Holtense Koerier in voormalige fotostudio Museumboerderij Pothaar: enorme brok geschiedenis Zakelijk Bekeken Buikspreekact door Michel van Grinsven Voetbal SportAgenda L'- "-m <0 fió «0 dó dó dó dó dó dó dó 4 dól dó dó dó dó <ió dó dó dó dó dó dó dó dó dó dó dó dó dó dó dó dó Kt dó dó dó dó dó dó dó <0 dó dó dó Griezelen en ktiutselen bij kinderboerderij Dondertman C0V speelt voor kinderen Bijeenkomst boerin en baan Wijkagente bij NBvP Espelo Wegen afgesloten Overgangen afgesloten Speelgoedbeurs Concerten Reeperbahner Holtens Nieuwsblad 7 HOLTEN - Heieen Sehalk heeft sinds kort in haar woning aan de Nagelhoutstraat 47 haar eigen pedicurepraktijk. Onlangs ontving zij het laatste diploma waarmee haar volledige oplei ding afgerond werd. Haar werkruimte werd ingericht met de nieuwste apparatuur en een zeer comfortabele stoel voor haar cliënten. En zo ontstond haar praktijk Helena. Intussen heeft ze al een behoorlijke klantenkring opgebouwd die niet alleen uit ouderen bestaat; ook jongeren weten de weg te vin den. Vóórdat haar kinderen werden geboren, werkte Heieen jaren lang bij dierenspeciaalzaak Dick Santing. Nu haar kroost wat gro ter werd. wilde ze weer aan de slag maar gunde zichzelf de tijd om te bedenken wat ze nou écht graag wilde. Ze zag een adver tentie in de krant voor de opleiding tot pedicure en dat was voor haar de aanleiding om haar licht eens op te steken bij iemand die al jaren in dat vak werkzaam was. Het sprak haar bijzonder aan en daarmee was de basis gelegd voor een geheel andere toekomst. 'Veel mensen denken: "Ach. een beetje nagels knippen..." Maar hoe meer je met dit vak bezig bent, hoe interessanter het wordt. Veel mensen hebben pijnlijke voeten, soms door het dragen van te kleine schoenen. Dat komt vooral vaak bij dames voor. Of door een verkeerde stand van de voeten. Ik probeer mensen in dat geval dan zoveel mogelijk te adviseren en het is fijn om te horen dat ze daar baat bij hebben. Likdoorns zijn ook vaak de oorzaak van pijn, die kunnen op de zenuw drukken en dat is echt geen pretje. Net als ccltvorming en kloven, of het verkeerd knippen van na gels. Het kan allemaal pijn veroorzaken. Irritatie ontstaat vaak bij voetschimmel en ook dat valt te verhelpen. Veel mensen schamen zich nog steeds voor dit soort zaken, hebben het idee dat dat vies is, maar zo ligt dat niet. Je kunt in zo'n geval maar beter direct maatregelen nemen, dat voorkomt veel problemen. Ik doe ook aan voetmassage met essentiële oliën waardoor de doorbloeding weer beter op gang komt en gewrichten wat soepeler worden. Behande ling van wintertenen en wintervoeten staat ook op mijn lijstje, evenals wratbehandeling. Ook benen harsen behoort tot de moge lijkheden.' 'Desgewenst haal ik cliënten op van huis. Vooral oude ren vinden dat heel plezierig want dan hoeven ze niet iemand an ders te vragen om ze te brengen. Ik kan echt zeggen dat ik bijzon der veel plezier in mijn werk heb. Het contact met de mensen is erg prettig en ik heb graag een luisterend oor voor hen. Dat maakt het extra boeiend en je leert er zelf zoveel van.' Heieen werkt op afspraak en is te bereiken op telefoonnummer: 0548-365159. In de maanden oktober en november heeft ze voor haar cliënten een leuk kennismakingscadeautje: een voetmassage ter waarde van 15 euro. (foto: Sander Scheperman) HOL TEN - Holten is sinds kort een tuinontwerpster rijker. Anja Bekkernens-Potkamp sloot onlangs twee studies af: tuinontwerp en plantenkennis, met als cijfers respectievelijk een 9 en een 10! Ze volgde de studies aan het Agrarisch Opleidings Centrum (AOC) De Groene Welle in Zwolle. Inmiddels is ze gestart met een bedrijf. Tuinontwerp- en adviesbureau Anja Potkamp. Dat ze Potkamp als naam voor haar bureau koos. heeft alles te maken met haar familie: haar vader was architect in Holten en haar opa was altijd druk in de weer met het kweken van planten. 