W Holten in zwaar weer Marietje Eggink jubileert: 'De jaren zijn echt omgevlogen' Onnodige nederlaag voor Blauw Wit tegen Oeken Winst schaakteam Blauw Wit huldigt eigen jubilarissen Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten SportAgenda Vrij weekeinde voor W Holten Handbalteams spelen thuis Handbalheren onderuit Handbaldames winnen van Dijkoraad Kwiek Donderdag 17 november 2005 Holtens Nieuwsblad 7 Haarle E2 - Blauw Wit E2 Blauw Wit moest uit tegen Haarle E2. Het team draait de laatste tijd goed en ook vandaag wisten de jongens elkaar weer goed te vinden. En dat met een goede keep er in het doel: een geweldig team. Met rust was het al 0-4 en de eindstand werd uiteindelijk 0-7. Blauw Wit E3 - Heeten E4 In deze wedstrijd leek het in het be gin gelijk op te gaan. Na een 2-0 werd het 2-1 en was de tegen stander nog aanvallend bezig. Blauw Wit liep hierna toch uit tot 6-1 bij rust. Na de rust weer een aanvallend Blauw Wit. Iedereen voetbalde goed mee en er werd goed overgespeeld. De eindstand werd uiteindelijk 11-2, de doelpunten werden gemaakt door Roy, Lars, Bart van Dam. drie keer Timo en vijf keer Geert. Blauw Wit B2 - Hulzense Boys B3 Vanaf het begin werden de gasten onder druk gezet en na vijftien minuten resulteerde dat in een 1-0-voorsprong. Hulzense Boys, met een zeer behendige spits, probeerde wat terug te doen, maar invallerkeeper Danny Bronsvoort was op zijn post. Ook Blauw Wit zag geen kans om voor de pauze nog te scoren. Ruststand 1-0. Na de pauze hetzelf de spelbeeld: een wat sterker Blauw Wit en gevaarlijke uitvallen van de Hulzense Boys. Toen tien minuten voor tijd uit een goede aanval de 2-0 kon worden aangetekend was de wedstrijd beslist. Blauw Wit Al - Schalkhaar Al Al liet zien wat karakter is en begon heel sterk met goed combinatievoetbal. Dit gaf meteen al twee grote kansen op een doelpunt, maar toch was het Schalk haar dat na één foutje 0-1 scoorde. Direct daarna was het Kjell die binnen de zestien iemand onderuit schopte, wat resulteerde in de 0-2 uit een strafschop. Na de pauze ging Al goed van start en na vele goede combinaties was het Niels die de 1-2 maakte. Daarna werd Blauw Wit steeds sterker en maakte Jordy 2-2. Al ging er nu echt in geloven en uit een goed voorzet van Marco was het Niek die de 3-2 scoorde, wat ook de eindstand werd. Excelsior 5 - Blauw Wit 3 Blauw Wit had een dramatische start in Rijssen toen na drie minuten Arjen de wedstrijd uitgeschopt werd en na vijf minuten de bal op stip kwam te liggen na een overtreding van William: 1-0. Blauw Wit had het moeilijk met het fysieke spel wat de tegenstander speelde en een scheidsrech ter die daar lang niet altijd goed tegen optrad. Even later viel ook de 2-0 wat tevens de ruststand was. Na rust een beter Blauw Wit wat tot enkele kansen leidde. Het was echter Excelsior wat op nieuw scoorde uit hun eerste kans na rust. Toen leek het gedaan met de kansen voor Blauw Wit. Helemaal toen Jasper nog met rood moest vertrekken. Blauw Wit kwam echter terug tot 3-1 toen Wouter Smit dit keer een niet te missen kans wel benutte. Hier bleef het echter bij. Holten B2 - De Zweef B3 Holten B2 heeft de eerste winst bin nen. B2 had vanaf het begin het beste van het spel. Na de 1-0 door Sander Haan leek het erop dat B2 vrij simpel zou uit kun nen lopen. Door onoplettendheid in de verdediging