Overwinning in ware spektakelwedstrijd Blauw Wit zorgt voor aansluiting Blauw Wit krijgt te weinig Bekkemens keept 250ste wedstrijd Resultaten Blauw Wit Darters spelen weer om Holtens kampioenschap Matthijs van Dam 450ste lid Blauw Wit SportAgenda Resultaten W Holten Blauw Wit thuis tegen DES W Holten thuis Uitslagen Bergruitertjes Wedstrijden handbal Donderdag 31 maart 2005 Holtens Nieuwsblad 5 SC Rijssen F1 - Holten F3 Vooral het goede samenspel van de ploeg leidde er toe dat Holten in de eerste helft op een 0-4 voorsprong wist te komen. Dat hiennee de honger naar doelpunten nog niet was gestild, bleek toen direct na aanvang van de tweede helft het aanvallende spel vol overtuiging werd doorgezet. Opnieuw kwam de ploeg vier keer tot scoren. Slechts een keer kreeg Rijssen de ruimte voor een counter die leidde tot een tegendoelpunt. Eindstand: 1-8. Enter F1 - Holten F1 Holten ging fanatiek uit de startblokken en na tien minuten gaf Stefan na een mooie rush een knappe, voorzet die uiteindelijk door Daan werd bin nengeschoten. De tweede treffer viel ook nog voor de rust nu was het Mick die een flipperkast doelpunt maakte. Na de rust was het Leon die de verdiende 0-3 binnenschoot. Keeper Roy had veel fraaie reddingen maar kon een tegentreffer niet voorkomen. Tot slot kon Luc de bal in de kruising jagen. Eindstand: 1-4. Holten F3 - Wierden F2 I lolten kreeg veel kansen en Wierden stond onder grote druk. Na een paar minuten schoot Harm de bal goed in de hoek waardoor de keeper kansloos was. Holten verzwakte niet en zodoende stond het met rust al 3-0 door een wonderschoon doelpunt van Leon en daarna topschutter Wouter met een prima goal. De tweede helft was eveneens eenrichting verkeer richting het doel van Wierden, daardoor kon Harm nog twee maal scoren. Einduitslag: 5-0. Holten El - Omhoog E2 In de eerste helft speelde de wedstrijd zich daarom grotendeels op de helft van Omhoog af. Ondanks het betere spel, de verdediging gaf geen kans weg en er werd goed samengespeeld, kwam Holten via Bart H. tot slechts een doelpunt. Teveel kansen werden gemist om Holten in de eer ste helft al op een mime en verdiende voorsprong te zetten. Gelukkig kwam daar in de tweede helft verandering in. Ook nu weer hetzelfde spelbeeld alleen met dit verschil dat de meeste kansen nu wel benut wer den. Eindstand: 0-6. Blauw Wit E3 - Holten E3 De thuisploeg kwam op voorsprong door een afstandschot, dat tussen al les en iedereen door in het doel verdween. Twee snelle acties van Rem- co waren goed voor twee doelpunten en zorgde voor een ruststand van 1-2. In de rust werd afgesproken de zaken in de tweede helft anders aan te pakken. Er werd veel feller gespeeld en de combinaties waren beter. Na een afgeslagen corner schoot de goed opgestelde Hugo met een kei harde knal de bal in het net 1 -3). Blauw Wit kwam nog weer sterk terug, maar goede acties van Davy en sterk spel van de verdediging voorkwa men tegendoelpunten. Uit een vlotte Holten aanval maakte Yannick 1- 4). Na een tegendoelpunt van Blauw Wit schoot Remco op de lat en maakte Jordi de B aan alle onzekerheid een eind. Eindstand: 2-5. Holten C2 - Rohda C7 Aan het eerste doelpunt voor Rohda ging een vermeende buitenspelsitu atie vooraf, waardoor de verdediging bleef staan en de tegenstander 0-1 scoorde. Nog voor de rust voerde Holten de druk op en Marco had de I - 1 op z'n schoen, maar de bal ging net over. Na de rust zette Holten de gasten uit Raalte nog meer druk. Een goed opgezette aanv al bracht Mare alleen voor de keeper en hij scoorde de 1-1Hier putte Holten moed uit en zette alles op alles om de winst binnen te halen. Holten kreeg goede kansen op de 2-1 maar verzuimde om de geboden kansen af te maken. Na enkele goede reddingen moest keeper Nick