14,99 '7,eekW8 19.99 bonustopptf Zeeman kappa sweatshirts Gall Gall hooghoudt Albert Heijn Sportief Bekeken jonge jenever 100 cl Z6.58 1 Duits koor op korenavond Kaarten maken Dronken achter stuur Doorrijden na ongeval Te hard over snelweg Auto tegen schapen Inbraak in auto Dr. Oetker big americans pizza per stuk ?.G9 t/öei Je beter Korhanen op bezoek Voorlichting bij NBvP Dijkerhoek Waerdenborch Gegen die Wand in Filmhuis December- actie HHV Winnaars Kinderfilm Lepel Bezinningsdag CDA Overijssel HOLTEN - De spelers van Holten 6 kregen van de nieuwe sponsors FB Adrem en Egberts Sport nieuwe kleding aangebo den. Op het veld werden H. Deijk en R. Egberts toegesproken en bedankt door G. Grave, voorzitter van de sponsorcommis sie van de voetbalvereni ging Holten. Op de voor zijde van de shirts staat de naam FB Adrem. Met FB Adrem richt pen sioen-adviseur Herman Deijk zich op onderne mers, inclusief de direc teur-grootaandeelhouder, hun ondernemingen en het daarin werkzame per soneel om hen te voor zien van heldere advie zen op pensioengebied. Met een economische opleiding als achter grond en specialisaties in employee benefits, fi nancial planning en mar keting heeft Herman De ijk carrière gemaakt in de financiële dienstverle ning. Op de achterzijde van het shirt staat de naam van Egberts Sport. Egberts Sport is in 2003 begon nen als sports-store en inmiddels een groot suc ces. In Holten staat zij bekend om de gezellige sfeer, goedkope en goede merkartikelen en een pri ma service. Momenteel is de zaak, welke zich bevindt aan de Kerk straat. elke donderdag avond en zaterdag geo pend. Op andere dagen kunt u na telefonische af spraak terecht via 06- 28391729. Ook is Eg berts Sport te bereiken via de website wwwfreewebs.com/eg- berts_sport/, waarop u ook de artikelen kunt in zien en bestellen. De slo gan van Egberts Sport is: Alles kan, niets moet. Voorste rij vlnr: H. War- rink, E. Wissink, G.J. Nijland, H. ten Velde, H. Jansen, H. Bronsvoort, H. Schölten en G. Zoet- brood. Achterste rij: W. Vlogt- man, W. Schooien, R. v/d Vegte. H. Kolk. G. Aanstoot. G. Nijland. H. Veneklaas, M. Paalman. H. Knapen. F. Koopman, H. Deijk (sponsor), R. Egberts (sponsor). HOLTEN - De spelers van Holten 7 kregen van de nieuwe sponsor AD Autobedrijf Erik Huzen nieuwe kleding aangebo den. In de prachtige showroom van het auto bedrijf werd E. Huzen toegesproken en bedankt door G. Grave, voorzitter van de sponsorcommis sie van de voetbalvereni ging Holten. AD Autobedrijf Erik Hu zen is sinds 2001 geves tigd op industrieterrein Vletgaarsmaten en is ge specialiseerd in Volvo personenwagens. Tevens houdt het bedri jf zich be zig met lease, autoverze keringen, verkoop en on derhoud van alle andere merken auto's. De werk plaats is ook op zaterdag geopend en is uitgerust met de modernste appa ratuur. Men kan er te recht van een APK keu ring tot het leasen van uw nieuwe auto. AD staat voor Auto Distribu tion, een internationale organisatie waardoor zij u een grote service kun nen bieden op het gebied van onderhoud, mobili teit en garantie. Esso Center Erik Huzen is zeven dagen per week geopend met een ruime shop en een carwash. Men kan24 uur per dag bij hen tanken. Sinds 1 jaar verhuren wij ook campers. Voor meer in formatie of het huren van campers kijk op www.erikhuzen.nl Achterste rij vlnr: E. Beldman. J. Deijk. B. Kamperman, V. Door- nink, H.J. Veldhuis, E. Paalman, W. Stegeman en E. Huzen (sponsor). Voorste rij: H. Potman, R. Paalman. R. Deijk, A. Reusink. T. KL Teese- link en B. Dekker. HOLTEN - De