Broertjes Bolink crossen in MXN-Segers Putoline Veiligheid voorop bij Erwins autocross Resultaten Blauw Wit Resultaten Holten Competitie handballers Davids zevende bij Enduro Kampioenschap Marsruiters Medische Diensten KerkDiensten Holten in het kort Zoek Daantje op dierendag WeerWeekoverzicht SportAgenda W Holten tegen Dedemsvaart Datum Triathlon 2006 bekend Donderdag 22september 2005 Holtens Nieuwsblad Wederom g.-lijkspel Blauw Wit In de tweed; thuiswedstrijd heeft Blauw Wit gelijk gespeeld te gen Sc Marielo. In de eerste helft was het Blauw Wit die goed be gon. GeleiJelijk nam Sc Markelo het initiatief over van Blauw Wit, hetgeen resulteerde in meerdere hoekschoppen. Gelukkig was Sc Mirkelo onzorgvuldig in de afwerking. Blauw Wit kreeg enkele kltine kansjes, toch bleef het 0-0 tot de rust. Na de thee pauze speelden beide teams meer op de aanval. Het was nu Blauw Wit die neerder hoekschoppen mocht nemen. Helaas werd er niet gescoorc. Doelman Arjan Nijhuis wist zijn mannetje te staan toen Sc Markelo uit een snelle counter gevaarlijk doorkwam. Tien mi nuten voor tijd was het dan toch raak. Uit een vrije trap, na een overtreding op Maarten Kruimelaar, wist Arjan Aanstoot raak te koppen. Helaas voor Blauw Wit duurde de vreugde erg kort. Via enkele scrimmages voor het doel stond het een minuut later al weer gelijk 1 -1Uiteindelijk bleef het bij 1 -1 Zaterdag gaat Blauw Wit naar Groenlo voor een lastige wedstrijd tegen Grolse Boys. De wedstrijd in Groenlo begint om 14.30 uur. Blauw Wit 3 - Markelo 2 Blauw Wit begon redelijk aan het duel en had een overwicht. Blauw Wit viel aan en Markelo loerde op de counter. Totdat er miscommunicatie was in de verdediging van Blauw Wit bij een vrije trap van Markelo, waardoor makkelijk 0-1 werd gemaakt. Na deze goal was Blauw Wit even van slag maar hervond zichzelf en creëerde een aantal goede kansen maar tot de gelijkmaker leid de dit niet. Na de rust hetzelfde spelbeeld maar wederom was het Markelo wat scoorde. Na deze goal nog een mooi schot van Frank Veltkamp wat resulteerde in de 1 -2. In de slotfase vielen de laatste doelpunten aan de andere kant. Eindstand 1-4. Vierhouten 3 - Blauw Wit 6 Met gastspelers Bertram Welink en Henk Oolbekkink begon het zesde tegen de tegenstander die vorig jaar nog op alle fronten be ter was. De geblesseerde gelegenheidskeeper Herman van Eden hoefde nauwelijks in actie te komen. Betram Welink daarentegen kreeg, alleen voor de keeper, wel een mooie kans. maar wist die helaas niet in een doelpunt om te zetten. Ook in de tweede helft kreeg het zesde kansen. Uit een daarvan wist Henk Smit middels een werkelijk schitterende kapbeweging zowel de laatste man als de keeper uit te spelen. De tegenstanders wisten daarna het uiterst vermoeide zesde stevig onder druk te zetten. Maar keeper Herman schoot keer op keer het leder uit het doel. Eindstand 0-1. Blauw Wit C2 - SV Heino C3 Blauw Wit kende een vliegende start. Twee snelle aanvallen wer den door snelle combinaties simpel afgerond. Na vier minuten spelen was het dus al 2-0. Heino begon zich hierna te hervinden en geleidelijk kreeg Blauw Wit het moeilijker. Er werden nog een paar kansen gecreëerd, maar niet nauwkeurig afgerond. Na rust zetten de gasten meer druk. Daaruit kwamen meer duels, die steeds vaker in het voordeel van Heino uitvielen. Zij kregen goe de kansen, maar de keeper hield zijn doel schoon. In de laatste