Warme woorden bij afscheid van Rientje van Iperen Veel euro's verdienen met Twente Hogerop Medische Diensten KerkDiensten WeerWeekoverzicht Agenda Lezers Schrijven m Vakantiedag dieren en kids Aanmelden Meedeinfestijn voor komende Keunefeesten Quads starten bij Supermoto Recreatiewerk voor thuisblijvers Holtens Nieuwsblad Donderdag 21 juli 2005 Holtens Nieuwsblad 3 HOLTEN - "Ik wil geen Bo bo zien en geen toeters en bellen". Dat was de nadruk kelijke wens van Rientje van Iperen die vorige week na 32 jaar afscheid nam als gods dienstlerares op de Holteren- kschool en de Haarschool waar haar een hartverwar mend gebeuren onder grote belangstelling te wachten stond. Rientje, de vrouw die in de loop der jaren de harten van vele leer lingen stal door het tonen van warme belangstelling in het per soonlijk welzijn van de kinde ren. "Kinderen wisten hoe het bij ons thuis reilde en zeilde maar ik was ook op de hoogte van de gang van zaken bij hén thuis. We vertelden elkaar alles en daardoor ontstond er een wisselwerking. En tussen alle Arts Maatschap Huisartsen Holten. Keizersweg 32, telefoon 0548-363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooru ren (17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Centrale Huisartsenpost Salland, telefoon 0570-501777. Zie ook websi te: www.huisarlsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111 Geopend op werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur. zon- en feestdagen van 11.00 tot 12.00 uur. Buiten de openingstijden is voor spoedrecepten geopend de Dienst Apotheek Salland. Fesevurstraat 7 te Deventer. De Dienst Apotheek is gevestigd in hetzelfde gebouw als de huisartsenpost, naast het Deventer Ziekenhuis, telefoon 0570-606202. Verloskundigenpraktijk Rijssen-Holten, Haarstraat 171 Rijssen. Spreekuur volgens afspraak tel. 0548-522399. Voor dringende hulp te lefoon 06-15075095 Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. J. Web bink, 0548-514140. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, telefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 -13.00 uur. Daarbuiten na telefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Deventer locatie Holten. Larenseweg 54, telefoon 0548-362835/0570-653000. Hervormde Kerk Zondag 24 juli: 9.30 uur, ds. S. Roozenboom, nevendiensten. 19.00 uur, ds. S.M. Roozenboom, SoW-dienst. Eerste collecte: diaconie; tweede collecte: kerkrentmeesters. Okkenbroek, 9.30 uur: ds. M. Brummelman,Twello Collecte: Zang groep. Gereformeerde kerk Zondag 24 juli: 9.30 uur, dhr. GJ. Bouwhuis, Haaksbergen. 19.00 uur, Hervormde kerk, ds. S. Roozenboom, SoW-dienst. Eerste col lecte: diaconie, tweede collecte: alg. chr. doeleinden. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HM V-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Holten (Irene), zondag 24 juli: 9.30 uur eucharistieviering. Voor ganger: past. Wolters. Heeten, zaterdag 23 juli: 1730 uur, eucharistieviering. Voorganger: past. Wolters; Nieuw-Heeten 19.00 uur. euch./vakantieviering. Voor ganger: past. Wolters. zondag 24 juli: 09.00 uur, communieviering. Voorganger: werkgroep liturgie. Tent Borkeld Zondag 24 juli: 10.00 uur, da. M. Bogaard. Maandag In de nacht waren er naast opklaringen ook wolkenvelden die van het noorden uit overdreven. Daardoor daalde de temperatuur minder sterk, het werd in de weerhut 16.2 graden: een zachte nacht. In de morgen flin ke perioden met zon, afgewisseld door enkele wolkenvelden. Ook in de middag was de zon veel te zien, wel ging ze soms schuil achter platte stapelwolken. Opnieuw weer een zomerse dag met 26.3 graden; aange naam dus. Dinsdag In de loop van de nacht vomide zich nevel en mist. De dag begon dan ook