Oktober zacht, zonnig en droog LUQO maakt wonen comfortabel v Feestmaand SintStuntersü L illEÜWA,XAM Countus hoofdsponsor van Triathlon Holten Vliegende heksen op Slachtvisite vrouwen Beuseberg halloweenparty hockey Sereens 14.95 12.50 3.95 9.95 8.95 12.50 22.95 35.00 BLOEMENDAL FIETSPLUS (RoCCuiAen Trekking W Holten A'jviS.ï PI VrljhziA Feestelijk concert HMV Bijeenkomst ANBO Holten BBI iflgj 3QC Banisweg 3 - Rijssen - telefoon 0548 - 51 22 17 www.bloemendalfietsplus.nl Deelnemer kraakactie Donderdag 17 november 2005 H06 WS555WKMMMmi HOLTEN - Countus ac countants en adviseurs is de nieuwe hoofdspon sor van de Triathlon Holten. Algemeen di recteur san Countus Kees Meijer en voorzit ter Hans Tutert van de Stichting Triathlon Holten ondertekenden dinsdagmiddag in Mar- kelo een intentieverkla ring voor de komende twee jaar met een optie voor twee jaar verlen ging. Countus is al ja ren cosponsor van het grootste triatlonevene ment van Nederland. Evenals de Stichting Triathlon Holten streeft ook Countus in haar dienstverlening naar top prestaties. Net als een triatlon kent ook Countus meerdere takken van sport die goed op elkaar afgestemd zijn en vloei end in elkaar overlopen. Vanuit deze optiek en omdat beide organisaties elkaar al jaren kennen, was het hoofdsponsor schap van Countus voor beide dan ook een logi sche stap. Countus zorgt daarmee de komende ja- Countus 4» Algemeen directeur van Countus Kees Meijer (links) bezegelt de sponsoring met een handdruk met Triathlon-voorzitter Hans Tutert. ren samen met hoofd sponsors Rabobank Hol- ten-Markelo en Oad Rei zen voor een solide basis voor de organisatie van de Triathlon Holten. Countus biedt een breed dienstenpakket en onder scheidt zich door een sterke betrokkenheid bij de klant. Of het nu gaat om begeleiding bij be drijfsovername, het op stellen van de jaarreke ning, fiscaal advies, stra tegisch advies, begelei ding bij een ontslagpro cedure, salarisadminis tratie of ICT-ontwikke- lingen, voor al deze dien sten én meer kan men bij Countus terecht. Met Countus als nieuwe hoofdsponsor ziet de Stichting Triathlon Hol ten de organisatie van de 22e International Triath lon Holten, welke gehou den, zal worden op zater dag 15 juli 2006, met ver trouwen tegemoet. Met een gemiddelde temperatuur in Holten van 14.0 graden, Espelo 13.6 graden en De Bilt 13.5 graden, tegen een langjarig gemiddelde van 10.3 graden eindig de oktober 2005 op de tweede plaats in de rij van de zachtste okto bermaanden sinds 1901. Alleen in 2001 was oktober net een ge middelde temperatuur \an 14.8 graden nog zachter. Het meest opvallend was het uitzonderlijk zachte weer aan het einde van de maand. Op veel andere weerstations werden re cordwaarden geboekt. De uiterste datum in het herfstseizoen waarop in het noorden en midden van het land, waaronder De Bilt, plaatselijk een warme dag werd geregis treerd (maximumtempe ratuur 20.0 graden of ho ger) was 27 oktober 1937. Dit jaar werd het in delen van het land nog 20.0 graden of hoger van 27 tot 31 oktober. Holten noteerde op 27 oktober nog een temperatuur van maarliefst 23.0 graden, Espelo noteerde 22.6 gra den dat mag toch wel uit zonderlijk genoemd wor den zo laat in het jaar. Met name het lange aan houden van het zachte weer, met in zuiden lo kaal vijf aaneengesloten warme dagen, is toch zeer opmerkelijk. Het totale aantal warme dagen kwam in Holten uiteindelijk uit op twaalf dagen tegen twee nor maal. De hoogste tempe ratuur. 