Nostalgische motormerken rijden regelmatigheidsrace Fietstocht Holterbergtoer Geen succes Blauw Wit w Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten SportAgenda Blauw Wit tegen Oranje Nassau Open Dag Blauw Wit Oranjedarten HK Darten Vrij weekend voor W Holten Uitslagen Bergvliegers Concoursen Bergruitertjes Concours Bergruitertjes Donderdag 28 april 2005 I WÊÊÊÊHÊÊKÊtlKÊÊÊÊKÊttKtÊÊÊÊHÊÊÊÊÊKÊÊÊÊÊÊIÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊtÊÊÊÊÊtKÊÊÊItÊm Holtens Nieuwsblad WHÊÊHÊKÊBÊÊÊIÊKIÊKKÊ Oene 2 - Blauw Wit 2 Reinder schoot uit de draai net voorlangs en een harde vrije trap van Gijsbrecht werd door de keeper van Oene nog net uit de hoek getikt. Bij een hoekschop van Oene kon de keeper de val niet klemvast houden waarna de bal opnieuw werd ingebracht en van dichtbij werd ingekopt en Oene tegen de verhouding in op voor sprong kwam. Ondanks nog een aantal kansen, lukte het Blauw Wit niet voor rust gelijk te maken. Na rust ging Blauw Wit door waar het was opgehouden. Na balverlies op het middenveld volg de een snelle tegenstoot. De aanvaller van Oene was net iets eer der bij de bal dan de uitkomende keeper en kon de bal zo langs de keeper in het verlaten doel spelen. Gedwongen door deze 2-0-ach- terstand ging Blauw Wit 1 op 1 spelen. Eindstand 4-0. SS SE 3 - Blauw Wit 3 André van de Waal schoot bij de eerste kans Blauw Wit op voor sprong. Even later was het Henk Oolbekkink die met een gewel dige trap de 0-2-russtand binnenschoot. Na de rust was het oppas sen dat de thuisploeg niet de aansluitingstreffer zou maken maar gelukkig scoorde Henk Bolink de 0-3. Hierna was het gedaan met de thuisploeg. Eindstand 0-6. OVC Cl - Blauw Wit Cl In een spannende wedstrijd is Cl er niet in geslaagd de punten mee naar huis te nemen. Cl begon zeer sterk, en de eerst de beste prima aanval werd door Jurgen schitterend ingeschoten 0-1. In de periode daarna kreeg OVC kansen, maar de ballen gingen hoog over het doel van Mike. Zelf kwamen er nog kansjes op 0-2, maar na 25 minuten scoorde OVC de verdiende gelijkmaker 1-1. Vlak voor de rust werd de 2-1 ingeschoten door de snelle Voorwaartsen van OVC. Na de rust probeerde Blauw Wit de gelijk maker te sco ren, maar echte grote kansen kwamen er niet. Eindstand 2-1. Mariënheem Dl - Blauw Wit D2 Na tien minuten maakte Mariënheem de 0-1We kregen zelfs wat kansen maar daar bleef het bij, wel werd het de gastheren moeilijk gemaakt maar na 25 minuten konden we de 0-2 niet voorkomen. Dit was tevens de ruststand. Na de nodige energie op te hebben genomen in de rust, begonnen we aan de tweede helft. Het spel- beeld veranderde niet veel, wel kregen we meer kansen, Mariën heem bleef de betere ploeg, na 5 minuten werd het 0-3. Onze jon gens bleven geconcentreerd voetballen maar konden de 0-4 niet voorkomen. Halverwege de tweede helft scoorde Michel uit een prachtig afstandsschot de 1-4. Helaas kwam Mariënheem kort voor het einde op 1-5 door een eigen doelpunt. Eindstand: 1-5. Rohda Raalte F9 - Blauw Wit F4 Binnen vijf minuten na de aftrap was de stand al 0-2 via doelpun ten van Jeffrey en Erik. Toen Riekus halverwege de eerste helft ook nog voor 0-3 zorgde, dachten de Blauw-Wittertjes de buit al binnen te hebben. De Raaltenaren dachten hier duidelijk anders over, want nog