moest er aan de noodrem getrokken worden in het strafschopgebied. Uit de strafschop werd 1-1. Vrij snel hierna werd het 2-1 door Frank. Helaas maakte De Zweef voor rust nog de gelijkmaker. Na rust wist B2 met bij vlagen keurig combinatiespel uit te lopen naar 4- 2 door doelpunten van Gijs en gastspeler Sander. Vlak voor tijd maakte De Zweef nog 4-3 uit een vrije trap en leek het nog even spannend te worden. Holten Dl - DES Dl DES begon zeer goed aan de wedstrijd met veel voetbal en hielden de ruimtes klein. Holten had hierop geen antwoord. In de tw intigste minuut werd het 0-1 voor DES. Mi chel moest uitvallen met een rugblessure en Gerben begon al met een zere knie aan de wedstrijd. Toch kwamen we nog gelijk in de 25e minuut vrije trap van Guus 1-1. Maar dal was dan ook het einde. Verder zou Holten er niet meer aan te pas komen, 1-2 werd het nog voor rust. Na de rust eigenlijk hetzelfde beeld: 1-3. Toen ook nog keeper Bart uitviel (ademnood) en Guus moest gaan keepen was het gebeurd 'met de organisatie en werd de eindstand 1-5. Eindstand 1-5. Zie ook www.freewebs.com d 1 holten. Holten D3 - Excelsior D5 Nadat Excelsior al vroeg in de wed strijd de 0-1 scoorde, was de angst groot dat Holten alweer een grote nederlaag zou oplopen. Gelukkig bleek die angst onge grond want Holten verweerde zich knap tegen deze fysiek sterke tegenstander. Leuke combinaties en een prima inzet met name van de verdediging, zorgden voor veel kijkplezier en spanning. Holten wist zich diverse kansen te scheppen maar faalde helaas in de afronding. Ook in de tweede helft hetzelfde spelbeeld. Een wat sterker Excelsior, dat ook vele kansen kreeg, maar steeds weer een goed keepende Leon op haar weg vond. Dat Exelsior diep in de tweede helft de eindstand naar 0-2 verhoogde, kon hem zeker niet w orden aangerekend. Eindstand 0-2 Holten MB1 - Wierden MB1 Holten begon goed aan de eerste helft wat resulteerde in een aantal doelpogingen, waarbij zowel lat als paal werden geraakt. Wierden werd vervolgens nog ge vaarlijk met een aantal snelle uitvallen, die gelukkig ook zonder resultaat bleven. Na de rust wist Wierden op voorsprong te ko men, maar een tactische wissel aan Holtensc kant resulteerde al snel in de gelijkmaker van Cathy. Ondanks het betere spel van Holten wist Wierden uit een vrije trap opnieuw op voorsprong te komen. Holten kreeg echter meer ruimte en al snel wist Maike met een strak schot de Wierdense keeper weer te passeren. Hol ten begreep dat er meer in zat. Met een hakbal van Sandra op Ja- niek wist zij Holten op voorsprong te brengen. De mooiste aan val werd op het einde van de wedstrijd gezet. Vanaf de achterlijn werd de bal door Cathy goed terug te leggen op Maike die met een prachtige lob de wedstrijd besliste. Uitslag 4-2. Holten El - SVVN El Op het laatste moment moesten twee spelers afzeggen door ziekte, maar gelukkig bleek Rens een goe de invaller. In het begin van de wedstrijd was nog niet iedereen goed wakker en kon SVVN al snel op Ö-2 komen. Na een kwar tier spelen werd Holten sterker, maar met name Tom had pech dat een schot van hem op de lat kwam en een ander schot door de keeper werd gered. Toch kwam Holten op 1-2 nadat Jordi de bal na een doelworsteling over de lijn schoot. Direct hierna werd een corner van Holten gevaarlijk voor het doel gebracht, maar het laatste zetje kon