Motorcrosser Erik Davids start seizoen op 2de plek Gelijkspel voor Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten SportAgenda SV Bato-jeugd blij met nieuwe tumblingbaan Mountainbiketeam Bloemendal Fietsplus Uitslagen Eendracht Eerste training trimhockey W Holten uit naar Wesepe Dubbel program Blauw Wit Sallandse S Weoenbouw B Hockeyinstuif Dressuur Stal de Eik 6 Donderdag 24 maart 2005 Holtens Nieuwsblad 7 Wij he F6 - Blauw Wit F2 Direct na de aftrap ging de ploeg in de aanval en kreeg ook al een paar goede kansen. Het was de zeer sterk spelende Mike die de 0- 1 binnen schoot. Wijhe bleek een goede tegenstander te zijn, want er ontstond een spannende en leuke partij voetbal. Wijhe had het meeste geluk in de afronding en kwam terug in de wedstrijd en wist zelfs uit te lopen tot een 3-1-ruststand. Na rust gingen de Blauw Wit-spelers nog beter samen spelen, waardoor ze gevaar lijker werden. Eindstand: 6-3. JC Hcllcndoorn Dl - Blauw Wit Dl Vanaf het begin werd de tegenstander, die graag vanaf de zestien meter opbouwt, onder druk gezet. Echte kansen kreeg Hellen- doorn daardoor niet. Maar bij Blauw Wit werden er ook geen kan sen gecreëerd, omdat een aantal spelers nog niet scherp genoeg was. De rust werd ingegaan met 0-0. Coach Jan Ophof sprak de jongens toe met de opdracht er een tandje bij te zetten. Dit resul teerde in meer pressie en een aantal corners. Een mooi ingedraai de corner van Paul werd door Timo prachtig bij de eerste paal in gekopt. Eindstand: 1-1. Blauw Wit D2 - Hulzense boys D2. Al snel na het begin bleek Hulzense boys D2 een maatje te groot voor Blauw Wit. Het veld en positiespel van de gasten zagen er verzorgd uit. Na vijf minuten stond Blauw Wit al met 1-0 achter. Ondanks de goede inzet van de jongens werd het al snel 0-2, 0-3, 0-4 en 0-5. Er kwamen nog wel enkele kansen, maar scoren was er niet meer bij. Ruststand: 0-5. Na een peptalk in de rust en wat omzettingen ging het een stuk beter. Er kwamen weer kansen die er helaas niet ingingen. Na uitvallen van de tegenstander werd het 0-6, 0-7, 0-8 en uiteindelijk 0-9. Eindstand: 0-9. Blauw Wit Cl -OZCC1 Vanaf de eerste minuut werd er veel druk gegeven en binnen tien minuten stond het 2-0 door Jurgen, die het enorm op zijn heupen had. Na de snelle 2-0 zette OZC aan. maar keeper Mike ranselde de schoten uit het doel en behoedde Cl voor een tegendoelpunt. Vlak voor rust werd na een snelle aanval de 3-0 binnengelopen door weer Jurgen. die er die middag in totaal zes zou scoren. Thij- men zorgde voor de zevende. Eindstand 7-0. Mariënheem C2 - Blauw Wit C3 Mariënheem, dat fel en gretig begon, overspeelde de Blauw-Wit- ters de eerste twintig minuten, hetgeen leidde tot een 2-0-achters- tand. Door het missen van het centrale duo achterin was het team onzeker. Het was meer geluk dan wijsheid dat deze stand tot de rust gehandhaafd bleef. Na rust werd het spel niet veel beter, maar de inzet bracht C3 terug in de wedstrijd. Door individuele acties van Mart en Kasper werd de stand gelijkgetrokken. Met name de tweede was een sublieme lange lob over de doelman van Mariën heem. Toch wist de thuisploeg weer op voorsprong te komen door slordig uitverdedigen. Eindstand 3-3. Blauw Wit 2 - CJV'ers 2 Na een omzetting in het elftal ging het beter en creëerde Blauw Wit diverse kansen. Bij een van deze kansen werd een lage voor zet door Reindcr in het dak van het doel gejaagd. Met deze 1-0- stand werd ook de rust gehaald. Na rust zette Blauw Wit nog een tandje bij en domineerde de wedstrijd. Diverse kansen werden