votdmfoedaeres Excelsior31 en ...«SS SsSfSW Winter voordeelweken Schaatsers WIJC succesvol bezig m LUGO is aangesloten bij de brancheorganisatie Romazo. Uw zekerheid dat u zaken doet met een kwaliteitsbedrijf. Onze garantie staat dan ook als een huis. Rolluiken Spectaculaire aanbiedingen boordevol voordeel Vouwgordijnen korting Sereens.* Zonder meerprijs in 180 kleuren Terrasstherm: Met GRATIS Somfy motor GRATIS leuke tadeaubon* DUURZAAM DEGELIJK Robuuste kwaliteit voor een zachte Prijs VOLLEDIG NIEUWE COLLECTIE! Maak voordelig kennis met kwaliteit Alles voor het raam onder 1 dak; Rolluiken - Sereens - Zonneschermen - Raamdecoratie - Gordijnen Klissen Deventer Haaksbergen Kijk ook op www.lugo.nl zonwering raambekleding Dinsdag 24 janauri 2006 W 25 balans over het hoofd werd gezien, en het daarom voor Henrico Mud een koud kunstje was de 'anschlusstreffer' op het scorebord te koppen, 2-1. Opvallend en fnuikend was dat WHC grote delen van de wedstrijd beduidend feller en agressiever de duels in ging dan de thuisploeg (met uit zondering van vuurvreter en aanvoerder Peter Schep pink). Desalniettemin was het bete re combinatievoetbal van de thuisploeg en kreeg met na me spits Erwin Looms een tweetal (bijna) niet te missen doelkansen. WHC blies een stevig partijtje mee. De ge lijkmaker van Pascal Dien der kon dan ook niet lang uit blijven en was zeker ver diend. Met de eindstand van 2-2 werden beide ploegen niets wijzer. RIJSSEN - Rivo speelde af gelopen zaterdag thuis te gen Set Up 3. Hoewel Rivo erg enthousiast begon liep het spel niet gelijk zo soe pel. Aan het eind van de eerste set werd dat beter. Rivo won dan ook deze eer ste set met 25-22. Hoewel ook het jonge Set Up 3 veel wist te verdedigen scoorde Rivo veel via de midaanvalsters Heidi Ro- haan en Els Webbink. Ook werden de driemeterposities A,B en C goed benut bij Ri vo. Ook de tweede set werd gewonnen (25-23). Hoewel ook Rivo verdedigend sterk was scoorde de linkshandige aanvalster van Set Up nog veel, zodat beide partijen nogal eens gelijk op liepen. Toch was ook de derde set voor Rivo mei wederom 25- 23. Zo was te zien dat het toch duidelijk een spannende wedstrijd was waar Rivo drie keer aan het langste eind trok. De vierde set bleef Set* Up heel enthousiast spelen en liet zien dat elke punt wel kom was. Zij wonnen dan ook deze laatste set met 25- 23. Rivo is tevreden met de 3-1 overwinning. Aanko mende zaterdag spelen de dames om 17. 00 uur uit te gen Wevo. WIERDEN - De Wierdense IJsclub is tweede geworden tijdens een interclubwed- strijd, genaamd 'Theo de Wals Trofee', waaraan elf verenigingen deelnamen. Trainster Anja Bos van de Wierdense IJsclub was met zes van haar pupillen afge reisd naar Enschede, waar deze een 60 meter/240 dan wel een 240/420 of 240/600 meter moesten rijden al naar gelang hun categorie. Alle zes rijders/rijdsters re den op beiden afstanden een persoonlijk record. Ook wa ren er twee podiumplaatsen. In de categorie jongens pu pillen D was het Roy Weus- tenenk die het zilver opeiste, Ditzelfde deed Björn Gerrits in de categorie jongens pu pillen C. Vermeldenswaard is de prestatie van Gerrits op de 420 meter, waar hij een clubrecord voor de Wierden se vereniging reed. Overige prestaties: Anne Nij- hof en Arjan Steenbergen vijfde, Andra van den Hoe ven zevende, Laura Astele- ijner achtste. Jordi Beernink, ook lid van de Wierdense IJsclub, kwam tijdens deze interclub in actie voor de Deventer IJsclub. Hij reed twee PR's en eindigde als ne gende bij jongens pupillen C. Excelsior'31 was vóór rust veruit de betere ploeg en leidde (misschien wel wat geflatteerd) met 2-0. Vooral de tweede was van ongeken de schoonheid: Hubert Dijk slalomde door de Wezeper defensie alsof het een lieve lust was en leverde als slag room op het toetje een punt gave voorzet af bij Erwin Looms. Voor de goalgetter van Excelsior'31 was het een peulenschilletje de ruststand op het scorebord te zetten. Het breekpunt in de wed strijd echter was de wissel direct na rust, van rechtsback Arno Luby ten faveure van Martijn Beltman. Saillant detail was dat diezelfde De Weerdt na 51 minuten ge blesseerd het speelveld ver liet. En het moet gezegd: de wissels van-WHC coach Pe ters pakten vanmiddag prima uit. Excelsior'31 had de no dige moeite met de aanpass ingen, aan Wezeper zijde. Al moet gezegd dat bij de ge lijkmaker scheids T.J. Ver snel een overduidelijke over treding op Excelsior'31 goalie Fernandez Hesselink in WHC RIJSSEN - Een streekder- by, gezegend met vier doel punten, daar teken je in principe vooraf voor. Als neutrale toeschouwer, al thans. Wie Excelsior'31 - WHC met een rood/wit ge kleurde bril bekeek, zal de mening zijn toegedaan dat Excelsior'31 een aantal le vensgrote kansen had laten liggen. Maar ook aan We- zepse kant waren er, ver deeld over beide helften, le gio doelkansen. Het resul taat: een uitermate leven dig duel, met twee overdui delijk totaal verschillende speelhelften. De zonwering voor ieder seizoen. Weert de zon en de hitte in de zomer en zorgt voor een perfecte isolatie in de winter. Uitgevoerd met stevige dubbelwandige lamel. Keuze uit 3 lamelkleuren en 14 kast en profielkleuren. De totaal vernieuwde collectie vouwgordijnen van Luxaflex® is binnen. Een zeer ruim aanbod in stoffen, kleuren en transparanties. Hoogwaardige kwaliteit van het A-merk op het gebied van raamdecoratie. Samengesteld door een professionele ontwerpster. MOM U bespaart maar liefst 20% op de normale aanschafprijs. Topkwaliteit cassettescherm met GRATIS motor ter waarde van 382,- ll Wij zijn er eenvoudigweg voor u... Bij besteding van minimaal 500,- krijgt u van ons GRATIS een leuke VVV irischeque t.w.v. 25,- (Niet in combinatie met andere acties. Maximaal 1 per klant. De VVV irischeque kunt u vrij besteden bij meer dan 30.000 acceptatiepunten.) Kalanderstraat 16 Hannoverstraat 7 Tolstraat 26/d telefoon 0548-520239 telefoon 0570-644381 telefoon 053-5742501 fax 0548-522009 fax 0570-617588 fax 053-5742992 Informeer in de winkel naar de voorwaarden.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 25