Weinig genomineerde sporters uit Holten ■pp Uitstel netwerkplan sport Holtens Nieuwsblad Prinsenbal Holterberg crossloop Borrel op 2a -E'T. Laptop gestolen Weer Negeren stoplicht "*Sr Dinsdag 24 januari 2006 - Nummer 4 Holtens Nieuwsblad HOLTEN - Prins Ha gelsteen en adjudant Dikke gaan zich voor bereiden op het Prin senbal. Het feest dat wordt opgedragen aan Hagelsteen. Het bal wordt zaterdag 28 ja nuari om 20.30 uur ge houden in de Poppe. Er zullen vijf hilarische stukjes worden opge voerd, die speciaal zijn geschreven voor de prins. Daarnaast komt de Feestzanger uit Lim burg langs voor een op treden. De muzikale be geleiding ligt in handen van Straight Ahead zo als Blind Date tegen woordig heet. Natuurlijk zal ook dweilband De Braandheultjes aanwe zig zijn. Om ervoor te zorgen dat niemand met een borrel op achter het stuur hoeft te kruipen, rijden er van af residentie Bierlokal am Bahnhof twee bus sen. Een om 19.45 uur en een om 20.15 uur. Ook voor de terugreis worden bussen ingezet. HOLTEN - De Holter berg is zaterdag 28 ja nuari het decor voor de derde wedstrijd van het OAD Reizen crosscircuit. De organisatie is in han den van AV Holten. Het programma is: 1,5 kilometer jeugd tot en met 9 jaar, start 13.00 uur; 1,5 kilometer 10 tot en met 12 jaar, start 13.15 uur; 2,5 kilometer, start 13.30 uur; 5 kilo meterstart 13.45 uur; en 10 kilometer, start 14.30 uur. De inschrijving is op sportpark Meermans kamp. Voor meer info kijk op www.avholten.nl of telefoon 363811. HOLTEN - Op de Sta tionsstraat werd maan dag 16 januari omst reeks 1.30 uur een 55- jarige man uit Lochem aangehouden voor het rijden onder invloed van alcohol in zijn per sonenauto. De man blies aan het po litiebureau 0,65 promil le. Een proces-verbaal is opgemaakt. g - twijfel Gerard Beldman (links) is genomineerd als senior sporter, (foto: Johan Bolink) HOLTEN - De namen van de genomineerde sporters zijn bekend. Tijdens een feestavond in Lucky Co op vrijdag 3 februari, wordt bekendgemaakt wie zich uiteindelijk sportman, sportvrouw of sportploeg van het jaar 2005 mag noe men. Bij de sportmannen zijn voor Holten Egbert Jansen, Marti Jansen en André Wansink van touwtrekvereniging Okia genomineerd. Verder motor crosser Erik Davids. Als Holtense sportvrouw al leen triatlete Charlotte Huls man. Holten heeft geen genomi neerde sportploegen en sporttalenten. Wel is Gerard Beldman van AV Holten ge nomineerd als senior sporter. Rijssen is beter bedeeld. Bij de sportmannen: Eddy Dok ter (tennis), Peter Schreurs (carten), Michael Tijhuis (enduro), Niek Rolleman (skeeleren), Hans Nijenkamp (mennen paardensport). Bij de vrouwen: Annemarie Sep- penwoolde (tennis). Sport ploegen: Heren 1 De Mors (waterpolo), SV Excelsior '31 (voetbal), Riessense Bou- lers (jeu de boules), P-groep tourclub Rijssen (wielren nen). Sporttalenten: Paula van der Hoeven (zwemmen), Sabine van der Hoeven (zwemmen), Rutger ten Ho ve (gymnastiek), Janneke Kippers (atletiek), Frank ter Steege (tafeltennis). Talent volle sportploegen: Al jeug- delftal Excelsior (voetbal), Rivo Jongens A-team (vol leybal), DOS (gym), estafet teploeg 60 meter sprint (atle tiek). Senior sporters: An- toon Slaats (jeu de boules), Brand Boddé (tennissen). Gehandicapte sporters: Alien Smelt (zwemmen). HOLTEN - De gemeente heeft woensdag 11 januari samen met de sportraad Rijssen-Holten de resulta ten van het haalbaarheids onderzoek naar het Net werkplan Sport aan de be trokken sportverenigingen gepresenteerd. Naar aanleiding van de reac ties van de verenigingen is besloten de geplande behan deling van het Netwerkplan in de commissie maatschap pelijke dienstverlening van 7 februari 2006 en in de ge meenteraad van 2 maart 2006 uit te stellen. De wensen en de eisen van de verenigingen kwamen niet voldoende tot uiting in het gepresenteerde plan. Daarom is besloten om in sa menspraak met de verenigin gen het plan waar mogelijk aan te passen. Hiervoor wordt in week ze ven een bijeenkomst gehou den met de in te stellen klankbordgroep. Deze klankbordgroep wordt bezet door vertegenwoordi gers van de betrokken ver enigingen, sportraad en ge meente. Als lezer van het Holtens Nieuwsblad wordt u goed geïnformeerd. Als abonnee bent u daarvan verzekerd. U ontvangt een fraaie Parker-Jotter ballpoint als u ons een nieuwe abonnee opgeeft! Dhr./mevr.: 11 Adres: Geef dat ook eens 1 aan een ander door! Postcode: Woonplaats: HOLTEN - Op de par keerplaats bij het AC- restaurant langs de A 1 werd maandag 16 janu ari om 20.30 uur inge broken in een personen auto die geparkeerd stond. Een laptoptas met inhoud werd weggeno men. Woensdag en donderdag overdag meer bewolking en kans op wat sneeuw, tijdens opklaringen ge regeld zon. Temperatuur iets boven nul met 1.0 a 2.0 graden. De nachten verlopen tij delijk wat minder koud met -3.0 a -4.0 graden. Vrijdag geregeld zon en kans op een enkele sneeuwbui, temperatuur rond nul of iets er onder. We krijgen opnieuw weer met een hogedrukgebied te maken met aanvoer van koude lucht. Schaatsen uit het vet dus. HOLTEN - De politie zag vrijdag 21 januari rond 17.00 uur dat de bestuurder van een per sonenauto het rode licht negeerde op de Oranje straat in Holten. Tijdens de controle bleek dat de 40-jarige bestuur der uit Goor ook nog drie boetes had openstaan voor een totaal bedrag van 468 euro. De 40-jarige werd voor de keus ge steld: de boetes betalen of anders inbeslagname van zijn auto. Door zijn echt genote werd de geldboete betaald aan het politiebu reau in Goor, waarna hij weer verder kon rijden. Telefoon: Gebruik deze bon voor i het opgex'en van een Geeft als abonnee voor het nieuwe abonneeHoltens Nieuwblad op: Inzenden aan:Dhr./mevr.: Holtens Nieuwsblad i Adres' Postbus 692.1 7500 AR Enschede j Woonplaats: t.a.v. Service-afdeling Postcode: i Telefoon: 48,05 per jaar (betaalwijze: per acceptgiro) 1 Bankrekening: 46,40 per jaar (betaalwijze: automatisch) (losse nummers: 0,95) Handtekening:,

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1