voor rust werd hun achterstand verkleind tot 1-3. Het is aan goalie Fabian te danken dat Rohda voor rust niet vaker tot scoren kwam. Direct na rust gaven de roodgelen nog even ex tra gas wat resulteerde in twee doelpunten, 3-3 dus. In de laatste minuut van de wedstrijd werd alsnog de volle winst binnenge haald doordat Rieus een van de weinige kansen in de tweede helft binnen kon schieten. Eindstand: 3-4. Holten F4 - Omhoog F7 Ondanks dat de wedstrijd in het begin op de helft van de tegen stander werd gevoetbald, bleef het eerste doelpunt toch uit. Totdat Bas Bronsvoort er genoeg van had en vernietigend uithaalde en zich de 1-0 aanrekende. Dat dit het verlossende schot was, bleek al gauw want vlak voor rust zag Jasper Brands zijn kans schoon en schoot de 2-0 binnen. Na rust kwam Holten nog wel even on der druk maar door goed keeperswerk van Gerben Aaltink bleef het toch 2-0. Naarmate de tijd verstreek kon Holten de wedstrijd controleren zodat Jasper Brands voor de tweede keer doeltreffend was 3-0. De 4-0 kwam snel daarna doordat Yoeri Mulder-keihard de bal achter de keeper schoot. Eindstand: 4-1. Wierden F2 - Holten F3 De jongens van Holten F3 speelden afgelopen zaterdag uit tegen Wierden F2. Direct na de aftrap stormden de aanvallers van Hol ten richting het Wierdense doel, wat al zeer snel tot een 0-1-voor sprong leidde. Wierden had hierop geen zelfstandig antwoord, maar zag door een (on)gelukje de bal toch in het Holtense doel verdwijnen. Dit zette de Holtense ploeg op scherp en vanaf dat moment werden er geen fouten meer gemaakt. Maar liefst negen doelpunten konden er nog voor Holten worden genoteerd, wat re sulteerde in een prima uitslag 1-10. Twenthe F3- Holten F1 Leon had de bal er al na twee minuten in liggen. Twenthe. verde digde met man en macht maar kon niet voorkomen dat Holten via Lisa, Frank en opnieuw Leon op een 0-4-ruststand kwam. De spaarzame uitvallen werden door Kay, Stefan en keeper Roy ge stopt. Na de thee ging Holten via goed combinatie voetbal verder. Einduitslag: 0-4. Rohda Raalte E7 - Holten E3 Holten E3 speelde tegen koploper Rohda Raalte. Hoewel de eind uitslag anders doet vermoeden, was het een gelijkopgaande wed strijd. Holten begon aanvallend en er ontstonden verschillende kleine kansjes die geen doelpunten opleverden. Nadat Rohda wat beter in de wedstrijd kwam werd het al snel 1-0. De Rohda aan vallers speelden het spelletje heel slim en voor rust was het al 3-0. Na rust probeerde Holten E3 met een offensief nog weer gelijk te komen met Rohda. Remco maakte 3-1 uit een corner die in het doel verdween. Eindstand: 4-1. SVZW E2-Holten El Al na een paar minuten kwam Holten met een bal op de lat goed weg maar nam daarna het heft in handen. De voorhoede stichtte voortdurend gevaar en gaf de verdediging van SVZW handen vol werk. De doelpunten lieten daarom ook niet lang op zich wachten. Bart H., Jordy en Bart V. zorgden voor rust voor een 0-3-voor- sprong Wie had dat durven hopen. Vlak na rust opnieuw Bart II. 0-4 en was de goed keepende Leon tot dan niet te passeren, even daarna moest hij de eerste tegengoal accepteren. SVZW drong wel aan maar Jordy vergrootte na goed doorzetten de voorsprong tot 1-5. Leek de voorsprong veilig, toch wist SVZW de voor sprong met twee doelpunten te