mi nuut mist C2 met een fraaie lob de bal toch nog een keer achter de doelman van Heino te krijgen. Eindstand 3-0. Geen goed vervolg voor Holten Het eerste elftal van W Pïolten heeft geen goed vervolg kunnen geven aan de prima start van de competitie. In en tegen Dalfsen hadden de Holtenaren kansen te over, maar wist alleen verdediger Knapen het net te vinden. De thuis spelende ploeg maakte drie doelpunten uit amper een handvol kansen. Holten begon in de zelfde opstelling als twee weken eerder. Een paar kansen voor on der andere Koopman en Stam werden echter niet verzilverd. Hol ten kwam op links erg vaak door. maar zag de eindpass vaak niet bij het juiste eindstation komen, Toen Jager ook nog eens balver lies leed op een cruciale positie wist de thuisploeg de 1-0 te ma ken. Holten ging na rust volop in de aanval en creëerde kans na kans. Knapen noteerde op goed aangeven van Van der Wal de ge lijkmaker. Koetsier kreeg een rode kaart voor hands, net buiten de zestien. Tot overmaat van ramp vloog de vrije trap via de muur achter stand-in doelman Beldman. Dat het daarna nog 3-1 werd, was te wijten aan het massaal naar voren lopen van de Holtenaren. Holten Al - Marienheem Al Zaterdag moest Holten Al tegen Marienheem Al. Holten begon de wedstrijd aanvallend. Dit leverde enkele kansjes op die niet werden benut. Na 30 minuten mocht Holten een vrije trap nemen van de zijkant. Thijs schoot deze bal direct op doel. 1-0. Na dit doelpunt begon Marienheem beter te spelen. Ook zij w isten uit een vrije trap te scoren. Na de rust begonnen de Rood-Zwarten fel en scherp aan de tweede helft. Al snel werd er dan ook gescoord. Het was Wout-Jan die maat afspeelde op Jeffrey. Hij schoot, vrij voor het doel, de bal onberispelijk binnen. Enkele minuten later mocht Rick een vrije trap van rechts nemen. Ook deze vrije trap ging er in één keer in. Hierna vond Holten het wel goed en ging achterover leunen. Gelukkig wist Marienheem hier slechts één keer van te profiteren. Eindstand 3-2. HOLTEN - Komend weekeinde start de zaalhandbalcompeti tie. De dames van Holten spelen ook dit jaar in de le klasse en zullen er alles aandoen om weer een rol van betekenis te spe len. Na de 4e plaats van vorig jaar wil men dit jaar proberen nog hoger te eindigen en eventueel een rol bij het kampioenschap te spelen. Trainer Samir Saba heeft met de aanvulling van drie speelsters uit de A jeugd een brede selectie. Holten start zondag thuis in sport hal 't Mossink tegen Voorwaarts om 13.10 uur. De heren die vorig jaar gepromoveerd zijn naar de 2e klasse star ten thuis tegen Unive/Achilles 3. Met de komst van twee spelers uit Woerden wil de selectie van speler/trainer Freddy Wolterink trachten minimaal klassenbehoud na te streven. De heren starten hun thuiswedstrijd zondag om 11.00 uur. De eerste weken zijn in de sporthal passe-partouts te koop, waar mee men thuiswedstrijden van de Holtcnse teams kan bijwonen. HOLTEN - Het Trophy Team is als negende geëindigd in de Enduro zesdaagse in Slowakije na een sterke slotdag. De zesde dag van de internationale enduro bestond uit een relatief korte enduroroute, waarna de rijders nog in een motorcrosswed strijd tegen elkaar mochten uitkomen. De Nederlandse teams wa ren er op gebrand zich nog te verbeteren. Met Nederlandse kam pioenen in de cross zoals Erik Davids, Erik Eggens en met oud wereldkampioen Pedro Tragter in het Trophy Team was