Handbaldamesteam zet OBW aan kant LAATSTE WEEK! Kortingen van 50%? Pijlsnel naar KeukenConcurrent! «SS xJ altud raak DARTS ir Ton van Oijen wint ronde schaakbeker Competitiestart Mintonette MB1 KEUKENCONCURRENT IS HOOFDSPONSOR VAN MASTERS OF DARTS J Topmodel ■Meest! v DE GOEDKOOPSTE KEOKENZAAK VAN NEDERLAND ZIT 00K BU 0 IN DE BUURT! Uitslagen BC Holten Plannen wijk Haar fase 2 dit voorjaar ter inzage Nieuwstip Begeleiding zwangerschap MASTERS I BH KEUKENCONCURRENT verkocht in 2004! februari open Omdat u op de centen bent... Hengelo: Holtersweg 51. Ook gevestigd in Alkmaar, Amstelveen, Arnhem, Baarle-Nassau, Barendrecht, Beuningen, Breda, Den Haag, Groningen, Hoorn, Kaatsheuvel, Leiderdorp, Numansdorp, Oss, Boosendaal, Botterdam, Schagen, Son, Utrecht, Wateringen, Woerden, Zaandam en Zwolle, www.keukenconcurrent.nl Donderdag 3 februari 2005 BC Holten 2 De eerste uitwedstrijd van BC Holten 2 werd woensdag.27 januari gespeeld in en tegen het al tijd lastige Trefzeker uit Dalfsen. Het team van Holten 2 ging na acht maanden eindelijk eens weer, zonder een invaller op te stellen, samen naar een uitwedstrijd. Pieter had een moeilijke te genstander en verloor met 15-8 en 15-13, Marcel moest in een gelijk opgaande strijd in drie sets het onderspit delven, het resultaat 15-05, 8-15 en 15- 07. Hermanna wist wel raad met haar tegenstandster, in twee sets de volle winst, 9-11 en 7-11. Carola had meer moeite, n] drie sets. De eerste set was een makkie, 4-11, maar in de tweede set werden de rollen omgedraaid, 11-6, geheel tegen de ver wachting in maar de derde won ze uiteindelijk toch wel met 9-11, klasse, 2-2 uit de singles, niet slecht. Heren dubbel: moeilijk maar in drie set winst voor de Holtense Heren nl. 15-13, 11-15 en 9-15, De dames wonnen ook met 13-15 en 4-15. Het eerste punt was binnen. De mixen verliep voor Pieter en carola formida bel, nl winst in twee set 6-15 en 11-15 Marcel en Hermanna hadden er meer moeite mee, 10-15, 15-10 en 15-7. Toch maar mooi een totale overwinning voor Holten met 3-5. BC Holten 4 De tiende wedstrijd van het seizoen was het maandag 24 januari voor BC Holten 4. Ook deze wedstrijd werd winnend afgesloten. Eerste heer Ismael Wind verloor zijn partij tegen zijn angst- gegner 15-7, 7-15 en 9-15. Tweede heer Rolph Rikkering had aanmerkelijk minder moeite met zijn tegenstander 15-9 en 15-6. Bij de dames ging het ook soepel Renate Oosterik won eenvoudig met 11-4 en 11-1. Mari jke Offenberg hoefde niet eens in actie te komen de tweede dame was ge blesseerd geraakt. Helaas voor Marijke hoefde ze dus maar 1 wedstrijd te spelen deze avond. Voor haar werd het een lange avond. De herendubbél was een spannende partij maar werd toch gewonnen in 3 games 15-5, 10-15 en 15-13. De damesdubbel en de tweede mix wer den niet gespeeld in verband met de geblesseerde dame. Eindelijk mocht Marijke ook een wedstrijd spelen de eerste mix. Het werd een makkelijke overwinning 15-4 en 15-10. Eindstand 7-1 voor BC Holten, we kunnen voorzichtig aan het kam pioenschap denken. Holten - Voor de compe titie speelden de hand baldames 1 tegen OBW 2 uit Zevenaar. Na de krappe uitzege (10-12) was Holten gewaar schuwd voor deze tegen stander. Beide teams startten zeer afwachtend. Holten kreeg enkele goede kansen maar het duurde ruim 10 minu ten alvorens Holten op 1 -0 kwam. Tot de rust bleef Holten te voorzichtig spe len en werd erg weinig gescoord. De rust brak daardoor aan met een te leurstellende 5-3 stand Holten - Twee partijen uit de kwartfinale van de interne schaakbeker werden afgelopen maandag afgewerkt. Ton van Oijen won van Henk van Beek en ver gezelde daarmee Ger- rit Stevens die vorige week al won. Ben van de Griendt en Bas van Beek kwamen remise overeen en die