'Ik heb dat gecombineerd', lacht ze. De 47-jarige Holtense was al een aantal jaren zoekende naar werk. 'Ik heb ruim twintig jaar gewerkt bij Thomassen Drijver, telkens bij een ander onderdeel van dat be drijf. Acht jaar geleden werd ik zwanger en stopte ik met werken. Ik wilde genieten van het moederschap.' Als dochter Jessie naar school zou gaan, wilde moeder Anja weer in deeltijd aan het werk. Maar dat viel niet mee. 'Ik kreeg vaak te horen dat het be drijf ondanks mijn ervaring toch koos voor iemand die jonger was.' Ze besloot het over een andere boeg te gooien. Werken in de tuin deed ze altijd al graag en ze mocht graag de tuin overhoop ha len. 'Alleen ontbrak het me aan kennis.' Ze solliciteerde nog her en der, maar volgde ondertussen ook een cursus particulier tuin onderhoud in Twello. Daar werd ze ingezet voor onder meer het snoeiwerk in de tuin van de school, en dat sprak haar bijzonder aan. Toen ze ook nog als opdracht haar eigen tuin op papier moest zetten gingen haar ogen open: dit was wat ze echt leuk vond. Het kwartje was gevallen en Bekkernens-Potkamp zocht een gedegen opleiding waar ze tuinen kon leren tekenen. Ze vond die aan het AOC in Zwolle. Op 45-jarige leeftijd zat ze weer in de schoolban ken voor twee pittige cursussen. 'Ik deed twee opleidingen tege lijk. Hier in huis werden ze er lichtelijk gestoord van', lacht ze. Als ze ergens naar toe gingen, vroeg haar dochter vooraf of ze de ze keer niet al die Latijnse namen op ging noemen van de planten waar ze langs kwamen. De studie sloot ze succesvol af. In haar tuinontwerpen werkt ze vooral met heel strakke lijnen. Door een bepaalde plantenkeuze wordt in een tuin rust gecreëerd. Bekker nens-Potkamp werkt graag met nieuwe, verrassende elementen in een tuin, waardoor de tuin diepte krijgt, zoals verhoogde betonnen bakken. Momenteel is ze veel bezig met metalen buizen: onder meer pergola's maakt ze van een combinatie van metaal en hout. Bij het ontwerpen van een tuin houdt ze terdege rekening met de wensen van de klant. 'I let gaat er vooral om daT mensen zich thuis voelen in hun eigen tuin. Hun tuin moet voor hen bijzonder zijn.' Maar ook voor de technische kant van de zaak draait ze haar hand niet om: de afwatering van een tuin met hoogteverschil wordt net zo makkelijk uitgewerkt. 'De een wil alleen een schetstekening, de andere wil er een complete werkwijze voor de aanleg bij. Weer iemand anders wil dat ik zorg voor de begeleiding van de aanleg en dat ik contacten leg met de hovenier. Dat kan allemaal.' Bek kernens-Potkamp heeft haar draai gevonden. 'Ik heb echt het ge voel dat dit het is. Mijn hoofd zit vol met zoveel ideeën, die moe ten er op de een of andere manier uit. Er gaat geen dag voorbij dat ik hier niet mee bezig ben', vertelt ze. 'En het leuke van het ont werpen is datje ditje hele leven kunt blijven doen.' De komende weken zijn tekeningen en maquettes van haar ont werpen te zien in de bibliotheek. Voor meer info: telefoon 0548- 366603; het e-mailadres is a.potkamp@pIanet.nl. Op de website www.bijzonderetuinen.nl, die in november van start gaat. is werk van haar te zien. (foto: Johan Bolink) HOLTEN - Folders, kranten, stadspost. Wat wordt er nu niet verspreid vanuit de voor malige studio aan de Dorps straat 39? Gerard en Dinie Kolkman hebben er weliswaar hun handen aan vol, maar krijgen de zaak aardig onder controle. Met zo'n 45 bezor gers in dorp en buitengebied zijn de opdrachten goed en snel uit te voeren onder de naam de Holtense Koerier. Wanneer iemand ondernemers- bloed in zich heeft, dan komt het in de loop der jaren wel aan het licht. Die drang om iets zelfstan digs op te zetten. Dat was bij Gerard ook het geval. Jaren werkte hij voor een bedrijf in Deventer maar die zelfstandig heid bleef hem trekken. En hoe dat allemaal zo gelopen is? 