Vakantiekrachten CONTAINER NODIG? 0548-53 86 86 Geld Rabo voor lokale doelen De Roerganger schaakkampioen Reggeland Zorgvoorzieners is op zoek naar die de handen uit de mouwen willen steken REGGELAND Wi\ wel, onze winkel hangt vol m J geweldige voorjaarscollectie &en taeiviE unicef# Nieuwe merken: 200 m2 baby-, kinder- en tienerkieding (maat 44-176) Barbara Farber, Oilily, Carbone, Ragazzi, RFG, Salty Dog, Pointer, Bad Girls, Jeep, Baby Barb, Baby Pointer, EB, Tuuf, Dobber en Rags Keuken EHBO Verso in Rijssen 17 Voor zorg in vertrouwde handen Reggeland Zorgvoorzieners heeft in Rijssen een nauwe band met de plaatselijke bevolking en is er met 430 medewerkers en 350 vrijwilligers goed vertegenwoordigd. De Reggeland-locaties in Rijssen zijn verpleeghuis De Schutse, woonzorgcomplex De Veste, verzorgingshuizen Eltheto en De Parkstede, woonzorgcentrum Wellehof en Thuiszorg Rijssen. Wie zoeken wij? Voor deze locaties zoekt Reggeland vakantiekrachten voor de periode juli-september en dan met name in de bouwvakperiode. Vind je het leuk om met mensen om te gaan en heb je affiniteit met de zorg? Dan is dit ongetwijfeld iets voor jou. Bij alle locaties gaat het om vakantiekrachten voor huishouding en verzorging in het algemeen. Daarnaast zoeken wij vakantiekrachten voor de keuken van De Schutse de keuken en de meerzorg van Eltheto, de dagvoorziening van Wellehof en de keuken receptie en dagvoorziening van De Parkstede. Voor de verzorging en meerzorg is een opleiding (of het volgen van een opleiding) in de verzorging noodzakelijk. Heb je interesse of wil je meer weten? Voor meer informatie over vakantiewerk op onze locaties kun je bellen naar oooo-< (lokaal tarief) en vragen naar onderstaande contactpersonen Reggeland Zorgvoorzieners biedt cliënten de mogelijkheid te kiezen uit een pakket van woon-, zorg- en welzijnsvoorzieningen, gericht op zo lang mogelijk zelfstandig functioneren. Daarbjj vormt respect voor de levensovertuiging van de cliënt, welk dat ook is, de leidraad. In het contact met de cliënt staan persoonlijke aandacht en betrouwbaarheid centraal. Jaarlijks verzorgen wij ruim 2.100 cliënten. Reggeland heeft diverse verpleeg- en verzorgingshuizen en thuiszorglocaties in de gemeenten Almelo, Rijssen-Holten, Twenterand en Wierden Reggeland is een innovatieve en flexibele organisatie met zo'n 1.850 medewerkers en 950 vrijwilligers. Personeel is in onze organisatie het belangrijkste kapitaal. Wij vinden het belangrijk om personeel te binden en te boeien en streven ernaar onze medewerkers zo optimaal mogelijk te laten functioneren door middel van vorming en scholing. www.reggeland.nl Verpleeghuis De Schutse: Woonzorgcomplex De Veste: Verzorgingshuis Eltheto: Verzorgingshuis De Parkstede: Woonzorgcentrum Wellehof: Thuiszorg Rijssen: mevrouw J. Bakhuis, mevrouw M.C. Stegeman mevrouw N. Boeter mevrouw J. Harbers mevrouw F.Willems mevrouw T. Middelkamp mevrouw R. Bal, mevrouw G. Vedders, mevrouw R. Verschoor Een inschrijfformulier kun je opvragen bij de dienst PO&O, telefoon 0546-48 66 22 of per e-mail naar thea.vanoostveen@reggeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. zorgvoorzieners Help elk meisje naar schooi, alleen dan hebben ze een toekomst. Word nu lid op unicef.nl RIJSSEN/ENTER - Naast het bedrag van 75.000 euro dat door Rabobank Rijssen-En- ter jaarlijks beschik baar wordt gesteld aan de lokale gemeenschap in de vorm van dona ties voor goede doelen in Enter en Rijssen, is besloten evenals in 2005 ook dit jaar een extra bedrag van 25.000 euro beschik baar te stellen. Op de ledenvergadering van 29 mei worden de aanvragen aan de leden voorgelegd. Doormid del van stemming kun nen de leden kenbaar maken wie van de gese lecteerde aanvragen in aanmerking komt voor genoemd bedrag of een gedeelte daarvan. Het is de bedoeling dat de geselecteerde aanvra gers op de ledenverga dering een presentatie houden, waarin zij aan geven waarom de leden voor hun voorstel zou- den moeten stemmen. Verenigingen en stich tingen uit het werkge bied van de bank die mee willen dingen naar het genoemde bedrag of een gedeelte daarvan, kunnen hun gemotiveer de aanvraag inleveren bij de kantoren van de Rabobank in Enter of Rijssen. De inzendter mijn sluit 10 april. Burgemeester Kobes verrichtte de openingszet (eigen foto) KINDEREN EERST WIERDEN/ENTER - Basisschool De Roer ganger uit Enter is schoolschaakkant- pioen van de gemeente Wierden geworden. Tweede werd basis school De Morgenster uit Wierden en derde werd Het Galjoen. Ook individueel worden prij zen uitgereikt. Op bord I werd Daan Rauwerd- ink eerste, op bord 2 Ro bin Neten, op bord 2 Jan Hendrik Mulder, op bord 4 Niek Schuitema ker op bord 5 Edwin Meijer, Gideon Roden burg en Delane Klee. Het niveau was behoor lijk hoog. De schaakles- sen van schaakclub MAT-ADOR hebben hun uitwerking niet ge mist. Gaastra, Bad Boys, Cakewalk, Landfort, Jackpot en Cottonfield HOLTEN - Bij voldoen de deelname geeft EH- BO-Holten op 3, 10 en 24 april een nieuwe cur sus Huis tuin en keuken EHBO. Cursisten krij gen hiervoor geen diplo ma en volgen geen her hal ingslessen. Wel heeft men meer kennis van* zaken. Aanmelding bij Evelien Rietberg, Kene- manstraat 7, 7451 EG Holten. T£?\i BSfNKF IH ms 59 mm RIJSSEN - Morgen, woensdag 22 februari is het podium van het"*! Parkgebouw voor 'klas sieke' artiesten. Matthijs Koene op panfluit en Stefan Gerritsen, gitaar alias het duo Verso tre den op met hun pro gramma 'White man can dance. 'Verso' is winnaar van de Vriendenkrans 2003 en van het Comra- dio concours 2003 in Barcelona. Kaarten kun nen gereserveerd wor den bij de VVV Rijssen (0548)- 52001 i, de' VVV Holten, (0548) - 361 533 en het Parkge bouw via (0548) - 854' 1 821.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 17