Hv W MAGAZIJNLEEGVERKOOP KuUxjf B Winst voor handbalteams Leuke activiteiten bij Wintergames Supertijd Rik Waanders tijdens Oliebollencross aktieprijs 5745,- Bubbels Jets ribw BADKAMERDROMEN KOMEN UIT IN ENTER Duizenden paren restanten dames, heren en kinderschoenen. Prijzen vanaf 10,- 20,- 30,- 40,- 50,- EURO www.nijhofschoenen.nl A1 afslag 31 Hengelo Noord Prijswinnaars nieuwjaarspuzzel JliMy Jjj P^d^Mcu-ie^peditie/ 2395,- Nu 5950,- Droombadkamers leveren voor droomprijzen. Ook in 2005 staan wij daar weer voor in. BADKAMER VALETTA Steam relax plus ONZE BEKROONDE SHOWROOM Beleef het mee in onze nieuwe onderscheiden showroom VRIJWILLIGERS GEZOCHT! BUSCHAUFFEUR (kleine bus) Donderdag 13 januari 2005 HO 7 SCHOENEN I nuiz^nripn nar<>n rpctanton Hamoc horon on ItinHorcrhncnan I SCHOENEN Sloetsweg 100, HENGELO Tel. 074 - 2914085 Vletgoor - De activi teitencommissie van Blauw Wit had tradi tiegetrouw op de eer ste zaterdag in het nieuwe jaar voor de leden een leuke activi teit op touw gezet. Om 10.00 uur gingen de E- en F-pupillen van start voor hun cross loop met spelonderde- len. Het parcours liep over 't sportpark. De opkomst van de jongste pupillen was redelijk. Geert Veneklaas Slots pakte de eerste prijs bij de F-jeugd voor Dion Rietman en Leo Stam. Bij de E-pupillen was Robin Meijerink de snelste voor Rutger Os- sewaarde en Thom Hulsman. Voor de D-jeugd was I een run-bike-run uitge zet. Zij konden na een flinke loop over de vel den op het sportpark met de door Jan Stam Fietsverhuur beschik baar gestelde moun tainbikes koers zetten naar de Imhof, het ter rein van de MAC. Na dit zware onderdeel wachtte hen dan nog een keer het looppar- cours. Timo de Vrijer was supersnel in 17.23. Ook snel was de num mer twee Teunis Beid- man. Hij deed er iets Het was behoorlijk zwoegen met de fiets tijdens de Wintergames. (Foto: Johan Bolink) langer over in 17.48. Paul Kuiper was een goede derde met 18.28. Bij de C-jeugd was Bram Schots op het zelfde parcours in een tijd van 16.42 de snel ste. Wout van Zoelen werd tweede in 17.18 en Joris Nije Bij vank pakte het brons in 17.29. Omdat de junioren in de zaal acteerden moest de A-groep verstek la ten gaan. De senioren- groep was matig verte genwoordigd. Veel spelers die zich wel op gegeven hadden, lieten verstek gaan. De harde wind kon hen niet bij de kachel vandaan bla zen. Holten - De winnaars van de nieuwjaarspuz zel zijn inmiddels be kend. De hoofdprijs wordt in het hoofdkan toor in Enschede over handigd. De overige prijzen zullen per post naar de winnaars wor den toegestuurd. De oplossing van de puz zel was: 'Je moet in Ne derland precies weten hoe ver je te ver kunt gaan' (citaat Wim Kan, 1983) De hoofdprijs, een week end of midweek in een 4- of 6-persoonsbungalow van Landal Greenparks in Nederland of Duits land, gaat naar M. Nie- borg uit Hengelo (O.) Twee tweede prijzen, Van Dale Idioom woor denboeken, gaan naar G.H. Siebers uit Borculo en M.G. te Riele-Vincent uit Holten Twee derde prijzen, boe ken 'Kleur in uw droom huis' door Hans Slim en Tessa Evelegh, zijn ge wonnen door W. Rave- Meijnen uit Bredevoort en S. Klaverstijn uit Bor culo. Dirk Jan Beldman ac teerde als een volleerd speaker. Hij praatte al les vlot en gedegen en met een komische noot aan elkaar. Gijsbrecht Beldman werd winnaar, maar had wel geluk dat Gert Jan Veltkamp materi- aalpech kreeg. In de tussentijd was de voor malig skeelerkampioen sneller dan Gijsbrecht in de eerste heat. Veltkamp vertrok op de mountainbike, maar had de pech dat de ket ting brak. Hierdoor werd hij teruggewor pen en kon hij de ach terstand niet meer goed maken. De strijd om de tweede plek was onge meen spannend, maar leverde geen prijs op. De prijs ging zoals ge zegd naar Gijsbrecht Beldman. Na de run-bike-run