'Nou, het begon met een oude fiets en een krantentas. Mijn dochter had een krantenwijk en had daar af en toe niet veel zin meer in. Nou, toen ging pappie maar op pad. Daar kwamen fol ders bij, we kregen een kranten- depot, ook voor de Telegraaf. Daar kwam Stadspost bij. We hadden maar een heel klein schuurtje dat inmiddels uit zijn voegen barstte.' Maar de basis was wel gelegd voor een zelf standige onderneming. 'Je moet eerst wel het hele ver spreidingsgebied in beeld krij gen en precies de bezorgroutes weten. Maar dat hebben we alle maal goed in kaart.' Dinie: 'Het was en is heel hard werken maar we hebben er nooit Gerard en Dinie Kolkman: 'We hebben zelfs eigen postzegels laten maken van beeldbepalende plekken in Holten.' (foto: Sander Scheperman) spijt van gehad. En de ruimte waar we nu in zitten, de voorma lige studio van Ten Velde, is voor ons echt ideaal. Je kunt er prima werken, we hebben alle ruimte.' Gerard: 'We werken zowel voor particulieren als voor bedrijven, We hebben zelfs eigen postze gels laten maken van beeldbepa lende plekken in Holten. Bij voorbeeld van de Hervormde kerk en van het voormalige ge meentehuis wat nu VVV-kan- toor is. We hebben nu speciale setjes van vier verschillende ze gels omdat verzamelaars daar naar vragen.' HOLTEN - Michel van Grins ven zal zondag 30 oktober om 14.00 uur een theatervoorstel ling geven in dorpshuis de Boschkamp. Michel behoort tot één van de beste goochelaars'' buiksprekers van Nederland. Hij verzorgt shows, zoals Kids for animals dat bij de Avro wordt uitgezon den. Hij zal een buikspreekact geven met Jeroenlje, de vertederende, maar eigenwijze vogel. Ook een aantal luchtige goocheltrucs zul len niet ontbreken in het ruim een uur durende programma. De voorstelling is geschikt voor kinderen van alle leeftijden, maar natuurlijk ook voorouders, opa's en oma's. De toegang bedraagt 4 euro per persoon. Kaarten reserveren is mogelijk op werkdagen, tijdens kantooru ren bij het dorpshuis aan de Tuinstraat 2 of telefonisch op nummer: 0548-36 27 55. Holten/ Espelo - Bij Kinder boerderij Dondertman wordt zaterdag 29 oktober tussen 13.00 en 16.00 uur Halloween gehouden. In de Creahoek kunnen kinderen met deskundige hulp pom poenen uithollen en snijden om er een waxinelichtje in te kunnen laten branden. Daarmee wordt vooral in de avonduren een griezelig effect bereikt. Met simpele hulpmid delen kunnen de jeugdige be zoekers naar keuze ook een spinnenweb maken of een kaart. De benodigde materialen zijn aanwezig op de kinderboerde rij. Er wordt telkens in groep jes gewerkt en onder ieder groepje wordt een prachtig uitgesneden en gedecoreerde kalebas verloot. Naast de nor male toegangsprijs voor de kinderboerderij bedragen de kosten voor deelname aan de Halloween-activiteiten één euro per kind. Deelnamebonnen zijn ver krijgbaar bij de kassa. Met in gang van 1 november is Kin derboerderij Dondertman ver volgens beperkt geopend: woensdag-, zaterdag- en zon dagmiddag. Telkens van 13.00 tot 17.00 uur. HOLTEN/ RIJSSEN - De Christelijke Ontspannings Vereniging Holten staat zater dagmiddag 26 oktober op het podium \an het Parkgebouw aan de Oosterhofweg met de première Koning op cruise. Aanvang 15.00 uur. De voor stelling is