Erik Davids: 'Als rijder sta je niet stil bij de gevaren' Blauw Wit pakt alsnog punt in wedstrijd tegen Almen fiAN <r i* Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten SportAgenda Blauw Wit naar Oeken W Holten thuis tegen Wesepe Uitslagen handbal jeugd I. 0548-362948 Nederlaag handbaldames Heren handbal Concert muziekschool Op tweede plek NK Enduro Resultaten BC Holten Donderdag 10 november 2005 Holtens Nieuwsblad 5 Raalte F1 - Blauw Wit F1 Na een paar minuten te hebben gevoetbald scoorde Dennis de 0-1 na een goede combinatie met Mike. Daarna ging Raalte beter voetballen, maar Blauw Wit verdedigde zeer goed en Job hield zijn doel met mooie reddingen schoon tot vier minuten voor rust toen Raalte de verdiende 1-1 scoorde. Na rust was het weer Blauw Wit dat de 1-2 scoorde na een prachtig samenspel tussen Dennis en Roy. Haarle F2 - Blauw it F3 In het begin van de wedstrijd kon Blauw Wit goed partij bieden. Er werd hard gewerkt en goed verdedigd. Helaas gingen de kop pies van de Blauwwittertjes na de 2-0 van Haarle omlaag en ver dween het geloof in een redelijk resultaat. Haarle werd geen stro breed in de weg gelegd en kon zo uitlopen tot 6-0 bij rust. Na rust herstelde Blauw Wit zich goed en kregen enkele kansen. Jonne wist uit één van deze mogelijkheden te scoren. Eindstand: 8-1. Hulsense Boys E6 - Blauw Wit E3 De wedstrijd begon goed voor Blauw Wit want de bal bleef aan de kant van de tegenstander. Na tien minuten scoorde Geert de 0-1. Geert kwam goed op gang en maakte de 0-2 ook. Maar na de rust scoorde de Hulsense Boys. De Blauwwitters lieten zich niet op de kop zitten en Timo maakte er 1-3 van, en daarna scoorde Geert weer, het werd wel even wat moeilijk maar de goed spelende Bart trok de ploeg er door heen en met nog een doelpunt werd de eind stand 1-5 Heino A2 - Blauw Wit Al Binnen vijf minuten kreeg Blauw Wit al drie grote kansen om te scoren. Jammer dat Niels Hoekman al binnen tien minuten uitviel met een blessure. Heino pakte hierna de zaak goed op en maakte 1-0. Toch maakte Al de gelijkmaker en dat was ook de ruststand. In de tweede helft begon Blauw Wit goed, maar het was Heino dat de 2-1 maakte door zeer slecht verdedigen. Tien minuten later werd het zelfs 3-1 voor Heino en dit was ook de eindstand. Blauw Wit C2 - Nijverdal SC C2 Na een zwak begin waarbij wel enkele kansjes waren te noteren, begon na tien minuten het spel te draaien. Een mooie combinatie Mamique - Teunis werd door Tomas keurig afgerond. Nijverdal, dat een paar goed spelende meisjes in hun gelederen had, liet het er niet bij zitten, maar kansen waren er alleen voor Blauw Wit. Zowel Teunis als Glen wisten met een lob te scoren. Na rust kwam Ivan op rechtsbuiten. Hij speelde zijn tegenstander dol en gaf mooie voorzetjes, die door zowel Paul als Teunis keurig met 't hoofd afgerond werden. Nijverdal bleef z'n best doen. waardoor ook Niek en Sander veel goed werk achterin konden doen. Timo scoorde vervolgens door een prachtige vrije trap. nadijt hij voor dien op dezelfde wijze een bal op de lat zag belanden. Hulsense Bo>s E6 - Blauw Wit E3 In de eerste helft leek het toch niet zo gemakkelijk te worden als de stand deed vermoeden. Het scoren was moeilijk. Eindelijk werd in de twintigste minuut de score opengebroken en werd het 0-1. Even daarna zelfs 0-2. Beide doelpunten kwamen van de schoen van Geert. De tegenstander kwam nog even terug tot 