live op TV in ontvangst nemen? a BORGHUIS SOER Welke Grolsch Fans gaan de Gouden Loeki Als u dit niet leest, loopt u in 2006 veel mis. Regel vóór 1 januari 2006 uw levensloopregeling. Het is tijd voor de Rabobank. 24 uur service Nieuwbouw Onderhoud Renovatie IDAKDEKKERSBEDRMF B.V.I (Advertorial) Grolsch genomineerd voor Gouden Loeki 2005! Donderdag 15 december 2005 Heeft u al gehoord van de nieuwe levensloopregeling? Daarmee kunt u vanaf 1 januari 2006 sparen voor vrije tijd. Bijvoorbeeld om eerder te stoppen met werken. Of om meer tijd aan uw kinderen te besteden. Of een studie op te pakken. En het mooiste komt nu. Dit sparen voor vrije tijd is fiscaal aantrekkelijk. Wanneer u dit jaar nog besluit om mee te doen met de levensloopregeling, profiteert u meteen al in 2006 van dit belastingvoordeel. Kijk daarom snel op www.rabobank.nl voor meer informatie. Want zegt u nou zelf, het zou toch jammer zijn om die voordelen te missen. Rabobank m Ambachtsweg 8, 7451 PM Holten. Tel. 0548-36 15 49, fax: 0548-62 57 01, mobiel 06-53 86 42 91 Thuiszorg Noord West Twente 10 DECEMBER IsSilSmBët* versewn Wilt u meteen hulp vragen of eerst meer weten? Bel 0900-0678 (lokaal tarief) of ga naar vv'.vvv.:nwt w thuiszorgwinkel Residentie Hotels: thuis in Den Haag! Laat Aster Fissehatsion weten dat we haar niet zijn vergeten. Kom in actie voor haar vrijlating! Ga naar www.amnesty.nl Heeft u één keer per week of vaker huishoudelijke hulp nodig? Iemand die uw huis schoon houdt, wast, strijkt, boodschappen doet, de hond uitlaat of de kattenbak verschoont? Thuiszorg Noord West Twente kan u dan van dienst zi|n met een vlotte, vriendelijke hulp. Samen kijken we of u een alphahulp of een medewerker huishoudelijke verzorging krijgt Ze doen beiden precies hetzelfde. Alleen is de alphahulp bij u in dienst en blijft de medewerker huishoudelijke verzorging bij ons in dienst. Thuiszorg Noord West Twente helpt u direct en zonder wachtlijsten aan vlotte hulp en dat al meer dan 100 jaar. U kunt ons 24 uur per dag bellen, we zijn altijd bereikbaar en beschikbaar. Kan het nog ge makkelijker? U kunt bij ons o.a. terecht voor: huishoudelijke verzorging persoonlijke verzorging (gespecialiseerde) verpleging voedingsvoorlichting en dieetadvisering diensten aan huis Lekker uitwaaien? Boek nu een driedaags arrangement in Scheveningen of Den Haag vanaf slechts 70,- p.p.! Kijk voor nadere informatie op www.residentiehotels.nl en reserveer via (070) 338 58 15. De Gouden Loeki verkiezing is dé publieksprijs voor de beste, leukste of origineelste commercial van het jaar en Grolsch is dit jaar met maar liefst twee TV-commercials, "Pianist" en "Deja Vu", genomineerd voor deze eervolle prijs. In het afgelopen jaar zijn iedere maand de 10 meest aanspre kende commercials gekozen door het Nederlandse publiek. Uit deze top 10 werd elke maand een top 3 gekozen en deze 3 commercials gaan door naar de halve finale. Uiteindelijk zitten er 36 TV- commercials in de halve finale, waaronder dus "Pianist" en "DejaVu"van Grolsch. Uit deze 36 commercials kan het publiek momenteel via www.goudenloeki.nl zijn of haar beste 5 commercials kie zen. De 5 commercials met de meeste stemmen gaan door naar de grote, liveTV-Finale op Nederland 2 op 21 december a.s. De finale van de Gouden Loeki wordt voor de derde keer live op TV uitgezonden. De presentatie is in handen van Anita Witzier. Vorig jaar heb ben ruim anderhalf miljoen kij kers de finale van de Gouden Loeki live gevolgd. Grolsch-actie Grolsch roept dan ook al haar fans op om te gaan stemmen op de Grolsch-commercials via www.grolsch.nl/goudenloeki Stemmen kan tot en met 20 december a.s. Om deze fans te bedanken voor de stemmen heeft Grolsch daar een unieke actie aangehangen. Want wie anders dan deze fan kan de Gouden Loeki in ont vangst nemen op de grote gala première op 21 december? De grootste Grolsch-fans maken namelijk kans om namens Grolsch naar de live uit zending van de Gouden Loeki Finale te gaan. Op de site kan elke vriendengroep zijn mooiste Grolsch-biermoment insturen. Welke groep is de grootste Grolsch-fan? Wat is hun mooi ste glamourous Grolsch-bier moment? De winnende vrienden (maximaal 4 personen) mogen namens Grolsch naar de grote live Finale op 21 december. Indien Grolsch de Gouden Loeki wint, mogen zij tijdens de uitzending de prijs in ontvangst nemen! Een unieke kans! Een bezoek aan de site is overigens meer dan de moeite waard, want indien u een stem uitbrengt via www.grolsch.nl/goudenloeki en stemt op één van de Grolsch-commercials, maakt u ook kans op een PerfectDraft of op vrijkaartjes voor de Grolsch-expositie in de Beurs van Berlage. VAKMANSCHAP IS MEESTERSCHAP

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 12