met veel laaghangende bewolking en nevel. Pas in de loop van de morgen begon de bewolking te breken en kwam de zon erbij, later was het onbewolkt en zonnig, dit was ook begin van de middag het geval. Daarna vormden zich stapelwolken maar de zon ging af en toe schuil. Zomers met 27.7 graden. Woensdag Opnieuw weer in de nacht laaghangende bewolking en nevelig weer. I leeft te maken met een noordelijk stroming waarmee wat vochtige lucht werd aangevoerd. Een groot deel van de morgen nog veel wolken velden. Daarna vrij zonnig, wel was er hoge dunne sluierbewolking aan wezig. In de eerste helft van de middag nog sluierbewolking en wat sta pelwolken. Later onbewolkt en zonnig. Het werd weer een prachtige zo merdag. Donderdag In de nacht dreef er dunne sluierbewolking over, in de vroege ochtendu ren kregen we met wolkenvelden te maken, 's Morgens een groot deel veel wolkenvelden en minder zon. Daarna zonnig met wat sluierbewol king. 's Middags weer stapelwolken, maar het bleef wel vrij zonnig. Zo werd het opnieuw weer een mooie dag. De maximumtemperatuur kwam uit op 27.5 graden. Vrijdag De avond van donderdag konden we lang buiten zitten doordat de tem peratuur maar langzaam daalde. Het werd een zwoele nacht met 17.8 graden als minimumtemperatuur. De dag begon met een wazige zon die door de dikke sluierbewolking heen scheen. Dit was ook in de hele mor gen het geval. In de middag geregeld zon. afgewisseld door stapelwol ken. Het voelde broeierig aan. en er vielen enkele regendruppels. Toch weer een mooie dag. Zaterdag In de nacht wisselden wolkenvelden en opklaringen elkaar af. Het werd een frissere nacht dan de vorige nachten. Het werd 13.7 graden als laag ste waarde. Hier konden we ook beter bij slapen. De morgen zag er vriendelijk uit, er was geregeld zon. afgewisseld door wolkenvelden. In de middag stapelwolken, later scheen de zon wazig. Met 22.8 graden was het minder warm. Zondag Opnieuw werd het onder een heldere hemel een lekkere frisse nacht met 10.6 graden. Een groot deel van de morgen was het onbewolkt en zon nig. Daarna dreven er wolkenvelden over vanuit het noorden en was er nog maar weinig zon. In de loop van de middag geleidelijk meer opkla ringen en ook meer zon. Meteo Holten, Freddie Paalman. dagelijkse aangelegenheden door heb ik de bijbelverhalen verweven, ze zoveel mogelijk geplaatst in deze tijd. Dat maakt het voor kinderen tastbaar en be ter te begrijpen. Ze raken meer betrokken en tonen meer belang- stelling. In het verleden werkte ik ook vaak met bijbelplaten zo dat ze zich een voorstelling kon den maken van hoe het er in die tijd aan toe ging. Zoals bijvoor beeld een afbeelding van de Landman. Die zogenaamde zondags schoolplaten zijn toch bij men sen in de herinnering gebleven. Je bouwt tijdens de lessen een bepaalde band met kinderen op, een band van vertrouwen. Niet alleen met de kinderen overi gens, ook met de teams. In het verleden, zeker toen ik nog als vrijwilligster werkte, voelde ik een beetje afstand. Maar ik no digde de teamleden uit om eens bij mij in de les te komen kijken en luisteren. En sommigen de den dat ook, kwamen het lokaal binnen om zogenaamd 'iets op te zoeken' maar bleven dan toch even luisteren. Dat heb ik als bij zonder plezierig ervaren! Elk jaar fröbelde ik voor alle kinderen een klein cadeautje in elkaar, zoals dit jaar voor ieder een een klein rugzakje met een boodschap er in. Dat vergt na tuurlijk heel veel tijd en daar kun je niet een week van tevoren Rientje neemt afscheid van 'haar' kinderen op school, (foto: Johan Bolink) mee beginnen. Dus ging dat vaak allemaal mee op vakantie. Soms tot ergernis van mijn man Cor die dan mopperde: "Wat heb je weer een troep