Hoopgevend spel brengt nog geen overwinning Slot wintercompetitie De Eik Belangrijke zege Blauw Wit '66 in Doetinchem Voorwaarts winnaar Miny Kempertoernooi ■■■■■■■MM Resultaten SM Holten Resultaten Blauw Wit SportAgenda Blauw Wit naar titelkandidaat Begin trainingen van skeelerclub Schaker Klinge in finale beker Holten naar hekkensluiter Donderdag 14 april 2005 Holtens Nieuwsblad Holten F1 - RKSV Fl 4-1 Zowel Holten als RKSV gingen zonder puntverlies het veld in. RKSV liet Holten achter de feiten aanlopen en scoorde de enige en verdiende treffer voor rust. Na rust knokte Holten voor elke bal en het was Frank die de gelijkmaker binnentikte. Ook de tweede was van Frank na een goede lange pass van Leon. Leon maakte uit een corner met een inswinger de 3-1RKSV gaf het toen op en Mick maakte ook nog 4-1 waardoor Holten alleen aan kop gaat. Holten F3 - Enter F3 2-4 Holten kwam op achterstand doordat Enter een penalty wist te be nutten. Holten liet de moed echter niet zakken. Voor rust scoor den beide ploegen nog eens wederom in dezelfde volgorde. In de tweede helft ging het spel gelijk op en wisten beide ploegen veel kansen te creëren. Voor Holten bleven ze echter zonder resultaat. Enter scoorde twee keer. Holten El - Oranje Nassau E4 3-3 Met de wind mee speelde Holten een prima eerste helft en zag dat beloond met een 2-0 voorsprong door doelpunten van Jordi en Bart 11. Door een totale wanorde in de verdediging van Holten wist ON vlak voor rust te scoren. In de tweede helft een totaal an der beeld. Holten scoorde nog wel 3-1 via een goal van Bart H. maar dat was de laatste stuiptrekking. Even voor het laatste fluit signaal viel de gelijkmaker. Rijssen Vooruit Fl- Holten F1 0-5 Holten begon daarom fanatiek en zette RV goed onder druk. Leon kon na een slechte spelhervatting van de RV goalie de bal in de hoek schuiven. Niet veel later was het weer Leon die de bal nu hard in de kruising joeg. Nog voor de rust was het Mick die met een welgemikte schuiver de bal in de lange hoek werkte. Na de rust ging Holten goed combinerend verder. Via opnieuw Mick en Leon werd het 5-0 voor de Rood-Zwarten. Nieuw Heeten E3 - Holten E3 1-10 Direct na de aftrap zorgde Tom voor een doelpunt. Holten bleef de eerste helft oppermachtig. Door doelpunten van Remco (2) en een tweede van Tom stond het bij rust (0-4). Na rust werd Nieuw Heeten sterker, terwijl bij Holten de concentratie iets minder werd. Door goede ingrepen van Davy leidde het offensief van Nieuw Heeten tot slechts één tegendoelpunt. Uit een snelle uitval maakte Jordi de B 1-5. Op dat moment was de tegenstand van Nieuw Heeten gebroken. Door doelpunten van Jelle, Yannick(2), Hugo en Jordi de B werd score opgevoerd naar tien. Holten Dl - Rohda Raalte D3 2-0 Holten was de gehele wedstrijd verdedigend en op het midden veld de baas. Jur had pech met een hard schot in het zijnet en een nipt gemiste penalty. Na rust werd de druk meer opgevoerd en dat leidde tot 1-0 uit een lob van Werner. Toen Werner na een uitste kende corner van William binnenkopte was de buit binnen en werd de wedstrijd beheerst uitgespeeld. Holten C2 - Den Ham C3 0-2 De eerste helft deden beide teams weinig voor elkaar onder en kregen beiden enkele mooie kansen. Holten slaagde er tegen de wind in spelend, onvoldoende in om de bal goed weg te krijgen. Steeds weer zetten de gasten uit Den Ham de Holtense verdedi ging onder druk. Uiteindelijk bezweek Holten onder de constante druk en scoorde Den Ham twee keer vlot achter elkaar. Blauw Wit Fl - Overwetering Fl 