toch nog capituleren. Uit een scrimmage voor het doel wist Rohda te scoren (1-2) en ging met de punten naar huis. Uitslag: 1-2. Lettele Al-Holten A13-3 Na de nederlaag tegen Wilp Al moest Holten deze week naar het laag geklasseerde Lettele. Om in de race te blijven voor het kampioenschap moest er nu toch echt gewonnen worden. In de eerste helft bleek deze wil om te winnen niet aanwezig. Alle duels werden verloren en Holten liep achter de feiten aan. De ruststand was dan ook 3-0 voor Lettele. Na een donderspeeeh van trainer Van Mullem werd er na rust uit een ander vaatje getapt. Dit had direct gevolgen. Holten wist druk te zetten en kreeg kansen. Binnen twintig minuten was de achterstand terug gebracht tot 3-2 door doelpunten van Roelf-Jan en Aziz. Hierna werd de jacht ge opend op de gelijkmaker. Tien minuten voor tijd wist Thijs deze binnen te koppen. Hoewel er zelfs nog enkele goede kansen op een vierde treffer waren, was het gelijkspel. Nieuw Heeten F1 - Blauw Wit F4 Al snel in de wedstrijd kwam Blauw Wit op een 2-0-achterstand maar door hard werken van al onze jongens en een treffer van Riekus vocht ten we ons terug in de wedstrijd. Helaas kon Nieuw-Heeten, ondanks vele goede reddingen van keeper Teun, nog voor rust uitlopen naar 5-1 Ook direct na rust waren de zwartwitten enkele keren succesvol. Onze dappere keeper Fabian verrichtte nog enkele goede reddingen maar kon niet verhinderen dat de thuisploeg uiteindelijk met 11-1 won. Eind stand: 11-1. Blauw Wit F5 - Mariënheem F3 Blauw Wit F5 betrad met negen man sterk het veld, tegen een deze keer gelijkwaardige tegenstander. Het optimisme kende bij de aftrap dan ook geen grenzen, dus de aanval werd direct opgezocht. Dit had ook vrij snel resultaat. Danny scoorde een prachtig doelpunt op aangeven van Tho mas. Al vrij snel wist uitblinker Danny weer te scoren. Ditmaal na een geweldige actie van Koen. Na de rust bleek Blauw Wit toch teveel ener gie verspeelt te hebben. Mariënheem wist snel twee keer te scoren. Daarna ging het gelijk op. ledereen rekende dan ook op een gelijkspel gezien de verhoudingen op het veld. Niettemin passeerde de tegenstan der vlak voor tijd nog een keer de uitstekende keeper Martin. Eind stand: 2-3. JC Hellendoorn C3 - Blauw Wit D2 Blauw Wit D2 begon gedreven aan de wedstrijd, na het verlies van vori ge week. De inzet was geweldig, ons spel was aanvallend, na tien minu ten maakte Joris 0-1De verdediging gaf niks weg, na 20 minuten maak te Michel 0-2. Na de rust kwam Hellendoorn D3 wat beter op dreef. Hal verwege scoorde Mattia de 0-3. Eindstand: 0-3. Blauw Wit C2 - Wijhe C3 Al spoedig namen de Blauw Witten het initiatief en na tien minuten stond een 2-0-voorsprong op het bord. Nadat ook de 3-0 was gescoord, profiteerde Wijhe twee keer van verdedigingsfoutjes aan Holtense zijde en kwam terug tot 3-2 wat ook de ruststand werd. Na de pauze voerden de mannen van coach Bror van Zon de druk op maar lieten nog een aan tal goede kansen liggen alvorens de 4-2 genoteerd kon worden. Blauw Wit hield het beste van het spel en bleef veel gevaarlijker dan de gasten. In de slotminuut bepaalde de thuisclub de eindstand op 5-2. Eindstand: Zelos 4 - Blauw Wit 3 Blauw Wit begon goed aan de wedstrijd tegen Zelos 4. Bij vlagen werd er mooi voetbal gespeeld, zonder dat dit resulteerde in kansen voor bei de partijen. In een mindere periode v oor Blauw Wit maakte Zelos 4 uit een vrije trap de 1-0. Dit zou ook de ruststand zijn. In de tweede helft kwam Zelos 4 op een 2-0 voorsprong, door een slordigheidje van Blauw Wit achterin. Eindstand: 2-1. Blauw Wit 5 - BAS 5 Blauw Wit begon met een snel le 0-1 -achterstand. Toch speelde de thuis ploeg verzorgd en goed voetbal. Na het doelpunt van de gasten hadden juiste de bezoekers de