al gecreëerd voordat Maarten in de zestigste minuut de bal goed meegaf aan Jurrian die de 2-0 binnenschoof. De 3-0 werd ge maakt door Johan Stam die als rechtsback goed mee op kwam en toen hij de zestien binnen liep besloot om maar te scoren. Eind stand: 4-ü. Blauw Wit 3 - VIOS Beltrum 8 Blauw Wit begon voorzichtig aan de wedstrijd tegen de nummer twee van de ranglijst. Het derde had duidelijk moeite met de strijdwijze van Vios, met twee spitsen en veelvuldig opkomende middenvelders. Toch was het gedurende de eerste helft Blauw Wit dat vat op de wedstrijd kreeg en via Frank op 1-0 kwam. Na de rust gooide Vios er een schepje bij op en was het Blauw Wit dat terug moest. Door slordigheidjes in de defensie van Blauw Wit wist de ploeg uit Beltrum de achterstand om te buigen in een 1-2-voorsprong. Het derde rechtte echter nog één keer de rug en het was Johan Bolink die de gelijkmaker binnenschoot. Eind stand: 2-2. Sp. Eefde 5 - Blauw Wit 5 Ondanks dat beide ploegen er voor rust een leuke wedstrijd van maakten, was er toch een smet op deze wedstrijd. Het incasse ringsvermogen was zodanig laag dat een deel van beide ploegen al pratend over het veld bewoog. Tel hierbij de beslissingen van de bijzonder zwakke leidsman (één belang het thuisbelang) en dc woordenstrijd werd nog eens verhevigd. Rust 2-2. Na rust deed de leidsman er wederom een schepje bovenop. Een situatie die hij niet kon zien, door zijn foutieve opstelling, leverde na hands de thuisploeg een treffer op. Eindstand: 7-4. Holten F1 - Twenthe F3 Na dc ruime overwinning vorige week op Omhoog moest Holten tegen Twenthe aantreden. Holten begon goed en had de bal steeds snel op de tegenstander veroverd, waardoor Twenthe nauwelijks aan voetballen toekwam. De score werd al snel geopend door Mick. Holten dacht daarna dat het spelletje gelopen was en ging iedereen voor eigen succes maar daardoor bleef een tweede treffer lang uit. Voor de rust werd er nog wel tweemaal gescoord zodat er met een 3-0 voorsprong gerust werd. Na de speech in de rust ging het veel beter. Door vijf doelpunten van Mick, 4 van Leon, 1 van Luc, 1 van Frank, 1 van Lisa, 1 van Frank werd de einduitslag 13- 0. Holten E3 - Rohda Raalte E7 Vanaf de eerste minuut was het een heen en weer golvende wed strijd. Het was de Rohda spits die als eerste een gaatje vond in de Holten verdediging (0-1). Holten kreeg enkele goede kansen, maar kon deze niet benutten en keeper Davy had enkele goede reddingen. Na rust begon Holten weer sterk, de verdedigers Jordi P, Rick en Yannick samen met de debutanten Jelle en Roy brach ten de aanvallers in goede posities. Eindstand: 2-3. Holten Dl-Lemelerveld Holten begon geconcentreerd, gaf geen kansen weg en ging gelei delijk meer op de aanval spelen. Na een minuut of tien leidde dit tot een goede aanval over veel schijven, waaruit Werner op aan geven van Niels 1-0 kon scoren. Holten bleef de betere ploeg, maar nadat onze keeper Thom de bal niet onder controle kon krij gen, tikte Lemelerveld de gelijkmaker binnen. Na rust bleef het lang 1-1 met kansen voor beide doelen. Eindstand: 3-3. Holten C2 - Rohda C8 Over en weer waren er goede aanvallen en beide teams kregen leuke kansen. Door een onachtzaamheid in de Holtense defensie kwamen de gasten uit Raalte aan de leiding (0-1). Met goed com binatiespel probeerde Holten de achterstand weg te werken. Vlak voor rust lukte het via goed doorzetten van Marco en Steven op de rechtervleugel, om de bal bij Thijs te krijgen. Deze bedacht zich geen minuut en scoorde de gelijkmaker (1-1). Na de thee ging het bij Holten beter lopen en werd de tegenstander onder druk gezet. Eindstand: 3-1. Wierden MB1 - Holten MB1 Gaandeweg de eerste helft gingen de Holtense meisje beter com bineren en werd de druk op het Wierdense doel groter. Maar de Wierdense keepster had alles goed onder controle en liet zich niet passeren. Na een goede aanval van Holten liet de keepster, na een schot van Cathy, de bal echter los, waarna Fanny de bal binnen kon tikken. Door goed verdedigend werk konden de Wierdense meisjes in het restant van de eerste helft verder niet meer gevaar lijk worden. Na de. rust deden de Wierdense meisjes er een schep bovenop. Dit resulteerde in een aantal hoekschoppen en waren er een aantal gevaarlijke situaties voor het Holtense doel. Eind stand: 0-1. Uitslagen: Rubriek 1, F3/ F4 in handicap. 1Miranda Bieleman met Dunja, 234 punten; 2. Mi randa Hettinga met Twingo, 232 punten: 3. Daisy van Putten met Twingo, 231 punten. Fl/ F2 in handicap. 1Gerda Slot met Twingo. 247 punten; 2. Simone de Winter met Olleke, 240 pun ten; 3. Celien Jansen van de Sligte met Olleke, 234 punten. F5. 1. Lobke Haafkes met Ben- to, 228 punten: Merel Tuitert met Saffier. 226 punten; 3. Est her Douwes Dekker met Bento. 224 punten. Senioren: 1. Erik Berens met Orlando. 234 punten (F7); 2. Karin van Surksum met Floran. 233 punten (F6); 3. Mar- ko de Jong met Orlando, 232 punten (F6). Holten - SV Bato beschikt sinds kort over een tumbling- baan. Deze opblaasbare baan van ruim 12 meter is veer krachtig en biedt diverse nieu we vormen van beweging voor de jeugd. Hiermee kunnen veel verschil lende en vaak spectaculaire spring- en roloefeningen worden gedaan. Door de aanschaf van de baan is het voorzieningenniveau voor de diverse afdelingen van dc SV Bato voor gymnastiek weer geheel naar de stand van de mogelijkheden. (Foto: Johan Bolink) Nijverdal - In Nijverdal heeft Blauw Wit een verdienstelijk 1-1 gelijkspel weten te behalen tegen titelkandidaat SY'V.N. Vanaf het begin trachtte de thuisploeg Blauw Wit onder druk te zetten. Toch was het Blauw Wit die binnen enkele minuten reeds op 0-1 kwam. Uit een snelle tegenaanval werd er een overtreding gemaakt op Dirk Jan Beldman. De vrije trap die hierop volgde werd zeer overtuigend door de goed spe lende Marco Schuiterd binnen geschoten. Geleidelijk aan kreeg SVVN toch meer grip op de wedstrijd zonder dat de thuis- Omdat de tumblingbaan niet tot de standaard uitrusting van de gymnastieklokalen behoort, was de financiering een probleem. De aankoop kon echter door gang vinden doordat een aan zienlijk deel van de kosten is op gebracht door een bijzonder suc cesvol sponsorparcours van de jeugdleden. Een aanvullende bijdrage uit het Rabobankpro- jectenfonds heeft de financiering vervolgens mogelijk gemaakt. De officiële presentatie van de nieuwe baan aan de leden en de verzorgers had plaats op woens dag 23 maart. ploeg echt grote kansen wist te creëren. Met name via stan daardsituaties wisten ze enkele keren gevaarlijk voor het doel van de goed keepende Hans Bekkernens te verschijnen. Het was dan ook sneu voor Blauw wit dat de thuisploeg op gelijke hoogte kwam omdat Blauw Wit niet doortastend genoeg uitver dedigde. Even later werd de wat onwennig spelende Niek Bos man gewisseld voor Arnoud Beldman. Tevens wisselden Gert-Jan Prins en Hans Stam van positie. Deze omzettingen pakten goed uit. Aan het einde van de eerste helft wist Blauw Wit zelfs een aantal goede kan sen te creëren. De grootste was in de laatste minuut voor Hans Stam doch helaas zijn schot ging net voorlangs. Uit de goede laat ste fase van de eerste helft had Blauw Wit blijkbaar goede moet geput want het startte de tweede helft beter dan de thuisploeg. Even later werd Dirk Jan Beld man gewisseld voor John Paul Akkerman. Na deze goede start volgde een rommelige fase. De thuisploeg wist de Blauw Wit Holten - De uitslagen van de onderlinge competitie van schietvereniging De Een dracht. Geweer Klasse A 1. B. Paalman, 162 punten; 2. F. Hoes. 152 punten. Klasse B 1. B. Kolkman. 