5-7 Fl begon vol goede moed tegen de koploper en in het begin ging het gelijk op. Aan beide kanten kwamen er kansen, totdat Over wetering op voorsprong kwam. Daarna zakte Blauw Wit in en kwam er al gauw een 0-4 achterstand op het scorebord. Na de rust kwamen ze goed terug. Blauw Wit vocht zo hard'dat het op het einde toch nog spannend werd. DES Fl- Blauw Wit F2 7-3 Al snel in de wedstrijd keek Blauw Wit tegen een 2-0 achterstand aan. Dennis bracht met een mooi schot van afstand de spanning weer terug in de wedstrijd. De Blauwwitters speelden echter niet hun beste wedstrijd waardoor DES steeds weer gevaarlijk voor het doel van Blauw Wit kwam. Ondanks goede reddingen van Jasmijn kon DES toch uitlopen naar een 6-1 voorsprong. De Blauwwitters toonden karakter en bleven vechten met twee treffers van Lars als resultaat. Wij he F3 - Blauw Wit F4 5-4 In de eerste tien minuten was er een duidelijk overwicht voor Wij- he maar dankzij uitstekend keeperswerk van Teun en een zeer snel uitgevoerde counter door Jeffrey kwam Blauw Wit op een 0- 1 voorsprong. Drie minuten later was het al weer gelijk. Eén mi nuut voor rust was Jeffrey wederom succesvol maar nog net voor het rustsignaal bracht Wijhe de stand weer in evenwicht. Kort na rust kwam Blauw Wit door een prima goal van Riekus voor de derde keer op voorsprong maar ook nu maakte Wijhe in dezelfde minuut weer gelijk. Halverwege de tweede helft was het Wijhe dat de leiding nam. maar Fabian scoorde al snel hierna de gelijk maker. Vijf minuten voor het einde zorgde Wijhe voor de win nende treffer. Blauw Wit El - Lemelerveld E3 4-2 Vooral in het begin was het Blauw Wit dat het spel bepaalde. Dat betekende al snel 1-0 door Robin na goed aangeven van een zeer sterk spelende Cindy. Direct daarna scoorde de supersnelle spits Niels 2-0. De tegenstander kwam daarna goed terug tot 2-2 maar een goed keepende Jeroen voorkwam erger. In de tweede helft echter zette Blauw Wit een tandje bij en Robin scoorde 3-2. Niek bekroonde zijn sterke optreden met een mooi doelpunt. Heino D2 - Blauw Wit D2 0-7 In de tweede minuut scoorde Max de 0-1. Na deze dreun kwam Heino wat beter in het spel, maar echt gevaarlijk werden ze niet. In de 25e minuut kwamen ze op 0-2 door een eigen doelpunt van Heino. Na de rust gingen we er weer lekker tegenaan. In de 35e minuut maakte Max de 0-3. Hierna scoorde Stef lx en Michel 3x. Blauw Wit D2 - SVVN D2 1-0 Blauw Wit begon slap aan de wedstrijd. De fysiek sterke SVVN- ers maakten daar dankbaar gebruik van en zette Blauw Wit flink onder druk. Dit leverde voor de bezoekers een aantal kansen op, maar met soms wat kunst en vlieg werk wist Blauw Wit schade te voorkomen. Blauw Wit begreep dat er geknokt moest worden en kwam wat beter in de wedstrijd. De ingezette lijn werd ook na rust doorgezet. Halverwege de tweede helft was het raak: Michel stuurde Max op rechts weg, deze zette de bal scherp voor waar door Stef binnen kon tikken. Blauw Wit Dl - Holten Dl 4-0 Vooral in de eerste helft bleek de Holtense verdediging goed ge organiseerd en verzuimde Blauw Wit kansen te creëren doordat een aantal spelers te individualistisch speelden. Vlak voor de rust verzilverde lbo een vrije trap op ruim 25 meter van de goal. In de tweede helft ging Blauw Wit furieus van start, met veel combina tievoetbal en waarbij vooral de aanvallen over rechts erg gevaar lijk waren. Een voorzet vanaf de achterlijn werd ingekopt door Thomas, even later gevolgd door een geweldige vrije trap van Ti- mo van 20 meter die in de kruising