1-2, maar daarna was het Blauw Wit dat ging scoren: eindstand 1-5, door nog twee doelpunten van Geert en één van Timo. Opvallend ste speler was Bart van Dam. Blauw Wit 6 - Prins Bernhard 5 Blauw Wit speelde tegen Prins Bernhard een goede eerste helft. De thuisploeg kreeg enkele goede mogelijkheden om de score te openen. Blauw Wit kwam na een fraaie aanval op voorsprong, maar de gasten protesteerde hiertegen wegens hands? Na rust drongen de formatie uit Uddel sterk aan. André Aanstoot moest meer dan eens in actie komen. Blauw Wit kwam enkele malen sterk uit de verdedigende stellingen en Jan Harbers scoorde fraai 2-0. In de slotfase kwam Uddel terug tot 2-1na een rommelige si tuatie. De 2-2 zat er niet meer in. waardoor Blauw Wit de drie punten thuis hield. Eindstand 2-1 Holten Al - Epse Al Een sterk begin leverde meteen een aantal kansen op. Deze wer den niet benut. Uiteindelijk was het Jens die na een kwartier de ban wist te breken. Hierna brachten Jeffrey. Rik en Frank de rust- stand 4-0 op het scorebord. Na rust begon Holten ietwat onrustig. Dit leverde enig gevaar op voor de goal. Een bal geschoten op de arm bezorgde Epse een strafschop. Darko wist deze goed te stop pen. Hierna ging Holten op de ingeslagen weg door. Tjarko. Tim. Niek en Mike twee keer zorgden voor de negen roodzwarte treffers. Eindstand 9-1 Holten C2 - Voorwaarts Vr. C2 Vanaf het begin maakte Holten duidelijk dat de punten op het zonnige Meermanskamp zouden blijven. Al na vijf minuten was het raak, een prachtig schot van Steven verdween boven in de kruising (1-0). Na tien minuten bracht Mare de keeper in verle genheid door in de korte hoek binnen te schieten (2-0). Tot dc rust was Holten duidelijk de betere ploeg, na de thee werden de gasten uit Vriezenveen iets sterker. Toch was het Holten dat door een doelpunt van Thomas op 3-0 kwam. Nadat de gasten tegen scoor den, was het Hcssel die, net terugkomend van een blessure, met een schot van 35 meter de keeper volledig verraste. Dit w as onge twijfeld het mooiste doelpunt van deze wedstrijd (4-1). De afslui tende treffer kwam wederom op naam van Thomas (5-1). Eind stand 5-1 Hulzensebovs Dl - Holten Dl Holten moest uit spelen tegen hekkensluiter Hulzenseboys Dl. Het eerste doelpunt viel al in de vijfde minuut, een mooie pass van Guus op Niels en 't was 0-1Maar het spel was erg rommelig waardoor het in de zevende minuut 1-1 werd. Door zeer goed keeperswerk van Bart bleef het bij deze ene tegen goal en het was weer Niels die in dc vijftiende minuut voor 1-2 zorgde. Het derde doelpunt viel in de 23e minuut. Een knal van Guus op de lat werd door een goed reagerende Niels omgezet in een doelpunt. De tweede helft kreeg Holten nog verschillende kansen. Het was ech ter Niels die de eindstand op 1-5 bracht. Zie ook www.free- webs.com/d 1 holten/ I.uctor D2 - Holten D3 Met de w ind mee een niet alleen sterker maar ook zeker een beter spelend Holten. Helaas werden het veldoverw icht en de gecreëer de kansen niet omgezet in doelpunten. En zoals zo vaak, zie je dan dc tegenstander bij een paar tegenaanvallen wel scoren. In dit ge val zelfs tweemaal Holten toonde in die fase echter de juiste men taliteit en scoorde met een fraaie boogbal van Kevin de dikver diende tegengoal. Geloofde bij de start van de tweede helft het ge hele team in een nog beter resultaat, na amper vijf minuten viel die hoop in duigen. Zwak verdedigen