159 punten; 2. G.J. van Aefst, 151 punten; 3. D Vincent, 148 punten; 4. M. Krik- kink. 146 punten. Pistool 1. H. Nekkers. 172 punten; 2. A. Schuppert, 160 punten. Vuurbuks 1J. Eertink. 58 punten. Opgelegd 55+ Klasse A 1. G. Haverslag, 190 punten; 2 E. Grootentraast, 185 punten; 3. D. Jansen, 164 punten. Klasse B 1. D. Tiekink. 177 punten; 2. A. Pekkeriet. 173 punten: 3. J. Nij- endijk, 158 punten; 4. J. Kloos ter, 140 punten. defensie alleen, net zoals in de le helft, in verlegenheid te bren gen via standaardsituaties. Maar de verdediging stond goed deze middag. Met name laatste man Jacco Schuppert was goed op dreef. Helaas diende de goed spelende Gert-Jan Ulfman ge blesseerd het veld te verlaten. Voor hem kwam Harald Beld man in het veld waardoor Marco Schuiterd de verdediging kwam versterken. Zoals ook in de laat ste fase van de eerste helft was het ook nu Blauw Wit dat nog enkele goede kansen kreeg. De grootste was voor invaller John Paul Akkermam Na goed sto rend werk op het middenveld wist men uit een snelle uitval John Paul te bereiken. Hij om speelde de doelman van SVVN echter verloor tijdens deze actie de controle over de bal waardoor hij niet tot scoren wist te komen. Scheidsrechter A. Bronkhorst uit Apeldoorn liet erg lang na spelen waardoor de wedstrijd spannend bleef. Beide ploegen streden voor de winst, uiteinde lijk zonder resultaat. Na vele mi nuten blessuretijd floot scheids rechter Bronkhorst voor het ein de van de wedstrijd. Al met al een goed resultaat voor Dick Brands en zijn mannen. Dit re sultaat moet zelfvertrouwen ge ven voor het komende paas weekend. Blauw Wit ontvangt op zaterdag Voorwaarts en op Holten/ Berlicum - .Mountain bike team Bloemendal Fiets- plus is het seizoen goed begon nen afgelopen zondag bij de eerste wedstrijd mountainbike in het Brabantse Berlicum. Zoals altijd waren er veel deel nemers aan de start om voor het eerst hun krachten te meten-met anderen: 135 deelnemer in de funklasse. De startopstelling is op volgorde van inschrijving en dat beteken de dat het team Bloemendal als 54ste tot en met 57ste naar de start mocht. Meestal is het mountainbike parcours erg smal en val er bijna niet in te halen, dus een goede start scheelt een paasmaandag VESOS. Deze wedstrijden zijn van cruciaal be lang voor het verdere verloop van deze competitie. Opstelling Blauw Wit: Hans Bekkernens, Youri Noorlander. Jacco Schuppert. Gert-Jan Ulf man (Harald Beldman), Niek Bosman (Arnoud Beldman) Gert Jan Prins. Hans Stam. Arjan Aanstoot. Marco Schuiterd. Me- rijn Offringa en Dirk Jan Beld man (John Paul Akkerman). Holten - De eerste trimhockey- training voor een nieuwe groep heren start donderdag 7 april van 20.30 tot 21.30 uur op de hockeyvelden aan de Molenbelterweg. Geheel vrijblijvend kan er wor den meegetraind. De hockeytrai ningen zullen voornamelijk be staan uit de aanpak van techniek, tactiek, conditie, met ter afslui ting een partij hockey. Voor meer informatie: trainers coördinator, Roel Leeuwenburg, telefoon 0548-657271 of