belandde. Bij de stand 3-0 moest Thomas het veld verlaten met een gebroken arm. Blauw Wit Al - Dalfsen Al 2-5 Blauw Wit begon zwak aan de wedstrijd. Binnen een half uur stond de teller op 0-4. Vanaf dat moment stond het beter bij Blauw Wit. Al begon vol overtuiging aan de tweede helft. Leon Scheurwater zorgde via een uitbraak en een mooi lobje over de keeper voor 1-4. Vervolgens ging Jasper Lahuis er vandoor op aangeven van Kuba Kladzinski en scoorde 2-4. Tot slot maakte Dalfsen nog een doelpunt. Blauw Wit 3 - DZC 7 10-1 Blauw Wit begon erg goed aan de wedstrijd en stond na 10 minu ten al met 2-0 voor. Hierna deed DZC wat terug en leek het een spannende middag te worden. Vlak voor rust viel nog de 3-1Na de rust was het gedaan met DZC'. Blauw Wit was oppermachtig en scoorde er rustig op los. Doelpunten waren er van André van de Waal (3x), Marcel van Engbrink (2x). Martijn Bannink (2x), Henk en Johan Bolink en één eigen doelpunt. Blauw Wit 4 - Markvogels 4 5-0 Blauw Wit ging onrustig van start, maar wist toch al vrij snel het doel te vinden via John en de 1-0 op het scorebord te zetten. Dit kalmeerde de Holtenaren die vervolgens hun aanvallende speel stijl bleven hanteren en voor rust nogmaals tot scoren kwamen, ditmaal via Marc. In de tweede helft voerde de leiding de druk verder op en werd een verdediger doorgeschoven naar het mid denveld. Het resultaat was nog drie doelpunten. Holten - Met een gelijkspel kreeg Holten afgelopen zondag te weinig, het spel van de thuis ploeg toonde weer enigszins ni veau. Zonder aanvoerder Ger- rit Klaasses (droevige familie omstandigheden) en Rik Koet sier (schorsing) wist Holten toch het spel redelijk naar zich toe te trekken. In de eerste helft had Holten de meeste mogelijkheden de score te openen, maar de eindpass was niet toereikend. Onder de lat niet keeper Koetsier, maar het immer lachende gelaat van Joop van de Vosse. Het trainingsbeest dat mocht bewijzen dat hij ook met de druk van de zondagmiddag om kon gaan. De doeltrappen waren nog voor Erik Reijlink maar bij het pareren van het le der en het coachen van de verde diging bleek Van de Vosse een prima vervanger. Veel ballen kreeg hij niet. omdat de organi satie van Holten goed stond en de Zutphenaren zelden in de buurt kwamen. Zelf stelde de ploeg daar een aantal gevaarlijke aanvallen over de flanken tegenover. Het ont brak echter aan de eindpass. Ed win Knapen was nog het dichtst bij een treffer, na een vrije trap van Van der Wal, kopte hij vrij Holten - Blauw Wit speelt zater dag opnieuw een uitwedstrijd. Dit maal tegen kampioenskandi daat Achilles Enschede. Deze ploeg degradeerde vorig seizoen uit de tweede klasse en leek rond de winterstop uitgeschakeld voor een plaats aan de kop van klasse 3D. Door puntverlies van de overige kandidaten voor de titel zijn er nog vijf ploegen die kans maken op rechtstreekse promotie. Achilles is één van de kandidaten. Blauw Wit weet dus dat het een moeilijke wedstrijd wordt en dat de ploeg anders dan destijds in Holten voor de dag moet komen. De wedstrijd in Enschede begint om 14.30 uur. voor de keeper over de dwarslig ger. Van der Pluijm en Freek Knapen bleven gevaarlijk opko men en de defensie van de gasten moest de noodrem hanteren. Na de rust bleef Holten verzorgd voetballen, wel werd het berei ken van de zestien van de tegen stander steeds moeilijker. Met een punt waren de zwartwitten wel tevreden en er werd ook in hun achterhoede weinig wegge geven. Het spektakel dat er af en toe wel was, was te danken aan de heetgebakerde