niet worden gegeven. Uit de hierop volgen de counter kon SVVN de 1-3 intikken. Door pech in de verdedi ging werd het net voor rust ook nog 1-4. In de tweede helft was het een gelijkopgaande strijd. Uit een uitstekende aanval gaf Tom de bal goed voor op Jordi. die op zijn beurt de keeper kans loos liet 2-4. Holten Fl-Blauw-Wit F2 Hoewel Harm in de tweede minuut met een mooie streep dc eerste liet aantekenen was het Blauw Wit die direct weer gelijk maakte. Gelukkig kreeg Mick het op zijn heupen en scoorde voor de rust een zuivere hatrick, nadat hij een paar keer goed werd aangespeeld door Harm en Ton. Na de rust nam Bram een perfecte corner die ingekopt werd door op nieuw Mick. Luc vond even daarna de lange hoek, waardoor het 6-1 werd. Daarna was Mick weer aan de beurt na een pass van Ton. Na een driedubbele een-twee met Mick, was het op de doellijn Luc die het laatste zetje gaf. Arend-Jan scoorde als een duveltje uit een doosje en Mick bepaalde met een afstandschot de eindstand op 10-1 voor Holten. Heeten F3 - Holten F3 Zaterdag was het dan zover we hadden maarteen doel en dat was winnen. In het begin van de wedstrijd kwamen we nog wel onder druk te staan maar naarmate de wed strijd vorderde kregen we er controle op en namen de overhand maar dit resulteerde in een 0-0 stand de eerste helft. De tweede helft kwamen we door een foutje op 1-0 achterstand dat de jon gens daar niet van gediend waren bleek wel want 5 minuten later had Youri Mulder de gelijkmaker op de slof. Dal we voor de vol le winst gingen was wel duidelijk zodat Jasper Brands vlak voor tijd door een prachtig doelpunt de overwinning veilig stelde. Wijhe A2-Holten Al Het was Jelle die de 0-1 binnen kopte uit een corner. Ondanks deze treffer bleef het spel van Holten niet erg slim en Wijhe werd af en toe gevaarlijk. Dit leverde zelfs een gelijkmaker op. Op slag van rust was het Rik die Holten weer op voorsprong bracht. Na rust werd er door Holten uit een ander vaatje getapt en werd er slimmer en sneller gespeeld. Dit leverde al gauw en kele doelpunten op. Hierna bleek het prijsschieten in de Wijhe'- se schiettent. Treffers van Jeffrey (vijfmaal). Robbert Tim, Jelle, Rik, Mike en Jens zorgden voor een monsterscore. Door een strafschop wist Wijhe nog een keer tegen te scoren. Eindstand 2- 14. HOLTEN - Tegen concurrent Wesepe kon Holten geen goed vervolg geven aan het knappe gelijke spel van een week eer der bij Wijhe. Op Meermans kamp was Holten wel de bete re ploeg, maar moest het op gebied van effectiviteit haar meerdere erkennen in Wese pe. Doordat de concurrentie in de strijd om de degradatie plaatsen te ontlopen wel pun ten pakte begeeft Holten zich in zwaar weer. Holten moest het zonder de ge blesseerde Van der Wal en glo betrotter Van der Pluijm doen en miste ook nog eens de geschor ste Reijlink en de zieke Nijland die gebroken in onder de lakens moest blijven. Kansen kreeg Holten vooral tij dens de eerste partituur, Beid- man haalde al na een paar minu ten de bal fraai uit de lucht, maar zag zijn schot op de vuisten van de doelman belanden. Na ruim vijftien minuten voetballen was er een levensgrote kans voor Dekker, hij wist met goed sto rend werk de bal te veroveren en een hoop kritiek op de hals. Vlak voor tijd was er nog een grote kans op de 'anschluss-treffer' maar de ingevallen Tiekink en Dekker kregen