eerste shirtsponsoring voor Hockeyclub Holten is een feit. Het team meis jes C werd met een tweetal vertegenwoordi gers van het bestuur, sponsorcommissie HCH en een aantal ouders zeer gastvrij ontvangen door Remco en Hanneke Ver meulen, eigenaren van Restaurant Hotel Hoog Holten. In de warme en sfeervol le ambiance van Hoog Holten wordt onder het genot van een hapje en een drankje het sponsor contract getekend. Ver volgens poseert het team meisjes C trots in hun nieuwe kleding samen met de sponsors voor het Hotel. "Wij zijn heel blij met deze eerste kledingspon- sor", aldus Henk Schro- tenboer, bestuurslid en verantwoordelijk voor de sponsorcommissie. "De Hockey Club Holten is groeiende en dat merken we! Zeker met kunstgras in zicht zal de Hockey Club aantrekkelijker worden voor nieuwe le den". vanaf Donderdag 10 november 2005 HOLTEN - Het Holtens Mannenkoor houdt vrijdag 11 november om 20.00 uur een ko- rena\ond in de Kande laar. Hiervoor is ook Maennergesangverein Hasserode 1865 E.V. uit VVernigerode (Harz) uitgenodigd. Het Holtens Mannenkoor bracht in 2001 een be zoek aan het stadje Wer- nigerode en het koor uit Duitsland, dat dit jaar het 140-jarig bestaan viert. Het brengt nu op uitnodi ging van HMK een te genbezoek. Tevens zal de gemengde zangvereniging Zang en Vriendschap uit Geeste ren (Gld) aan de koren avond deelnemen. Met deze twee koren denkt het Holtens Man nenkoor een prima bezet ting te hebben om de ko renavond tot een bijzon der geslaagde avond te maken. HOLTEN - Stichting voor Sociaal Cultureel Werk houdt dinsdag 15 no\ember van 13.30 tot 15.30 uur een workshop kerstkaarten maken in De Boschkamp. Onder begeleiding van Gera Gervedink Nijhuis zal een aantal speciale technieken behandeld worden zodat men thuis volop aan de slag kan om de creatieve kerstpost op tijd klaar te krijgen. Voor informatie en in schrijvingen, kan men op werkdagen tijdens kan tooruren terecht op het kantoor van de stichting voor Sociaal en Cultureel Werk aan de Tuinstraat 2 in Holten. Telefonisch aanmelden kan ook, 0548-362755. HOLTEN - Op de par keerplaats Struik langs de A 1 bij Holten werd maandag 31 oktober om 4.00 uur een 41-jari ge man uit Gorssel aan gehouden voor het rij den onder invloed. Aan het politiebureau blies hij 1,25 promille. Een proces-verbaal is op gemaakt en van justitie kan hij een geldboete verwachten. HOLTEN - Een auto mobilist reed dinsdag 1 november om 7.30 uur over de parallel weg van de Markelo- seweg. Hij reed zo dicht langs twee fiet sers, waardoor er een ten val kwam. Het ging om een twaalfjarig meisje uit Markelo. Zij liep hier bij een zere knie op. De veroorzaker, een bestuurder van een ou de kleine rode auto, reed vervolgens door. De politie is op zoek naar eventuele getui gen. HOLTEN - Het rijbe wijs van een 33-jarige inwoner uit Dalfsen werd woensdag 2 no vember rond 20.30 uur ingevorderd, omdat hij met 185 kilometer per uur over de A 1 bij Holten reed. HOLTEN - Op de Deventerweg vond vrijdag 4 november om 1.00 uur een aan rijding plaats tussen een personenauto en loslopende schapen. De personenauto had hierbij geringe schade. Een schaap heeft de aanrijding echter niet overleefd. De loslopende schapen werden door de politie in een wei gedreven. Verzoek aan de eige naar van de loslopende schapen of men zich wil melden bij de poli tie. HOLTEN - Op de Holterbergweg werd donderdag 3 novem ber tussen 11.00 en 12.00 uur ingebroken in de auto van een 51- jarige inwoner uit Driebergen. Een handtas met daarin een mobiele telefoon en een fototoestel werd