nen te replayen. Jim Klinge en Wim Kees van Rijssen kwamen nog niet tegen elkaar uit. Ook werden een aantal partijen uit de interne competitie gespeeld. Uitslagen: Dick van der Knaap - Gerrit Luggen- horst, 0-1; Ronald Klein Teeselink - Jim Klinge, 0-1; Johan Klein Teese link - Aloys Meulen- broek, 0-1: Bertus van Beek - Erik Bosman, 1- 0; Dinant van Beek - Rob Gervedink Nijhuis, 1-0; Dick vd Griendt - Alrik Baltusremise. Holten - Wijk De Haar fase 2, Canadastraat, Verzetstraat en Churchil- lstraat, gaat binnen afzienbare tijd van start. Verwacht wordt dat er dit jaar nog wordt begonnen. Een bewonerscontactgroep voor dit deel van de wijk is inmiddels gevormd. „Er is met de groep gesproken over onder andere de groenvoorziening, de sociale controle en de speelvoorzienin- gen. We zijn al heel ver in de planvorming", vertelt gemeenteambtenaar Jeroen Korenromp. In De Haar fase 2 worden bepaalde weggedeelten en trottoirs herstraat en worden speeltoestellen geplaatst. Er zijn onder andere plannen voor een bas- ketbalpaal v oor de oudere jeugd. ,.De bedoeling is dat er echt een plek komt v oor de oudere jeugd. Die maakt nu gebruik van een speelplek voor jongere kinderen. Krijgt de ouderen jeugd ook een plek, dan kunnen de jongere kin deren de 'eigen' speelplaats weer op." Ook in De Haar fase 2 wordt beplan ting vervangen. De bedoeling is dat de hoge heesters op bepaalde plaatsen vervangen worden door gras. om zo meer openheid te creëren. ,.De bewo nerscontactgroep wilde bijvoorbeeld graag wat de plantensoorten betreft elk jaargetijde iets bloeiends. En dat is meegenomen in het beplantingsplan." En er komt meer verlichting op de achterpaden. ..De bewonerscontactgroep van fase 2 heeft aangegeven waar de knelpunten liggen. Er is een inloopavond geweest waar de plannen ter inzage lagen en ook daar zijn opmerkingen gemaakt. Het uiteindelijke plaatje komt dit voor jaar ter inzage te liggen", geeft Korenromp aan. en/ de/Har^cpedyCtt □oor Henk Roede Harne en Ep zijn aangekomen op de planeet Mars Welkom eerste bezoekers er z'Jn van het themapark dt kaartjcs Dat Is nog duurder 7 Jamaar hl«r ho^ dan de Efteling! *e "iet in de te staanI Oh, voor dat ik het vergeet, de gecrashte robotverkenner6-tour begint om 13.00 Ga maar tvat steentjes zoeken, Of ga naar leven op zoek. altijd leuk Du6 hier willen al die strebers heen? Er ie hier helemaal niets! of water. Doodsaai hier, heb mooi voor niets mij damclubbijeenkomst gemistl! Naar ijs hoeven jullie niet te zoeken, dat hier te koop miljoenen £"OpC;' doen! plantenl peter naar Griekenland gaan. veel goedkope Elke maandagavond vanaf zeven uur bestaat voor jeugdschakers de mogelijkheid om schaakles te gaan vol gen. Momenteel volgt een vijftal jeugdigen deze schaaklessen. voor Holten. Na rust kwam een totaal ander Holten in het veld. Trainer coach Samir Saba had zijn 'meiden' op het juiste spoor weten te zetten. Met snelle breaks, goed opge bouwde aanvallen en soms fraai uitgespeelde doelkansen greep Holten alle initiatief. OBW kreeg nauwelijks kansen meer en werd volledig wegge speeld. De Holtense doel- puntenmachine draaide volop en verdedigend werd nauwelijks meer iets weggegeven. Onder luid applaus van het in ruime getale opgekomen publiek liep Holten uit naar een al leszeggende 19-5 zege. Scores: Jessica Smit 6; Margot ter Schure, Judith Tiekink 4; Monique plan- tinga 3; Paulien Schooien. Bianc Smit 1Dames 2 boekte een nuttige zege op Plus/Heeten 3. Vooral tot de rust speelde Holten goed en werd een verdien de 5-1 voorsprong geno men. Na rust waren de teams meer aan elkaar ge waagd, maar wist Holten de voorsprong vast te hou den. Heeten kwam wel iets terug, maar zag geen kans de opgelopen ach terstand goed te maken. Eindstand 