verkleinen. Einduitslag: 3-5. Heino C5 - Holten C2 Vanaf de aftrap zette Flolten de toon en met goede aanvallen werd de Heinose defensie onder druk gezet. Steven opende de score met een prachtig afstandschot. Hij zorgde ook voor het tweede Holtense doelpunt. Qaama tikte Marco de 0-3 binnen en gingen we rusten. Na de thee bracht de tegenstander enkele nieuwe spe lers in, waardoor Heino iets sterker werd. Door goed werk van on ze verdediging, onder leiding van Daan en later van Arno en goed keeperswerk van Nick, kon de nul worden gehouden. Ver in de tweede helft bracht Marco, met een prachtige lob de score op 0-4. Uit een combinatie door het midden bepaalde Marco met een strak .schot, uiteindelijk de eindstand op 0-5. Deventer AID - Holten Al 1-5 Deventer maakte na twintig minuten de 1-0. Hierna begon Holten scherper te spelen. Er werd druk gezet en de eerste kansjes kwa men. Uiteindelijk was het Robbert die een uitstekende aanval af rondde en de gelijkmaker op het bord zette. Na de rust drukte Hol ten door. Deventer was niet meer in staat tot een goede aanval. Een kwartier na rust was het Thijs die een lange bal van Berry binnen wist te tikken. Hierna was het Deventer verzet gebroken. Thijs scoorde nogmaals na slecht uitverdedigen. Uit een cornet- kopte Jelle prachtig bij de tweede paal de 1-4 binnen. Man van de wedstrijd Robbert zorgde met een afstand schot voor de eindstand 1-5. Holten - Met ruim 230 in schrijvingen mag de dertiende Klassiekerrace van Motor- en Automobielclub de Holterberg op Koninginnedag zich ver heugen in een flinke belang stelling. Onder de inschrijvers zitten ook diverse buitenlandse coureurs. Met name Duitsland is goed ver tegenwoordigd, maar ook enkele Belgische deelnemers zullen aan de start verschijnen. De deelnemerslijst toont ook de namen van verschillende beken de Nederlandse oud-coureurs. Zoals bijvoorbeeld Aalt Toer- sen. In de klasse 50 cc reed hij vele Grand Prix's (GP) en werd daarbij zelfs tweemaal vice-we- reldkampioen (1969 en 1970). Maar ook Willem Koerhuis uit Lemelerveld stond meerdere ke ren aan de start van een GP. Met Jan Kampman uit Holten en Karei van Dijk uit Laren heeft de MAC ook een tweetal cluble den aan de start staan. Beide ko men ze uit in de klasse 250 cc en beide rijden ze op een NSU. Alhoewel snelheid niet bepalend is voor de overwinning, het be treft immers een regelmatig heidswedstrijd, weten de heren Holten - Blauw Wit speelt van avond, donderdag 28 april, thuis tegen Oranje Nassau uit Almelo. Deze tegenstander is na de winst afgelopen zaterdag op koploper Blauwwitters nog volop in de race voor de derde periode. De ploeg voert de derde periode aan en is dus volop gebaat bij de drie punten. Blauw Wit komt van avond op een zelfde aantal wed strijden als VESOS en moet ook drie punten halen. Zaterdag 30 april speelt Blauw Wit niet, maar op zaterdag 7 mei speelt Blauw Wit thuis tegen Ju liana uit Hengelo. Ook dan is winst noodzakelijk. De wed strijd tegen Oranje Nassau op t Vletgoor begint om 19.00 uur. Holten - Voetbalvereniging Blauw Wit '66 houdt zaterdag 28 mei een open dag op sport park 't Vletgoor. Meer dan veertig vrijwilligers van Blauw Wit staan vanaf 9.00 uur klaar om alles in goede ba nen te leiden. Alle kinderen uit de groepen twee en drie van