leidde binnen zeer korte tijd tol een 4-1 achterstand. Bij Holten was daarmee de koek definitief op. Einstand 7-1. SVVN F1 - Holten F1 Holten had een zware wedstrijd tegen SVVN op het programma staan. Tot de tiende minuut had Holten wel vier goede kansen la ten liggen maar toen gaf Mick de bal diep op Arend-Jan en die knalde droog in. Na een dubbele een-twee tussen Mick cn Luc, schoot Luc de bal in de lange hoek. De Holtense verdediging stond als een huis, Leon. Stefan en Kay gaven geen kans weg. Toen was het Mick die een vrije trap vanaf 17,5 meter hard onder de lat in de touwen joeg. Na de thee nam Holten wat gas terug. Mick kon nog wel scoren met een mooie schuiver. Keeper Roy wist het SVVN offensief tot drie maal toe met mooie reddingen te stoppen. Het midden veld met Bram, Ton en de hard werkende Harm controleerde de wedstrijd. Ten slotte was het Luc die een steekpass van Arend-Jan met een sliding achter de SWN goalie werkte. Eindstand 0-5. Blauw Wit Zaterdag 12 november Oeken 1 - Blauw Wit 1. 14.30 uur (vertrek 12.30 uur); WHCZ 4 - Blauw Wit 2. 14.30 uur (ver trek 13.00 uur); Excelsior'31 5 - Blauw Wit 3. 14.30 uur (vertrek 13.30 uur): Blauw Wit 4 - Drie- nerlo 4. 14.30 uur; BAS 5 - Blauw Wit 6. 13.00 uur (vertrek 11.15 uur); Blauw Wit Al - Schalkhaar A2, 14.30 uur; Blauw Wit BI - ABS BI. 12.30 uur: Blauw Wit B2 - Hulzense Boys B3, 11.00 uur; Rohda Raalte C3 - Blauw Wit Cl. 13.00 uur (vertrek 11.45 uur); JC Hellendoorn MB3 - Blauw Wit MB 1. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Raalte MC2 - Blauw wit MCI. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit Dl - DES D2, 10.30 uur; SV Nijverdal D3 - Blauw Wit D2. 10.00 uur (ver trek 9.00 uur); Blauw Wit El - Hulzense Boys E2, 10.30 uur: Haarle E2 - Blauw Wit E2. 11.00 uur (vertrek 10.15 uur): Blauw Wit E3 - Heeten E4. 9.30 uur; Blauw Wit F1 - Rohda Raalte F2. 9.30 uur; Holten F1 - Blauw Wit F2. 11.00 uur: Blauw wit F3 - SDOL F2, 9.30 uur: Lemelerveld F4 - Blauw Wit F4. 11.00 uur. Zaalvoetbal Vrijdag 11 november Blauw Wit 1 - De Hooiberg 2, 19.30 uur; Helios 5 - Blauw Wit 2, 22.00 uur (vertrek 21.20 uur). VV Holten Zaterdag 12 november Wijhe'92 A2 - Holten Al. 13.30 uur (vertrek 12.15 uur); Holten BI - SV Nijverdal BI. 14.30 uur: Holten B2 - De Zweef B3, 13.00 uur; Holten Cl - Warn- veldse Boys Cl, 12.30 uur; Hen gelo C2 - Holten C2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur): Holten Dl - DES Dl, 11.00 uur: Wijhe'92 D3 - Holten D2. 10.30 uur (ver trek 9.15 uur); Holten D3 - Ex- celsior'31 D5, 10.00 uur; Holten El - SVVN El, 10.00 uur: Hol ten E3 - ASC'62 E6, 10.00 uur; Holten F1 - Blauw Wit '66 F2, 11.00 uur; Hulzense Boys F3 - Holten F2. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur): Holten F3 - Haarle F2, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten F3 - Haarle F2, 11.00 uur; Nieuw-Heeten F1 - Holten F4. 9.30 uur (vertrek 8.45 uur); Holten MB1 - Wierden MB. 14.30 uur. Handbal Zaterdag 12 november Jongens B - CVO. 11.55 uur: Meisjes BI - Nijhof Broekland. 13.35 uur; Meisjes B2 - Overwe- tering 3, 11.00 uur; Meisjes Cl - Raalte. 12.50 uur; Wesepe 3 - Meisjes C2, 1 1.30 uur; Lettele (Bathmen) - Meisjes D, 11.15 uur. Zondag 13 november Dijkoraad/ Kwiek 3, 11.55 uur: HCD '97 - Heren. 15.30 uur; DSC 2 - Dames 2, 9.00 uur; Re flex 2 - Dames 3. 