de bal niet over de doellijn. Met een enorme ka ter kunnen de spelers nu het vrije weekend in en twee weken hard trainen. Trainen op een trainingsveld dat op sterven na dood is. Iedere training is weer een enorm risico voor de ledematen met kuilen en stenen over het hele veld. Geluk kig is Johan Veneklaas wel be reid deze voornaamste patiënt van de club met de juiste zorg te genezen. Over twee weken zijn misschien Nijland en Van der Wal er weer bij en is Reijlink terug van zijn (foto: Johan Bolink) schorsing. Met dit materiaal moet directe concurrent Diepen veen dan toch te verslaan zijn. Voor de beker won Holten al eens ruim, maar toen was de vorm ook iets beter. ging alleen op het doel af. Zijn inzet eindigde echter in het zij net. Dekker die wederom een uitstekende wedstrijd speelde mist nu eenmaal het neusje voor de goal en is op zijn best in de rol van aangever. Wesepe stelde er weinig tegenover en werd niet echt gevaarlijk voor de rust. Na de rust moest Koopman ge blesseerd het veld ruimen voor Stam. Die kreeg al vrij snel een goede voorzet van Beldman op zijn hersenpan, maar mikte de bal net over de lat. Hierna kwam de ommekeer in de wedstrijd, een vrije trap vanaf de zijkant voor Wesepe gooide de wed strijd in het slot. De bal werd vanaf de linkerkant in de zestien gepompt en iedereen keek toe hoe een speler van Wesepe het leder bij de tweede paal kon te rugleggen. Daarna kon zijn col lega de bal ook nog eens vrij over de doellijn werken. Holten ging vol op jacht naar de gelijkmaker, maar kwam niet verder dan combinaties buiten het doelgebied. De 0-2 viel niet veel later na een zuivere hands bal van een speler van Wesepe die de bal voor iedereen duide lijk zichtbaar met de hand mee nam. Toen Stam vroeg of de fluitist niet gezien had, werd hem verteld zijn 'waffel' te hou den. Die reageerde weer dat de ze metafoor niet getuigde van enig respect en werd hiervoor beloond met een gele prent. De scheidsrechter was hierna niet meer van plan Holten ook maar iets te gunnen en haalde dan ook HOLTEN - Het eerste team van de Schaakvereniging Hol ten heeft ook de tweede wed strijd van het seizoen gewon nen. Halverwege de avond stond Bas van Beek gewonnen, de andere partijen varieerden van licht voordeel tot licht nadeel. Inval ler Teun Scheurwater was als eerste klaar. Hij speelde remise aan het laatste bord. Holten kwam op voorsprong doordat de tegenstander van Dick van der Knaap één fatale zet deed die Dick direct afstrafte. De ploeg uit Hengelo kwam on verwacht terug doordat Bas zijn gewonnen stelling verknalde HOLTEN - Blauw Wit '66 hield maandag 14 november haar jaarlijkse ledenvergade ring. De ledenvergadering ging na het aanbrengen van een kleine wijziging akkoord met het anti-rookreglement. Dit wordt onderdeel van het even later door de ledenverga dering vastgestelde vereni- gingsreglemcnt. Bij het vaststellen van dc nieuwe statuten vorig jaar werd het ver enigingsreglement min of meer al aangekondigd. Alle leden ont vangen met het januarinummer van clubblad Dc Blauw-Witter het vastgestelde verenigingsre- glcment. Ook wordt dan het nieuwe informatieboekje vers trekt. Door de aanwas van met name jeugdleden is het goed om de vereniging te besturen volgens afspraken die je als leden met el kaar maakt. Öp voorstel van het bestuur zijn die afspraken vast gelegd in een reglement en vast gesteld door het hoogste orgaan de ledenvergadering. Na de pauze werden de finan- HOLTEN - SV Bato bestaat tachtig jaar en dat wordt vol gend jaar 1 april gevierd met een Batoshow in sporthal 't Mossink. Maar Bato heeft nog wat te vieren. Marietje Eg- gink-ten Velde zit namelijk vijftig jaar in het bestuur van de sportvereniging. 