mannen van de bezoekers. De warrig fluitende leidsman kon niet echt goed om gaan met de babbelaars van Zutphen die naast hun dug-out zelfs een paar blatende malloten hadden geposteerd. Nadat Reijlink met een blessure het veld had moeten ruimen voor Muller, werd vlak voor tijd Tim Koopman in het veld gebracht. Even leek trainer Dekker een gouden greep te doen. Koud twintig seconden in het veld schoot Koopman fraai de 1-0 hoog tegen de touwen. Helaas mocht de euforie maar twee mi nuten duren, Laurens Dekker gleed ongelukkig in op een aan valler van Zutphen binnen het doelgebied. Hij raakte de tegen stander niet, maar de scheids rechter zag dat anders. De beste man aan Zutphense kan schoot de bal onberispelijk binnen. Hierna ging Holten nog wel op jacht naar de winnende treffer door één op één te gaan spelen. i Jager kopt de bal rakelings naast het doel. (foto: Johan Bolink) Maar verder dan een paar cor ners kwamen ze niet. Twee keer uitstekend meevoetballen van Van de Vosse voorkwam dat Zutphen onterecht drie punten mee zou nemen. Met een punt schiet Holten niet veel op in het gevecht tegen de gradatie, maar het voetbal was hoopgevend. Zeker de ontwikke ling van Ruud Egberts verloopt stormachtig, Holtens beste man van afgelopen zondag speelde voor de derde keer ruim vol doende. Volgende week wacht rode lantaarndrager IJsselstreek. Daar zal ook weer hard geknokt moeten worden. Holten - Bij manege 'Stal de Eik' werd zondag 10 april de laatste wedstrijd van de win tercompetitie gehouden. De uitslagen zijn als volgt: Bij de dressuur senioren met eigen paard eindigde Annemiek Kruijer op de eerste plaats met 15 punten. Karin van Surksum werd tweede met 10 punten cn Susan van de Leur eindigde als derde met even eens 10 punten. Erik Berens nam de vierde positie in beslag met 9 punten. Bij de junioren F4/F5 werd Est her Douwes Dekker eerste met 22 punten. Lobke Haafkes werd tweede met 13 punten, Merel Tuitert derde met 10 punten en Anouk Kok vierde met 10 pun ten. Bij F4/F3 werd Britt Le Fèvre eerste. Zij behaalde 32 punten. Miranda Hcttinga eindigde als tweede met 31 punten, Marlies Ipskamp derde met 23 punten en Naomi Jansen vierde met 18 punten. Bij F1/F2 eindigde Si- mone de Winter als eerste met 35 punten. Gerda Slot werd tweede met 29 punten, Simone Nijzink derde met 17 punten en Mariska te Riele vierde met 16 punten. Bij de springwedstrijd, 70 cm, werd Nikki Holstein eerste met Tubbie. Erik Berens met Miep werd tweede en Sanneke Molen man met Miep eindigde op de derde positie. Bij de 50 cm werd Patty van Bremen eerste met Twingo. Ra- Holten - Blauw Wit is er afge lopen zaterdag in geslaagd de goede prestaties na de winter stop voort te zetten. Na de on verdiende 0-1 nederlaag van vorige week tegen kampioen skandidaat DES waren de mannen van de scheidende trainer Dick Brands vastbeslo ten nu de volle winst binnen te halen. En dat lukte want sub topper SVDYV'75 werd met veel inzet met 0-1 verslagen. Na zeven bezoeken aan Doetin chem was dit de eerste uitover- winning! Maar wat belangrijker is: door deze zege hebben de Blauw-Witters voor het eerst dit seizoen de laatste plaats verlaten en de veilige tiende plaats in zicht. Vanaf het beginsignaal van scheidsrechter Kartman uit Duiven liet Blauw Wit, waarin Youri Noorlander teug was na zijn schorsing en good old Hans Stam de positie van vrije verde diger van de geblesseerde Jacco Schuppert innam, zien dat het in deze wedstrijd voor de volle winst ging. In de eerste minuten al drie hoekschoppen, die geen treffer