ESTANTEN MARKT JSSEN Grote opruiming in verlichting TIJDENS DE RESTANTEN-MARKT 26 januari ALLE SCHOENEN OP DE KRAAM VANAF 10% korting Eigen schoen makerij SCHOENEN Blauw Zwart kan net niet doorbijten Henri Smit wint darttoernooi v> Uitslagen AV Rijssen T Donderdag 26 januari van 9.00 - 21.00 uur Let op de gekleurde stippen geel 20% korting blauw 30% korting rood 50% korting VERLICHTING-CADEAU Elsenerstraat 34, Rijssen. Telefoon 0548-51 22 59 Elsenerstraat 34, Rijssen. Telefoon 0548-51 22 59 Verlichting en cadeau-artikelen buiten de opruiming Haarstraat 54, Rijssen, Tel. (0548) 51 26 52 Dinsdag 24 janauri 2006 W 22 Jalink Steenbergen VVIERDEN - Regelma tig hebben Viking en Blauw Zwart de afge lopen jaren ai tegen over elkaar gestaan. Vaak trokken de Wier- denaren aan het kort ste eind en daar wilden ze wel eens verande ring in brengen. Zater dagavond was Blauw Zwart in de uitwed strijd in Wijk bij Duurstede zeer dicht bij maar ging het in een spannende slotfase toch onderuit. 12-11. Zaterdagavond stond het duel tegen Viking uit Wijk bij Duurstede op het programma, zo lang zamerhand een ech.te angstgegner van de Wierdenaren. Vorig sei zoen werd er in viers du els vierkeer verloren en de heenwedstrijd in de zaalcompetitie dit jaar leverde ook geen punten op. Zaterdagavond was het echt een totaal andere wedstrijd dan de voor gaande keren. Vanaf het begin konden de Wier denaren bijblijven en speelden goed mee met de Wijk bij Duurstede- lingen. Tot 5-5 deden beide ploegen weinig voor elkaar onder, maar tien minuten voor rust brak er een matige fase aan voor Blauw Zwart. Viking liep nog voor rust uit naar een 9-5 voorsprong door onge concentreerd spel van Wierdense kant. Dit bleek een flinke domper en in de rust moest de boel ook aardig op scherp worden gezet. Na de rust kwam Blauw Zwart sterk uit de kleed kamer en speelde het een goede tweede helft. Tegen alle verwachtin gen in kwamen de Wier denaren helemaal terug in de wedstrijd. Bij Vi king lukte nagenoeg niks meer, de ploeg wist nog maar twee keer te scoren in de eerste twin tig minuten na rust. De laatste vijf minuten wer den ingegaan met een 11-11 gelijke stand. Blauw Zwart speelde lange goede aanvallen, maar was net niet schot vaardig genoeg om de genadeslag uit te delen. In de laatste minuut kwam de individuele klasse van enkele spe lers aan Viking kant toch bovendrijven. Een kans was genoeg om de twee punten toch in Wijk bij Duurstede te houden. 12-11 Grote teleurstelling aan Wierdense kant, want hoewel vooraf mis schien onverwacht zat er zeker meer in dan deze nipte nederlaag. Punten waren ook zeer welkom geweest in de strijd te gen degradatie. Komen de weken staan er be langrijke wedstrijden op het programma waar de punten absoluut gepakt moeten worden om niet te degraderen. Tony O'Shea liet zien waarom hij tot de beste darters ter wereld behoort, (foto: Johan Bolink) ENTER - De absolute winnaar van het open Kröl darttoernooi gooide zondagavond de bepalende leg uit in triple 19, triple 16 en dubbel 16. Een gewel dige prestatie van Hen ri Smit Even daar voor nog gooide hij zelfs een 180 -er in de strijd. Tegenstander Edwin te Wierik (Streef) kon daar niet tegenop en werd twee de. De toeschouwers leef den intens mee. Een ge weldige sportieve stem ming, die het hoogte punt bereikte toen de heren 'opkwamen' om de prijzen in ontvangst te nemen. Het koppel Henri Smit en Johan Brunnekreef nam het in de dubbel finale op te gen Stefan Maatman en Martijn Mulder. Smit/Brunnekreef gin gen met de eer strijken. De sfeer bij de Kröl zat er het hele weekend al in. Voor een uitverkoch te zaal liet Tony O 'Shea het publiek zien wat darten is. Met ge mak gooide hij zijn pij len waar hij ze maar wil de hebben. Enkele En ternaren hadden het voorrecht het tegen hem te mogen opnemen. Zaalhouder André ten Berge kan toch beter bij zijn leest blijven, werd geconstateerd. Ladies and gentlemen: Let's play darts, schalmden de stemmen van de mas- tercalls Bob Averdijk of Gerard Libbers door de zaal. In de pauze kregen fans gelegenheid om een praatje met O'Shea te maken en natuurlijk hoorde er een handteke ning van de superman, bij. De finalisten van het jeugddarttoernooi mochten zelfs met de Engelsman op het podi um staan en op de foto. Job ten Berge werd dart kampioen en Gerwin Hendrikse eindigde als tweede. De actie voor het goede doel (Paard-i rijden Gehandicapten 'ij Zoekerveld) bracht 57(1 euro op. André ten Ber-jj ge vulde het bedrag aanl tot 1000 euro. "Het is geweldig verlo-l pen", laat woordvoerder' Pots weten. "Op naarj het volgend jaar. Da» gaan we er in verbani met het tienjarig bestaar iets extra's aan toevoe gen." RIJSSEN - Vorige week zaterdag hebben leden van AV Rijssen in het Gelderse Aalten deelgenomen aan het Gelders - Overijssels crosskampioenschap. Op een geaccidenteeri en hard bevroren par cours werd in diverse leeftijdscategorieën ge streden om de titel Gel ders- Overijssels Crosskampioen 2006. Arne Lubbers werd twintigste op 6 km i»1 zijn categorie jongen! B. Rachel Rozenkamf deed op haar beurt goet mee bij de meisjes C e behaalde een knapll dertiende plaats. W di sc va da ui

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 22