bezoek de website www.hockeyclub holten.nl. Een e-mail kan naar info@hockeyclubholten.nl heleboel gedruk en getrek. Björn Meinders had een hele goede start en reed op een gege ven moment op een zesde plek, maar dit tempo bleek nog iets te gek waardoor hij terug viel naar een dertigste plaats. Robert Schreurs had een minder goede start maar wist zich knap naar voren te rijden tot nummer tw in tig- Peter Bloemendal heeft van be gin tot aan het einde een strak tempo gereden en dit was goed voor een 34ste plaats. Marco Kok moest uitvallen, hij heeft in de voorbereidingen veel trai ningsachterstand opgelopen en de eerste wedstrijd kwam voor hem nog iets te vroeg. Blauw Wit Zaterdag 26 maart Blauw Wit 1 - Voorwaarts V. 1, 14.30 uur: Blauw Wit 2 - Vroomshoopse Boys 2. 12.30 uur: Zelos 4 - Blauw Wit 3, 12.30 uur (vertrek 11.00 uur): Oranje Nassau 7 - Blauw Wit 4. 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 5 - BAS 5, 14.30 uur; ASC'62 Al - Blauw Wit Al. 12.30 uur (vertrek 11.00 uur); Nieuw-Heeten BI - Blauw Wit BI. 14.00 uur (vertrek 13.00 uur); Blauw Wit Cl - Wilhelmi- naschool C2. 12.00 uur; Blauw Wit C2 - Wijhe'92 C3, 12.30 uur; DETO C2 - Blauw Wit C3. 1 1.00 uur (vertrek 9.45 uur); JC Hellendoorn D3 - Blauw Wit D2. 9.45 uur (vertrek 8.45 uur); DES El - Blauw Wit El. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Rohda R. E5 - Blauw Wit E2. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Blauw Wit E3 - Holten E3. 10.30 uur; SVVN F1 - Blauw Wit Fl. 10.00 uur (vertrek 9.15 uur): Blauw Wit F2 - Wesepe FI, 9.30 uur; Blauw Wit F3 - Wijhe'92 F5,9.30 uur: Nieuw-Heeten Fl - Blauw Wit F4. 9.00 uur (vertrek 8.15 uur); Blauw Wit F5 - Ma riënheem F3. 9.30 uur. Maandag 28 maart Blauw Wit 1 - Vesos 1. 14.30 uur: Blauw Wit 3 - SDOUC 6, 14.30 uur; Blauwr Wit 4 - Mark vogels 3, 14.30 uur; CSV Apel doorn 12 - Blauw Wit 5, 15.00 uur (vertrek 13.30 uur). Zaalvoetbal Vrijdag 25 maart Sallandia 1 - Blauw Wit 1, 21.30 uur (vertrek 20.40 uur). VV Holten Zondag 27 maart De Zweef 10 - Holten 4. 17.30 uur (vertrek 16.30 uur); Wesepe 1 - Holten 1. 14.00 uur (vertrek 11.45 uur); Epse 2 - Holten 2. 10.00 uur (vertrek 8.45 uur): Holten 3 - De Zweef 5, 9.00 uur; Holten 4 - La Premiere 5, 10.45 uur; WVV'34 7 - Holten 5, 9.00 uur (vertrek 7.45 uur); Holten 6 - Wierden 7, 9.30 uur; Holten 8 - De Zweef 11, 9.00 uur: Holten DA 1 - Broekland DA 1, 10.00 uur. Zaterdag 26 maart Lettele Al - Holten Al, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur); Holten BI - Oranje Nassau B2, 14.30 uur; Diepenveen Cl - Holten Cl, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Holten C2 - Rohda Raalte C7, 13.00 uur; O verwetering Dl - Holten Dl. 9.45 uur (vertrek 8.45 uur); Enter Vooruit D2 - Holten D2. 11.15uur (vertrek 10.15 uur); Omhoog E4 - Holten El, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Excelsior'31 E6 - Holten E2, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur): Blauw Wit'66 E3 - Holten E3. 10.30 uur; Enter Fl - Holten Fl. 1 1.00 uur (vertrek 10.00 uur): Holten F2 - Enter Vooruit Fl. 1 1.00 uur: SC Rijssen - Holten F3, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Holten F4 - SVZW F5. 11.00 uur: Holten F5 - Oranje Nassau Fl 1. 