dat een reële mogelijkheid. De renners stelden niet teleur. Pedro Tragter was de allersnelste in El klasse. ONK viertakt kampioen Erik Da vids werd 7e in zijn klasse en leverde ook een prima bijdrage. Hierdoor klom het Trophy Team naar een 9e plaats in de eind stand. In deze categorie werd Italië winnaar voor Finland. ESPF.LO - In Manege Nijenkamp aan de Pasmansweg in Es- pelo worden zondag de jaarlijkse clubkampioenschappen ge houden van PC en RV de Marsruiters te Nieuw-Heeten. Dit jaar doen voor het eerst de paarden ook mee. Voor de middag wordt er dressuur verreden en na de middag komt er een spring- parcours in de wei te staan. Veel ruiters zullen hier voor het eerst een parcours springen. Om 12 uur zullen de kinderen van de po nyclub met hun pony's klaar staan om gratis rondjes te rijden. HOLTEN - "Je leert eerst fiet sen en dan mag je motorrij den." Zo werd de bijna vierja rige Mike Bolink streng voor gehouden door zijn ouders André en Joke. En fietsen dat deed 'ie. Een grotere motivatie bestond er kennelijk niet voor hem. Mike treedt in de voetsporen van zijn grote broer Dann, die al op zijn vijfde op een 50 cc crossmotor rondreed op de trainingsbaan. Maar Mike zat er op zijn vierde al op. Op zijn beurt heeft Dann de liefde voor de crossmotor waarschijnlijk overgenomen van pa, die zelf onder meer 500 cc grasbaan reed. nog steeds graag op de motor zit maar, naar eigen zeggen inmiddels wel wat kal mer is geworden. Ondertussen is Dann tien jaar en Mike zeven. Dann begon bij de 50 cc grasbaan en cross, daarna volgde de 65 cc met lage wielen en nu rijdt hij op een 65 cc met hoge wielen. Mike rijdt op 1 ok tober voor het eerst een wed strijd op een 65 cc met lage wie len. Eigenlijk is hij nog net iets te jong maar er is dispensatie voor hem aangevraagd. Dann moet nog een paar week jes wachten om weer op de mo tor te kunnen klimmen want pas afgelopen dinsdag werd het gips verwijderd van zijn bovenarm. Die was gebroken tijdens de start van een wedstrijd in Groes- beek. Inmiddels hebben de ge broeders al heel wat prijzen in de wacht gesleept. Wie huize Bolink binnentreedt blinken kas ten vol glimmende bekers tege moet. Niet alleen de zeer jeugdige leeftijd van de crossers is een bijzonderheid. Het feit dat zij opgenomen zijn in een landelijk team dat bestaat uit vier senioren en vier junioren is eveneens op zienbarend. Geschaard onder de naam MXN-Segers Putoline, de hoofdsponsoren, komt het team uit voor de Stichting Motorcross Zutphen. Plaatselijk sponsor is autobedrijf Eric Huzen. Onder de vier senioren bevindt zich Holternaar Berry Pol, die samen met Limburger Fred van Loon rijdt op de 500 Inters. Stef Wil- lems van het bedrijf Segers rijdt 500 cc nationaal en de enige da me in het gezelschap, de Bra bantse Mariëlle de Pol rijdt 125 cc senioren. Al met al is het Holtense aandeel in dit'landelijk team dus groot te noemen. Het team is aangesloten bij Motor Organisatie Neder land, die eerst voornamelijk in het zuiden van het land opereer de maar langzamerhand ook in steeds meer delen van Neder land. Wedstrijden zijn dus niet dicht bij de deur en ook voor de trainingen moeten de Bolinks glNGSBEORIJF rtoalresniging Mike en Dann Bolink crossen op jonge leeftijd al op topniveau, (foto: Johan Bolink) nogal een eind op pad. Maar dat hoort er allemaal bij, zo vinden ze zelf. En ze zijn er niet te be roerd voor om zelfs in de zomer vakantie de tijd en de mogelijk heden voor te vinden om de jon gens te kunnen laten rijden, tot in Tsjechië toe. Arts: Maatschap Huisartsen Holten. Keizersweg 32. telefoon 0548-363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren (17.00-08.00 uur) en tijdens weeken den en feestdagen bellen met Centrale Huisartsenpost Salland, telefoon 0570-501777. Zie ook web-site: www.huisartsenhol ten.nl Apotheek: Vrijheidslaan7, telefoon 361111Geopend op werk dagen van 8.00 tot 18.