'De jaren zijn echt omgevlogen', vertelt Marietje. 'Het scheelt na tuurlijk ook wel wat voor bestuur je hebt. We gaan heel gemoede lijk met elkaar om. Anders hou je dat natuurlijk ook niet vol.' Dat gemoedelijke van het be stuur bleek wel toen Dorothy Oosting van TV Oost ineens in de kantine van de Tennisclub binnenkwam, waar Marietje kof fie zat te drinken. Niets vermoe dend keek Marietje de tv-ploeg aan. 'Het zal wel iets voor de breedtesport zijn', dacht ze in eerste instantie. 'Pas toen ik het bestuur van Bato er achteraan zag lopen, ging er een lichtje branden.' Dorothy had een bloe metje voor Marietje meegeno men. De opnamen zijn vrijdag om 18.25 uur te zien op TV Oost en worden die avond enkele ma len herhaald. 'Al sinds mijn vijfde jaar ben ik lid van de Bato', vertelt ze. 'Bij de gymnastiek.' Volgens haar was dat vroeger bijna een vast gegeven dat je lid werd van een sportvereniging. Ze werd ge vraagd voor het jeugdbestuur en later voor het hoofdbestuur. 'Ik was eerst gewoon bestuurslid. door niet op zijn verdediging te letten. Gezien de stand op de borden zou het een zware avond gaan worden. Maar net zo snel als het mis leek te gaan vielen in het laatste half uur de punten in onze schoot. Ton van Öijen zag een gewonnen stelling langzaam verdampen, maar herstelde zich goed en won. Ben van de Griendt wist ook uit een mindere stelling terug te ko men en haalde ook een overwin ning binnen. Bertus van Beek moet je twee keer verslaan voordat je van hem gewonnen hebt. Dc tegen stander wist dat niet en moest dat bekopen. De overwinning was binnen. ciën besproken. Het afgelopen seizoen was met een klein batig saldo afgesloten. De vergade ring ging akkoord met de voor gestelde contributieverhoging en ook de begroting voor het in middels lopende seizoen werd akkoord bevonden. Wel werd een gezonde discussie gevoerd over hoe het 40-jarig ju bileum bekostigd moet worden. De vergadering ging unaniem akkoord met het voorstel van het bestuur. Tien jubilarissen wer den gehuldigd voor 25 jaar lid van Blauw Wit, waarbij aan het eind van de vergadering de verd wenen tas van Herman van Eden weer boven water kwam, maar inmiddels wel voorzien wel met prachtige opdruk. De tas die al meer dan 35 jaar oud is, doet bij de overal bekende Herman van Eden inmiddels 25 jaar dienst. Enkele leden lieten dit niet on gemerkt voorbij gaan en herman kon deze actie bijzonder waar deren. Hiermee kwam een inte ressante vergadering, met een ludieke actie tot slot, aan het ein de. De jubilerende Marietje Eggink- ren. (foto: Gert Perdon) maar daarna mocht ik het secre tariaat van Janna Arfman over nemen.' Bato, wat staat voor Bij Aanhou den Tot Overwinning, groeide uit van een gymclub met zo'n tweehonderd leden, naar een sportvereniging met meer dan zevenhonderd leden. 'Met alleen gym gingen we het niet redden', zegt Marietje. 'Er kwam een afdeling volleybal bij.' Deze is overigens later weer af gestoten. en daar is Mintonette uit voortgekomen. Maar de ver andering was ingezet. De judo kwam erbij, wat toen erg popu lair was. En daarna ballet. 