80 punten; achtste prijs: TransMission. 79,5 punten; negende prijs: Goud- zoepers, 78,5 punten; tiende prijs: de Lilly's 76 punten; elfde prijs: Hekkalf jr, 75,5 punten; twaalfde prijs: The party pitches, 73,5 punten; dertiende prijs: Holten 4. 72,5 punten; veertiende prijs: Toga Club, 68,5 punten: vijf tiende prijs: GvE/ Kleppo's 60,5 punten. Loopgroepen groot: eerste prijs: Supergirls, 98 punten; tweede prijs: Fienpreuverin- nen, 92,5 punten; derde prijs: Club Tiet Zat, 90 punten; vierde prijs; Heerengenoot schap Suffendo, 88,5 punten; vijfde prijs: Pink Lady's, 85 punten. Klein: eerste prijs: Club D.O.O.S., 84 punten; tweede prijs: Club AA, 81,5 punten; derde prijs: Veloci- tas. 81 punten; vierde prijs: The pink friends, 79 punten; vijfde prijs: BAF, 71,5 pun ten; zesde prijs: Versierders, 65 punten. Publieksprijs: Club Excellent; Aanmoedi gingsprijs: CV Mooi Man. HOLTEN - De fractie van Gemeentebelang Rijssen-Holten heeft schriftelijk een aantal vragen gesteld aan burgemeester en wet houders. De vragen gaan over de voortgang van de geno men besluiten in de raadsvergadering van 31 oktober 2005. In die ver gadering werd besloten om bij de provincie de onderhandelingen te starten over een spoedi ge reconstructie van de aansluiting Markelose- wegRijssenseweg om de voorrangssituatie te wijzigen. Daarnaast kreeg het college de op dracht om direct een on derzoek te starten naar de aanleg van de ver lengde Waagweg, zoals in de structuurvisie Kom Holten aangegeven, als alternatief voor de Sta tionsstraat. Gemeentebelang Rijs- sen-Holten wil graag weten welke stappen al zijn ondernomen en welke reacties het colle ge inmiddels heeft ont vangen. Woensdag tot en met vrijdag. We krijgen te maken met koude lucht uit de poolstreken aan gevoerd door een noor delijke stroming. Hier mee wordt onstabiele lucht aangevoerd die bo ven de Noordzee zorgt voor aanmaak van buien die over het land trek ken. De neerslag die daar uit valt, zal in de vorm van sneeuw zijn. Zodat het wit en glad kan worden. Over het al gemeen is er veel bewol king met grote kans op sneeuw. HOLTEN - 3VO Holten stelt leden en niet-leden in de gelegenheid hun ca ravan op veiligheid en be trouwbaarheid te laten testen. Iedere bezitter van een ca ravan uit Holten of de om geving wordt uitgenodigd voor een keuring op vrij dag 1 of zaterdag 2 april bij Autobedrijf Erik Huzen, Handelsweg 2' in Holten, Industrieterrein Vletgaars- materr. Voor leden van 3VO Hol ten is de keuring gratis, voor niet-leden is het een mooie gelegenheid om ziph aan te melden voor 3VO. Door het betalen van het jaarlidmaatschap, 15 euro, de caravan gratis aan een grondige inspectie te laten onderwerpen. Belangstellenden voor de keuring kunnen contact op nemen met Autobedrijf Erik Huzen, 0548 366101. In overleg worden datum en tijdstip vastgelegd: Dhr./mevr.: I 11 Adres: Als lezer van het Holtens Nieuwsblad wordt u goed geïnformeerd. Als abonnee bent u daarvan verzekerd. Geef dat ook eens i aan een ander door! BON'i U ontvangt een fraaie Parker-Jotter ballpoint als u ons een nieuwe abonnee opgeeft! Gebruik deze bon mor het opgeven van een nieuwe abonnee Inzenden aan: Holtens Nieuwsblad Postbus 692. 7500 AR Enschede t.a.v. Service-afdeling Postcode: Woonplaats: Telefoon: Geeft als abonnee voor het 1 Holtens Nieuw blad op: I I j Dhr./mevr.: I Adres: Woonplaats: i Postcode: I Telefoon: E2 48,05 per jaar (betaalwijze: per acceptgiro) O 46,40 per jaar (betaalwijze: automatisch) (losse nummers: 0,95) Bankrekening: Handtekening^ Redactie: 0548 - 597370 Advertentie: 0548 - 597350 Holtens.NieuwsbladSwhk.wegener.nl Abonnementsprijs 46,40 Losse nummers G 0,95 Inleveradres: Blokker Van de Maat

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1