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 12.00 uur. Buiten de openingstijden is voor spoedrecepten geopend de dienstapotheek Salland, Fesevurstraat 7 te Deventer. De dien- stapotheek is gevestigd in hetzelfde gebouw als de huisartsen post, naast het Deventer Ziekenhuis, telefoon 0570-606202. Verloskundigenpraktijk Rijssen-Holten. Haarstraat 171 Rijs- sen. Spreekuur volgens afspraak tel. 0548-522399. Voor drin gende hulp telefoon 06-15075095. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. W. Pot, telefoon 0547-272279. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, telefoon 362004. Spreekuur: 8.00-9.00 uur en 12.30-13.00 uur. Daarbuiten na telefonische afspraak, telefoon 362400. Dierenartsenpraktijk Deventer locatie Holten, Larenseweg 54, telefoon0548-362835/0570-653000. Voordat er mag worden gecrosst moeten de auto's enige verbouwingen en controles ondergaan, (foto: Johan Bolink) HOLTEN - De Erwin Auto cross is in volle gang en lang zaam loopt het terrein vol met liefhebbers. De eerste dames serie gaat van start en terwijl opperspreekstalmeester Wim Bulsink opmerkt dat de dames tegenwoordig het gaspedaal ook wel weten te vinden, gaat de groep er als een speer van door. Hier en daar is er wat oponthoud, staat er even één met pech of maakt een ander een kleine stuurfout. Geen verschil met wat de heren uit richten. In de MAC-tent vindt voorzitter Henk Westerik tijd voor een praatje. Hij vertelt hoe de orga nisatie van de Erwin cross een beetje in elkaar steekt. Een cross waarvan overigens de naam zo'n dertig jaar geleden is ontstaan bij Erwin Stevens op de kraam visite. Westerik: "We zijn onderdeel van de MAC, in de tak auto cross. Onze club heeft een goeie honderd leden. We hebben een bestuur van zeven mensen en achttien vrijwilligers. Per jaar organiseren we drie maal een cross: op tweede Paasdag, op de donderdagavond van de braderie in juli en in het weekend na de Keunefeesten." De autocross wordt gehouden volgens de richtlijnen van de Koninklijke Nederlandse Auto sport Federatie. "We zijn niet verplicht om deze op te volgen maar het is wel zo verstandig om daarin zoveel mogelijk mee te gaan." De gemeente stelt de re gels en voorschriften op. "Wat veiligheid en milieu betreft zijn er zeer strikte regels waar we ze- Schilderen - Henk Mulder begint maandag 26 september met nieuwe schil dercursussen. Om belangstellen den te laten zien wat op de cur sus wordt geleerd houdt Mulder zaterdag 24 en zondag 25 sep tember van 11.00 tot Ï7.00 uur open huis in zijn atelier aan de Oranjestraat 29. Er worden dan werkstukken van cursisten van vorig jaar geëxposeerd. De schilderlessen zijn op maandag, dinsdag en bij voldoende be langstelling ook op donderdag avond. Het atelier is tevens te huur voor kunstdocenten die geen eigen ruimte hebben. Voor meer informatie en opgave voor de cursus, telefoon 36 18 89 of 06-53 83 72 81. Zie ook www.henkmulder.com. Synagoge - De interkerkelijke commissie Vorming Toerusting in Hol ten houdt op woensdag 28 sep tember een excursie naar de on langs geheel gerestaureerde sy nagoge in Enschede. De rondlei ding wordt verzorgd door mede werkers van het Euregionaal Centrum voor Joodse Geschie denis en Cultuur. De bezichti ging van'de mooiste synagoge van Nederland vindt plaats in kleine groepen. Het vertrek van uit Holten is vanaf de parkeer plaats van de Kandelaar om 18.30 uur met eigen vervoer. Meerijden is mogelijk. Weegschaal - Op maandag 26 september en op dinsdag 27 september begint een 'weg met de weegschaal cur sus in Holten. De deelnemers worden drie maanden lang ge coacht. Daarbij krijgen ze geen dieet voorgeschreven. Ze gaan begrijpen waarom ze eten zoals ze eten en dan blijkt het hele maal niet meer zo moeilijk om een goed, haalbaar plan te ma ken om met hun eetgewoonten en hun gewicht om te gaan. De begeleiding van de cursus wordt verzorgd door Rud Schölvinck. Zij is daarvoor speciaal getraind. Wie meer wil weten of wie zich wil aanmelden, kan haar bellen op telefoonnummer 0548-36 28 00 of mailen naar rud@wegmet- deweegschaal.nl. Meer informa tie is ook te vinden op wwwwegmetde weegschaal ,n 1 Maandag 26 september is de cursus van 9.30 tot 11.30 uur en dinsdag 27 september van 19.00 tot 21.00 uur. ker niet van afwijken", zegt Westerik. De accu van de auto moet beschermd worden. Wan neer olielekkages ontstaan, ze ker in ernstige gevallen, wordt de deelnemer gediskwalificeerd. De koelvloeistof wordt verwij derd en daarvoor in de plaats wordt gewoon water gebruikt. De auto dient voorzien te zijn van plastic glas en er moet een rolbeugel in geplaatst zijn op een zodanige wijze dat ook het linkerdeel van de wagen waar de rijder zit, goed beschermd is. Ook op het gebied van verzeke ringen worden er steeds meer ei sen gesteld. "We hebben een speciale verzekering voor het publiek. De rijders zelf kunnen niet door ons worden verzekerd, daarvan zijn zij op de hoogte en ze moeten dan ook voor deelna me op eigen risico een brief on dertekenen. Dan is natuurlijk bij elke cross de brandweer paraat en de EHBO. Zij zijn allebei al voortijdig aanwezig om het ter rein te bekijken en afspraken te maken." HOLTEN - Kinderen kunnen op zondag 2 oktober op ver toon van een foto van hun fa voriete dier voor een euro Na- tuurdiorama Holterberg be kijken. In het natuurmuseum op de Hol terberg (NP Sallandse Heuvel rug) zijn diverse activiteiten: er worden kinderrondleidingen ge geven, kinderen kunnen de vacht voelen van verschillende dieren, bugviewing en er wordt een kin dernatuurfilm gedraaid. Buiten kunnen kinderen het 'Bos van Daantje Das' bezoeken. In het Bos van Daantje Das is van alles te zien: Spechtengaten, 'werkende' mieren, vogelnesten, maar er ligt bijvoorbeeld ook hout waar de kinderen een wig wam mee kunnen bouwen. Hon den zijn, mits aangelijnd, uiter aard welkom op deze dierenda gen. Meer informatie www.mu- seumholterberg.nl Hervormde kerk Zondag 25 september: 9.30 uur. ds. B. Koole, nevendiensten. 19.00 uur. ds. S. Roozenboom. Eerste collecte: diaconie; twee de collecte: kerkrentmeesters. Dijkerhoek. 9.30 uur, ds. S. Roozenboom. Espelo. 