naast je stoel liggen". Maar Cor heeft mij altijd door dik en dun ge steund en mij overal mee gehol pen." Afscheid nemen is blijkbaar niets voor Rientje, ze raakt er nogal geëmotioneerd door. Ook nu ze in aanwezigheid van Cor in gebouw Irene zit om daar afscheid te nemen van een groep mensen die eigenlijk samen haar 'werkgever" zijn: de Hervormde Gemeente Holten. Beide predikanten, Gijsen en Roozenboom, zijn aanwezig; kerkenraadsvoorzitter Douw Visser en, ook in de kerkelijke wereld zeker geen onbelangrij ke figuren: de mensen van het (vervolg van de voorpagina) TWENTE - leder huishouden kan vanaf januari flink geld verdienen dankzij de actie Twente Hogerop. Kortingen vanaf twaalf procent oplopend tot wel vijftig procent. En dat bij winkels en bedrijven waar iedereen met regelmaat komt, variërend van de kapper tot de juwelier en van de bakker tot het autobedrijf. Niemand hoeft een rekenwonder te zijn om te becijferen dat de deelna mekosten van elf euro per maand zo zijn terugverdiend. Bedenker van de actie Twente Hogerop is de creatieve zaken man Robert Staal (42). Hij was onder meer de man achter uitge verij HARO, Woonbeurs: Woonldee, MediaSales, de Ont spanningscheques en de HABO- krant. Na verkoop van de suc cesvolle initiatieven bleven de creatieve ideeën borrelen met de actie Twente Hogerop als jong ste resultaat. Dit idee heeft hij samen met Hubert Muurlink on dergebracht in een apart bedrijf: Twente Hogerop BV. "De opzet van de actie is heel simpel. Een groot netwerk van meer dan dui zend bedrijven in heel Twente geeft kortingen op hun produc ten of diensten tussen de twaalf en vijftig procent. Consumenten kunnen profiteren van deze kor tingen door een kortingspas aan te schaffen. De kosten hiervan bedragen elf euro per maand, maar die kosten heb je zo terug verdiend." Staal onderbouwt dat met een voorbeeld. "Op maandag is het shoarmadag, op dinsdag pizza dag, woensdag restaurantdag en donderdag patatdag. Op deze da gen wordt bij de deelnemende bedrijven vijftig procent korting gegeven. Een gezin, bestaande uit vader, moeder en een kind. gaat op dinsdag een pizza halen. Laten we zeggen dat een pizza acht euro per stuk kost. Het ge zin is dan dus 24 euro kwijt. Met de Twente Hogerop-kortingspas krijgt het gezin vijftig procent korting. Dat is twaalf euro. Doe je dit eens per maand dan heb je je elf euro al terugverdiend." Staal geeft nog een ander voor beeld. "Stel, eens per jaar doe je een uitgave van boven de dui zend euro. Dat kan van alles zijn: een keuken of badkamer, een auto, een bankstel, noem maar op. In dit voorbeeld ga ik uit van een auto. De vader van het eerder genoemde gezin heeft een auto op het oog van 3500 eu ro. Na een stevige onderhande ling komt de prijs uiteindelijk uit op 3000 euro. De deal wordt be zegeld met een ferme handdruk. Nadat de koop gesloten is, zegt de man een Twente Hogerop- pas te hebben. Hoe scherp er ook onderhandeld is. hij krijgt nog eens een extra korting omdat het autobedrij f de koper bovenop de al verstrekte korting ook nog Robert Staal: "Alle particulieren en Twentse bedrijven kunnen profiteren dankzij de pas." (foto: Harry Broeze) eens de jaarkosten van de kor tingspas, 132 euro (12 maanden keer 11 euro), zal vergoeden." Een gezin dat in een jaar een au to koopt, zoals in het voorbeeld, en een keer per maand een pizza eet, verdient dus al 144 euro aan de actie. Immers bij aanschaf van de auto worden de jaarkos ten van de kortingspas vergoed en twaalf keer per jaar een kor ting van twaalf euro is al 144 eu- HOLTEN - De meeste kinderen in Nederland hebben vakantie, dat geldt niet voor de dieren in Nationaal Park de Sallandse Heuvelrug, aangezien hot nu erg druk