korting UNg&JE zijn radertjes bij motorwedstrijden MAC Herfsttinten tijdens toertocht en veldrit op alle rokken BC Holten 3 wint eerste wedstrijd BC Holten 5 wint van En Blok 3 Extra voordeel in Rijssen en Nijverdal Mexx Esprit Sandwich Vero Moda Only Vanillia Oxalis bloemen en plantenshop Oxalis Vorden BV Nacht om Holten OKIA jeugd op podium Koekactie bij Blauw Wit Mogen we u op weg helpen met een interessante aanbieding? Dangremond in top 10 NK-atletiek Zilver voor Mooiweer Donderdag 29 september 2005 H07 20% JEANS - CASUAL-COLLECTION De Peugeot 407 SW: nu met Navman navigatiesysteem voor slechts 99,- astige: de juiste keuze voor een nieuwe auto. We helpen u dan ook graag op weg met eèn bijzondere aanbieding voor een bijzondere auto. De luxe. het comfort en de ongeëvenaarde rijeigenschappen die zijn samengebracht onder het uniek panoramadak, maken de Peugeot 407 SW de ideale zakenauto én de perfecte gezinsauto, bovendien wordt uw nieuwe 407 SW tijdelijk voor slechts 99,- uitgerust met een Navman iCN 520 Gold portable navigatiesysteem. Inclusief houder, afstands bediening en software voor alle wegen van 16 Europese landen. Kom dus snel naar onze showroom voor een uitgebreide kennismaking. AUTO RUESINK Goor Deldensestraat 36-38 Tel.: (0547) 27 26 46 Rijssen Kalanderstraac 9 Tel.: (0548) 54 22 93. JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT. Voor onze filialen Holten, Nijverdal, Rijssen zoeken wij: a. Gediplomeerde bloembinders(sters) b. Leerling bloembinders(sters) (in opleiding) Reacties alleen schriftelijk Groothandel in bloemen en planten Handelsweg 6, 7251 JG Vorden ren we het lawaai zoveel mogelijk te beperken. Zit er een rijder tussen met een kapotte uitlaat dan krijgt deze meteen de zwarte vlag." Jan: "Ook op het gebied van milieu krijg je na tuurlijk met steeds meer eisen te maken. Zo moet. bijvoorbeeld, een rijder op het moment dat er aan zijn motor gesleuteld wordt, gebruik maken van de milieumat of sleu- telmat waardoor eventu eel weglekkende olie kan worden opgevangen Daarop controleren wij zelf en daar zijn we heel streng in." \V>inm voegt daar aan toe: "Zo moet je ook met die regels omgaan want het feit dat je een wedstrijd goed organiseert en je aan alle voorschriften houdt, kost misschien wat meer moeite maar het is een investering voor de toekomst. Je be houdt als club je goede naam." HOLTEN - Het vijfde moest zijn eerste wed strijd tegen Ommen spelen. De eerste over winning werd daar bin nen gehaald. Rob Kelder verloor dc eerste game met 15-3, daarna won hij de beide volgende games (15-9, 15-5). Harry Knuiman had een half jaar niet meer gespeeld en miste duidelijk wedstrijdritme, verlies met 15-2 en 15-4. Alic Bijen won duidelijk met 11-6 en 11-9. Ria Matti nam de plaats in van Marie Diepenbroek. Zij won snel met 2 keer 11-3. Daarna mocht Menkhorst samen met Knuiman aantreden voor de dubbel. De eerste ga me werd gemakkelijk ge wonnen. de tweede en derde gingen naar Om men. De dames maakten dit verlies meteen weer goed door in twee games te winnen. De eerste mix van Al ie en Harrie werd vervolgens in 3 games verloren. Ria en Rob zorgden daarna voor het vijfde wedstrijdpunt door in twee games te winnen. HOLTEN - Het bad- mintonseizoen is voor BC Holten 3 goed be gonnen. BC Holten 3. vorig jaar BC Holten 4. vers gepromoveerd naar de eerste klasse won de eerste wedstrijd tegen MOT 2 uit Alme lo met 6-2. De ploeg moest beginnen met invaller Harrie Menkhorst. De eerste heer. Ismael Wind. mocht beginnen en won vrij gemakkelijk. Invaller Menkhorst verweerde zich maar kon niet voor komen dat hij met 15-7 en 15-4 verloor. Renate Oosterik verloor haar single met 11-5 en 11-0. Tweede dame Marijke Offenberg won eenvou dig (11-2 en 11-0). De herendubbel was een spannende aangelegen heid De beide games moesten worden ver lengd maar werden beide gewonnen met 17-16 en 17-15. De eerste game bij de damcsdubbel werd verloren met 15-5. De tweede en derde game werden gewonnen met 15-9 en 15-10. De eerste mix werd gewonnen met 15-11 en I5-lI.de twee de mix werd gewonnen in drie games. groot vrijwilligersleger druk in de weer om sa men alles in goede banen te leiden, letterlijk en fi guurlijk. Met elkaar vor men zij de radertjes van een goed geoliede machi ne. "Iedereen binnen de club heeft wel bepaalde raakvlakken met de mo torsport". zegt Jan Kamp man. aankomend voorzit ter van de MAC. In fe bruari tijdens de leden vergadering zal hij de voorzittershamer