10.45 uur, ds. S. Roozenboom, mmv. kerkkoor olv. Jan van Dijk. Okkenbroek, 9.30 uur, ds. A. Melzer. Holten. Extra collecte: Ned. Bijbelgenootschap. Gereformeerde kerk Zondag 25 september: 09.30 uur, dhr. E. Fokkema, 19.00 uur dhr. De Haan. Katholieke kerk Zaterdag 24 september, Nieuw Heeten: 17.30 uur, euch. viering pastor Wolters, zang: dameskoor. Heeten: 19.00 uur, gezinsviering, pastor Wolters, zang: kinder koor. Holten, zondag 25 september: 9.30 uur, euch. viering pastor Wolters. Nieuw Heeten, 9.00 uur, comm. viering, werkgr. Liturgie, zang: kinderkoor. Maandag In de hele nacht bleef het bewolkt, ook viel er nog wat neer-slag uit de bewolking. De minimumtemperatuur was ge daald naar 15.9 graden. In dc morgen liet de zon zich maar af en toe zien door de vele wolkenvelden die overdreven. In de loop van de middag kwamen geleidelijk brede opklaringen voor en liet de zon zich weer goed zien. Een warme dag met 21.5 graden. Dinsdag De nacht verliep onbewolkt en windstil, hierdoor koelde het flink af naar 9.2 graden. Het eerste deel van de morgen hadden we met dichte mist te maken. Nadat de mist was opgelost, dreven er wolkenvelden over, afgewisseld door nu en dan zon. In de loop van de middag kwam de zon ei steeds beter bij en werd het nog een prachtige nazomer dag. Dit mooie weer hadden we te danken aan een uitloper van hogedruk. Het werd 22.2 graden. Woensdag In de nacht was het vrij helder, het werd minder fris met 12.2 graden als minimum. De dag begon mooi met zon en dunne bewolking. Het verdere verloop van de morgen zag er re delijk uit, eerst wolkenvelden en zon, daarna raakte het geheel be wolkt. In de middag viel er uit de bewolking wat lichte motregen, maar het was niet meetbaar. Geen warme dag met 18.1 graden. Donderdag De nacht gaf een afwisseling van brede opklaringen en enkele wolkenvelden. Het koelde af naar 11.7 graden. De eer ste helft van de morgen nog opklaringen en zon. daarna veel be wolking, gevolgd door een buitje. Begin van de middag nog wat zon, later zwaarbewolkt gevolgd door langdurige regen en motregen. Holten noteerde 10.8 mm. Rijssen 15.0 mm en Espelo 11.0 mm. Vrijdag In de hele nacht regende het door. hierdoor viel er veel neerslag. De minimumtemperatuur kwam uit op 10.5 graden. Be gin van de morgen werd het droog. Halverwege de morgen opkla ringen. stapelwolken en geregeld zon. In de middag perioden met zon en stapelwolken. Bij een matige tot vrij krachtige noordwes ten wind werd het niet warmer dan 16.2 graden. Espelo kreeg 16.1 mm en Holten noteerde 15.2 mm neerslag in de regenmeter. Zaterdag De nacht verliep onbewolkt en rustig, voor het eerst daalde de temperatuur flink onder de tien graden. Het w erd in de weerhut 5.5 graden als laagste waarde, aan de grond al dichter bij het vriespunt. Een deel van de morgen onbewolkt en zonnig. Daarna een afwisseling van stapelwolken en zon. 's Middags ge regeld zon. opbollende stapelwolken en een licht buitje. Zondag Opnieuw weer een koude nacht met een onbewolkte he mel en windstil weer. De minimumtemperatuur kwam uit op 3.8 graden en vlak boven de grond dicht bij het vriespunt. In de mor gen was het ronduit zonnig, er was geen wolkje te zien. De mid dag gaf enkele stapelwolken maar we hielden perioden met zon. Het werd 19.4 graden. Meteo Holten, Freddie Paalman Handbal Zaterdag 24 september: Holten Meisjes C2 - ABS 4 11.30; Holten Meisjes D - SDOL2 12.15. Zondag 25 september: Holten 1 - Achilles 3 11.00; Hol ten dames 2 - Raalte 2 12.05: Holten dames 1 - Voorwaarts 1 13.10; Swift 1 - Holten B 11.55; Duiven 3 - Holten dames 3 13.10. VV Holten Donderdag 22 