'We vergaderden toen nog op za terdagavond. Dat is'tegenwoor- dig ook niet meer denkbaar', lacht ze. 'We keken steeds meer naar andere sporten die binnen onze vereniging zouden kunnen vallen en waar interesse voor be stond. Aerobics bijvoorbeeld. Hiervoor hebben we zelfs Doris D. and the Pins naar Holten ge haald.' Doris D. wilde wel een demonstratie geven. Daarna werd maar liefst zes uur aero- bicsles per week toegevoegd aan het Bato-programma. HOLTEN - In de uitwedstrijd tegen Oeken heeft Blauw Wit een onnodige 1-0-nederIaag geleden. Tegen middenmoter Oeken was Blauw W it voetbal- technisch de betere ploeg maar kon het aanvallend geen vuist maken waardoor de thuisploeg een gelukkige zege behaalde. Blauw Wit begon niet geconcentreerd aan de wedstrijd. Dit werd door Oeken binnen de minuut afgestraft. Blauw Wit verdedigde erg slap uit waardoor het zelf de tegenstander in het zadel hielp, met een droog schot kwam Blauw Wit dus al binnen de minuut op een 1-0-achters- tand. Hierdoor speelde het pre cies de tegenstander in de kaart. Oeken was zeer verdedigend in gesteld en op het zeer kleine en hobbelige veld waren zij hier door in het voordeel. Na ruim tien minuten had Blauw Wit de eerste echte grote kans. Via een snelle aanval over de rechterf lank was het Jurrian Paalman die voor gevaar zorgde maar zijn schot miste kracht. In de hierop volgende fase had Blauw Wit het betere van het spel zonder voor echt gevaar te kunnen zor gen. Gedurende de rest van de eerste helft had de Blauw Wit-defensie niets te vrezen daar de thuis ploeg aanvallend geen enkele in- -ten Velde tussen de Bato-kinde- 'Ondertussen is aerobics vervan gen door CaYoRobics en Calla- netics', geeft Marietje aan. Nog steeds wordt goed gekeken naar welke sporten populair zijn en of die passen bij Bato. 'De laatste loot is Pilates. Een soort yoga met oefeningen voor li chaam en geest. Heel veel we- HOLTEN - In het vierpun tenduel tegen Dijkoraad Kwiek heeft Holten zich ge revancheerd voor de neder laag tegen AAC van vorige week. Het een plaats lager staande Kwiek was er alles aan gele gen om de punten in eigen huis te houden. Holten gaf die kans niet. Met goed geva rieerd aanvalsspel werd de thuisploeg onder druk gehou den. Ook defensief zat het goed met een voortreffelijk keepen de Wietske Schooien die maar liefst zes strafworpen wist te spiratie toonde. Blauw Wit daar entegen poogde de thuisploeg onder druk te zetten hetgeen maar zelden lukte. Door een goede actie van Arnoud Beld man, hij soleerde door de verde diging, zette hij Jurrian Paalman vrij voor doel maar zijn inzet miste precisie. Vlak voor het einde van de eerste helft leek toch dc verdiende gelijkmaker op het scorebord te komen. Het was de mee naar voren ge komen Merijn Offringa die in eens uithaalde maar de doelman tikte de bal beheerst uit de krui sing. In de "tweede helft werd Merijn Offringa naar voren ge dirigeerd en nam Gert-Jan Ulf- man zijn positje in. De thuis ploeg was alleen bezig het spel van Blauw Wit te ontregelen hetgeen aardig lukte. Daar Blauw Wit steeds aanvallender ging spelen ontstond er meer ruimte voor Oeken. De thuis ploeg verliet nimmer de verdedi gende stelling maar probeerde via snelle counters gevaarlijk te worden. Blauw Wit probeerde