op woensdagmiddag 26 oktober en duurt van 15.00 uur tot 16.00 uur. De kaarten kosten 5 euro per stuk, inclu sief consumptie. De kaarten kunnen gekocht wor den VVV Rijssen VVV Holten aan de zaal Het Parkgebouw te Rijssen Deze spannende to neelvoorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar, en ook voor ouders, opa's en oma's. LOO-BATHMEN - Tip voor een leuk uitstapje dicht in de buurt: het net geopende muse um van de familie Elmerink in boerderij De Pothaar aan de Pothaarsvveg 4. Potten en pan nen; broeken en onderbroe ken: benodigdheden en luxe. Alles uit de tijd-van-toen, zelf verzameld of aangedragen door mensen die eenzelfde liefde voe len voor het oude boerenbestaan. Ruimtelijk opgesteld en de be zoeker de kans gevend om de at tributen in het juiste decor te be kijken. Vrijdag werd het muse um geopend en tot 1 november kan men er nog dagelijks terecht voor een bezoek. Daarna graag op telefonische afspraak: 0573- 221288. De Pothaar: een boerderij met een enorme brok geschiedenis en gelegen in een fraaie, afwis selende omgeving met bos, houtwallen, weilanden en water. Ook wel het Battumse Venne genaamd. Dat gebied is zeer ge schikt om te wandelen en te fiet sen en vooral ook om de fraaie boerenbehuizingen in die buurt te bewonderen. Het is van oor sprong een veengebied met een wat andere vegetatie dan de zandgronden eromheen. Veen grond, waar vroeger de nevel- flarden 's avonds laat een nogal spookachtige indruk maakten op fantasierijke en soms wat bijge lovige mensen. In combinatie met de sfeer van eenzame, afge legen boerderijen in de donkere avonduren, leende zich dat uit stekend voor het ontstaan van de soms meest afgrijselijke legen des. Ook bij boerderij De Pothaar in het Bathmense veengebied hoort een bepaalde legende. En zoals dat bij legendes hoort: niemand weet wat er van waar is. Feit is wel dat 'het spook uut het Venne' jarenlang als bron heeft gediend voor de wel zeer bekende spo- kentocht vanuit boerderij De Pothaar waarbij menigeen de ril lingen over het lijf liep. Dat verhaal werd dan verteld door Al ie Elmerink. geboren en getogen op deze boerderij. Ge heel in klederdracht gestoken en, op de deel van de boerenbehui- zing waar de deelnemers zich verzameld hadden, een sfeertje kwekend die de toehoorders een paar ecuwen terugbracht in de tijd. Oude verhalen maar vooral inte resse in de werkelijke historie De familie Elmerink in hun net geopende museumboerderij. Een grote verzameling van alles uit de tijd van toen. (foto: Sander Scheperman) van het boerenleven in deze om geving veroorzaakte bij Alie de drang om zoveel mogelijk attri buten hieromtrent te verzame len. En zoals dat vaak met verza melaars gaat: op een gegeven moment kom je op een punt dat je de behoefte krijgt om je ver zameling te tonen aan anderen, je kennis wilt overbrengen of gevoelens wilt delen. Sommige verzamelaars moeten daartoe een beetje aangespoord worden. Een goede vriendin van Alie had al zo vaak gezegd: je moet een museum gaan inrichten. Je hebt zóveel spullen en je kunt er zo mooi over vertellen. Uiteindelijk werd de deel van De Pothaar grondig onder han den genomen, er kwam zelfs vloerverwarming om te voorko men dat alle goedbewaarde spul letjes in de wintermaanden vochtig zouden worden maar ook om de gasten een warm wel kom te kunnen heten. En de eerste gasten waren er, af gelopen vrijdag, op uitnodiging, om de officiële opening mee te kunnen maken. Onder hen was burgemeester James van Lidth de Jeude van de gemeente Deventer waaronder Loo valt. Holten Al - Fleringen Al In de tweede bekerronde moest Al aantreden tegen tweeklasser Fleringen. Holten