De week van de broek. Uitslagen schaken onze OPEN HUIS DAGEN op roensdag (b t/m zaterdag oktober ■- Bubbels&Jets Raad beslist maandag over verkeersplan 20% m €595 €5495r T Cursus Opvoeden: zó! Waerdenborch in finale rap wedstrijd t/m €4500- L t/m €4750- Uitslagen handbal tel ÉIV Mogen we u op weg helpen met een intéressante aanbieding? Welkom op onze open huis dagen. Wij hebben weer een aantal schitterende noviteiten en natuurlijk weer fantastische aanbiedingen. Laat u uitgebreid informeren over al onze mogelijkheden en sla nu uw slag. Dit is de week om uw badkamerdroom uit te laten komen. STOOMDOUCHECABINE'S HERFSTSPECIALSVOORDEEL HERFSTSPECIALSVOORDEEL GRATIS PLAATSING T.W.V. BADKAMER HOTSPRINGTHERMOBADEN HERFSTSPECIALSVOORDEEL Openingstijden woensdag 9.30 t/m 17.30 uur donderdag: 9.30 t/m 21.00 uur vrijdag 9.30 t/m 17.30 uur zaterdag 9.30 t/m 16.30 uur Industrieterrein Vonder Vonderweg 28 b Enter Tel.: 0547 - 38 40 00 www.bubbelsenjets.nl HOLTEN - De gemeen teraad beslist maandag 31 oktober over fase 1 van het Vcrkeersstruc- tuurplan Holten. Dat houdt in het verkeer sluw maken >an het centrum van Holten, het realiseren van het Wansinktracé, het re aliseren van het Zilver zandtracé, het vaststel len van de Inspraakno ta en voor fase 2 van het VSP geen tracé vast te stellen maar mogelijke oplossingen van een aanvullende tracé aan de noordzijde van de kern, evenwijdig aan het spoor, wel verder te verkennen. Als het centrum verkeer sluw wordt gemaakt, moet het verkeer worden afgewikkeld rond het centrum. Daarvoor is een circulatiesysteem nodig en moeten de wegen rond het centrum geschikt zijn voor de te verwerken ver keersstromen. Rond het centrum liggen nu, met uitzondering van de Sta tionsstraat en de Larense- weg. uitsluitend woon straten die daarvoor niet geschikt zijn. Daarom is volgens burgemeester en wethouders de centrum lus nodig in de vorm van het Wansinktracé. De gemeente verwacht dat een deel van het ver keer dat in de huidige si tuatie gebruik maakt van de Oranjestraat/ Dorps straat. door het verkeer sluw maken van het cen trale deel van de Dorps straat in combinatie met het Wansinktracé, een sluiproute door woon wijk De Kol gaat zoeken. 'Dat is ongewenst. Daar om is het nodig hiervoor een nieuwe route aan te bieden. Het Zilverzandtr acé voorziet hierin', aldus de gemeente. De aanleg van het Zilverzandtracé maakt het mogelijk de aansluiting van de Kol- weg op de hoofdrijbaan van de Rijssensweg (een wens van de provincie) op te heffen waardoor de Kolweg een functie krijgt als verblijfsgebied en als onderdeel van het fiets- netwerk. Het college wil een Noordelijke Rondweg nog niet in het verkeers- programma opnemen. 'Door de hoge kosten van een volledige Noordelij ke Rondweg kan die niet op korte termijn gereali seerd worden en boven dien moeten de (meest relevante) varianten van de Noordelijke Rondweg nader tegen elkaar wor den afgewogen', aldus de gemeente. Belangrijk vindt het col lege dat nu eerst maatre gelen genomen worden voor de verkeersstructuur van Holten; het college wil verder uitstel, door onder andere nader on derzoek. voorkomen. In de commissie Grondge bied werd het college voorstel onlangs met een krappe meerderheid aan genomen, op voorwaarde dat de gemeente met ex tra veiligheidsmaatrege len voor het langzame verkeer op de Stations straat zou komen. SGP, Gemeentebelang en VVD waren tegen; ver wacht wordt dat de VVD tijdens de vergadering met een amendement komt. HOLTEN - De eerste ronde van de interne schaakbeker stond af gelopen maandagavond op het programma. De meeste partijen konden ook daadwerkelijk ge speeld worden. Verr- rassend kon toch wel de nederlaag van oud-be kerwinnaar Ben \an de Griendt tegen Ronald Klein Teeselink ge noemd worden. HOLTEN - Meisjes B 1 speelde uit tegen SDOL. Holten moest beginnen zonder wissels, en kwam al vlot een 4-1 achter. Darns ging het steeds be ter en wist Holten bij rust op gelijke hoogte te ko men (5-5). Ondanks een blessure van de keepster ging Holten na rust goed door en werd met goed handbal een keurige 16-9 overwinning geboekt. Meisjes C 2 gaf Nieuw- Heeten goed partij, maar was een maatje te klein. Via een 4-9 stand bij rust werd ondanks een prima inzet met 7-18 verloren. Meisjes D speelde een spannende wedstrijd in Haarle tegen Nw. Hee- ten. Na een kleine voor sprong bij rust (3-4) deel de beide teams na een spannende 2e helft de punten. Eindstand: 8-8. Ook de nederlaag van Aloys Meulenbroek, de laatste tijd behoorlijk op dreef, tegen Gerrit Ste vens was opvallend. Eveneens