de basisscholen zijn welkom op 't Vletgoor voor een ochtend vol spel, voetbal, gezelligheid en vooral heel veel lol. Ook ouders die willen meege nieten van de belevenissen van de kinderen, zijn van harte uitge nodigd. Het einde van de open dag is gepland rond 12.15 uur. Via de basisscholen in Holten hebben de kinderen zich voor de dag kunnen opgeven. Aanmel den kan ook nog op de dag zelf om 9.00 uur, bij het toegangshek van Blauw Wit. Meer informatie over de open dag is te verkrijgen bij Henri Stam telefoon 0548- 364319. Holten - Voor de achtste keer zal op Koninginnedag, zater dag 30 april, het Oranjedarten worden gehouden bij Bierlo- kal am Bahnhof. Er zal dan gestreden worden om de Bierbokal am Bahnhof. Deze wisselbokaal is beschikbaar ge steld door Gerda van Bierlokal am Bahnhof en werd vorig jaar gewonnen door Henk Potman. Buiten de Bierbokal, zullen er weer diverse bekers beschikbaar worden gesteld. Het toernooi begint om 14.00 uur. De inschrijving start om 13.30 uur. Kom op tijd, want er kunnen maximaal 32 darters meedoen. Het inschrijfgeld be draagt: 2,50 euro. Holten - Het Holtens Kam pioenschap Darten zal vanaf 3 mei beginnen. De loting heeft al plaatsgevon den Het verloop van deze wed strijd is te volgen via www.gou- denkeun.tk. coureurs best nog wel van op schieten.Gezien de deelnemers lijst verschijnt er een scala aan motormerken van weleer tegen. De bouwjaren lopen daarbij uit een van 1929 tot 1965. Op het binnenterrein rond 't Stuurhuus zal ook van alles te beleven zijn. Een motormarkt voor klassieke motoren, brom fietsen, onderdelen en aanver wante artikelen. Zo'n vijftien standhouders hebben inmiddels te kennen gegeven graag met hun handel in Holten aanwezig te willen zijn. Ook het Dragra- cing Team Herman Jolink komt naar de Beusebergring. Zij bren gen de Ducati 996 RS Drag Bike mee en dit is een waar race mon ster. Jol inks snelste run over 400 meter bedroeg onlangs minder dan 9 seconde, met een eindsnel- heid van 239 kilometer. Verder zullen diverse MV Agu- sta 750 cc viercilinders te be zichtigen zijn en ook de afdeling klassieke auto's van de MAC laat weer zien wat ze aan fraais te bieden heeft. Aanvang trai ning is om 10.30 uur en de wed strijden beginnen om 13.00 uur. De toegang bedraagt -3 euro (kinderen 1,50 euro). Holtenaar Jan Kampman op NSU 250 cc, bouwjaar 1955. (Foto: Eddy Koedijk) Holten - Wielervereniging Holten houdt zondag 7 mei de Holterbergtoer. Een twees- terrenfietstocht van 70, 100 en 150 kilometer. Het vertrek is tussen 7.30 en 10.00 uur. Voor het eerst staat er dit jaar geen 200 kilometertocht op het programma. In de afgelopen ja ren liep de belangstelling voor de langste afstand steeds verder terug. Deze trend ziet men ook bij andere tochten. Daarom is dit jaar de 200 kilometer inge wisseld voor een route van 70 kilometer. De 150 kilometer route, die nu die langste afstand vormt, bevat echter genoeg be klimmingen om te zorgen dat de sportieve uitdaging blijft. De langste afstand gaat daar voor eerst richting Markelo voor de nodige kuitenbijtertjes. Na een passage van de Holter berg komt de route samen met de kortere afstanden. De route gaat vervolgens richting Nieuw-Heeten. De korte af standen krijgen na een op- warmrondje het klimmetje van de Beukenlaan te