opleverden. Wel moest de keeper één keer gestrekt naar de hoek. Blauw Wit had even later geluk toen na een hoekschop van SVDW uit een wat onover zichtelijke situatie de bal tegen de buitenkant van de paal be landde. In de 10e minuut kwam de zo gewenste voorsprong voor Blauw Wit. Rechtsbuiten Harald Beldman reageerde goed op een mooie pass van Marco Schui- terd, kapte zijn tegenstander uit en mikte via de binnenkant van de paal raak (0-1). Een mooie opsteker. SVDW viel daarna wel aan, doch steeds duidelijker werd dat deze ploeg in een veel mindere vorm steekt dan in de eerste competitiehelft. Blauw Wit werd wel teruggedrongen, maar de Blauw Wit-verdediging kende nauwelijks problemen. Er school meer gevaar in de uitval len van Blauw Wit, vooral via de hard werkende Harald die zijn tegenstander een heel moeilijke middag bezorgde en veel pech had toen zijn harde schot op de binnenkant van de paal beland de. Marco had ook nog een goe de kans op een tweede doelpunt, maar strandde op de goede SVDW-goalie. Voor rust kreeg de thuisclub een grote kans. maar de sluwe spits Marco Bar- tels knalde rakelings over. Na de rust zocht Blauw Wit de aanval en had pech toen Marco op de paal mikte, nadat hij attent een te zachte terugspeelbal had onder schept. Even later mikte hij een vrije trap in de handen van de doelman. Daarna nam SVDW het initiatief over. Ook nu echter hetzelfde beeld als voor de rust. De mandekkers Arjan Aanstoot, Holten - Voor de 26e keer werd afgelopen weekeinde een handbaltoernooi voor recrean tenteams gehouden in Holten. Dit toernooi, sinds vorig jaar vernoemd naar Miny Kemper, telde ook dit jaar een sterke bezetting. Holten startte tegen Raalte en begon goed met een 7-4 over winning. Daarna werd het toer nooi kort onderbroken. De da mes van Holten werden in de bloemetjes gezet vanwege hun kampioenschap. Voorzitter Jan Victor Dorlas van de HV Holten sprak de dames toe en van de be stuursleden kregen de dames een roos aangeboden. Daarna werd het toernooi ver volgd. Voorwaarts won nipt van CVO (9-8) maar ruim van Raal te (8-2). CVO won daarop nipt van Holten (4-3) en ook van Raalte (3-1). De wedstrijd van Holten tegen Voorwaarts moest Tijdens het toernooi werden de vrouwen van HV Holten in de bloemetjes gezet, vanwege het behaalde kampioenschap, (foto: Johan Bolink) daardoor de beslissing brengen. Voorwaarts kwam ruim voor met 4-1, maar Holten kwam sterk terug. Pas vlak voor tijd wist Voorwaarts de zege met 5-4 veilig te stellen en won daarmee de wedstrijdbal die door Björn Rustebiel van de sportkantine ter beschikking was gesteld. Eind stand: 1. Voorwaarts 3-6; 2 CVO 3-4; 3. Holten 3-2; 4. Raal te 3-0. Gert-Jan Ulfman en Dirk Jan waren meestal hun tegenstan ders de baas, zodat doelman Hans Bekkemens weinig op de proef werd gesteld. Ook de hard werkende middenvelders ver richten veel goed storend werk. In de 60e minuut leek Blauw Wit de voorsprong te gaan uit breiden toen weer Harald op snelheid de laatste verdediger omspeelde. Toen Harald hem voorbij was, wist deze niets an ders te doen dan Harald net bui ten de beruchte lijnen vast te pakken, waardoor deze vrijwel scoringskans verloren ging. De prima leidende scheidsrechter Kartman kende geen twijfel en toonde SVDW-er Chris Bartels rood. De vrije trap van Hans Stam wist de keeper fraai over te tikken. Daarna speelde SVDW met tien spelers alles of niets. Veelvuldig werd met veel fysie ke inzet de bal hoog ingebracht. Hierdoor werd er veel inzet van de Blauw Wit-verdediging ge vraagd, maar