opvallend was dat alle partijen in een beslissing eindigden. De uitslagen: Ronald Klein Teeselink - Ben van de Griendt 1-0; Dick van de Griendt- Henk van Beek 0-1; Aloys Meulenbroek- Gerrit Ste vens 0-1Gerrit Luggen- horst- Rob Gervedink Nijhuis 1-0. Onderstaande partijen moeten nog gespeeld om dat een van de opponen ten niet aanwezig waren. Jim Klinge- Erik Bos man; Ton van Oijen- Di- nant van Beek. Ook een verrassing in de intern competitie Hierin verloor Ton van Oijen van Jan Scheperman. Ton kwam goed uit de opening, maar wou het een beetje te mooi doen Een stukoffer bleek op een blunder uit te draaien en dit buitenkansje liet Jan niet liggen. Het wordt Jim Klinge, die wederom een lastige klip feilloos te omzeilen, op deze manier wel erg ge makkelijk gemaakt. De uitslagen: Ton van Oijen- Jan Scheperman 0-1; Alrik Baltus- Dick van der Knaap 0-1; Wim Kees van Rijssen- Jim Klinge 0-1; Henk Jong man - Karl- Heinz Leis ten 0-1; Roelf de Jonge- Cees 01 ij 'A-'/i; Johan Klein Teeselink- Bertus van Beek 0-1 HOLTEN - In Holten start woensdagavond 16 november de cursus Opvoeden: Zó! in het gebouw van de Thuis zorg aan de Gaarden- straat. Deze cursus is bedoeld voor alle ou ders die vragen hebben over opvoeden, of die benieuwd zijn naar tips om het opvoeden van kinderen vooral leuk en uitdagend te laten zijn. De cursus wordt gegeven Alle dames, here en kinder broeken kassakorting door een verpleegkundi ge van de afdeling Jeugd gezondheidszorg (JGZ) van de GGD Regio Twente in samenwerking met het maatschappelijk werk. De cursus bestaat uit vijf wekelijkse bijeen komsten die duren van 19.45 tot 21.45 uur. De kosten van de cursus be dragen 12 euro per per soon. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij het maatschappelijk werk via 0546-546 300. HOLTEN/ RIJSSEN - Leerlingen van het PI US X- college in Rijssen en van de Waerden borch in Holten doen woensdagavond 26 ok tober mee aan de finale van de door de Biblio theek Rijssen-Holten georganiseerde rap- vvedstrijd. De finale wordt gehouden tijdens de Teenage Party in Lucky Co. Als voorloper op de acti viteiten ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum heeft de Bibliotheek Rijs- sen-Holten een rapwed- strijd georganiseerd voor middelbare scholieren. Leerlingen van het P1US X-college en van de Wa erdenborch namen begin oktober deel aan works hops die gegeven werden door rapper Ricardo van de Zwolse formatie 'Op- gezwolle'. Ook hebben de scholen een lesbrief ontvangen, gemaakt door de Overijsselse Biblio theek Dienst, die zij ge bruikt hebben tijdens lessen muziek en Neder lands. De leerlingen zijn bezig geweest met het maken van raps. Op school zijn voorrondes gehouden, waarvan de winnaars het op 26 okto ber vanaf ongeveer 21.00 uur tegen elkaar opne men. Ricardo van 'Opgezwol- le' en Jeroen Geerdink van de Overijsselse Bi bliotheek Dienst maken deel uit van de jury. Rap per Ricardo treedt zelf ook even op. De 'Urban Poetry Battle' maakt onderdeel uit van het project 'Teenscape' van de Overijsselse Bi bliotheek Dienst. Dit pro vinciale project is be doeld om de bibliotheek onder de aandacht van jongeren te brengen. Ver schillende Overijsselse bibliotheken organiseren in dit kader speciale acti viteiten voor jongeren. 'Teenscape' maakt op zijn beurt weer deel uit van het provinciale bibli otheekvernieuwingspro ject 'Verrijkt en Verrei kend'. arnrnnTTTTTTi De Peugeot 407 SW: nu met Navman navigatiesysteem voor slechts 99,- Hét blijtc een lastige: de juiste keuze vöor een nieuwe auto. We helpen u dan ook graag op weg met een bijzondere aanbieding voor een bijzondere autó. De luxe. het comfort en de ongeëvenaarde rijeigenschappen die zijn samengebracht onder het uniek panoramadak, maken de Peugeot 407 SW de ideale zakenauto én de perfecte gezinsauto. Bovendien wordt uw nieuwe 407 SW tijdelijk voor slechts 99,- uitgerust met een Navman iCN 520 Gold portable navigatiesysteem. Inclusief houder, afstands bediening en software voor alle wegen van 16 Europese landen. Kom dus snel naar onze showroom voor een uitgebreide kennismaking. AUTO RUESINK Goor Deldensestraat 36-38 Tel.: (0547) 27 26 46 Rijssen Kalanderstraat 9 Tel.: (0548) 54 22 93. JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT. 11;C02;146. U&pflyn Nu bijna 100 filialen. Weet u ons niet te vinden? Kijk op www.terstal.nl "Egfsr SPECIALS rzzrrxr i Enter I 'i! Industrieterrein 'Bubbels en Jets Devérjter Hengelo Afslag 28 Enter BADKAMERS - WHIRLPOOLS - SAUNA'S

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 8