beste kans op 0-2. maar doelman André Aanstoot en Jan Paalman waren de redders voor Blauw Wit. Net voor rust kwam Blauw Wit op 1-1 toen Henk Aanstoot een prachtige pass verzond die keurig afgemaakt werd. Na de pauze kwam Blauw Wit opnieuw achter. Het was Richard Verveda die na twintig minuten een mooie voorzet los liet die ineens in het doel verdween. Eindstand: 2-2. CSV Apeldoorn 12 - Blauw Wit 5 Beide ploegen hadden weinig op met het vastgestelde programma. De thuisploeg kwam na een half uur spelen op voorsprong. Dit was ook de ruststand. Blauw Wit had in de tweede helft het betere van het spel en maakte gelijk, waarna beide partijen een puntendèling wel voldoende vonden. Eindstand: 1-1. (Foto: Johan Bolink) bal die door een Vesos verdedi ger het doel werd ingelopen, 2-0 en de Paashaas stormde het veld in. Harald kreeg daarna nog geel bij een (gelukte poging) de 2-0 de rust in te brengen. In de twee de helft werden Harald en Youri vervangen door respectievelijk John Paul Akkerman en Dirk Jan Beldman. Vesos zette wel druk op de ketel, maar de kansen kwamen bij de aanvallers van Blauw Wit terecht. Deze wisten echter het net niet meer te vin den. In de 88ste minuut wist Ve sos toch nog te scoren, 2-1maar de tijd was te kort om de zo be langrijke overwinning van Blauw Wit nog in gevaar te brengen. Vermeldenswaard was nog dat in de 80ste minuut ook Bennie schoenmaker geel kreeg na een ruzietje met de tegenstan der. Door deze overwinning heeft Blauw Wit de aansluiting bij DZSV en Vesos tot stand ge bracht en kan er nog een zeer spannende strijd gaan ontbran den in het laatste gedeelte van de competitie. Blauw Wit Zaterdag 2 april Blauw Wit 1 - DES 1, 14.30 uur: Sp Eefde 2 - Blauw Wit 2, 13.00 uur (vertrek 11.30 uur): Bon Boys 9 - Blauw Wit 3, 14.00 uur (vertrek 12.45 uur); Excelsior'31 13 - Blauw Wit 4. 12.45 uur (vertrek 11.45 uur); Blauw Wit 5 - Vios V 5, 14.30 uur: WZC W'veld Al, Blauw Wit A111.30 uur (vertrek 9.45 uur): DES BI - Blauw Wit BI, 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); Ovcrwetering C2 - Blauw Wit Cl. 14.00 uur (vertrek 12.45 uur); Blauw Wit C2 - SVVN C2. 12.30 uur; Blauw Wit C3 - Hol ten C2, 10.30 uur; Blauw Wit MA 1 - Den Ham MAI1 1.30 uur; Kon. UD Dl - Blauw Wit D110.30 uur (vertrek 9.30 uur): JC Hellendoorn El - Blauw Wit El, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Lemelerveid E4 - Blauw Wit E2, 11.15 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit E3 - Hulzense Boys E5, 10.30 uur: Heeten F1 - Blauw Wit Fl, 10.30 uur (ver trek 9.45 uur): Blauw Wit F2 - Haarle Fl. 9.30 uur: Raalte F3 - Blauw Wit F3, 1 1.00 uur (ver trek 10.00 uur): Blauw Wit F4 - Rohda R. F12, 9.30 uur: Blauw Wit F5 - Nieuw-Heeten F2, 9.30 uur. Maandag 4 april ATC'65 Al (beker) - Blauw Wit Al, 18.30 uur (vertrek 17.15 uur): Blauw Wit Cl - ATC'65 Cl (beker), 18.30 uuur. Woensdag 6 april Blauw Wit Dl - Holten Dl, 18.30 uur. Zaalafdeling Vrijdag 1 april WHCZ 4 - Blauw Wit 2, 21.00 uur (vertrek 20.00 uur). Dinsdag 5 april Blauw Wit 2 - Colmschate 4. 22.00 uur. V V Holten Zondag 3 april Holten 1 - De Gazelle 1, 14.00 uur; Holten 2 - Voorwaart T 3, 10.00 uur; Almelo 3 - Holten 3. 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); PH 11 - Holten 4, 9.00 uur (vertrek 7.45 uur); Holten 5 - Hoeve Vooruit 4, 9.00 uur (vertrek 7.45 uur); Wierden 7 - Holten 6, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten 7 - SDOL 5, 10.00 uur; Omhoog 5 - Holten 8, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); Mariënheem DA1 - Holten DA1, 9.45 uur Zaterdag 2 april Colmschate'33 A2 - Holten Al, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Holten BI - Colmschate B2, 14.30 uur; Excelsior'31 C2 - Holten Cl, 18.30 uur (vertrek 17.45 uur) Blauw Wit'66 C3 - Holten C2, 10.30 uur (vertrek 10.00 uur): Holten C3D - Sp. DaarleCl. 