is met bezoekers. Daarom organiseert Natuurdiorama Hol- terberg zaterdag 23 juli een spe ciale 'vakantiedag' voor kinde ren en de dieren op de Heuvel rug. De kinderen kunnen voor een gereduceerde entreeprijs het Natuurmuseum bezoeken. In Natuurdiorama Holterberg zijn diverse activiteiten voor kinde ren; onder meer bugviewing met natuurgids. kinderrondleidin gen, kindematuurfilm. Naast de binnenactiviteiten kunnen de kinderen het 'Bos van Daantje Das' bezoeken. Een vakantiedag voor de kinderen en de dieren krijgen een dag 'rust'. Info www.museumholterberg.nl ro. Gaan de gezinsleden ook wel eens naar de kapper, wordt er wel eens een brood gekocht en wordt er geld besteed aan kle ding, dan bedraagt het voordeel al snel vele honderden euro's en kan oplopen tot duizenden eu ro's per jaar. Daarnaast krijgen de pasbezitters vele gratis ex tra's zoals concertkaarten, ru brieksadvertenties, tien keer per jaar de FC Twentekrant en een APK-keuring voor de benzine auto. De Twente Hogerop-kortings- passen worden binnenkort ver kocht door onder andere jeugdle den van Twentse voetbalvereni gingen. Ook zij profiteren volop van Twente Hogerop. Per ver kochte kortingspas ontvangen zij een bedrag van tien euro plus voor eenzelfde bedrag aan mate rialen, zoals ballen. "De op brengst van de actie wordt ver volgens verdeeld over de deelne mende verenigingen en FC Twente, die met deze inkomsten een deel van de tweede ring wil Financieren. Zowel de consu ment, de deelnemende bedrijven als de voetbalverenigingen lopen geen enkel risico, maar profite ren volop." Bedrijven en particu lieren die meer willen weten over Twente Hogerop kunnen te recht op de website www.twen- tehogerop.nl of kunnen bellen naar telefoon: 053-4842888. Verenigingen die belangstelling hebben om de passen te verko pen. kunnen zich ook melden op dit telefoonnummer. geld: kerkrentmeesters Ab Ste- geman, Alie Nijboer. Henk Bronsvoord en Bertha Waan- ders. Er is koffie met gebak, er zijn cadeautjes voor Rientje en Cor maar vooralwarme woorden van alle kanten. Het tekent de onderlinge verstandhouding en de goede sfeer waarin er altijd met elkaar is omgegaan. 'Een voud' had Rientje altijd hoog in het vaandel en daarom vond Douwe Visser het nogal symbo liserend dat er op de voorpagina van het Holtens Nieuwsblad een klein berichtje had gestaan over het naderend afscheid van Rien tje." Klein omdat dat de kracht van haar eenvoud aanduidt en de voorpagina omdat het vertrek van Rientje voor Holten van bui tengewoon belang is. Een ver lies zelfs." HOLTEN - Na het grandioze succes van vorig jaar heeft de Keunefeestcommissie in samenwerking met de Korhanen besloten om aan het meedeinfestijn een vervolg te geven. Dit jaar zal tijdens de zaterdagmiddag van de Keunefeesten weer het Meedeinfestijn worden georganiseerd. Ook dit jaar wordt er weer een speciaal clubjeskoor opgericht ,om een aantal nummers ten gehore te brengen. Natuurlijk zal er ook geoefend moeten worden. Het Hanennus (Everljesweg 2) zal weer dienen als oefenruimte. Op dinsdag 23, 30 augustus en een reserveavond op dinsdag 6 september vanaf 20.00 uur zullen drie nummers worden gezongen. (Er is ook een nieuw Keunefeestlied gemaakt). Al deze avonden zal er onder een heuse dirigent worden geoefend. Dat de kelen tijdens en na afloop gesmeerd kunnen worden is vanzelfsprekend. Twee tot drie personen van elke club uit die Holten rijk is, wor den uitgenodigd. Als er veel clubjes komen, wordt het weer net zo'n geslaagde middag als vorig jaar! Clubjes kunnen zich aan melden via plu@waerdenborch.nl Holten en de Holterberg Toen ik twee weken geleden het Holtens Nieuwsblad pakte, las ik dat er een infoavond gaande was over het