het wel maar wist nog steeds weinig kansen te creëren. Het was Dirk Jan Beldman die nog het dichts bij een doelpunt kwam. ook hij soleerde door de verdediging maar ook zijn schot miste kracht. Trainer Henri Stam bracht Maarten Kruimelaar en Jurgen Kolkman om zodoende de tegenstander nog meer onder reldsterren doen dit.' Ook onder de Holtenaren blijkt Pilates aan te slaan. Marietje: 'Het blijft met een nieuwe afdeling eerst altijd afwachten, maar na verloop van tijd begint het meestal dan wel goed te lopen.' Ondertussen heeft Bato voor jong en oud wel een afdeling. Van Streetdance tot Bewegen voor ouderen. 'Er is nu een aanvraag gedaan, waarbij Bato stagelopers van sportscholen mag opleiden', zegt Marietje trots. Voordat dit kan, moet een sportvereniging name lijk aan strenge eisen voldoen. 'Het gaat om de afdelingen gym. ballet en bewegen voor ouderen.' Bato is ondertussen uitgegroeid tot de grootste sportvereniging in Holten. Vooral ook door de grote waaier van sportafdelingen en omdat het bedoeld is voor jong en oud. 'Voor driejarigen hebben we zelfs een wachtlijst.' Wie meer over SV Bato wil we ten kan kijken op www.batohol- ten.nl. Of contact opnemen met Marietje Eggink-ten Velde, tele foon 0548-366030. stoppen. Bij rust had Holten al een 7-12 voorsprong opge bouwd. Ook na rust bleef Hol ten het initiatief houden en met een prima op schot zijnde Jesscia Smit - twaalf treffers - kreeg Kwiek geen kans dich terbij te komen. Met snelle aanvallen wist Holten een ver diende 18-23 overwinning te boeken. Door deze zege heeft Holten de tweede plaats nu in handen, met een punt achters tand op koploper Haarle. Scores: Jessies Smit 12; Monique Plantinga, Paulien Schooien 3. Judith Tiekink, jolein Bannink 2. Michelle den Bouwmeester 1 druk te zetten. In de laatste fase van de wedstrijd was het Oeken die uit een snelle counter nog voor het meeste gevaar zorgde doch de verdediging stond goed. Want ook in deze laatste fase wist Blauw Wit aanvallend te weinig te brengen. Het was dan ook frustrerend dat de scheids rechter even later affloot waar door de wedstrijd onverdiend met 1-0 werd verloren. De gehele wedstrijd was Blauw Wit de betere ploeg maar een onoplettendheid in de beginfase van de wedstrijd werd Blauw Wit noodlottig. Blauw Wit kwam met name voorin te kort om het de tegenstander erg lastig te maken. Hopelijk weet Blauw Wit de ko mende weken makkelijker tot scoren te komen waardoor ook van een mindere tegenstander gewonnen kan worden. Komen de week kan Blauw Wit in een vrij weekeinde de competitiere sultaten nog eens de revue laten passeren. Een week later komt koploper Avanti naar 't Vlet- goor. Misschien weet de ploeg dan meer af te dwingen? Opstelling Blauw Wit: Arjan Nijhuis, Arian Vorkink, Arjan Aanstoot. Youri Noorlander, Merijn Offringa, Gert Jan Prins, Jurrian Paalman, Ton Veldhuis. Dirk Jan Beldman, Arnoud Beldman en Rutger Grootewal. Blauw Wit Donderdag 17 november Blauw Wit 1 - SP Denekamp. 20.00 uur. Zaterdag 19 november Blauw Wit 1 - Prins Bernhard 2. 12.30 uur (vertrek 11.00 uur): SC Markelo 2 - Blauw Wit 3. 12.30 uur (vertrek 1 1.30 uur): Blauw Wit 4 - Enschedese Boys 9, 14.30 uur; Blauw Wit 5 - Hul zense Boys 4, 14.30 uur: Blauw Wit 6 - Vierhouten '82 3, 14.30 uur: Blauw Wit Al - Holten Al, 12.30 uur; Cupa BI - Blauw Wit BI, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit Cl - Marien- heem Cl, 10.30 uur; SC Rijssen MB I - Blauw Wit MB 1. '9.30 uur (vertrek 8.45 uur); Blauw Wit MCI - Enter Vooruit MCI, 10.30 uur: Blauw Wit D2 - Le- melerveld D3. 