9.00 uur; Holten MB1 - De Tukkers MB. 14.00 uur; Holten MB2 - GSV'63 MB. 14.00 uur. Holten - Op Tweede Paasdag speelt VV Holten de belangrij ke uitwedstrijd tegen Wesepe. De Wesepenaren wonnen het af gelopen weekeinde van Lettele (2-0) en hebben inmiddels een plek in de subtop van 'de rang lijst. VV Holten deed ook prima zaken door een 3-1 -overwinning op Wilp. Door deze zege hebben de roodzwarten meer lucht ge kregen, maar staan nog steeds in de degradatiezone. Bij winst op Wesepe kunnen de Flolternaren de blik weer om hoog richten. De wedstrijd in Wesepe wordt gespeeld op sportpark De Muggert en begint om 14.00 uur. Holten - Blauw Wit speelt ko mend weekeinde een dubbel programma. Op zaterdag speelt de ploeg op 't Vletgoor tegen kampioenskandidaat Voorwaarts uit W'esterhaar en op paasmaandag speelt de ploeg ook thuis tegen Vesos. Na de bekeruitschakeling was het behaalde punt tegen SVVN meer dan welkom. Echter, ook de concurrentie haalt punten en Blauw Wit is in de eerste com petitiefase achterop geraakt. Met de komende wedstrijden, waar van veel thuis, wil de ploeg de achterstand goed maken en pro beren het derdeklasserschap te behouden. De wedstrijd op zaterdag tegen Voorwaarts W'esterhaar begint om 14.30 uur en staat onderlei ding van scheidsrechter A.H. van Bruggen. Op Paasmaandag wordt ook om 14.30 uur afgetrapt. Dan is J.T.H. Tiemessen de leidsman. Van de mogelijkheid te oefenen is veel gebruik gemaakt. (Foto: Johan Bolink) üfi 35652 Holten - De derde dressuur- wedstrijd van de wintercom petitie werd bij manege Stal de Eik gehouden. Harfsen - Ondanks een 'slech te' eerste manche tijdens de motocross in Harfsen, afgelo pen zondag, werd Erik Davids toch tweede. Omdat het de eerste wedstrijd was, staat de Holtenaar ook tweede in het totaal klassement. Het ging meteen bij de start al fout, doordat er veel valpartijen waren. Hierdoor moest Erik op komen vanaf-een dertiende plek. Tot overmaat van ramp ging zijn hydraulische koppeling van de motor kapot. 'Je kunt dat verge lijken wanneer je in de auto rijdt en de koppeling doet het niet', legt Erik uit. Vooral in de boch ten had hij hier last van. 'Tot vier keer toe viel mijn motor daar- door uit.' Verder was het voor- Holten - Wie graag een keer hockey wil spelen, kan terecht bij de Hockeyclub Holten. Jongens en meisjes in de leef tijdscategorie 12 tot en met 14 jaar zijn woensdag 6 april wel kom in sporthal 't Mossink. Jongens uit de groepen 5, 6, 7 en 8 kunnen woensdag 13 april naar sporthal 't Mossink komen. Net als meisjes uit de groepen 2, 3 en 4. Voor exacte tijden met betrek king tot de geplande hockeyin- stuifmiddagen, kan men de web site van de hockeyclub raadple gen: www.hockeyclubholten.nl of mail naar info@hockeyclub- holten.nl. Voor meer informatie kan men contact opnemen met coördina tor jeugdtrainingen HCH. Roel Leeuwenburg telefoon 0548- 657271. zichtig rijden door de bochten om problemen te voorkomen. Toch wist hij tijdens de eerste manche een zevende plek te ver overen. 'Dat vind ik absoluut niet slecht, gezien de motor- pech', zegt dc Holtenaar. Ondanks dat hij behoorlijk last van de rug had, ging hij van start bij de tweede manche. Ook hier had hij een slechte start, ergens in de 24. Maar Erik wist met sprongen van gemiddeld twee per ronde terug te komen. Een bijzonder spannende manche. Ondanks een technisch probleem in de eerste manche wist Erik Davids in Harfsen de tweede plek te bereiken. (Foto: Johan Bolink) werd het. 'De concurrentie is dit per ronde en dat heeft me gehol- Voor Erik staan dit weckend jaar veel groter en dat maakt het pen.' Uiteindelijk kwam hij in de wedstrijden op het programma voor mij extra leuk', zegt Erik. tweede manche als eerste over in België. Daarna volgt de cross 'Mijn zelfvertrouwen groeide de finish. in Sint Isidoriushoeve.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 7