13.00 uur; Holten Dl - DETO Dl. 9.00 uur: Holten D2 - Hengelo D2D. 10.00 uur: Almelo E2 - Holten El, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Omhoog E3 - Holten E2. 9.30 uur (ver trek 8.30 uur): Holten E3 - JC Hellendoorn E3. 10.00 uur; Hol ten F1 - RKSV Fl, 11.00 uur; Holten F2 - Zenderen Vooruit F3, 11.00 uur: Omhoog F6 - Holten F3. 8.30 uur (vertrek 7.30 uur); Holten F5 - Holten F4. 9.00 uur; Holten F5 - Holten F4, 9.00 uur: SVZW MB - Hol ten MB1. 12.30 uur (vertrek 11.30 uur). Handbal Donderdag 31 maart Dames recreanten - Wesepe. 19.00 uur. Zaterdag 2 april Meisjes BI - Klarenbeek 1. 11.00 uur; Atlantis - Jongens B. 12.45 uur. Zondag 3 april Dames 1 - Spoda/ Dalfsen 2, 12.05 uur; Heren 1 - Tyfoon. 14.25 uur; Dames 2 - Tyfoon 2, 13.20 uur; Dames A2 - HHZD 2. 11.00 uur. Holten - Blauw Wit moet het zaterdag thuis opnemen tegen de kampioen van de eerste pe riode DES uit Nijverdal. Trainer Henk Mennegat van DES was afgelopen maandag op 't Vletgoor om de komende op ponent te bekijken. Veel wijzer zal hij niet geworden zijn. want Blauw Wit liet zich in deze wed strijd vooral van de karaktervol le kant zien. Op de plek waar Blauw Wit staat is inzet en ka rakter ook een machtig wapen DES heeft na een mindere perio de juist weer van zich doen spre ken. De vrije val is gestopt en de laat ste plek in de tweede periode is over gedaan aan DZSV Of Blauw Wit de weg omhoog ver der inslaat is vanaf 14.30 uur te zien op 't Vletgoor. Holten - Koploper de Gazelle uit Deventer komt zondag naar Meermanskamp voor een duel tegen VV Holten. De wedstrijd op sportpark de Meermanskamp begint om 14.00 uur. Holten - Blauw Wit moest paas zaterdag aantreden tegen Voor- waarts uit Westerhaar. Voor beide ploegen stond er veel op het spel. Blauw Wit dient de ko mende wedstrijden punten te behalen om degradatie te voor komen en de bezoekers zijn nog steeds in de race om het kam pioenschap. De wedstrijd werd een waar spektakelstuk. Er werd volop strijd geleverd en beide ploegen gingen voor de winst. Uitslag 2-2. Trainer Dick Brands diende om verschillende redenen wederom een aantal om zettingen te plegen. Zo kwamen Dirkjan Beldman en Bennie Schoenmaker de achterste linie versterken, speelde Arjan Aan stoot op het middenveld en stond Harald Beldman in de basis als rechterspits. Het waren dan ook de bezoekers uit Westerhaar die beter uit de startblokken kwamen. Binnen enkele minuten moest Hans Bekkemens reeds meerdere malen handelend optreden. De bezoekers wilden een vroeg doel punt forceren maar het was weer Hans Bekkemens die met enkele onmogelijke reddingen Blauw Wit in de wedstrijd hield. Gelei delijk kreeg Blauw Wit meer zelf vertrouwen. Er werden felle duels uitgevochten waardoor de verder goed leidende scheidsrechter A.H. van Bruggen uit Kampen zijn handen vol had. Door de vele overtredingen werden er weinig kansen gecreëerd door beide ploegen. Blauw Wit was nog dicht bij een doelpunt via een Holten - Voor de vierde keer zal in de maand mei worden gestart met het Holtens Kam pioenschap Darten. Er zal volgens een poulesysteem wisselend bij Bierlokal am Bahnhof. 't Klavier, 't Bonte Paard en Bar 't Mossink worden gespeeld. De beste twee of drie van elke poule gaan door naar de volgende ronde. Alleen de ver liezers uit de eerste ronde gaan naar de verliezersronde. De poule-indeling geschiedt door loting. Deze loting zal woensdag 20 april om 20.30 uur worden gehouden in Bar 't Mos sink. Uiteindelijk blijven er vier dar ters over. die vervolgens via kruisfinales uit gaan maken wie naar de finale gaat en wie naar de kleine finale. De finale wordt dit jaar gehou den bij 't Klavier. Deelname staat open voor alle Holtenaren en