verwerken met uitzicht over de enk bij Holten. Na de afdaling van de Motieweg zetten ook zij koers richting Nieuw-Heeten. Over landelijke binnenwegen langs' de voet van de Holterberg lo pen de routes naar het noorden. Via de Luttenberg komt men aan de voet van de Lemeler- berg. De kortste afstand gaat over de Lcmclcrbcrg waarna men in Lemele kan uitrusten van de geleverde inspanningen. De langste afstanden maken eerst nog een lus langs Ommen voor dat ook zij in Lemele uit ko men. Nadat men weer op krachten is gekomen, keert men over de Sallandse Heuvelrug met de nodige beklimmingen terug naar Holten, waar de heerlijke douche wacht. Holten - In een matig gespeel de wedstrijd zou Blauw Wit op basis van inzet een overwin ning verdienen. Sportlust kon hier weinig tegenover stellen en stond grotendeels de tweede helft met de rug tegen de muur, maar hun goedkeepen- de goalie Fouad Chaib hield Blauw Wit van de overwin ning af en zoals de voetbalwet geldt, als je zelf verzuimt om scoren doet de tegenstander dat wel. Dat dit nog in blessuretijd plaats vond was uitermate sneu voor Blauw Wit dat met lege handen (0-1) het veld verliet. De eerste kansjes waren voor de gasten uit Glanerbrug die lieten zien niet voor niets naar Holten te zijn ge komen ondanks dat er voor hun niets meer op het spel stond. Een kopbal van Jan van Aloise ging rakelings naast. Blauw Wit nam hierna het initiatief meer en meer over en kreeg enkele goede kansen door Harald die echter te overhaast de bal naast of in de handen van de keeper zag belan den. Het spel speelde zich hierna meer op het middenveld af, al mocht Blauw Wit enkele corners nemen die eenvoudig door de Sportlustdefensie konden wor den weggewerkt. Ook Sportlust was niet gevaar lijk met hun corners, de ballen werden door de goedkeepende Hans Bekkernens uil de lucht plukt en direct weer in het veld geschoten. Hierdoor kon Blauw wit een snelle tegenaanval op zetten via Jurrian Paalman naar Marco Schuiterd die helaas een hard en strak schot in de handen van de Spotlustdoelman zag be landen. Halverwege de eerste helft een prachtige aanval van Blauw Wit over veel schijven de bal belande in de doelmond en caramboleerde via het hoofd van de mee opgekomen Gert-Jan Ulfman net naast het doel. Even later was het Harald die met een snelle rush over rechts de sport- lustgoalie probeerde te verschal ken doch zijn schot ging te ge haast ruim over het doel. Een be tere fase voor Blauw Wit brak aan. Een doelpunt voor Blauw Wit leek er aan te komen, maar de goedkeepende Sporlust-doel- man was een sta in de weg. Sportlust was meer de counte rende ploeg en bezorgde hier mee de Blauw Wit defensie een aantal plaagstoten. Dirk Jan Beldman moest aan de noodrem trekken en terwijl dit correct ge beurde vond scheidsrechter Brunsveld uit Rijssen dit een vrije schop waard. Mark Kuis, de gevaarlijkste aanvaller van (Foto: Johan Bolink) Sportlust schoot net naast. Hier na volgde het rustsignaal. Na rust een Blauw Wit dat het tem po nog wat opvoerde hetgeen de nauwkeurigheid soms niet ten goede kwam. maar er werd druk gezet op de defensie van de gas ten die met kunst en vliegwerk hun doelgebied schoon probeer den te houden. Blauw Wit was de meest aanvallende ploeg en er kwamen kansen. Merijn Of- fringa, die deze