verder dan een aantal hoekschoppen kwam de thuisclub niet. En doelman Hans Bekkemens voelde zich in zijn element met al die hoge ballen in zijn doelgebied. Voorts haal den een aantal SVDWers zich zelf uit hun spel, door nogal eens te ageren tegen de scheidsrech ter. Door deze risicovolle speelwijze van de club kreeg Blauw Wit een aantal uitstekende counter kansen, maar zonder effect. Hierdoor hield de thuisclub moed op de gelijkmaker. Zij wa ren daar één keer heel dichtbij; Dirk Jan Beldman wist op de doellijn redding te brengen. In de slotfase kwam Jurgen Kolk man in het veld voor de moe ge streden Harald, maar ook hij wist niet de bevrijdende tweede treffer te scoren. Onder grote spanning verstreken de laatste minuten. De thuisclub slaagde er met in te scoren, zodat de drie punten volkomen verdiend mee konden naar Holten. Deze 0-1 betekende voor Blauw Wit dit seizoen de eerste wedstrijd zon der tegentreffer en voor SVDW de eerste wedstrijd dat men niet scoorde. Rest nog te vermelden dat Blauw Wit cr in deze wed strijd zonder blessures en gele kaarten afkwam. chel Pesiwarissa werd tweede met Sky, en Djulita van de Len de belandde op de derde plaats met Twingo. Bij de 30 cm eindigde Saskia Peters op de eerste plaats met Bento. Lianne van Schooten en Anna Voskamp werden tweede met Bento. Meghan Tjallinks met Okkie werd vierde. Bij de grond senioren behaalde Remy Bosch met Bento de eer ste plaats. Siny Preger met Olle- ke werd tweede. En de bij de grond junioren werd Emily Jan sen eerste. Mariska te Riele tweede en Naomi Jansen derde. Holten - De Skeelervereniging Holten start haar trainingen op woensdagavond 20 april om 19.00 uur op het industrie terrein Vletgaarsmaten, bij de rotonde. Vanaf 20 april wordt er wekelijks getraind in team verband. De vereniging wijst de deelne mers op veiligheid tijdens het skeeleren en skaten en verzorgt de technische ondersteuning van het materiaal. De trainingen gaan door tot september; alleen bij regen of een natte weg wordt er niet getraind.- Belangstellenden worden van harte uitgenodigd om aan de trainingen deel te nemen. Bij de groepsindeling wordt er reke ning gehouden met de wens van de deelnemer. Bij het trainen is het dragen van een helm verplicht. Dit mede in verband met de verzekering. Holten - Jim Klinge heeft zich geplaatst voor de bekerfinale van de Holtense Schaakclub. In de finale komt hij uit tegen Henk van Beek. Het kostte Klinge overigens veel moeite de finale te bereiken. De eerste halve finale tegen Ben v an Gnendt eindigde in remise. Ook de replay, afgelopen maan dag eindigde gelijk, waarna vluggertjes de beslissing moes ten brengen. Klinge won de eer ste partij, stond in de tweede partij verloren maar won alsnog door een onregelmatige zet van Van Griendt. De wedstrijden in de interne competitie leverde de volgende resultaten op. Johan Klein Teeselink-Roelf de Jonge Z2-Z2, Jan Scheperman-Alrik Baltus 1-0. Rob Gervedink Nij- huis-Henk van Beek 0-1, Gerrit Stevens-Dick van der Knaap 0- 1Cees Olij-Wim Kees van Rijs sen 1-0, Dinant van Beek-Dick van de Griendt Z2-Z2, Karl-Heinz Leisten-Ronald Klein Teeselink 0-1, Ton van Oijen-Bertus van Beek 1-0. Blauw Wit'66 Zaterdag 16 april Blauw Wit'66 I - Achilles E. 1 14.30 (vertrek 12.30); Blauw Wit'66 2 - WHCZ 3 12.30; Blauw Wit'66 3 - Sp. Haarlo 2 14.30; Blauw Wit'66 4 - SVZW 8 14.30; Blauw Wit'66 5 - Sp. Teuge 6 12.30 (vertrek 11.15); Blauw Wit'66 Al - DES Al 14.30; Blauw Wit'66 BI - Ma- rienheem BI 12.30; Blauw Wit'66 Cl - Marienheem Cl 11.30; Blauw Wit'66 C2 - Heino C3 13.00 (vertrek 11.45); Blauw Wit'66 C3 - Den Ham C3 10.00 (vertrek 08.45); Blauw Wit'66 MAI - Bergentheim MA1 12.30 (vertrek 11.00); Blauw Wit'66 Dl - Overwetering Dl 09.45 (vertrek 08.30); Blauw Wit'66 - Raalte D2 10.30: Blauw Wit'66 El - Rohda R.E4 09.00 (vertrek 08.00); Blauw Wit'66 E2 - SDOL E2 09.30; Blauw Wit'66 E3 - Rohda R E7 10.30; Blauw Wit'66 Fl - Hulzense Boys F2 09.00 (vertrek 08.00); Blauw Wit'66 F2 - Rohda R. F3 09.30; Blauw Wit'66 - Wesepe F2 10.30 (vertrek 09.30); Blauw Wit'66 F4 - Heeten F4 09 30; Blauw Wit F5 - Wijhe'92 F8 10.45 (vertrek 09.45). Donderdag 14 april: Blauw Wit'66 C3 - Rohda R. C8 18.45; Blauw Wit'66 Dl - KNVB meisjes o. 13 19.00; Zaal 2 - Club HAC 3 21.00. Dinsdag 19 april: Blauw Wit'66 5 - csv Apeldoorn 12 18.45; Blauw Wit'66 4 - Excelsior'31 13 18.45. Woensdag 20 april: Blauw Wit BI - De Zweef B2 18.45; Blauw Wit Dl - Voorwaarts V. Dl 18.30. VV Holten Zaterdag 16 april: Holten Al - Sp. Lochem A2 14.30; Wesepe BI - Holten BI 14.30 (vertrek 13.30); Holten Cl - Kon. UD Cl 14.30; Holten C2 - MVV'69 C1D 13.00; Vrooms- hoopste Boys - Holten C3D 11.00 (vertrek 10.15); RKSV D2 - Holten D2 10.00 (vertrek 09.15); Excelsior'31 E5 - Holten El 11.00 (vertrek 10.15Holten E2 - Enter Vooruit E3 10.00: Holten E3 - Hulzense Boys E5 10.00; Holten Fl - Omhoog F4 11.00; Enter F3 - Holten F2 10.00 (vertrek 09.00); Holten F3 - Enter F4 11.00; Oranje Nassau Fll - Holten F4 11.15 (vertrek 10.15); Holten F5 - ATC'65 F9 09.00; Holten MB1 - PH MB 14.00; Borne MB - Holten MB2 13.00 (vertrek 12.00). Woens dag 20 april: Almelo MB - Hol ten MB 1 18.45 (vertrek 17.45). Zaterdag 23 april: Sp. Deventer Al - Holten Al 14.00 (vertrek 13.00); De Zweef B2 - Holten BI 14.30 (vertrek 13.30); Holten Cl - Vorden Cl 14.30; Heino C5 - Holten C2 11.30 (vertrek 10.15); Holten C3D - Excelsior'31 C4 13.00; Holten Dl - JC Hellendoom Dl 09.00; GFC D3 - Holten D2 11.00 (vertrek 10.00); SVZW E2 - Holten El 09.45 (vertrek 08.45); Excelsior'31 E10 - Hol ten E2 10.00 (vertrek 09.15); Rohda Raalte E7 - Holten E3 09.00 (vertrek 08.00); Twenthe F3 - Holten Fl 11.00 (vertrek 10.00); Holten F2 - RKSV F2 11.00; Wierden F2 - Holten F3 09.00 (vertrek 08.00); Holten F4 - Omhoog F7 11.00: Holten F5 - SVZWF 5 09.00. Handbal Zaterdag 16 april: Meisjes B thuis tegen Plus Hee ten 2 om 10.00 uur; Jongens B thuis tegen CVO 1 om 11.50 uur; Meisjes C uit tegen Achilles om 10.00 uur; Meisjes D thuis tegen CVO 2 om 11.00 uur. Zondag 17 april: Dames 1 bekertoernooi in Hol ten vanaf 10.00 uur; Dames 2 uit tegen Plus Heeten om 10.00 uur; Dames A uit tegen Overwete ring om 10.00 uur Vertrek 9.00 uur. Volleybal Mintonette Vrijdag 15 april: Dames 2 - Apollo 8; Dames 3 - Saasveldia 3 19,30; Heren 2 - Rosstars 2 19.30; Dames 1 - Vo- sta 21.00; Heren 1 - Harambee 7 21.00: Heren 3 - Harambee 9 21.00. Alle wedstrijden in sport hal 't Morsink. Meisjes B - Apol lo 8 2 19.30 (gymzaal Haar- straat). Holten - VV Holten speelt zon dag 17 april een zeer belang rijke uitwedstrijd tegen rode lantaarndrager IJsselstreek uit Deventer. De wedstrijd be gint om 14.00 op sportpark Keizerslanden in Deventer. Met nog vier wedstrijden te gaan is het ongekend spannend in de staart van de 4e klasse H. Zes ploegen vechten om klassebe- houd, waaronder W Holten. Aan het eind van de competitie degraderen de laatste tw ee clubs rechtstreeks naar de 5e klasse en met slechts drie punten voor sprong op IJsselstreek is winst voor de Roodzwarten bittere noodzaak.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 7