10.00 uur. HOLTEN - Blauw Wit treft zaterdag een onbekende tegen stander. Oeken is een formatie waar Blauw Wit tot heden niet vaak tegen gespeeld heeft. De wedstrijd in Oeken begint om 14.30 uur. HOLTEN - VV Wesepe komt zondag naar .Meermanskamp. De Wesepenaren draaien een stroef seizoen en staan met zes wedstrijdpunten op de een na onderste plaats. Afgelopen weekeinde werd thuis verloren van Heeten (1-2). VV Holten behaalde een ver dienstelijk gelijkspel in en tegen Wijhe (0-0). Door dit resultaat hebben de Holternaren slechts 1 punt meer behaald dan de ploeg uit Wesepe. De ontmoeting van zondag is dan ook voor beide partijen van groot belang. De aanvangstijd is Ï4.00 uur. HOLTEN - Jongens B verloor in Arnhem van AAC. Tot de rust bleven beide team dicht bij elkaar (14-13). Na rust was AAC iets sterker en wist met 26-21 de winst te pakken. Meisjes B2 verloor van LHC Holen speelde te nonchalant en gaf de thuisploeg alle kansen Via een 6-2 ruststand w erd met 11-5 verloren. Meisjes Cl miste enkele speelsters tegen Wijhe. Dc thuisploeg was erg snel en Holten nam tc weinig initiatief. Wijhe wist de beide punten met een 17-7 stand in eigen huis te houden. Meisjes C2 verloor nipt van Haarle. Na de 3-1 stand bij rust kwam Holten goed terug. Vlak voor tijd gooide Haarle de 4-3 winst in het Holtense doel. Rijssen-Holten - Pa Lute Da vids had graag meegewild, maar die zat op een landbouw- beurs in Hannover. „Jammer dat hij er niet bij is. Hij doet veel voor mij als coureur. Zon der hem had ik waarschijnlijk deze wedstrijden niet gere den", vertelt Holtenaar en motorcoureur Erik Davids in de b&w-kamer van het ge meentehuis in Rijssen. Vergezeld van zijn vrouw Rinet- ta, moeder Marijke en broer Al lan toog dc Holtenaar maandag avond naar het gemeentehuis in Rijssen, waar hij door het ge meentebestuur van Rijssen-Hol- HOLTEN - In de thuiswed strijd tegen AAC 1899 hebben de handbaldames van Holten hun eerste nederlaag in de competitie geleden. Ook vorig jaar bleek de ploeg uit Arn hem een lastige tegenstander voor Holten. AAC kwam al vlot op een voor sprong en gaf deze niet meer uit handen. Holten speelde slordig, maar had ook de zwak en incon sequent leidende scheidsrechters zeker niet mee. Ook na rust (5-8) bleef Holten achter de feiten aanlopen en gaf het niet een keer de indruk er nog in te geloven. AAC benutte dit buitenkansje goed en pakte een onverwachte 15-20 overwinning. De heren boekten een fraaie zege op het op gelijke hoogte staande HA-STU. In een ge- lijkopgaande partij waren bei de teams elkaar tot de rust aan elkaar gewaagd (12-12) Na rust was Holten scherper en werden de kansen goed benut. Even leek een rode kaart voor Henk Jan Kamphuis de con centratie bij Holten te versto ren, maar HA-STU speelde te slordig en zo kon Holten uit eindelijk een keurige 26-23 ze ge boeken. ten gehuldigd werd vanwege het feit dat hij op 16 oktober in Heerde bij de nationale motor cross kampioenschappen eerste werd. Het was voor de vijftiende keer dat hij Nederlands Kam pioen werd. Burgemeester Bort Koelewijn bood de kampioen en bloemetje en een cadeaucheque aan. Ook de wethouders Wim Stegeman en Willem ter Schure waren daarbij aanwezig. Na mens de Sportraad Rijssen-Hol ten zijn Theo Hagedoorn, Ma- rietje Egging en Harry Weste rink aanwezig; Westerik over handigde de kampioen eveneens een geschenkbon. Erik Davids was vier jaar toen hij begon te rijden, niet op de autoped, maar op een motortje. Met zijn broer deelde