teamleden van de dartteams uit Holten. De inschrijfformulieren liggen bij de vier locaties. Deelname kost 2,50 euro. De inschrijving sluit op vrijdag 15 april. Voor informatie over schema's en loting kan men kijken op; www.goudenkeun.tk vrije trap van aanvoerder Marco Schuiterd. In de laatste fase van de eerste helft gooide de thuis ploeg alle schroom van zich af. De goed spelende Harold Beld man leek de score te openen. Na dat hij zich van meerdere spelers had ontdaan via een indrukwek kende solo raakte hij de bal ver keerd waardoor het alsnog een eenvoudige klus was voor de doelman van Voorwaarts. Blauw Wit bleef drukken hetgeen enkele hoekschoppen opleverde. In de laatste seconden van deze boeien de eerste helft kreeg Blauw Wit wederom een hoekschop. Het was Arjan Aanstoot die met een wer kelijk schitterende kopstoot de doelman kansloos liet. Al met al een mooie opsteker voor de twee de helft. De tweede helft startte Blauw Wit beter dan de eerste. Toch kregen de bezoekers enkele kansjes. Het was vervolgens Har ald Beldman die zijn goede wed strijd helaas niet wist te belonen met een doelpunt. Eerst kwam hij via een lange bal van achter uit oog in oog te staan met de doel man Voorwaarts maar hij raakte de buitenkant van de paal. Kort daarna slalomde hij door de de fensie van de bezoekers waarbij hij zelfs de doelman omzeilde, het mocht weer niet zo zijn, de bal werd op een miraculeuze manier van de lijn gehaald. Blauw Wit verdiende nog een doelpunt. Uit een van de spaarzame aanvallen van Voorwaarts kregen de bezoe kers een vrije trap. Tegen alle ver houdingen van dat moment in scoorden de bezoekers de 1 -1In de fase welke hierop volgde had Blauw Wit het moeilijk. Blauw Wit zakte te ver terug waardoor de druk van Voorwaarts toenam. Het was dit keer Blauw Wit wat uit het niets scoorde. Vanuit een vrije trap legde Gert-Jan Ulfman met de kop de bal panklaar neer voor invaller JohnPaul Akker man. Deze nam de bal vol op de slof en deze belande snoeihard in de kruising. Het leek erop dat Blauw Wit voor een sensatie leek te zorgen. Toch kopten de bezoe kers net voor tijd de 2 -2 binnen. Ook na de 2 -2 bleven beide ploe gen strijden voor de winst. De spanning was zowel binnen als buiten het veld te snijden. Toen uiteindelijk de scheidsrechter voor het laatst floot kon Blauw Wit meer dan tevreden zijn met het vertoonde spel. Helaas lever de het maar een punt op. Vletgoor - Blauw Wit heeft afgelopen zaterdag het 450ste lid binnen de vereniging mo gen ontvangen. Matthijs van Dam viel die eer te beurt. Matthijs speelt bij de inloop- groep van Blauw Wit maar speelde afgelopen zaterdag zijn eerste wedstrijd thuis met F5 tegen Mariënheem F3. Na af loop van deze wedstrijd sprak jeugdvoorzitter Paul de Vrijer de hele groep toe en Matthijs in het bijzonder. Ook voorzitter Wim Klein Na gelvoort was aanwezig om sa men met de jeugdvoorzitter en kele cadeaus te overhandigen. Matthijs kreeg uit handen van beide voorzitters een echte wedstrijdbal, een vaatje en shaw l van de vereniging een tas om alles in op te bergen en een Blauw Wit pen om de beleve nissen op het voetbal op te schrijven zodat hij dit later alle maal nog ééns terug kan lezen. Na de fotosessie was er in het clubhuis tijd voor een versna pering. Een bijzondere ochtend voor het 450ste lid. (Foto: Johan Bolink) (Foto: Johan Bolink) Vletgoor - Blauw Wit speelde afgelopen maandag tegen Ve sos, dat zaterdag gelijkspeelde en dus zes punten boven Blauw Wit bleef. Het werd een wedstrijd waarin de belangen het spelbeeld bepaalden. Pas na tien minuten was er een eerste kansje voor Blauw Wit door een schot van Harald Beld man, direct gevolgd door een snelle uitval van Vesos, dat leid de tot een schot van hun spits dat over ging. Vooral op