23.6 graden werd Echtpaar Stukker was blij verrast toen ze de hoor den de hoofdprijs te hebben gewonnen. HOLTEN - De trekking van een door VV Holten georganiseerde verlo ting vond dinsdag 8 no vember plaats. De op brengst van deze petie komt ten goede aan de jeugd. De prijzen werden als volgt verdeeld: De hoofdprijs (Globe- reischeques ter waarde van 350 euro) ging naar H.J. Stukker. A. Berghof 10. De overige waardeche- ques gingen naar: tweede prijs: W. Klein Velder- man, Larenseweg 65; derde prijs: A. Boode, Holtinckspad 1; vierde prijs: H. Knapen, Bu- erenpad 16; vijfde prijs: W. Aaltink, Broensweg 2 A; zesde prijs: D. Boode, Dijkerhoekseweg 16; ze vende prijs: A. Hissink, Kenemanstraat 43; acht ste prijs: G J. N ij land, de Visscher 8; negende prijs: D. Jansen. Mane- schijnsweg 10; tiende prijs: D. Aanstoot, Ever- tjesweg 7 A. De prijzen worden thuis afgeleverd. gemeten in Holten op 10 oktober, Espelo kwam aan een mooie 23.2 gra den. De laagste tempera tuur was 4.9 graden op 19 oktober in Holten, Espelo nog wat frisser met 4.3 graden als laagste waar de. Oktober was gemid deld over het land zeer zonnig met 166 zonuren tegen een langjarig ge middelde van 105 uren zon. In De Bilt eindigde oktober met i 72 uren zon tegen normaal 106 uren. op de derde plaats in de rij van zonnigste oktober maanden vanaf 1901. Op de eerste plaats staat ok tober 1920 met 189 zonu ren. Met name de tweede decade (dag 11 tot en met 20) was zeer zonnig met landelijk gemiddeld 70 uren zonneschijn tegen normaal 35. In het oosten van het land scheen de zon deze maand het meest. Van de KNMI sta tions was Twente het zonnigst met 184 zonu ren. Ook verliep oktober vrij droog. Veel dagen verliepen droog, het merendeel van de neerslag viel tussen de 19e en de 25e. Een zeer natte dag was op 24 okto ber met veel neerslag van betekenis. In Rijssen bij Arjan noteerde het mees te met 16.0 mm, gevolgd door Dijkerhoek en Beuseberg met 12.0 mm. Holten en Espelo allebei 10.0 mm. Op 24 oktober was de enigste dag dat de zon niet scheen dat is wel bijzonder. In Holten werd 28.0 mm geregis treerd over de hele maand, Rijssen 38.0 mm, Beuseberg 36.0 mm, Es pelo 27.0 mm en tot slot De Bilt 56.0 mm tegen 77.0 mm. Zo was oktober dus aan de droge kant, wat niet altijd voorkomt. En zo deed oktober het boven verwachting. Zo zit het weer soms vol met verrassingen, maar ex treem was het wel. En maar afwachten wat no vember voor ons in petto heeft. Weerman, Freddie Paal man RU0 Wilt u meer weten over de laatste modellen, ga dan snel naar de AIXAM dealer voor meer informatie, of bezoek www.aixam-jansen.nl BERT JANSEN MINICARS Breukersweg 8, 7471 ST Goor tel0547-272719 - fax :0547-273000 info@aixam-jansen.nl HOLTEN - In het ka der van het zestigja rige jubileum houdt HMV zaterdag 19 no vember een jubi leumconcert in sport hal 't Mossink. Naast het orkest van HMV zullen ook de drumband, het leerlin genorkest en de mini- en majoretten een op treden verzorgen. 'Musicals' is als thema voor deze avond geko zen. Bekende stukken uit onder meer de be kende musicals Annie, Elisabeth en Mamma Mia zullen deze avond ten gehore gebracht worden. De aanvang van deze avond is 20.00 uur en de entree bedraagt 5 euro voor volwassenen en 3 euro voor kinde ren tot en met 12 jaar. HOLTEN - De jaarlijk se terugkerende hallo weenparty van Hockey club Holten werd afge lopen zaterdag gehou den. Vanaf 18.30 uur werd de jeugd tot en met 16 jaar ontvangen in het 'heksenhol'. Het clubhuis was versierd met spinnenwebben, vliegende heksen en spooklampjes. Monsters, dracula's in witte en zwarte gewaden, skeletten, in verband ge wikkelde griezels, tove naars en tovenaressen werden bij binnenkomst ontvangen in een griézel- hol. De kinderen werden getrakteerd op een hek- sendrankje uit een enor me heksenketel. De benjamins van de club vonden het super- spannend. Buiten rond het clubhuis was het aar dedonker en er was vuur. Op het vuur werd brood gebakken, met suiker en Griezelen geblazen in de als heksenhol omgebouw de kantine van Hockevclub Holten. boter, de wekelijkse kookavond van de grie zels. Later op de avond kwamen de oudere HCH- griezelleden. Zij ver maakten zich kostelijk om