Reggesteyn open voor leerlingen groep 8 /'!i, juweliers Noordersluis Bouwgroep Een ervaren calculator Een ervaren werkvoorbereider Nieuwe assistent Excelsior'31 Verkoop medewerker NEFIT ''l Montagemedewerkers (m/v) Vedior Zie je jezelf al zitten Dinsdag 24 januari 2006 Pagina 27 Noordersluis Bouwgroep met vestigingen in Lelystad, Almere, Putten en Rijssen realiseert onderhouds- en nieuwbouwprojecten in de woning- en utiliteitsbouw Onze opdrachtgevers bevinden zich grotendeels in het midden van het land U kunt uw schriftelijke sollicitatie verzenden aan Noordersluis Bouwgroep, Postbus 245, 8200 AE te Lelystad t.a.v. Gerrie Boeve of mailen g boeve@noordersluis nl Voor onze nieuwe vestiging in Rijssen zoeken wij op korte termijn: Adviseren in bouwmethodieken en materiaaltoepassingen, gefaseerd begroten, offertes aanvragen en beoordelen, offreren en werkbegroten van nieuwbouw- en onderhoudsprojecten. Coördineren en controleren werktekeningen en productietekeningen, plannen en inkopen van nieuwbouw- en onderhoudsprojecten. Wij bieden een prettige, open werksfeer bij een gezonde organisatie. U ontvangt een salaris dat in overeenstemming is met uw ervaring en opleidingsniveau. Bel voor meer informatie Antonie ter Harmsel bereikbaar op telefoonnummer 06-20527632 RIJSSEN - Scholenge meenschap Reggesteyn houdt op donderdag 2 fe bruari open huis in de nieuwe vestiging in Rijs sen. Op donderdag 9 fe bruari is er open huis in Nijverdal op de locatie Noetselerbergweg en op donderdag 16 februari op de locatie Willen de Clerq- straat. Elke keer zijn de scholen van 18.30 tot 21.00 uur geopend. Het open huis is speciaal voor leerlingen van groep 8 van de basisscholen en hun ouders. Het open huis biedt de gele genheid om een beeld te krij gen van alle onderwijssoor ten die Reggesteyn kent: praktijkonderwijs, vmbo (gemengd/theoretisch en di verse beroepsopleidingen), havo, atheneum en athe- neum+. Het technasium is nieuw op Reggesteyn en wordt vanaf september 2006 in Nijverdal (op de vestiging aan de Noetselerbergweg) en in Rijssen aangeboden. Mo menteel ontwikkelen docen ten van Reggesteyn deze speciale, uitdagende én praktische studierichting voor slimme, onderzoekende leerlingen die zich interesse ren voor de moderne wereld van natuur en techniek. Tijdens het open huis in Rijssen zijn alle praktijkaf delingen in bedrijf. Daar naast vertellen, door het hele gebouw heen, docenten over hun vak. In de praktijkafde lingen laten leerlingen zien hoe zij op die afdelingen werken. Het gaat om de af delingen: bouwtechnieken (timmeren, metselen en schilderen), metaaltechniek, consumptief (bakken hore ca) en verzorging. RIJSSEN - Marcel Borkent is de nieuwe assistent-trai ner van het eerste elftal van Excelsior'31 voor het sei zoen 2006-2007. Marcel Borkent is momenteel trainer van Sportclub Ensche de A1waarmee hij denkt nog alle kans op de titel te maken. De winterstop werd ingegaan met een verdienstelijke twee de plek. Ook als jeugdtrainer van Neo was Borkent succes vol. Hij loodste daar het BI team naar het landelijke ni veau .Voor zij vertrek bij Ex- celsior'31 was Marcel Bor kent trainer van de Dl-jeugd. Ook met dit team gooide hij hoge ogen gezien het aantal spelers uit dat team die later doorstroomden naar de ver schillende betaald voetbal clubs in de omgeving. Als ac tief voetballer doorliep Bor kent de hele jeugdopleiding bij Excelsior'31. Ook maakte hij een aantal jaren deel uit van de eerste selectie. 3 Kronenberg Juweliers is een gerenormeerde juwelierszaak in het centrum van Goor Naast een gemoedelijke sfeer combineren wij een uitgebreid assortiment met een hoge service. Tevens beschikken wij over een vakbekwaam reparatieatelier met een eigen uurwerkmaker, goudsmid en klokkenhersteller. Ter ondersteuning van het verkoopteam zijn wij, op korte termijn, op zoek naar een m v 30 - 34 uur Als verkoopmedewerker ben je verantwoordelijk voor het verkopen van juweliersartikelen en het aannemen van reparaties. Het verzorgen van dagelijkse werkzaamheden, het bijdragen aan een juiste uitstraling van de winkel zijn onder andere aspecten van jouw functie. Voor deze functie zoeken wij iemand met verkoopervaring in de juweliersbranche of de detailhandel. Ben je leergierig, representatief en nauwkeurig. Kun je tevens goed werken in teamverband. Reageer dan voor 8 februari 2006 per brief inclusief foto. Kronenberg Juweliers Postbus 128 7470 AC Goor T.a.v. Mevrouw Kienhuis Want een consulent van Vedior Industrie weet alles over werken in de industriële sector. En kan een baan voor je vinden die past bij je wensen. Of je nu overdag of 's nachts wilt werken, part time of fulltime. Zowel in de voedingsmiddelenindustrie als bijvoorbeeld in de metaal-, chemische of verpakkingsindustrie. Je kunt nu aan de slag bij Nefit B.V. in Deventer. Nefit B.V. is de grootste cv-ketelfabrikant in Nederland en heeft zich ontwikkeld tot Europees marktleider voor Hoog Rendement met export naar meer dan 20 landen. Nefit heeft haar hoofdvestiging in Deventer. Als montagemedewerker monteer en assembleer je onderdelen in cv-ketels. Je hebt bij voorkeur een opleiding op LTS-niveau en kunt fijne motorische handelingen verrichten. Je hebt ver antwoordelijkheidsgevoel en bent collegiaal, betrouwbaar en gemotiveerd. Tevens heb je een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Het betreft een full time functie in een 2-ploegendienst. We bieden je een goed salaris 1.825,- bruto per maand bij 23 jaar en ouder), een prettige werkomgeving en bij goed functioneren kans op een vast dienstverband. Ook kun je bij goed functioneren doorstromen naar de montage medewerker-pool van Vedior, waarbij je aan de slag gaat bij diverse opdrachtgevers in de omgeving, zoals Nefit of Gazelle. Afwisselend werk, waarbij we een contract voor minimaal 1 jaar bieden en daarbij mogelijkheden voor opleiding en training. Zie je jezelf hier wel zitten? Of zoek je juist iets anders? Neem dan contact op met Michel Ligt van Vedior Industrie of kijk op www.vedior.nl voor het meest actuele banenaanbod. industrie The Better Match Deventer, Achter de Broederen 13, tel. (0570) 61 43 00, vestiging.0086@vedior.nl Praat 'ns met een Vedior Consulent of kijk op vedior.nl

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 27