weggenomen. Kunt u zich niet meer zelf verzorgen? En kunnen familieleden of buren u ook niet voldoende helpen? Dan kan Thuiszorg Noord West Twente voor hulp zorgen. Onze medewerkers kunnen u thuis bijvoor beeld ondersteunen bij het opstaan en naar bed gaan, bij het geven van medicijnen, het wassen en het aandoen van'protheses. Ook als u naar het toilet wilt, bij het scheren of het eten en drinken kunt u op hen rekenen. Ze doen hun werk zoals u het graag wilt, vriendelijk in de omgang en met alle persoonli|ke aandacht voor u. Dan voelt u zich toch weer wat beter Thuiszorg Noord West Twente helpt u direct en zonder wachtlijsten aan de juiste hulp en dat al meer dan 100 |aor. U kunt 24 uur per dag bellen, we zijn altijd bereikbaar en beschikbaar Kan het nog gemak kelijker? Wilt u meteen hulp vragen of eerst meer weten? Bel 090006Z8 (lokaal tarief) of ga naar U kunt bij ons o.a. terecht voo huishoudelijke verzorging persoonlijke verzorging (gespeel oliseerde) verpleging voedingsvoorlichting sn dieefadvisering diensten aan huis fhuiszorgwinkel Thuiszorg Noord West Twente H06 DIJKERHOEK - NBvP Dijkerhoek heeft afge lopen maandag 17 okto ber haar 55-jarig jubi leum gevierd in het Bonte Paard. De avond werd gevuld met muziek, verhalen en gedichten. De Holter Korhanen zorgden voor de vrolijke noot. Een kleine greep uit de liede ren: Hendrik Flaverkamp, een Amsterdammedley, het Sallandse volkslied en Ga maar weg van Jan nes. De heren zongen met veel plezier en een enorm enthousiasme. Alie Elmerink vertelde een verhaal o\er een prins die opgroeide zon der vrouwen om zich heen. omdat zijn vader teleurgesteld was in vrouwen. Tót de dag HOLTEN - Bij Film huis Holten wordt don derdag 17 november om 20.15 uur de film Gegen die Wand ge draaid. Dit gebeurt in de Boschkamp. Cahit leeft in Hamburg een leven van seks, drugs en rock roll. Dan loopt hij in een psychiatrische kliniek de jonge en mooie Sibel tegen het lijf. Voor Sibel lijkt een huwelijk met Cahit de perfecte manier om zich te verlossen van de druk van haar Turkse familie. En dus smeekt ze hem om haar te trouwen. Met tegenzin gaat hij uitein delijk akkoord. Mis schien om haar te redden. Misschien om voor een keer iets zinvols in zijn leven te volbrengen. Sa men delen ze een appar tement, maar weinig meer. waarop de jonge Prins een mooi schepsel zag, zoiets moois had hij nog nooit gezien. Ook droeg Alie gedichten voor waaronder Moos van Va en Vlooien en Luizen. Achter in de zaal waren werkstukken te bewonde ren die in de afgelopen 55 jaar door de leden zijn gemaakt. Zoals houtsnij werk van 20 jaar geleden, gehaakte tasjes van kraal tjes, diverse lampenkap pen, paneel schilderen en nog veel meer. HOLTEN - De Decem- beractie van de Holten- se Handelsvereniging blijft hetzelfde als vorig jaar. Klanten kunnen hun adresgegevens ach terop de kassabon schrijven en deponeren in de actiebussen. De bonnen blijven mee draaien tot de einde van de actie. Er komt deze keer geen pauze; de actie loopt dus vijf weken, van 21 no vember tot en met 24 de cember door. Er wordt vier keer getrokken. Kassabonnen met een waarde van 0 tot 10 euro maken kans op een prijs van 5 euro; een waarde van 10 tot 25 euro maken kans op 10 euro; tussen 25 en 50 euro een kans op 25 euro en daarboven 50 euro. HOLTEN - CDA Over ijssel houdt zaterdag 12 november van 10.00 tot 13.30 uur de jaarlijkse bezinningsdag in de Kandelaar. Met het oog op de veranderende sa menleving gaat het op HOLTEN - Scholenge meenschap De Waer denborch houdt 21 en 28 november om 20.00 uur een