wedstrijd als laatste man stond opgesteld, ging af en toe mee naar voren en soleerde bijna door de Sportlust defensie en zijn schot ging rake lings voorlangs het doel. Blauw Wit rook kreeg steeds meer in de gaten dat het mogelijk moest zijn om de overwinning op te ei sen. In de defensie werd de moe gestreden Arjan Aanstoot ver vangen door Benny Schoenma ker. Even later een dot van een kans voor Jurrian Paalman, die een dwarrelende bal voor z'n voeten zag belanden en direct inschoot. Helaas stond de keeper in de baan het schot. Even later een snelle uitval van Sportlust waardoor Flans Bekkernens moest ingrijpen maar via niet goed uitverdedigen de bal door Sportlust-aanvaller Patrick Rui ter via een lob over de ver uit z'n doel staande Blauw Wit-doel- man net over ging. Blauw Wit werd steeds sterker doch het ging allemaal te gehaast waar door de Sportlust-defensie niet echt in de problemen kwam, Harald ontving nog geel vanwe ge een te onbesuisde actie. De Sportlust-spelers gingen daar professioneel mee om door gere geld een blessure aan te wenden waardoor Blauw Wit weer uit het ritme was. Harald werd ge wisseld voor Ton. Arnoud ging van linker-positie op rechts spe len. De goed mee opgekomen Merijn vuurde nog een kogel af die royaal over ging. Het laatste kwartier was het alles of niets voor Blauw Wit. Sportlust kwam amper nog op de Blauw Wit helft en een doelpunt voor Blauw Wit zat er aan te komen. Marco en Gert-Jan Ulfman kop ten uit voorzetten naast en in de handen van de keeper. De laatste minuten in blessuretijd leek het op een gelijkspel uit te draaien, doch in een der allerlaatste mi nuten nog een snelle uitval van Sportlust over links naar de rechts vrijstaand Mark Kuis die de bal met een drqge knal in de touwen joeg. (0-1). Wat een domper voor Blauw Wit dat ech ter in de laatste minuut door Marco nog een kans kreeg om gelijk te komen, helaas werd net naast geschoten. Na het laatste fluitsignaal verlieten zowel de Blauw Wit-spelers alsmede hun aanhang met een vreemd gevoel het terrein. Onverdiend zo'n ne derlaag, voor Blauw Wit trainer Dick Brands weer een korte tijd om z'n ploeg weer mentaal op de volgende thuiswedstrijd (don derdag tegen Oranje Nassau uit Almelo) voor te bereiden. Opstelling: Hans Bekkernens, You- ri Noorlander, Merijn Offringa, Gert-Jan Ulfman, Dirk Jan Beld man, Gert-Jan Prins, Arjan Aanstoot (Benny Schoenmaker), Arnoud Beldman, Harald Beldman (Ton Veldhuis), Marco Schuiterd en Jur rian Paalman. Holten - VV Holten komt zon dag niet in actie. De KNVB heeft een inhaalprogramma vastgesteld. VV Holten begint onder leiding van trainer Andre Dekker steeds beter te draaien. Afgelopen weekeinde werd Heeten vrij eenvoudig verslagen (2-0). Omdat de concurrentie ook punten sprokkelde is degra datiegevaar nog niet geheel af gewend. Met een uitwedstrijd te gen ABS en een thuiswedstrijd tegen Wesepe voor de boeg, moet het voor de roodzwarten mogelijk zijn het vierdeklasser schap veilig te stellen. Zondag 8 mei gaat VV Holten naat Bath- men voor de derby tegen ABS. De wedstrijd begint om 14.00 Blauw Wit Donderdag 28 april Blauw Wit 1 - Oranje Nassau 1, 19.00 uur: Blauw Wit 5 - Gazel le N. 5, 19.00 uur; Blauw Wit C3 -SDOLC2, 19.00 uur. Vrijdag 29 april AZSV 3 - Blauw Wit 2, 19.00 uur (vertrek 17.30 uur). Zaterdag 30 april Sp. Rijssen 4 - Blauw Wit 4, 14,30 uur (vertrek 13.30 uur). Dinsdag 3 mei Blauw Wit 5 - Vierhouten '82 3, 19.15 uur. VV Holten Zondag 1 mei Almelo 7 - Holten 6, 19.00 uur (vertrek 18.00 uur): OVC'2I 2 - Holten 2, 10.30 uur (vertrek 9.15 uur); Holten 3 - SOS 4, 9.30 uur; Holten 4 - Quick '20 13, 10.45 uur; BSC Unnisson 9 - Holten 5, 9.00 uur (vertrek 7.45 uur); Hol ten 6 - RKSV 4. 