Nieuw seizoen Groei en Bloei Blijspel Hexelse toneelvereniging BH Ven Slips 50% korting 14 en 15 februari (u Lichtenberg Studiedag CDA gemeenteraad Alex Verburg in Cultureel Café Restant HET ANKER Dusters en Huispakken va 12,50 Alles voor jullie trouwdag live life love livera ZALENCENTRUM 2 prachtige modeshows per avond! Bouwbedrijf Onderhoud Donderdag 26 januari van 9.30 tot 21.00 uur Restant Flanel Pyjama's Nu 10," en 15," Programma: www.trouwbeurs.info Restant en nog veel meer koopjes bij... www.bouwbedrijf-lichtenberg.nl Dinsdag 24 januari 2006 W 15 RIJSSEN - De plaatselijke afdeling Groei en Bloei is met een nieuw clubblad aan een nieuw seizoen begon nen. In plaats van een ge stencild A4-tje krijgen de le den nu periodiek een mooi uitgevoerd, boekwerkje met daarin de activiteiten voor de komende maanden, uit- gaans- en tuintips, cursus sen en activiteiten van Groei en Bloei-afdelingen in om liggende plaatsen en er is een tip van de maand. De eerstkomende activiteit van de afdeling Rijssen is een bijeenkomst op dinsdag 7 fe bruari in het gebouw van speeltuin De Hoge Esch. De ze avond, die om 19.45 uur begint, heeft als thema 'Tui nieren uit een zakje'. Ton Vreeken van zaadwinkel en postorderbedrijf Vreeken's zaden uit Dordrecht vertelt over alle aspecten van het zaaien van groente en bloei ende planten. Aan de hand van dia's krijgen de aanwezi gen een rondleiding door zaailand. Ook kunnen die avond zaden, zaai-hulpartike- len gekocht of besteld wor den. Voor het komende maan den staat naast een cursus ro zen snoeien bij de Wilde in Zutphen op zaterdag 11 maart nog een thema-avond over het weer op dinsdag 21 maart op het programma. Verder zijn er plannen om samen met de af delingen Hengelo en Almelo een tweedaagse tuinreis naar Noord-Duitsland en Gronin gen op het programma. WIERDEN - Bestuursle den van CDA Wierden, de fractieleden van het CDA en de nieuwe kandidaat-le den voor de gemeenteraad zijn afgelopen zaterdag bij elkaar geweest voor een studiedag in het Kulturhus in Notter. Deze jaarlijkse studiedag stond onder leiding van Henk Hoff, gemeenteraads lid van het CDA te Assen en verbonden aan het Steen- kampinstituut, het oplei dingscentrum van het CDA. Deze dag stond geheel in het teken van de komende ge meenteraadsverkiezingen die gehouden gaan worden op 7 maartEr werd uitvoe rig stilgestaan en gedebat teerd over het gedachtegoed van het CDA en de uitgangs punten van het CDA en op welke wijze deze op een goede wijze kunnen worden doorvertaald aan de kiezers, die men hoopt te ontmoeten tijdens één van de verkie zingsbijeenkomsten die de komende weken gehouden zullen gaan worden. Zo zullen de kandidaten van het CDA de buurtschappen Notter/Zuna en het Hoge Hexel gaan bezoeken en zul len zij aanwezig zijn op de (verkiezings) markten te Wierden en Enter. HOGE HEXEL - De Hexel se toneelvereniging heeft dit jaar als blijspel 'Een heel vreemde klasgenoot'. Het to neelstuk wordt gespeeld in zalencentrum de Tolplas in Hoge Hexel. Dit vindt plaats op donderdag- en vrijdag avond 23 en 24 februari. De aanvang is om 19.30 uur en de zaal is open om 19.00 uur. De kaarten zijn alleen te krij gen in de voorverkoop bij Roelie Groothalle, Sliepers- dijk 3, (0546) - 697 746 en Ina Nijzink, Vriezenveense- weg 24, (0546) - 578 030 (geen zaalverkoop). De kaar ten kosten voor volwassenen 3,50 euro en voor de kinde ren 2,00 euro. De spelers die (weer) mee doen zijn: Frits Meijer -Ina Nijzink - Marian Lohuis - Nico Lohuis - Jeanet Lub bers - Karin Slettenhaar - Bert Veenkant - Andre Slet tenhaar - Brenda Buitink. Dit jaar heeft Gerrit Ooms het regisseurschap overgegeven aan Aaldrik Buist. Als souf- fleuses zijn er Roelie Groothalle en Wilmien Boers. De Grime is in han den van Gea Wanschers. Het toneelstuk is in drie bedrij ven en het gaat in het kort over: Moeder Els wil niet dat Conny gaat trouwen met Bart de zoon van de portier. Moeder wil dat ze zich gaat verloven met jonker Korsti- aan. Bart doet er alles aan om dit te voorkomen, zelfs om een andere persoonlijk heid te gaan vertonen. Kort om erg boeiend en spannend, dus zeker de moèite waard om een kijkje te gaan nemen. In de pauze is er de lotenver- koop. De lootjes kosten 0,50 euro cent per lot. De prijsuitrei king is na het blijspel. WIERDEN - Schrijver en voormalig Libellejourna- list Alex Verburg komt op donderdag 26 januari naar het Ontmoetingscentrum naast de Gereformeerde kerk in Wierden. Hij is te gast in het Cultureel Café. Verburg werd bekend via het weekblad Libelle en door zijn interviews met nationale en internationale grootheden zoals Lea Rabin, prinses Ire ne, Simon Wiesenthal, Annie M.G.Schmidt en Isabel Al- lende. In 2001 verscheen zijn biografie over 'Het voor lopige leven van Liesbeth List'. Maar echte bekendheid kreeg hij door zijn eerste ro man 'Het huis van mijn va der' en zijn tweede roman 'En najagen van wind'. Ver burg is al vanaf zijn jeugd bevriend met Rik Felderhof en was aanwezig toen Irene en Marjan Tieberink uit Ho ge Hexel in Villa Felderhof te gast waren. Kaarten voor deze avond kosten 7,50 euro en zijn in de voorverkoop bij de boekehandels Readshop en Reterink Wierden, Valan- tieXperts/Rottink Reisbu reau Enter en de bibliotheek Wierden verkrijgbaar. Indien voorradig zijn de kaarten ook op de avond zelf te koop. Restanten- markt (A ■u Entreekaarten inclusief koffie en petit fours a 8.50 verkrijgbaar bij de deelnemende bedrijven, online op www.trouwbeurs.info en aan de zaal. i Dinsdag 14 februari (Valentijnsdag) en woensdag 15 februari, Aanvang beide avonden 20.00 uur, zaal open 19.00 uur. In de pauze een stage-act en gelegenheid de standhouders te bezoeken. Deelnemende bedrijven: Zalencentrum het Anker, Leeuw Domestique WoonDesign.Bruidsboutique Josephine, Modeplein De Brink, Henk van Heek Fotografie, Juwelier/optiek Diekman, Reisburo Pouls, Magic John, Drukkerij Albersen en Hopman, Schoonheidssalon Desiree, Elan Videoproducties, Hollegien Assurantiën, Trouwautoverhuur Brouwer, Schoenenhuis Jan Pas, Bloemenboetiek Fleurelle, Janneke's Kapperij, li vera Grotestraat 6 Rijssen Omdat geen mens hetzelfde is! Wij bieden u een ruim assortiment bouw- suggesties aan waarmee u naar uw eigen idee en wens uw woning kunt samenstellen.Daarnaa.st bieden wij u de mogelijkheid om een echt onderscheidende woning te realiseren. Naar aanleiding van een uitgebreid persoonlijk onderhoud in onze showroom gaan wij met al uw wensen naar onze huisarchitect, die vrijblijvend een individueel schetsontwerp voor u maakt. Het onderhoudsbedrijf bij uitstek! u kunt hierbij denken aan: - Politiekeurmerk Veilig Wonen®. - Woningaanpassing, zoals: wet voorziening gehandicapten (WVG). - Uitbouw, zoals: erker, dakkapel, serre. - 24-uur service telefoon voor reparatieverzoeken 3VEILJGS 'WONPJ* Molendijk Noord 74, 7461 JE Rijssen. tel. 0548-513663. 24-uur service telefoon: 0548-513440

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 15