het vuur, met disco en enge verhalen in de waar zegkamer. Ook werden er spinnen gegeten en heksenbezems. Hoogte punt is zoals elk jaar. za klamptikkertje in het donker. Ondertussen werden de prijzen uitge deeld. Wie had de meeste loten verkocht voor de grote landelijke clubac tie? De spanning was om te snijden. Het record bleek 65 loten te zijn. Een eng skelet kwam als winnaar uit de griezelbus en nog meer prijzen voor de best verkleedde grie zels. BEUSEBERG - De vrouwen van de Beuse berg kwamen bepakt en bezakt met snijplanken, messen, weegschalen en legen bakjes aan in de Boshutte. Enkele maan den geleden ontstond het idee om oud-Hol lands eten te gaan ma ken. En dat werd nu ge daan. Enthousiast gingen de vrouwen aan het werk. Gerda ging aan de slag met bakleverworst. Ina maakte balkenbrij. De le ver en het spek had van tevoren al drie uur ge kookt. Jolande maakte de bloedworst klaar. Ingrid ontdeed de varkenskop van zijn vlees voor het maken van hoofdkaas. Ellen hield zich bezig met zwoerdrolletjes. Wil lie deed de karbonades in het zuur. Nooit had ze ge weten dat tijdens het ko ken hier oren en poten aan te pas komen. Jantina, Gerda en Willie gingen verder bezig met het bakken van kaantjes. Annie en Ina pelden twintig eieren voor eieren in het zuur. Gerda Wibbelink was uitgenodigd als chef-kok hielp mee met de berei ding van de gerechten. Uiteindelijk waren de ge rechten klaar en afgelo pen zaterdagavond 5 no vember opgediend aan de mannen. Dit gebeurde in de campingboerderij van camping De Zuurberg. Het werd een groot feest, (foto: Johan Bolink) HOLTEN - Anbo Hol ten houdt donderdag 24 november om 14.30 uur een ledenbijeenkomst in De Boschkamp. J. Huttinga uit Gortel laat een diaserie zien met de titel: door vier seizoenen heen gezien. Wie geen vervoer heeft en toch graag aanwezig wil zijn. kan bellen met mevrouw Lodeweges, te lefoon 0548-363419. De zonwering die elke zonnestand aan kan. Met een screen weert u effectief de zon zonder dat u het zicht naar buiten kwijtraakt. De compacte constructie zorgt er voor dat een screen nauwelijks opvalt aan uw woning. TIJDELIJK EXTRA VOORDELIG Tijdens de maanden oktober en november ontvangt u 15% korting* Dakraam rolgordijn: Nu met GRATIS buitenzonwering Rolgordijnen exact op maat: Vanaf slechts 37,- Gordijnen: Nu met GRATIS rails Vouwgordijnen exact op maat: Vanaf slechts 126,- Thuiscollectie jaloezieen: Tijdelijk 10% korting Uitvalschermen: 10% korting Alles voor het raam onder 1 dak: Rolluiken - Sereens - Zonneschermen - Raamdecoratie - Gordijnen Rijssen Deventer Haaksbergen Kijk ook op Kalanderstraat 16 Hannoverstraat 7 Tolstraat 26/d www.lugo.nl telefoon 0548-520239 telefoon 0570-644381 telefoon 053-5742501 fax 0548-522009 fax 0570-617588 fax 053-5742992 Informeer in de winkel naar de voorwaarden. zonwering raambekleding Fietscomputer ECHO 5 snelheid Gemiddelde snelheid Afstand Dagafstand Auto. start/stop Waterproof 2 jaar garantie nu K3 kinderfietsproducten K3 mandje K3 bel K3 tasje K3 vlag Piratenhoofddoekje voor onder de helm (Opdruk "Bloemendal Fietsplus") in BBB nightbeam koplamp op het stuur met 5-leds. (Geef licht als een normale koplamp) Gazelle bandreparatiedoos Winterhandschoen BBB fleece uitvoering nu 19.95 AGU Baxter regenjack 3/4 waterdicht - modieus - mooie kleuren arp>ttC95 i brENG- en 1000 m2 HAALSERVICEI FIETSPLEZIEB Dealer van o.a Gazelle, RIH, Sparta aan Jansen, Merida Concorde, Coinage' American Eagle Trek, Wilier Motor nu met meer dan 50% korting U betaalt geen 202,- maar slechts GRANDIOZE NAJAARSACTIE De zonwering voor ieder seizoen. Weert de zon en de hitte in de zomer en zorgt voor een perfecte isolatie in de winter. Uitgevoerd met stevige dubbelwandige lamel. Keuze uit 3 lamelkleuren en 14 kast en profielkleuren.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 6