voorlichtings avond. De oudste leer lingen van de basisscho len kunnen zich dan oriënteren. Tijdens deze avonden zullen rector Van Min derhout en sectorhoofd onderbouw Van Gemert uitvoerig uit de doeken doen wat De Waerden borch te bieden heeft. De bijeenkomst van maandag 21 november is vooral bedoeld voor ou ders uit Holten, Dijker- hoek. Nieuw Heeten. Ok- kenbroek. Laren. Exel, Nijverdal en Hellen- doorn. De bijeenkomst HOLTEN - De prijs winnaars van de Ver- keersmarkt 2005 zijn bekend. Deze markt werd in september be zocht door leerlingen van scholen uit Holten Madelien Wolters won de hoofdprijs: twee NS- dagkaarten en een dode hoek-demonstratie. Ze heeft daarmee ook een prijs voor haar school, scholengemeenschap de Waerdenborch in Holten, gewonnen. Namelijk een hele dag gratis demonstratie over de dode hoek door de medewerkers van Chauffeursvereniging Friesland. deze dag over de veran derende burger. Jan Jacob van Dijk, CDA Tweede Kamerlid en te vens bijzonder hoogleraar christelijk sociaal denken over economie en maat- van maandag 28 novem ber is vooral bedoeld voor ouders uit Markelo, Rijssen, Enter. Bathmen, Deventer. Leerlingen en hun ouders worden begin januari uitgenodigd voor de Open Huis avond die op 27 januari in Goor en op 3 februari in Holten plaats'heeft. HOLTEN - In de ont moetingsruimte van De Boschkamp wordt zon dag 20 november de film Lepel gedraaid. Lepel is een avontuurlij ke familiefilm over het negenjarige jongetje Le pel. Na de mysterieuze verdwijning van zijn ou ders, ontfermt zijn geme ne oma Koppenol zich over Lepel. Zij gebruikt hem als haar knechtje. Wanneer Lepel op een dag de kans krijgt, ont snapt hij en verstopt zich in een warenhuis. Hij raakt daar bevriend met het stoere meisje Pleun dat stiekem achter de truien woont. Deze film is geschikt voor alle leeftijden en is Nederlands gesproken. Kaartjes kosten 1,50 euro en zijn te verkrijgen bij de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk. Tele fonisch reserveren kan ook, het nummer hier voor is: 0548-362755. schappij aan de Vrije Universiteit in Amster dam en Bob Heeringa, voorzitter van de CDA gemeenteraadsfractie in Enschede houden vanuit verschillende invalshoe ken een korte inleiding. De eerste shirtsponsoring voor Hockeyclub Holten is een feit. Hoog Holten zorgde ervoor dat VV Holten 7 in nieuwe kleding kan gaan voetballen. De spelers van VV Holten 6 zijn blij met de nieuwe kleding van sponsor FB Adrem en Egberts Sport Op de foto houden de meisjes symbolisch een shirt omhoog: Het team meisjes C kan nog een aantal speelsters gebrui ken in de leeftijd van 13 tot en met 16 jaar. On danks dat het een nieuw team betreft, hebben zij al goede resultaten be haald. Er zijn al enkele wedstrijden gewonnen, en in de verliespartijen hebben ze zich ternau wernood gewonnen ge geven. Hanneke en Remco Ver meulen zijn enthousiast over het team. Zij dragen de Hockeyclub een warm hart toe en hebben alle vertrouwen in de presta ties van het team. "Zo lang sportiviteit, enthou siasme en teamwork de boventoon voeren, zijn wij meer dan tevreden. Vanzelfsprekend zullen de kampioenschappen van dit team hier goed gevierd worden", roept eigenaar Remco Ver meulen enthousiast (en enigszins voorbarig). Oproep: Meiden in de leeftijd van 13 tot en met 16 jaar uit Holten en Rijssen: heb jij zin mee te spelen in dit superge- zellig en sportief mei denteam? Kom eens kij ken bij de training (woensdagmiddag van 16.00 uur tot 17.00 uur) doe mee en geef je op.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 6