hij toentertijd motor en de helm. Motorrijden is voor beiden nog steeds de ultieme manier om te ontspannen; hun uitrusting delen doen ze al lang niet meer. Gezamenlijk trekken ze naar de wedstrijden en meest al is hun vader daar dan ook bij. Momenteel staat Erik, met nog twee wedstrijden te gaan, op een veelbelovende tweede plaats bij de Kampioenschappen Enduro. Na een weekendje cross gaan de broers weer aan de slag in hun zaak: Double D Design's aan de Ambachtsweg. een groothandel in promotionele bedrijfskleding. Het bedrijf levert, borduurt, be drukt kleding voor bedrijven, evenementen, popgroepen. „Werk en motorsport zijn met HOLTEN - De muziekschool houdt vrijdag 11 november vanaf 19.30 uur een leerlin genconcert in de Dorpskerk. Na afloop (rond 21.00 uur) kunnen belangstellenden in formatie krijgen over de nieu we cursussen. Deze starten in januari. Het leerlingenconcert bestaat onder meer uit zang, een strij kers-, gitaar-, en een blokfluiten semble. Verder zijn er solisten, piano en orgel. Iedereen is welkom en de toe gang is gratis. Erik Davids staat momenteel tweede bij de wedstrijden voor het Nederlands Kampioenschap Enduro. Erwin Plekkelpol uit Vordcn staat zeven punten op hem voor. Er zijn nog twee wedstrijden te gaan. Komend weekend rijdt hij in Harfsen. Het laatste weekend van november valt de beslissing tij dens de tweedaagse wedstrijd in Borculo. op vrijdag en zaterdag. In de wereld van de motorsport kan het nog alle kanten op. „Een klein foutje is fataal: mentaal is het heel zwaar." Eén ding is ze ker: Davids gaat ervoor! Erik Davids: 'Voor mij is het een bekroning op wat je gepresteerd hebt', (foto: Johan Bolink) elkaar verweven. Want na een weekend presteren tijdens een cross staat 's maandags de tele foon roodgloeiend. Klanten met belangstelling voor de motor sport praten na over het week end en geven meteen de bestel ling door", vertelt Erik. Eind november rijdt hij de laat ste wedstrijd van dit jaar. Na een maandje rust start in januari de training: fitness, krachttraining, circuittraining, want voor crossen is conditie nodig. „Je moet heel erg fit zijn om op hoog niveau mee te kunnen rij den", aldus Davids. Daarnaast kost het motorrijden zelf, het trainen en het sleutelen aan de motor tijd, veel tijd. „Het is een mooie sport, maar je moet er wel wat voor doen. En je moet leren accepteren dat alles niet goed gaat, en dat je dan moet doorbij ten." Goed materiaal en goede training voorkomt ongelukken. Toch kleven aan de motorsport gevaren, zeker als er met zo'n 130,140 kilometer op een brand gang tussen de bomen gecrost wordt. De 35-jarige Davids heeft er wel meer angst voor dan vroe ger, behalve als hij op de motor zit. „Eenmaal op de motor zie je de bomen niet eens. Als rijder sta je niet stil bij de gevaren. Je kent de motor, bent goed ge traind. En als je voor het kam pioenschap gaat moet je voluit gaan, anders win je niet", weet hij. Koelewijn noemde tijdens zijn toespraak de enorme veelzij digheid in de door Davids ge wonnen kampioenschappen en vertelde er trots op te zijn zo'n kampioen binnen de gemeente grenzen te hebben. Davids op zijn beurt vond de ontvangst op het gemeentehuis een mooi ini tiatief. „Het is leuk als de ge meente belangstelling toont voor een sporter. Dat betekent ook dat de gemeente waarde hecht aan de sport. Voor mij is het een be kroning op wat je gepresteerd hebt", gaf