9.30 uur: Haar- le 6 - Holten 7, 9.00 uur; Holten 8 - RKSV 3. 9.00 uur: Holten DA 1 - WWNA DA 2, 10.00 uur. Donderdag 28 april Holten D2 - Rood Zwart D4, 19.00 uur. Vrijdag 29 april Witkampers Cl - Holten Cl, 19.00 uur (vertrek 18.00 uur); Heino D2 - Holten Dl, 19.00 uur (vertrek 17.45 uur). Zaterdag 30 april Dos '37 C2 - Holten C3D, 10.30 uur (vertrek 9.15 uur). Holten - De vierde wedvlucht voor de duiven van de Berg vliegers werd afgelopen zater dag gehouden. Vanuit het Bel gische Strombeek (210 kilome ter) vlogen de duiven naar Holten. Het weer was bijzonder mooi en de duivenliefhebbers noemden dit dan ook mooi duivenweer. De wind kwam uit oostelijke richtingen. Dat is voor de Hol tense liefhebbers een gunstige wind om vroeg te zitten in groter spelverband. A. ten Dam 2 deed dit dan ook en was iedereen in de regio te snel af. Hij klokte zijn winnende duif al om 11.30 uur. Dit leverde een snelheid op van 76.6 kilo meter per uur op. De eerste tien plaatsen in Holten werden als volgt verdeeld: 1 A. ten Dam 2, 2-3-6 H. Jansen, 4 J.G.J. Wiggers, 5 G, Jurjens, 7 J.G. van Werven 8-9-10 A. Kas pers. Holten - Leden van ponyclub De Bergruitertjes hebben de afgelopen weekenden prijzen gewonnen tijdens concoursen in Nieuw-Heeten, Diepenheim en Albergen. In Nieuw-Heeten waren er zo wel dressuur- als springprijzen. Helena van Lies werd met Amil- lion in de klasse Ml categorie D met 161 punten tweede. Aleid Groenewoudt met Ledy H in de klasse LI categorie D behaalde 166 en 171 punten. Zij werd tweede en vierde. Kim Hietbrink met Shakira werd met 163 punten vierde in de klasse B categorie C en Angela van Lies met No Doubt Sharon werd in de klasse B categorie D met 163 punten zesde. Ulrike Oostervelt haalde twee springprijzen binnen. Zij werd eerste in het klassiek en het progressief in de klasse L cate gorie E. In Diepenheim werd Britt Bar- velink met Sundra vijfde met 166 punten in de dressuurklasse B-categorie D. Aleid Groene woudt behaalde met Ledy H. twee keer een vierde prijs met 166 en 169 punten in de klasse LI categorie D en Emmalie den Heijer werd met King Kay eer ste in de Ml-dressuur categorie D met 180 punten. Zij wist in het B-springen categorie D een der de prijs in de wacht te slepen. In Albergen sprong Angela van Lies met No Doubt Sharon naar een eerste prijs in de klasse M categorie D en wist Ulrike Oost ervelt met Guranja F beslag te leggen op de eerste plaats in de dressuur klasse LI categorie E met 175 punten. Holten - Ponyclub de Bergrui tertjes houdt donderdag 5 mei aan de Borkeldsweg haar con cours. Ruiters en amazones uit Overijs sel en daarbuiten, strijden om prijzen in de dressuur en het springen. Van kleine pony's tot paarden zullen hun kunnen to nen op deze dag. De aanvang is om 8.30 uur en de laatste sprin ger start zo rond 17.30 uur.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 7