overne men van Jan Markvoort. "Zulke wedstrijden ver gen een goede organisa tie. We werken dan ook geheel volgens een draai boek waarmee alles nog weer extra gecontroleerd kan worden. Maar met zulke betrokken leden er bij wordt het een stuk makkelijker." De grootste zorg bij zo'n wedstrijd is altijd de vei ligheid van de rijders en van het publiek. Wim Slijkhuis is wedstrijdse cretaris van de club en De uitwisselingscross en de Nationale Motocross zorgden afgelopen weekend voor een mooi spektakel voor motorliefhebbers, (foto: Gert Perdon) verantwoordelijk voor de papieren organisatie. "We hebben als MAC bij dc gemeente Holten/Rijs- sen een goede naam op gebouwd. We houden ons'strikt aan de regels die door hen zijn voorge schreven en ook worden gecontroleerd. We hou den rekening met de om geving van de Zuurberg waar 's zomers veel va kantiegasten verblijven. In die periode worden hier geen wedstrijden ge houden. En zoals nu, met deze wedstrijden, probe- HOLTEN - Holten is motorminded. Dat blijkt wel uit het grote aantal leden dat zich heeft aangesloten bij de Motor- en Automobiel club De Holterberg. Maar liefst zeshonderd mensen met liefde voor de motorsport of auto cross zijn lid van de MAC, al dan niet de sport actief bedrijvend. Hun toewijding voor de ze tak van sport blijkt vooral wanneer er een evenement op stapel staat. Zoals afgelopen weekend bijvoorbeeld. Zaterdag kwamen vele kijkers naar de uitwisse lingscross en zondag was het druk bij de Nationale MotoCross. Het hele weekend is een HOLTEN - In de nacht van 1 op 2 oktober houdt de motor en auto mobielclub MAC 'de holterberg' voor de 36e keer de nachtpuzzelrit 'Nacht om Holten'. Het is een puzzelrit een voudig van opzet zodat eenieder deze rit kan rij den. De rit bestaat uit twee gedeelten. De totale lengte van de rit is zo'n 60kilometer en de gemid delde snelheid ligt, rond de 24 km/u. De rit, welke volgens routebeschrij ving zal worden verre den, wordt dit jaar ver zorgd door Ep Klein Tee- selink en Jan Vincent. De start is vanaf 20.00 uur bij het clubhuis van de MAC, 'Het Stuurnuus' aan de Beusebergerweg 37 in Holten, waar tevens de koffie pauze en het eindpunt is. Tot de prijs uitreiking wordt er bingo gespeeld. Bij het 'Stuur- huus' kunt u zich ook in laten schrijven voor de nachtrit. Het inschrijf geld bedraagt 8 euro 's avonds aan de start. De inschrijving is vanaf 19.30 uur open. HOLTEN - De OKIA jeugd B ploeg wist met een mooie eindsprint toch nog beslag te leggen op een podiumplaats. Voor het laatste toernooi ston den ze nog vijfde, maar wisten door goede wed strijden toch derde te worden. De jeugd A ploeg kon niet meer bij de bovenste drie eindigen. Bij de senioren in de 680 kg-klasse is er op nieuw een tweede plaats gehaald. Over de hele com petitie moesten ze genoe gen nemen met een derde plaats. De 720 kg-klasse kwam k op een vierde plaats terecht. Zondag werd er nog wel van de koploper Heure gewonnen, maar er zat geen hogere klassering meer in. Tot slot werd er in de 640 kg-klasse getrokken. OKIA moest in Eibergen en Heure zijn meerdere erkennen en kwam zodoende niet ver der dan een derde plaats. om de loper duidelijk in beeld te krijgen." Inmiddels zijn de film pjes van de triathlon in Holten 6000 keer opge vraagd. "Dat is gemid deld zes keer per deelne mer. Dat betekent dat de deelnemers het erg leuk vinden en de eigen fi- nishbeelden waarschijn lijk ook aan anderen laten zien. Zelf zijn we zeer te vreden over de kwaliteit van de beelden", zegt Pieters. Tijdens de Diepe Hel Holterbergloop wordt het systeem voor de tweede keer toegepast. "Het aan tal deelnemers bij deze loop is groter, dus zal er vast weer volop belang stelling voor zijn." De Diepe Hel Holter bergloop wordt op zater dag 29 oktober gelopen. HOLTEN - De activitei tencommissie van Blauw Wit houdt vrijdag 30 sep tember de jaarlijkse koekactie voor de jeugd afdeling. De bekende Deventer Bussink koeken kosten 1,50. De jeugd zal rond 18.00 uur vertrek ken vanaf't Vletgoor. In dien de verkoop vrijdag niet geheel lukt. gaat de actie maandag verder. HOLTEN - De Wieler vereniging Holten hield zondag voor het achtste jaar zowel een toertocht op de weg als een veld- toertocht. Met name de veldtoertocht trok met 1176 ATB-ers wederom een erg grote deelname. Er waren 113 belangstel lenden voor de toertoch ten op de weg. Deze had den een lengte van 80- en 110 kilometer en voerden de deelnemers over rusti ge binnenwegen naar de