Zwierig carnaval voor Prins Baasje Baasje Win camera met actie GB Slingeren en dweilen Deurdienst Holtens Nieuwsblad Cultureel dineren Weer Open Verhaal over reis Afrika - nummers e o.nf» (ntmmrMe*. Binkket ven de Maat Dinsdag 21 februari 2006 - Nummer 8 Holtens Nieuwsblad HOLTEN - In Diessen- plas wordt 3 maart het cultureel diner gehou den. Deze keer is het Twents Byzantijns Koor te gast. Het repertoire bestaat voornamelijk uit Byzan tijnse muziek, daarnaast wordt er ook volksmu ziek ten gehore ge bracht. Tijdens het cul tureel diner zal het By zantijns koor twee sfeer volle optredens verzor gen. Het geheel zal om lijst worden met een fa buleus diner in Byzan tijnse sferen. Kosten voor deze avond zijn 20 euro per persoon. Aanvang 17.00 uur., Men kan zich tijdens kantooruren opgeven bij de receptie van de Dies- senplas telefoon 0548- 362505. Woensdag tot en met vrijdag. Een hoge- drukgebied komt ten westen van Engeland te liggen, en breidt zich naar Scandinavië uit. Dit hogedrukgebied zorgt bij ons voor een noordoostelijke stro ming. Waarmee minder zachte lucht wordt aan gevoerd. Woensdag en donderdag lijken droge dagen te gaan worden, met op donderdag gelei delijk meer zon. Vrijdag ook droog met opklarin gen en perioden met zon. De temperatuur stijgt niet hoger dan 2.0 a 3.0 graden overdag, 's Nachts lichte vorst van - 3.0 a -4.0 graden. Freddie Paalman De collega's van Prins Hagelsteen in de hofbar Bierlokal am Bahnhof. (Foto: Sander Scheperman) HOLTEN - Vanuit de re sidentie Bierlokal am Bahnhof willen Ivo, Menum, Blub Jan, Rob Ray, Stuffie, Zuurkool, Driet Jan, Steelpan, Blauw, Remco, Jur, Sput ter, Stukkertje, Reil, Struikel, Opa Henk, Maarten en Huzen Prins Carnaval Hagelsteen en zijn Adjudant Dikke een zwierig carnaval toewen sen. Het gaat om collega's van de prins. "Het is een gi gantisch goede groep met elkaar", legt André Struik uit. "Naast collega's zijn we namelijk ook nog eens de beste vrienden". Zo bouwen ze een carna valswagen voor de op tocht, die zaterdag 25 fe bruari om 14.00 uur wordt gehouden. De koeriersdienst van Ton- nie Brands is begonnen met drie man en nu uitge groeid tot maar liefst acht tien personeelsleden. Tijdens carnaval duidelijk te herkennen aan een rode kiel met de tekst Prins Baasje Baasje en een rode pet. HOLTEN - Na de optocht zaterdag 25 februari gaan de cafés Bierlokal am Bahnhof, Boerbiet, 't Kla vier, 't Keuntje en de Stadskelder open voor de Dweilmiddag. Dweilend van hofbar naar hofbar kan er worden geno ten van de echte carnavals- sfeer. In alle locaties is mu ziek aanwezig. In Bierlokal am Bahnhof zijn vanaf 20.00 uur stempelkaarten te verkrijgen. Dan kunnen deelnemers bij elk café een stempel halen tijdens Slin- geroamd. Vanaf 23.11 uur kunnen volle kaarten bij de Prins worden ingeleverd in ruil voor een verrassing. HOLTEN - Met als the ma: Zonder muziek geen geloof, wordt zon dag 26 februari om 19.00 uur een Open Deur Dienst in de Kan delaar gehouden. Pastoor Munsterhuis uit Geesteren zal in deze dienst voorgaan en de medewerking wordt ver leend door fluitensemble de Fluterie. HOLTEN - Tien Hol tenaren zijn enkele weken geleden weer thuis gekomen van een reis naar het Afrikaan se Guinee Bissau. Daar werd kennis gemaakt met het leven en werken in dorp Bedanda. Een dorp dat met steun van de Stichting Vrienden Holten Bedanda daar ver schillende projecten heeft kunnen realiseren. Zo is het plaatselijke ziekenhuis 'gemoderniseerd', zijn er nieuwe schoolbankjes voor de kinderen geko men, werden enkele"trap- naaimachines geïnstal leerd en konden enkele waterreservoirs worden gebouwd. De Holtenaren hebben persoonlijk kun nen ondervinden hoe het is om met een minimum aan luxe te moeten leven. Wie geïnteresseerd is in de verhalen van de reizigers en de prachtige foto's daarbij wil zien, kan woensdag 8 maart naar de Boschkamp komen. Het begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. HOLTEN - Digitale came- ra's gaat Gemeentebelang (GB) weggeven aan drie ge lukkigen die de flyer van deze partij goed zichtbaar op het raam plakt. Deze flyer zit in de envelop die nieuwe stemmers straks in de bus krijgen. De gemeente stuurt name lijk achttienjarigen die voor net eerst mogen stemmen, oen brief en een folder over het belang van de verkiezin gen. Hierin mogen politieke Partijen ook een folder stop- Pemln totaal gaan er zo'n vierhonderd brieven de deur uit. Gemeentebelang koppelt hier een actie aan vast. Uit een namenlijst worden drie winnaars gekozen. Daarna kijkt men ter plekke of de flyer ook daadwerke lijk zichtbaar hangt. Als lezer van het Holtens Nieuwsblad wordt u goed geïnformeerd. Als abonnee bent u daarvan verzekerd. U ontvangt een fraaie Parker-Jotter ballpoint als u ons een nieuwe abonnee opgeeft! Geef dat ook eens aan een ander door BON Gebruik deze bon voor het opgeven van een nieuwe abonnee Inzenden aan: Holtens Nieuwsblad Postbus 692, 7500 AR Enschede t.a.v. Service-afdeling D 48,05 per jaar (betaalwijze: per acceptgiro) 46,40 per jaar (betaalwijze: automatisch) (losse nummers: 0,95) Dhr./mevr.: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Geeft als abonnee voor het Holtens Nieuwbiad op: Dhr./mevr. Adres: Woonplaats: Postcode: Telefoon: Bankrekening.' Handtekening:_

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1