september: Holten Dl - SVVN Dl 19.00. Zaterdag 24 september: Heino A2 - Holten Al 14.45 (vertrek 13.30); Holten BI - Rohda R B3 14.30; Holten B2 - Heino B2 13.00; Holten Cl - Eefde Sp Cl 13.00; Holten C2 - Tubantia C3 13.00. Holten D2 - Blauw Wit'66 D2 10.00: Holten D8 - PH D5 10.00: Marienheem El - Holten El 09.30 (vertrek 08.30): Holten E2 - DES E2 10.00; Nieuw Heeten E3 - Hol ten E3 09.30 (vertrek 08.45): Holten F1 - SVVN FI 11.00; JC Hellendoorn F2 - Holten F2 10.00 (09.00): Holten F3 - Hee ten F3 11.00: MVV69FI - Hol ten F4 11.00 (vertrek 10.00); Enter Vooruit MB - Holten MB1 11.00 (vertrek 10.00); Blauw Wit'66 MB - Holten MB2 11.30 (vertrek 11.00). Zondag 25 september: Holten 1 - Dedemsvaart 1 14.00: Holten 2 - Colmschate 3 10.30; SDOL 3 - Holten 3 09.30 (ver trek 08.15); Achilles 12 4 - Hol ten 4 09.30 (vertrek 08.00); Hoeve Vooruit 4 - Holten 5 09.30 (vertrek 08.15); Holten 6 - Sportlust Vr 6 09.00: Holten 7 - SOS 5 10.00; Almelo 7 - Holten 8 09.00 (vertrek 08.00); Holten 9 - Haarle 5 10.45: Diepenveen DA1 - Holten DAI 11.30 (ver trek 10.15). Blauw Wit Golse Boys 1 - Blauw Wit 1 14.30 (vertrek 12.30); Blauw Wit 2 - De Blauwwitters 2 12.30; SP Denekamp 3 - Blauw Wit 3 14.30 (vertrek 13.00); Blauw Wit 4 - De Esch 3 14.30; Blauw Wit 5 - Excelsior'31 9 12.30; Blauw Wit 6 - SP Eefde 5 14.30; Blauw Wit A1 - Wijhe'92 A2 14.30; Blauw Wit B1 - He lios B2 12.30; Rohda Raalte B5 - Blauw Wit B2 12.30 (vertrek 11.15); Hoonhorst Cl - Blauw Wit Cl 10.00 (08.45); Hoon horst C2 - Blauw Wit C2 11.30 (vertrek 10.15); Blauw Wit MB1 - Holten MB2 11.00; Blauw Wit MCI - \ri): Blauw Wit Dl - De Zweef D2 10.30: Holten D2 - Blauw Wit D2 10.00: Overwetering E2 - Blauw Wit El 10.00 (09.00): Blauw Wit E2 - Broekland El 10.30: Blauw Wit E3 - Wesepe E2 09.30: Blauw Wit F1 - Raalte F1 09.30: SDOL F1 - Blauw Wit F2 11.00 (10.00): Blauw Wit F3 - Haarle F2 09.30; Haarle F3 - Blauw Wit F4 10.00 (vertrek 09.00). Zaalafdeling: Gorssel 1 - Blauw Wit 1 18.30 (vertrek 17.45): Blauw Wit 1 - AZC 1 22.00. HOLTEN - Zondag speelt vv Holten de thuiswedstrijd tegen Dedemsvaart. Dedemsvaart bezet momenteel de derde plaats van de ranglijst. VV Holten verloor van Dalfsen (3-1). Bovendien moeten de roodzwarten het voorlopig stel len zonder keeper Rik Koetsier, die met een rode kaart van het veld werd gezonden. Hij maakte hands net buiten het strafschop gebied en wordt voor minimaal 2 wedstrijden geschorst. Om aansluiting te houden met de koplopers is winst een vereiste. Het duel op de Meermanskamp begint om 14.00 uur. HOLTEN - De 22ste editie van de Triathlon Holten wordt ge houden op vrijdag 14 en zater dag 15 juli 2006 in en rondom Holten. In overleg met de ETU (Europe an Triathlon Union) heeft de Triathlon Holten gekozen voor het derde weekend in juli 2006. Bij deze keuze is rekening ge houden met de internationale ka lender. Zo goed als zeker zal geen andere wedstrijd op het Eu ropese vasteland in dat weekend worden georganiseerd. Komende maanden wordt met de ETU overlegd over de verde re invulling van het contract. De technical delegate van de ETU heeft het evenement afgelopen jaar beoordeeld als een s an de drie best georganiseerde triat lons in Europa. Uiteraard is de organisatie trots op deze kwalificatie maar verbe tering van de parkoersen en ver dere verhoging van het niveau van de wedstrijd staat op de agenda.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5