hij aan. Of hij al die gewonnen bekers ooit eens gaat etaleren, vraagt Koelewijn. Da vids kijkt bedenkelijk: „Dan moeten ze eerst gepoetst wor den..." HOLTEN - Dat het beter moest als een week eerder in Eefde, daar was elke speler van doordrongen. Dit was in de wedstrijd terug te zien. Vanaf dc eerste minuut werd tegenstander Almen onder druk gezet. Schoten van afstand van Gert Jan Prins en Jurrian Paalman misten de nauwkeurigheid en gingen naast het Almense doel. Dat Almen goede en snelle spit sen heeft, werd in enkele coun ters zichtbaar. De verdedigers van Blauw Wit wisten dit echter op sublieme wijze op te lossen zodat keeper Arjan Nijhuis met in moeilijkheden kwam. In de negende minuut wisten de Blauw Wit-aanvallers Gert Jan Prins vrij voor de keeper te zet ten maar hij schoot net naast. De Blauw-Witters bleef Almen on der druk houden en dit resulteer de in enkele schietkansen en in enkele comers maar de verdien de goal bleef uit. De Almense ploeg loerde op de counter zo ook in de zeventiende minuut toen Gert Jan Ulfman de snelle en bewegelijks spits met een overtreding ten val bracht en hiervoor een terechte gele kaart kreeg van de goed leidende scheidsrechter Vos uit Vrooms- hoop. De tegenstander kreeg meer vat op het spel van Blauw Wit cn kreeg uit een van de aanvallen een corner. De afvallende bal werd door Almen op de lat ge schoten. De Blauw-Witters wa ren gewaarschuwd. Blauw Wit begon weer een nieuwe periode en zette Almen opnieuw onder druk. Merijn Offringa ging voor de verdediging spelen en met een van zijn onnavolgbare acties zette hij Arnoud vrij voor de goal, maar die wist niet tot sco ren te komen. Het spel golfde op en neer en voor de neutrale toe schouwer was het een lust voor het oog. Reclame voor het voet bal waarbij je. je geen minuut verveelde. Het enige wat nog ontbrak waren doelpunten. Van uit ccn afgeslagen corner kreeg Blauw Wit de grootste kans. (foto: Johan Bolink) Arnoud Beldman kreeg de bal op links en had een vrij veld voor zich. De doelman van Al men kwam ver uit zijn doel, zelfs ver buiten het strafschop gebied. ledereen dacht aan een lob over de uitgelopen doelman of een passeeractie, maar naar later bleek zag de linksbuiten van Blauw Wit door de laag staande zon de doelman van Al men niet staan en leverde de bal zomaar in. Hij was niet de enige die deze middag het vizier niet op scherp had staan. Dirk Jan Beldman kreeg zijn schoten maar niet op het doel of hij kreeg de bal niet onder controle. Met een op maat gegeven voorzet van Jurrian Paalman deed hij dan ook te weinig. Met nog vier minuten te gaan voor rust coun terde Almen richting het Blauw Wit doel. Gert Jan Ulfman moest zijn man laten lopen, hij had immers al geel en kon zich niet veel meer veroorloven, de Almense speler haalde de ach terlijn en met een strakke voor zet bij de eerste paal tikte Rem- co Hoetink de 0-1 binnen. Blauw Wit was even van slag en Almen maakte hiervan bijna ge bruik maar verder dan een schot op de paal kwam de formatie niet. Na de thee begon Blauw Wit gelijk weer de aanval te zoe ken. Toch was het weer Almen dat vanuit ccn snelle counter de 0-2 op het scorebord bracht. Opnieuw Remco Floetink wist de bal achter Arjan Nijhuis te krijgen. Maar het kon toch niet zo zijn dat dc ploeg die het bete re voetbal liet zien deze middag met lege handen van het veld af ging? Blauw Wit ging opzoek naar gerechtigheid