Verkeers Structuur Plan Holten. Een goed moment om een bijdrage te leveren aan de menings vorming en de besluitvorming. Willen de Holtenaren zich afschei den van de Flolterberg? Als men mij waar ook in Nederland vraagt, waar woon je? En ik zeg. Holten, dan kijken de mensen me vragend aan. Maar de naam Holter berg werkt als een toverwoord dat de geheugens opent, meestal ge paard met een goede vakantie her innering. De Holterberg heeft Hol ten op de kaart gezet en niet anders om. De charme van Holten is de Holter berg. Waar in Nederland loop of fietsje zo makkelijk van de dorps kern of vanaf het landelijk gelegen station naar heuvels, bos en hei, over zo'n mooie es en Beukenlaan? Ik ken geen andere plek. Ons dorp zelfheeft naar mijn mening met de Charme van het bomenrijke Bath- men of de oude gebouwen van Markelo. Nee, de Holterberg is on ze rijkdom voor alle bewoners, qua leefklimaat en natuurschoon qua toerisme en economie. In Delden heb ik ervaren dat de verdiepte rondweg een lelijke barrière tussen het stadje en zijn mooie landgoed HOLTEN - Met de nodige lob bywerk is de motor- en automo bielclub de Holterberg er in ge slaagd om zondag tijdens de Su permoto wedstrijd op Vletgaars- maten. ook de quads klasse aan de stan te krijgen. Deze vierwie lers zorgen altijd voor het nodi ge extra spektakel, met name door het vele driftwerk op het asfalt. Hoeveel deelnemers er in deze klasse van start zullen gaan is nog onduidelijk maar de orga nisatie is bijzonder gelukkig dat er nu ook in Holten kennis ge maakt kan worden met deze klasse. Zoals bekend beginnen de trainingen om 9.30 uur en de wedstrijden om 12.30. Twickel vormt. Die weg doet af breuk aan beide. Ik zou het dood zonde vónden als er een grote weg tussen ons dorp en zijn berg komt. Ik ervaar dat de Holterberg een enorme kwalitatieve waarde heeft voor het leefklimaat voor de bewo ners van Holten. Dat nu juist de au to, die ons leefklimaat al aantast ook nog de reden moet zijn voor een extra barrière met onze natuur, dat vind ik al te gortig. Je moet geen dijk leggen tussen de zee en een vissershaven. Ik heb geen kant en klare oplossing voor het verkeers probleem in Holten. Misschien moet je een tunnel onder het dorp leggen zoals in Nijverdal. Mis schien moetje nog meer winkels en bedrijvigheid verplaatsen naar Vletgaarsmaten. Alternatieven ge noeg. Vorig jaar in het Holtense gemeen tehuis begreep ik dat een ecologi sche verbindingszone de verbin ding tussen Holten en de Flolter berg garandeert. Dat wil ik graag zo houden. In ieder geval lijkt mij hier een refe rendum op zijn plaats zodat alle Holtenaren zich kunnen uitspreken over de oplossing van een vraag stuk dat alle Holtenaren aangaat. Paul Akkerman HOLTEN - Het tweede team van het recreatiewerk zal ook deze week weer verschillende activiteiten organiseren voor kinderen, jongeren en oude ren. Op zondag 23 juli is er een kampdienst met het thema: In Beweging, voorganger Da. M. Bogaard. Het thema waar maan dag mee wordt begonnen is: vriendschap. Er zijn leuke spe len, zoals klootschieten, een groot Levend Cluedo. Kwalle- ballen en nog veel meer. Ook is er iedere dag van 10-12 uur een kindermorgen voor de kinderen van 4 tot 12 jaar. Meer informa tie staat op de posters in het dorp. Vragen: tent op bungalow park 'de Lindenberg'. Expositie biggenhandel Oudheid kamer. Dorpsstraat 27, t/m zon dag 30 oktober 2005 Duitse en Oostenrijkse avond Losse Hoes, donderdag 21 juli 2005. 