het mid denveld werd de strijd gestre den. Vesos zorgde via een cor ner voor gevaar, maar Hans stopte knap. In de zestiende mi nuut werd Youri Noorlander ge lanceerd, maar zijn schot ging rakelings naast het doel. In de 25ste minuut was er dan toch succes voor Blauw Wit. Nadat Harald Beldman onderuit ge haald was, wist Marco Schuiterd de bal uit de vrije trap onberis pelijk in de rechterhoek van het doel te schuiven, 1-0 en niet on verdiend gezien het aantal kan sen. Vesos zette aan en even leek het erop dat de donkere wolken die letterlijk boven het sportpark aankwamen hun uit werking zouden hebben op Blauw Wit. Hans moest reddend optreden en ook Youri moest, ten koste van een gele kaart (en daardoor een schorsing) redding brengen. In de 41ste minuut zorgde een counter via Harald en Youri voor een opspringende Holten - Leden van PC De Bergruitertjes deden het goed op concoursen in de omgeving. Beau Barvelink werd met Xaro- la eerste in Vriezenveen in het springen klasse L categorie E Marylou Holleman behaalde hier met Silke een eerste prijs in het ZZ springen categorie D. Ook voor de dresserende leden was het prijs. In Empe werd Em- malie den Heijer twee keer eer ste met King Kay in de klasse Ml. Aleid Groenewoudt wist met Lady H. een eerste prijs in de wacht te slepen in Raalte. Afgelopen weekend werd er ge sprongen in Bathmen. Hier wer den maar liefst drie vierde prij zen gehaald. Britt Barvelink wist met Beukenhofs Sundara een vierde prijs te behalen in het klassieke parcours klasse L cate gorie D. UIrike Oostervelt deed hetzelfde in de categorie E met Guranja F en Malou Hoefman werd met Gonchar vierde in het progres sief springen klasse L categorie Komende zondag 3 april, vindt op het paardensportterrein op de Borkeld het oefenconcours voor paarden en pony's plaats. Hiermee wordt dan tevens het buitenseizoen gestart. Holten - De laatste handbal wedstrijden van de zaalcom petitie worden zondag 3 april gespeeld. Voor Holten betekent dat een bijna volledig thuisprogramma. Dames 1 speelt tegen midden moter Dalfsen 2. Holten wil graag de beide pun ten in eigen huis houden om zo de derde plaats in de eerste klas se veilig te stellen. De wedstrijd begint om 12.05 uur. De heren spelen hun laatste wedstrijd thuis tegen Tyfoon. De heren zijn inmiddels kam pioen, maar zullen graag ook hun laatste wedstrijd in winst willen omzetten. Het zou betekenen dat de heren in de gehele competitie slechts twee verliespunten moesten in casseren. Holten - Tyfoon begint om 14.25 uur. Vletgoor - Na de voetbalwed strijd thuis tegen Vesos, werd Blauw Wit-doelman Hans Bekkemens in een vol club huis gehuldigd omdat hij 250 officiële wedstrijden is uitge komen in de hoofdmacht van Blauw Wit '66. Voorzitter Wim Klein Nagel voort liet in vogelvlucht de voet- ba llbopbaan van Hans de revue passeren. Begonnen als voetbal ler liet hans al zien over veel kwaliteiten te beschikken. Als mid-mid bracht hij het tot de re serves van de A-selectie. Door blessures besloot hij het voetballen te verruilen voor de post van doelwachter. Iets wat hij in de jonge jaren thuis flink geoefend had. De kwaliteiten bleven niet onop gemerkt en trainer Jan van Noe- sel haalde hem naar het eerste elftal. Twee jaar lang speelde hans nog in het eerste elftal van Brink en Orden, maar hij keerde na dit avontuur snel naar 't Vletgoor te rug. Ook in de carrière als doel man maakte Hans diverse bles sures mee, maar ook vocht hij zich telkens terug in de hoofd macht van Blauw Wit. Als een van de beste doelmannen uit de wijde omgeving zegt voldoende over zijn kwaliteiten. Uit handen van de voorzitter ontving Hans een aandenken voor zijn bijzon dere prestatie. (Foto: Johan Bolink)

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5