VBA Vijfhonderdste lid KBO gehuldigd UNTVEö/ Van Braak Accountants 'C Programma van Vrouwen van Nu Soosmiddag voor ouderen J Assistent-Accountants m/v Heb jij de gedrevenheid en ervaring om aan de groei van Univé Drenthe-Overijssel verder inhoud te geven' Adviseur afdeling Bedrijven (Buitendienst) cSÉ Dinsdag 24 januari 2006 Pagina 26 Van Braak Accountants is een ondernemende adviesgroep van accountants en belasting adviseurs. Op dit moment heeft Van Braak Accountants acht vestigingen in Neder land: Tiel, Ede, Veenendaal, Scherpenzeel, Den Burg, Joure, Holten en Marum. Ons cliëntenbestand bestaat voor namelijk uit ondernemers uit het groot-, midden- en klein bedrijf, vrije beroepen en de agrarische sector. Accountants-Administratieconsulenten Belastingconsulenten In verband met de groei van ons cliëntenbestand zoeken wij mensen die weten dat specialistische adviezen steeds belangrijker worden. Voor onze vestiging in Holten zoeken wij: Wij vragen: Een opleiding op MEAO-, MBA-, SPD-, HEAO AC/BE-niveau Goede contactuele eigenschappen Zelfstandig, flexibel en in teamverband kunnen werken Een flexibele werkinstelling Eigen initiatief Werkervaring in accountancy Kiest u voor Van Braak Accountants dan kunt u rekenen op een enthousiast team van collegae, een prettige werksfeer, goede honorering en overige arbeidsvoorwaarden. U kunt uw sollicitatie richten aan: VBA Van Braak Accountants t.a.v. de heer J.W.E. Blom Postbus 47- 7450 AA Holten Tel. 0548-378353 Internet: www.vba-accountants.nl e-mail: edwinblom@vba-holten.nl ENTER-De Katholie ke Bond Ouderen af deling Enter viert woensdag 25 januari een feestje. Tijdens de algemene ledenverga dering wordt het vijf honderdste lid in de bloemetjes gezet. Na de viering met een Heilige Mis in de katho lieke kerk wordt de in onwetendheid verkeren de dame of heer verrast door het bestuur. De le denvergadering wordt die middag opgeluisterd door dames van buurt vereniging Berken burcht uit Goor. "We zijn natuurlijk als bestuur heel trots dat we zoveel leden hebben", zegt voorzitter Marinus Oude Weernink. De bond is opgericht door nonnen en bestaat in middels 28 jaar. De af deling is één van de grootste belangenorga- Als verzekeringsmaatschappij willen we onderscheidend op de assurantiemarkt opereren. Daaronder verstaan wij o.a.: actief de bestaande portefeuille bewerken en actief nieuwe relaties werven. Dat vergt in de huidige markt een team van specialisten. De afdeling Bedrijven bestaat uit specialisten voor de agrarische sector en specialisten voor de (overige) bedrijvenmarkt. Vanwege uitbreiding zijn wij op zoek naar een adviseur bedrijven buitendienst voor het Mkb segment. bij Univé Drenthe-Overijssel, kantoor Rijssen Univé Drenthe-Overijssel is een actieve zelfstandige onderlinge verzekeringsmaatschappij, met vesti gingen in Emmen, Hardenberg, Coevorden, Dedemsvaart en Rijssen. Middels specialisten en een hoog serviceniveau willen we nog beter inspelen op de wensen van onze relaties. Naast de brand- en aanverwante verzekeringen biedt Univé Drenthe- Overijssel haar relaties een totaalpakket aan zorg-, schade- en levensverzekeringen voor zowel de particuliere als de zakelijke markt. Univé Drenthe-Overijssel is ISO gecertificeerd. Het personeelsbestand bestaat uit zo'n 65 enthousiaste medewerkers. Univé Drenthe-Overijssel is aangesloten bij de landelijke verzekeringsmaatschappij Univé Verzekeringen, waar totaal 2300 mensen werkzaam zijn. Vy VERZEKERINGEN 1 J J Daar plukt de vruchten van Functie Als adviseur bedrijven heb je een veel zijdige en klantgerichte functie. Je bent samen met de binnendiensladviseur mkb verantwoordelijk voor de persoonlijke advisering van (potentiële) klanten. Op basis van risico-analyse signaleer je verzekeringsbehoeften, verzorg je offer tes, sluit je verzekeringen af en geef je adviezen over aanverwante zaken. Naast je specialisme bedrijfsverzekerin- gen ben je goed thuis in verzekeringen in het algemeen. Door je brede kermis kun je ook buiten je eigen afdeling een taakvervullende rol spelen. Je werkt vanuit ons nieuwe kantoor te Rijssen. Profiel Je hebt een opleiding op MBO/HBO- niveau. Je bent in het bezii van het Assurantie B en/of A-dipioma en benl communicatief sterk, zowel schriftelijk als mondeling. Je beschikt over meer dere jaren relevante werkervaring en ervaring in 'netwerken' c.q. affiniteit met de beoogde doelgroep. Actief, door tastend, resultaatgericht en flexibiliteit kenmerken je