omgeving van Wierden waar een rustpauze was ingelast. Na de rust werd er via de Holterberg weer koers gezet naar Holten. De veldtoertochten van 30 en 50 kilometer speel den zich geheel af op de flanken, door de bossen en langs de heidevelden van dezelfde Holterberg. Er was wederom een mooie route uitgestippeld die door gebieden liep die normaliter zijn afge sloten voor terreinfiet- sers. Bij de schaapskooi van Twilhaar werd we derom de rust gehouden. Bij deze mooie locatie werd er drinken en een krentenbol verstrekt aan de vele deelnemers. Ook stond hier fietsenmaker Bloemendal met een ser vicewagen gereed om eventuele mankementen aan de fietsen te herstel len. De volgende toertocht die de Wielervereniging Holten organiseert is op zondag 8 januari, de Beemd en Bergtoer. De ze veldtoertocht voert over een geheel ander parcours waarbij ook de Beuseberg, Zuurberg en de Borkeld worden aan gedaan. HOLTEN - In Apeldoorn vond afgelopen week einde de Nederlandse kampioenschappen meer- kamp-atletiek voor junioren C en D plaats. Van AV-Holten had Marije Dangremond zich als 12e geplaatst in de categorie meisjes C. De beste 18 van elke categorie gingen naar de fina lewedstrijd. De wedstrijd begon zaterdag met de 80 meter horden. Marije liep deze race solide in een tijd van 12.83 sec. Ook bij het hoogspringen (1.50 m.) en kogelstoten (10.05 m.) presteerde ze op haar seizoensgemiddelde. Na drie onderdelen stond ze hierdoor op een 8e plek. Bij de 150 m. sprint haalde ze met een tijd van 20.87 sec. ruim 0.4 sec van haar persoonlijk record af. Helaas was de concurrentie op dit nummer te sterk en sloot ze de eerste dag op een 12e plaats af. Op zondag stond als eerste onder deel het verspringen op het programma. Met een sprong van 4.56 m. zakte Marije een plaatsje in het klassement. Dit maakte ze op de laatste twee onder delen ruimschoots goed. Met een worp van 31.19 m. bij het speerwerpen en een tijd van 1.46.9 min. op de 600 m. klom ze uiteindelijk naar een 9e plaats, (eigen foto) HOLTEN - Tijdens de laatste jeugdwedstrijd in Kuinre, de Bike Hike Mountainbike Pro Top- competitie, is Bruno Mooiweer geëindigd op de tweede plaats. Zijn fiets werd net voor de wedstrijd nog eventjes geprepareerd. De bidonhouder ging eraf ojn ook de laatste grammetjes te besparen. Na een geweldige start wist Bruno zich te netjes achter de nummer 2 te nestelen. Tijdens zijn rondjes op de voormalige vuilstort wist Bruno al dat het goed zat met net klimmen. Hij spaarde zijn krachten tot de laatste zware klim. flier kon hij net een gaatje maken met zijn directe tegenstander en gaf dit niet meer uit handen. Jarno Vasters deécf ook mee in de zelfde wedstrijd, maar hij werd door een valpartij opge houden en wist hierdoor niet verder te komen dan een 10e plaats. Zondag 2 oktober is er nog regiona le wedstrijd in Apeldoorn. De start is om 10.00 uur voor dc jongste jeugd, (eigen foto) HOLTEN - De Wilgen- weard Diepe Hel Hol terbergloop heeft dit jaar iets nieuws. Van al le lopers wordt een fi- nishbeeld gemaakt. De foto's zijn via internet op te vragen. De opge nomen beelden zijn bo vendien gekoppeld aan de uitslag. De live finish is ontwik keld voor de triathlon Holten en bleek een enorm succes. Dat bracht de organisatie van de Diepe Hel Holterberg loop op het idee om ook bij deze wedstrijd live fi nish beelden te laten zien. Een van de spon soren was bereid om het financieel mogelijk ma ken. Martin Pieters, bedenker en ontwikkelaar van live finish: "Het idee is ont staan op het feest van 20 jaar triathlon in Holten vorig jaar. Video-opna men van de finish koppe len aan de uitslag van een loper. Dat leek ons wel wat. We zijn toen gaan kijken of het technisch mogelijk was. Met hulp van enkele mensen die in de juiste taal kunnen pro grammeren, bleek het te werken." Op de dag van de triathlon had de web site een recordaantal be zoekers. Het nieuwtje sprak zich snel rond in Holten en honderden mensen keken op de website naar de live beel den. De finish van de loop is de hele dag live te volgen op dc internetsite www.livefinish.com. Zo kunnen de thuisblijvers hun vriend of familielid live zien finishen. En de hardloper zelf kan na de loop thuis op de compu ter nog eens rustig de uit slag nakijken en zien hoe hij over de streep kwam. Het filmpje duurt 30 se conden. "Lang genoeg Grotestraat 4 - Rijssen Grotestraat 95 - Nijverdal W. Alexanderstraat 62 - Nijverdal

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 7