18:00 Openstelling Dorpskerk. Dorps kerk. vrijdag 22 juli 2005, 14:00- 16:00 Orgelconcert Morris Adley, Kan delaar, vrijdag 22 juli 2005,20:00 Vakantie in het bos. Natuurdiora ma. zaterdag 23 juli 2005.10:00- 17:00 Ganzenplukken fam. Stevelink Larenseweg 106 zaterdag 23 juli 2005, v.a. 10:00 Supermoto, Vletgaarsmaten, zon dag 24 juli 2005, 13:00 Kindervakantieweek, Bosch- kamp, maandag 25 juli 2005 - donderdag 28 juli 2005 Dorpsfeest Holten, dinsdag 26 ju li 2005 - zaterdag 30 juli 2005 Ochtendwandeling Natuurdiora ma. woensdag 27 juli 2005, 6:30 Valkendcmonstratie, Erve Deijk. Vrijheidslaan. donderdag 28 juli 2005, 14:00 Zwerversavond, Losse Hoes, donderdag 28 juli 2005, 18:00 Erwin Autocross, Schupperts- weg, donderdag 28 juli 2005, 18:00 Openstelling Dorpskerk, Dorps kerk, vrijdag 29 juli 2005. 14:00- 16:00 Ochtendwandeling Natuurdiora ma, woensdag 3 augustus 2005. 6:30 Fietstocht. 25 km langs agrari sche bedrijven (open huis), woensdag 3 augustus 2005 VVV- kantoor Dorpsstraat 27, start van af 10:00 Braderie en vlooien markt. Holten, donderdag 4 au gustus 2005, 14:00-21:00 Oud-Hollandse avond, Losse Hoes, donderdag 4 augustus. 2005. 18:00 Rondleiding biologische var kensboerderij, Broekweg 24, donderdag 4 augustus 2005, 19:00 Openstelling Dorpskerk, Dorps kerk, vrijdag 5 augustus 2005. 14:00-16:00 Ochtendwandeling Natuurdiora ma, woensdag 10 augustus 2005. 6:30 Zwerversavond, Losse Hoes, donderdag 11 augustus 2005. 18:00 Openstelling Dorpskerk, Dorps kerk, vrijdag 12 augustus 2005, 14:00-16:00 Vcrhalenfeest voor kleine dames en heren Natuurdiorama, zondag 14 augustus 2005 Braderie en vlooienmarkt, Hol ten, donderdag 18 augustus 2005, 14:00-21:00 Duitse en Oostenrijkse avond, Losse Hoes, donderdag 18 augus tus 2005, 18:00 Zeskamp. Holten, vrijdag 19 au gustus 2005 Openstelling Dorpskerk, Dorps kerk. vrijdag 19 augustus 2005, 14:00-16:00 Beachsoccertoemooi Suffendo, Holten, zaterdag 20 augustus 2005 Natuurtheater Natuurdiorama, dinsdag 23 augustus 2005 Openstelling Dorpskerk, Dorps kerk. vrijdag 26 augustus 2005. 14:00-16:00 Reunieorkest der Genie,Kalfster- mansweide. zaterdag 27 augustus 2005, 20:00 WGGGNGR huis-aan-huiskranten Hollens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Hol tens Nieuwsblad. Stichtings-bestuur: W.H. Beyers, secretaris, KoIIingserf 4, 7451 XC Holten. Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842446 Abonnementen: tel. 053-4842383 of e-mail: abonncmcnicnfawhk.wegener.nl Eindredactie: Peter Bulthuis Tel: 0548-597370 Fax. 0548-597369 Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100 7462 AT Rijssen E-mail: holtens.nieuwsblad^ whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat. Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot dinsdags 12.00 uur) Hoofd redactie: A. Schepers Advertentie-adviseurs: O. IJspeert. tel: 0548-597353. mobiel 06-51 19 83 42 H. Schotten, tel: 0548-597351. mobiel 06-51 19 83 21. Fax-0548-597359 Bladmanager: B A. Zieleman. tel06-51198351 of 0548-597350, fax: 0548-597359 Commercieel regiodirecteur: G.J.M. ter Hedde Directie: J V.Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advertentiecontracten en aan biedingen daartoe zijn van toepassing de Algemene Advertentievoor-waarden huis- aan-huiskranten Koninklijke Wegener NV. Een exemplaar van de Algemene Adver tentie-voorwaarden wordt op uw v erzoek kosteloos toegezonden. Wegener Huis- aan-huiskranten BV is een onderdeel van het Koninklijke Wegen er-concern. De door u aan ons verstrekte gegevens hebben w ij opgenomen in een bestand, dat wordt ge bruikt door onze administratie en om u te (la ten) informeren over voor u relevante dien sten en producten van de titels en de werk maatschappijen van Wegener of door ons zorgvuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij Wegener Huis-aan- huiskranten BV, afdeling Marketing, post bus 692, 7500 AR Enschede.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 3