persoonlijkheid. In het werk ken je daarnaast een groot verant woordelijkheidsgevoel en streef je naar een hoog serviceniveau. Aanbod Wij bieden je een zelfstandige functie, waarin ruimte is voor eigen inbreng en ontwikkeiing. Je bent verzekerd van uitslekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een prima salaris passend bij de inhoud en zwaarte van de functie en een goede sludiekostenregeling. Geïnteresseerd? Denk jij je capaciteiten goed te kunnen aanwenden in deze functie en ben je de klantgerichte collega, die wij zoeken, stuur dan (voor 4 februari 2006) jouw brief voorzien van je curriculum vitae naar onderstaand adres of per e-mail. Voor informatie over deze functie kun je terecht bij het hoofd van de afdeling Bedrijven, de heer G. Rigterink, tele foon 0591-664553. Je kunt jouw reactie sturen aan: Univé Drenthe-Overijssel, t.a.v. directie, Postbus 40, 7800 AA Emmen. Of stuur een e-mail naar: g.rigterink@unive.nl nisaties van de gemeen te Wierden. Bestuursle den doen veel moeite om leden te werven. Zelf ben ik in 1993 schoorvoetend met mijn vrouw meegegaan naar de tweewekelijkse bij eenkomsten. Ik wist nog niet of het iets voor mij zou zijn. Al snel werd ik bestuurslid, secretaris en daarna voorzitter. In 1993 hadden we 63 le den en aan het eind van het jaar 170 leden. In 1999 telde de afdeling 316 mannen en vrouwen en dit jaar zitten we op 500. Leden zijn van uiteenlopende gezind ten", zegt een tevreden voorzitter. Iedereen van af 55 jaar die de doel stelling onderschrijft kan lid worden. Het lid maatschap bedraagt 15 euro per jaar. De leden krijgen een programma aangeboden dat varieert van een kaart/bingomid dag tot een filmmiddag, fietstocht, busreis, stadswandeling of mu- seabezoek. Vooral bingo en kaarten (kruisjassen) is bijzonder populair. De middagen worden ongeveer om de veer tien dagen gehouden in Het Trefpunt, 's Mid dags van 14.00 tot 17.00 uur. Gemiddeld zijn rond de 80 personen aanwezig." Oude Weer nink vindt het plezierig te kunnen melden dat de jaarlijkse busreis in mei voor het eerst zal worden gehouden met leden van de PCOB. In een klein dorp als Enter moet je samenwerken", meent de voorzitter. "De kerst hebben we ook sa men gevierd met de PCOB en De Zonne bloem. Dat krijgt zeker een vervolg." Wie be langstelling heeft voor de Katholieke Bond Ou deren in Enter kan infor matie verkrijgen bij Marinus Oude Weer nink, (0547) - 381 986 of secretaresse me vrouw Katier, (0547) - 381 908. ENTER - De Neder landse Bond van Plat telandsvrouwen 'Vrouwen van Nu' af deling Enter presen teert een 'voor-elk- wat-wils' programma 2006. De start in het nieuwe jaar was de cabaretvoor stelling Boerenblond in het Rijssense Parkge bouw. Op 13 februari staat in het Hervormd Dienstgebouw, in sa menwerking met vrou wenvereniging Passage, de avond in het teken 'Van de wieg tot het graf. Te gast is me vrouw Bloemhof uit Staphorst. Tijdens de jaarvergadering op 13 maart wordt informatie gegeven over de actie Enter geeft de 5 de vij f. Op 10 april wordt een paastafel verzorgd. In mei staat een busreis naar Duitsland op het programma. Na de zo mervakantie is de eerste afdelingsavond' op 12 september. Dan krijgen de leden meer te horen over het bergingsbedrijf Smit-Tak. Op 16 okto ber is er een creatieve bijeenkomst. Maandag 16 november geeft de organisatie Artsen zon- der grenzen inzicht over j haar werkzaamheden. Het jaar 2006 wordt af gesloten met een kerst viering op 16 december. Daarnaast kunnen le den deelnemen aan ex cursies of zich aanslui ten bij clubs als toneel. tuin of leeskring. Nieu- we leden zijn van harte welkom. Nadere infor- matie is te verkrijgen bij het secretariaat: Jannie Maat, (0547)-383 512. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. RIJSSEN - De vrij willigers van de Unie van Vrijwilligers houden op dinsdag 31 januari een soosmiddag voor ou deren in gebouw De Rozengaarde. Het begint om 14.00 uur. De entree bedraagt 2 euro. In de zaal mag niet gerookt worden. Een kopje koffie of thee is gratis, een extra drankje is voor eigen rekening. Voor ouderen, die slecht te been zijn en geen vervoer hebben bestaat de mogelijk heid om van huis op gehaald te worden en na afloop weer naar huis gebracht te wor den tegen de vergoe ding van een euro. Voor meer informatie kan gebeld worden naar mevrouw Dina Brinckman, (0548) - 512 812 of mevrouw Gerdien Zandvoort, (0548)- 517 529.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 26