begon de wedstrijd goed. Het was Niek die al na vijf mi nuten een bal onderschepte en na een solo de 1-0 binnen schoot. Holten wist Fleringen goed op eigen helft te houden. Toch wist Al dit veldoverwicht niet uit te drukken in meer doel punten. Na rust werd Fleringen iets sterker zonder kansen te creëren. Het de gasten die een verdedigingsfout afstraften met de gelijkmaker. Eindstand 2-3. Blauw Wit F1 - Heracles F1 Blauw Wit F1 was duidelijk ge motiveerd door de naam Hera cles. Vanaf de aftrap werd de aanval gezocht en al snel werd er gescoord. Blauw Wit was dui delijk te sterk voor de Almelose formatie en liep uit naar een gro te overwinning. In de tweede helft werd zelfs de dubbele cij fers gehaald. Eindstand 13-1. Blauw Wit Dl - Bentelo Dl Bentelo wist na 15 minuten de verdiende 0-1 te scoren. Blauw Wit werd sterker en kreeg drie doelrijpe kansen alleen voor de keeper. Na de rust gaf Bentelo een lesje in afronden en maakte binnen vijf minuten 0-2 en 0-3. Blauw Wit gaf niet op en toonde veerkracht door duels te winnen en beter te gaan spelen. Dit re sulteerde in twee prima doelpun ten van Robin Meijerink. Eind stand 2-3. Blauw Wit Zaterdag 29 oktober SC Eefde 1 - Blauw Wit 1. 14.30 uur (vertrek 12.45 uur); Sparta E. 3 - Blauw Wit 2. 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); De Blauw witters 3 - Blauw Wit 3. 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Blauw Wit 4 - Avant W. 7. 14.30 uur; Blauw Wit 5 - SVVN 5. 14.30 uur: Westervoort 11 - Blauw wit 6. 14.30 uur (vertrek 12.45 uur): Blauw Wit Al - Mariën- heem Al. 14.30 uur: Blauw Wit BI - Enter Vooruit BI, 12.30 uur; Blauw Wit B2 - Broekland B111.00 uur: Diepenveen C2 - Blauw Wit Cl, 13.00 uur (ver trek 11.45 uur); Lcmclcrveid C2 - Blauw Wit C2, 13.00 uur (ver trek 11.45 uur); Blauw Wit MB1 - SVV'56 MB 111.30 uur; Enter V MCI - Blauw Wit MCI, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Blauw Wit Dl - Rohda Raalte D4. 10.30 uur: Rohda Raalte D6 - Blauw Wit D2, 10.15 uur (ver trek 9.15 uur): Blauw Wit El - Raalte E2. 10.30 uur: Holten E2 - Blauw Wit E2. 10.00 uur; Blauw Wit E3 - Óverwetering E5, 9.30 uur: Óverwetering F2 - Blauw Wit Fl, 10.00 uur (ver trek 9.00 uur): Haarle Fl - Blauw Wit F2. 10.00 uur (ver trek .9,15 uur); Blauw Wit F3 - Heeten F3, 9.30 uur: Blauw Wit F4 - Wesepe F3. 9.30 uur. Zaalvoetbal Vrijdag 28 oktober Blauw Wit 1 - Club HAC I, 20.30 uur: Blauw Wit 2 - DAVO 2, 19.30 uur. Maandag 31 oktober AGOVV 2 - Blauw Wit 1, 20.30 uur (vertrek 19.30 uur). VV Holten Zondag 31 oktober Holten 1 - Helios 1, 14.00 uur: Holten 2 - ABS 2. 10.30 uur: Nicuw-Heeten 2 - Holten 3, 12.00 uur: AVC Heracles 3 - Holten 4, 10.45 uur (vertrek 9.30 uur): Buurse 6 - Holten 5, 9.00 uur (vertrek 7.30 uur); De Tuk kers 5 - Holten 6. 9.00 uur (ver trek 8.00 uur); Holten 7 - Haarle 4. 10.00 uur;,Holten 8 - De Zweef 9, 9.00 uur: Holten 9 - Barbaros 5, 10.45 uur: Raalte DA2 - Holten DA112.00 uur (vertrek 10.45 uur). Zaterdag 29 oktober Lettele Al - Holten Al. 14.00 uur (vertrek 13.15 uur): Holten BI - Mariënheem BI. 14.30 uur: Holten B2 - Heeten B2. 13.00 uur: Holten Cl - Kon. UD Cl. 12.30 uur: BWO C3 - Holten C2, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur): Holten Dl - Óverwetering Dl. 11.00 uur; Óverwetering D3 - Holten D2. 9.00 uur (vertrek 7.45 uur); Holten D3 - RKSV Dl, 10.00 uur; Holten El - We sepe El. 10.00 uur: Holten E2 - Blauw Wit'66 E2, 10.00 uur: Heino E5 - Holten E3. 10.00 uur (vertrek 8.45 uur): SDOL Fl - Holten Fl. 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten F2 - Rohda R F4. 11.00 uur; Holten F3 - SVVN F4. 11.00 uur: JC Hellen- doorn F5 - Holten F4. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur): Holten MB1 - PH MB. 14.30 uur; DKB MB - Holten MB2. 9.00 uur (vertrek 7.30 uur). Handbal Zaterdag 29 oktober Meisjes BI - Duiven, 15.35 uur; Jongens B - Duiven. 13.55 uur: Meisjes B2 - Swift '64. 13.00 uur; Meisjes Cl - Swift '64, 12.15 uur: Meisjes C2 - SDOL 4, 11.30 uur. Zondag 30 oktober Erix 1 - Dames 1. 13.00 uur (in Lichtenvoorde); Vios - Heren 1, 15.05 uur (in Beltrum: Plus/ Heeten 3 - Dames 2, 14.50 uur. DUKERHOEK - De Commis sie Agrarisch van de NBvP Overijssel houdt dinsdag 8 no vember haar jaarlijkse Boe- rinnendag met als thema: Boe rin en baan, ga er maar aan staan. De dag wordt gehouden in Het Bonte Paard. Steeds meer boerinnen zoeken een baan buitenshuis. Wat is hun drijfveer en wat zijn hiervan de consequenties, ook voor de boer. Sprekers op deze dag zijn: ds. Gerda Keijzer uit Kampen. Zij is boerin en daarnaast dominee. Dianne Hemmink-Wesseldijk uit Bruchterveld is boerin en werkt op een accpuntantsbureau. Ton Spijkerman uit Wapscr- veen, zijn vrouw heeft een baan buitenshuis, Wijnand EIberse, medewerker Capability, een or ganisatie die boeren en boerin nen helpt bij het vinden van een baan. Prof. Dr. Ir. Iteke Wecda, hoofddocent Sociologie aan de Universiteit van Wageningen en hoofddocent Emancipatie/aken aan de Rijksuniversiteit Gronin gen De dag begint om 10.00 uur (zaal open vanaf 09.30 uur) De kosten zijn 15 euro inclusief koffie/ thee en lunch Belang stellenden kunnen zich opgeven bij. Wilma Hoentjen-Versteeg, telefoon 0548-610719. HOLTEN - Voor de afdelings avond van 17 oktober van NBvP Espelo waren wijkagen te Zorica Rajic en schoolagent Coen-VVillem van Hagen uit genodigd. Voor de pauze vertelden ze over hun werkzaamheden. Door mid del van een video lieten ze zien hoe makkelijk men in een huis kan inbreken. Er werd duidelijk gemaakt wel ke sloten je het best op de deuren en ramen kunt aanbrengen. Na de pauze werden er vragen gesteld over de film en over al lerlei onderwerpen, bijvoorbeeld vreemde verkeerssituaties of over bureau Holten. De volgende bijeenkomst is 14 november. Deze avond wordt verzorgd door Waterschap Groot Salland met het thema water en het waterschap. HOLTEN - Wegens werk zaamheden zijn twee wegen afgesloten voor alle verkeer. De Dorperdijk is tot en met 28 oktober nog afgesloten. Hier wordt een fietspad aangelegd. De Hakkertsweg, tussen huis nummer 27 en Boerendanssteeg 31 is van 31 oktober tot en met 9 december afgesloten. HOLTEN - Wegens spoor- werkzaamheden zijn twee overgangen afgesloten. De overgangen in de Beuken laan en in de Reebokkenweg zijn vanaf zondag 30 oktober 23.00 uur tot dinsdag 1 novem ber 7.00 uur afgesloten. BATHMEN - In zaal Braak- hekke in Bathmen wordt za terdag 5 november van 10.00 tot 13.00 uur een speelgoed beurs gehouden. De beurs staat bekend om de goede kwaliteit van speelgoed en tevens om de gezellige sfeer. De verkoop van het speelgoed vindt plaats in zaal Braakhekkc, Schoolstraat 6a. De opbrengsten van de verkoop komen ten goede aan peuter speelzaal Klimbim en niet ver kocht speelgoed gaat naar een goed doel. Informatie betreffende de speel goedbeurs kan men verkrijgen bij Gertien de Winter, telefoon: 0570-542169. DIJKERHOEK - De Dijker- hoekse band de Reeperbahner Stimmungsmacher treden 30 oktober op Lochem en op 19 november in Bierlokal am Banhof in Holten. Voor wie zelf geen vervoer heeft, kan met de speciale bus mee. Touringoperator. Schnapps Tours GmbH, heeft een nieuwe bus gekocht om alle fans te ver voeren. Opgave via info@stimmungs- macher.nl of bij een van de bandleden.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 7