10.30 uur: SVVN EI - Blauw Wit El. 9.00 uur (vertrek 8.15 uur); Blauw Wit E2 - Lemele El, 9.30 uur: Wijhe '92 E5 - Blauw Wit E3, 8.30 uur (vertrek 7.30 uur); Blauw Wit F1 - Overwetering F2, 9.30 uur: Blauw Wit F2 - Haarle Fl. 9.30 uur: Heeten F3 - Blauw Wit F3. 11.30 uur (vertrek 10.45 uur) Wesepe F3 - Blauw Wit F4. 10.30 uur (vertrek 9.30 uur). Zaalafdeling Vrijdag 18 november CJV'ers 1 - Blauw Wit 1, 19.30 uur (vertrek 18.45 uur). VV Holten Zondag 20 november Luctor Et Emergo 3 - Holten 3, 10.45 uur (vertrek 9.30 uur): Wierden 4 - Holten 4. 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Holten 6 - Omhoog 6, 9.00 uur; Holten 7 - Hardenberg 85 5, 10.00 uur: Omhoog 7 - Holten 8. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Holten 9 - Tubantia 6, 10.45 uur; Raalte DA1 - Holten DA1, 12.00 uur (vertrek 10.45 uur). Zaterdag 19 november Blauw Wit'66 Al - Holten Al, 12.30 uur (vertrek 11.45 uur): Broekland BI - Holten B2, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten Cl - Diepenveen Cl, 12.30 uur: Holten D2 - SV Nij- verdal D3. 10.00 uur; Rohda R. E4 - Holten EI. 9.00 uur (ver trek 8.00 uur); Holten E2 - Haar le E2, 10.00 uur: Rohda R. E9 - Holten E3, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten Fl - SDOL Fl, 11.00 uur: Rohda R. F4 - Holten F2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); SVVN F4 - Holten F3, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Holten F4 - JC Hellendoorn F5. 11.00 uur: ABS Mini's - Holten Mini's, 9.30 uur (vertrek 8.45 uur); Hol ten MB2 - Broekland MB, 12.00 uur. Handbal Zaterdag 19 november Achilles 2 - Meisjes BI. 12.20 uur: Achilles 3 - Meisjes B2, 13.15 uur; SDOL 3 - Meisjes Cl, 12.00 uur. Zondag 20 november Dames 1 - UGHV. 13.15 uur: Heren - Grol, 12.10 uur; Dames 2 - Schalkhaar 2, 10.00 uur: Da mes 3 - Duiven 3, 11.05 uur: The Flyers - Jongens B, 12.45 uur. HOLTEN - De KNVB heeft zondag een inhaalronde ge pland. VV Holten komt hierbij niet in actie. De roodzwarten vervolgen zon dag 27 november de competitie met een uitwedstrijd tegen Die penveen (aanvang 14.00 uur) HOLTEN - Handbaldames 1 van Holten speelt zondag thuis tegen UGHV. De dames uit Ulft hebben een fysiek sterke ploeg en staan mo menteel op een plaatsje in de middenmoot. Voor Holten een goede tegenstander ter voorbe reiding op het topduel tegen Leerkes/ Haarle van de week daarop. De heren spelen zondag thuis tegen HV Grol uit Groenlo Dit team staat op gelijke hoogte met Holten en het lijkt dus een mooi treffen te kunnen worden. Dames: Holten - UGHV om 13.15 uur. Heren: Holten- HV Grol om 12.10 uur. HOLTEN - De handbalheren gingen tegen HCD "97 onderuit. Vanaf het begin stond Holten op een achterstand, maar bij 7- 6 was de wedstrijd nog volledig open. De kwistig met twee minuten strooiende arbiters zorgden voor veel overtalsituaties aan beide zij den. HCD ging hier echter beter mee om dan Holten. Dit leidde tot een 18-11 stand bij rust. In de tweede helft bleef Holten romme lig spelen en werden vele kansen onbenut gelaten. FICD zag daar door kans uit te lopen naar een 34-23 eindstand.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 7