9-6. Dames A 1 moest tegen koploper Heeten. Dit team won eerder in de competi tie met 7-29 van Holten. Nu verkocht Holten zeker tot de rust haar huis duur. Holten bood goed partij en keek bij rust slechts tegen een 6-9 achterstand aan. Na rust werd Heeten ster ker en liep het uit naar een 13-23 overwinning. Jongens B won netjes van CVO. Ondanks het gemis van enkele spelers was Holten sterker. Via een 11 -8 stand bij ruts werd met 19-15 gewonnen. Meisjes C had het niet makkelijk tegen Swift '64. De thuisploeg was veel sterker. Holten deed goed haar best en wist opnieuw de eretreffer te scoren. Eindstand 19-1. Meisjes D blijft meedoen om de hoogste plaats. Met slechts 2 punten achters tand op de koploper, blijft Holten winnen. Ook Goosen/ Wij he 3 moest dit ondervinden. Met leuk spel werd de 5-4 stand bij rust uitgebouwd tot een keurige 12-6 overwin ning. Komend weekeinde is er wegens carnaval geen handbalcompetitie. De meiden van Min tonette MB1 zijn de tweede competitie helft goed van start gegaan. Zij hebben de eerste drie compe titiewedstrijden ach ter de rug en deze werden alledrie met 4-0 gewonnen. De eerste wedstrijd was op zaterdag 15 ja nuari uit tegen Rivo MB2. Met de setstan den 14-25, 19-25, 12- 25 en 24-26 werd de eerste overwinning van de tweede compe titiehelft binnenge haald. De tweede wedstrijd was thuis tegen Dyna miek MB1, op 21 ja nuari. Door een goede servicedruk en weinig tegenstand van Dyna miek werd de 4-0 overwinning vrij ge makkelijk binnen ge haald. Op zaterdag 29 janu ari speelde Mintonette uit tegen Devoc MB2. Ook deze wedstrijd werd met 4-0 gewon nen, setstanden 18-25, 15-25, 16-25, 21-25. Door deze overwin ningen staat MB1 nu op de eerste plaats met 15 punten uit 3 wed strijden. De eerstvolgende wedstrijd was oor spronkelijk op vrijdag 18 januari vastgesteld maar is, vanwege de Voorjaarsvakantie, nu op dinsdagavond 22 februari tegen Dyna mo MB2, om 19.30 uur in Sporthal 't Mossink. HO 6 Holten - Wie een nieuw stip heeft voor de redactie kan deze (anoniem) door geven aan de redactie van het Holtens Nieuwsblad. Dit kan op de website www.holtensnieuws- blad.nl Daarnaast is het er mogelijk om een adver tentie op te geven of een abonnement af te sluiten op het Holtens Nieuws blad. Natuurlijk is het ook mogelijk om uw mening over de krant kenbaar te maken. Bijvoorbeeld wat zou u absoluut niet willen missen in de krant, wat moet zo snel mogelijk ver dwijnen of'wat had u an ders vernacht. Almelo - Thuiszorg Noord West Twente start 9 februari met de cursus Zwangerschaps begeleiding. De cursus bestaat uit tien bijeenkomsten en is aan de Zeearend 2 in Almelo. bij aankoop"3" ppnkeuken' KeukenConcurrent is hoofdsponsor van het Masters of Darts toernooi, dat van 7 tot en met 13 februari gehouden wordt in Hengelo. Daarom is het nu altijd raak bij KeukenConcurrent; hele keukens, voor half geld! Daarnaast krijgt u bij aankoop van een keuken 2 gratis toegangskaarten voor het toernooi. We hebben meer dan 500 kaarten voor zowel doordeweekse wedstrijden als de halve finale en zelfs de finale, waarvoor geldt: op op! Kom dus pijlsnel naar KeukenConcurrent en profiteer hiervan! Hoofdsponsor Masters of Darts arle-Nassa arle-Na Mllll/////, IV'0 Sfl GRATIS m0-0233535 februari open openingstijden m.u.v aarle-Nassa arle-Na Vrijdag Zaterdag Zondag februari februari februari Alkmaar, Baarle-Nassau, Barendrecht. Den Haag Leiderdorp, Rotterdam en hto open m.u.v. Baarle-Nassaji m.u.v. aarle-Nassa PRIJS The Keuken Factory: Echte mp* .i designkeukens voorzien van modernste technieken tegen uiterst betaalbare prijzen Prijsgarantiekeukens: Veel keuken voor weinig geld, inclusief topmerkapparatuur. Wordt vervolgd

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 6