maar een schot op goal van Gert Jan Prins werd gered door de Almense doelman. In de tiende minuut kreeg Blauw Wit een vrije trap op zo'n 25 meter van de goal. Een getergde Gert Jan Ulfman krulde de bal prachtig in de krui sing 1-2. Blauw Wit ging toen met nog meer passie spelen en geloofde in een goede afloop. Dirk Jan Beldman kreeg de bal van Arnoud toen hij alleen voor de keeper stond maar scoorde opnieuw niet. Blauw Wit was scherp en won in die periode bij na elk due], Youri Noorlander veroverde de bal op het midden veld passeerde een tegenstander cn gaf een crosspass op de in de ruimte vrijlopende Jurrian Paal man die met een hard schot pri ma afrondde 2-2. Het was een nadeel voor Blauw Wit dat na de 2-2 de scheidsrechter met een spierblessure van het veld moest. Na een kwartier opont houd was vervanger Huisstede gereed om de w edstrijd naar de 90 minuten vol te maken. Hij deed dit keurig. De wedstrijd kwam na die tweede rustperiode niet echt meer opgang. Beide ploegen kregen geen uitgespeel de mogelijkheden meer. Het bleef bij enkele schoten van af stand die door dc keepers kon den worden gepakt. De eind stand werd dus 2-2. HOLTEN - BC Holten 3 speel de maandag 31 oktober tegen Icarus 3, een club uit Olden- zaal. Het was echter al snel duidelijk dat dit team de sterkste tot nu was. Eerste heer Ismael Wind had de grootste moeite met zijn jonge en onstuimige tegenstander maar won toch, 13-15, 15-7 en 15-6. Twreede heer Rolph Rikkering had ook grote moeite en kon he laas niet winnen, 7-15 en 7-15. Eerste dame Renate Oosterik had dit seizoen nog niet gewon nen en ging dus extra gemoti veerd de baan op. Na een stroeve start won ze toch in drie games 9-11. 11-4 en 11-0. Tweede dame Marijke Offen- berg had een wat vervelende te genstandster qua sportiviteit, ze verloor met 5-11 en 0-11. Tus senstand 2-2. De herendubbel werd vrij ge makkelijk gewonnen met 15-6 en 15-9.' De damesdubbel werd vooral in de tweede game een zenuwslo pende partij. De eerste game werd met 15-5 gewonnen, de tweede was echter erg close maar werd toch met 17-16 ge wonnen. De eerste mix leek vrij gemak kelijk te worden gewonnen maar werd toch een lastige kluif. 15-3. 13-15 en 15-10. De tweede mix ging helaas ver loren met 14-17 en 12-15. Eind stand 5-3 voor Holten, dat is 8 punten uit vier wedstrijden, nog geen puntverlies. Harko Bouwens van BC Flolten 4. kon in zijn heren enkel jam mer genoeg niet in zijn spel ko men maar weerde zich flink. Het eerste punt ging naar Ommen. Tim Wietsma die de geblesseer de Berry Meulenman verving speelde een mooie eerste game maar kreeg in de tweede game last van zijn rug en moest daar door zijn derde game aan Om men afstaan. Annet Dijkstra knokte voor wat ze waard was en kwam er in de tweede game door veel pech niet aan te pas. In de derde game moest ze in de verlepging het onderspit delven. Yvonne Beu ker rende over haar tegenstand ster heen en het eerste punt voor BC Holten was binnen. In de herendubbel werd enorm gevochten maar de Holtense he ren kwamen er net niet aan te pas. Het damcsdubbelspel ging gelijk op tot de laatste punten, die vie len net naar de verkeerde kant. De gemengddubbel van Yvonne Tim ging door middel van slim spel naar de Ommenaren. Annet Harko lieten niet over zich heen lopen en haalde met geplaatste slagen een punt bin nen. Einduitslag 6-2.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5