was er voor de aanwezigen de mogelijkheid te schieten met schietver eniging De Zaagmolen. Dit onderdeel staat al enkele jaren op de rol na de wintergames. De organisatie moest ook hier constateren dat er minder opkomst was als in voorgaande ja ren. Anita Bronsvoort won bij de dames en Mikel Aanstoot was de scherpschutter bij de heren. Jan Willem Stam van de Activitei tencommissie sloot de gezellige dag af met het uitreiken van de prijzen. door Henk Roede Ep laat Harrie zijn zelfgemaakte raket zien en hem graag demonstreren Klinkt goed be Harrie! Hoert niet Oa ziti en Harrie, maak 1 f het je gemak hoorlr! Ach, kleine moeite joh Kijk Schaakdam wordt steeds kleiner Naar Mars!! We zullen de Amerikanen, Japanners, Chinezen Russen een slag voor zijn. Wij zullen als eerste op Mars landen Waar gaan we eigenlijk heen? Ja, onder- anderen door de brand die ie ontstaan! Openingstijden Ma tm. Vrij 9.30 t/m 17.30 uur Zaterdag: 9.30 t/m 1630 uur koopavond do t/m 21.00 uur Stoomdouche cabines vanaf Sauna Plan Infra heat surround sauna HotSpot Sorento SHOWROOM AANBIEDING - whirlpool castorini - stoomdoucnecabine nomic o 90 - V B wandtoilet compleet - dubbele wastafel met maatwerk spiegel - oslo thermostaat en wastafelmengkranen - Op meer dan 1600 m2 tonen wij u - Meer dan 50 complete badkameropstellingen - Meer dan 90 badkamermeubels -15 stoomdouchecabines -15 buitenwhirlpools -12 traditionele Finse sauna's - 4 Infrarood sauna's - Complete accessoiresshop BADKAMERS - WHIRLPOOLS - SAUNA'S - Whirlpools vanaf 795,- - Douchecabines vanaf 495,- - Grote partij badkamermeubels tot 60 korting - Tylö super wide sauna van 5620,- VOOr 4750,- - Tylö infrarood sauna van 3595,- VOOr 2995,- Bekijk ook onze site voor nog veel meer aanbiedingen www.bubbelsenjets.nl Zie ook: www.bubbelsenjets.nl voor nog meer weergaloze aanbie dingen in badkamers, whirpools, sauna's, stoomdouchecabines, buiten-whirlpools, etc. etc. Industrieterrein Vonder Vonderweg 28b Enter Tel.: 0547 - 38 40 00 www.bubbelsenjets.nl Holten - Onder winderi ge weersomstandighe den vond zondag 9 janu ari de 32ste editie van de Oliebollencross van VV Holten plaats. Zo'n hon derdvijftig deelnemers bonden met elkaar de strijd aan op een loop- parcours uitgezet in de bosrijke omgeving van de Holterberg, met als start- en finishplaats het sportpark Meermans kamp. Het startsein voor de jongste jeugd werd om 10.00 uur gegeven, die een afstand van twee kilo meter moest afleggen. De eersten bij de jongens Koen Kaffener en Omar Cornel is en bij de meisjes Madelief Uijen en Chan- tal Pekkeriet. waren met afstand de besten en zet ten goede tijden neer. Daarna was het de beurt aan de wat oudere jeugd en de dames en heren om de vier kilometer in een snelle tijd af te leggen. Ook hier werd voldoende strijd geboden en werden de vele calorieën van de achterliggende feestdagen afgeschud. De grote overwinnaar bij de heren tien kilometer bleek uiteindelijk Rik Waanders met een super- tijd van 42.27 minuten. Het was zijn zesde over winning op rij. Bij de da mes ging de hoofdprijs naar Jetta Jansen. Na af loop werden de diverse wisselbekers uitgereikt, terwijl alle deelnemers een herinneringsmedaille kregen. Uitslagen Groep Poffertjes 7 t/m 9 jaar, 2 kilometer Jongens: lKoen Kaffe ner 8.00 min.; 2. Remco Jansen 8.49 min.: 3. Davy Tuitert 8.57 min. Meis jes: 1. Madelief Uijen 8.50 min.; 2. Marleen Boode 9.05 min.; 3. Lisa van Eek 9.10 min. Groep Appelflappen 10 t/m 12 jaar, 2 kilometer. Jongens: 1Omar Corne lls 7.25 min.; 2. Wouter Jansen 7.31 min.; 3. Stijn Uijen 7.34 min. Meisjes: 1. Chantal Pekkeriet 7.45 min.; 2. Silke Nijland 7.48 min.; 3. Janneke Paalman 8.41 min. Groep Pannenkoeken 13 t/m 14 jaar, 4 kilome ter Jongens: 1 Remco ten Brake 16.37 min.; 2. Sjors van Gerresheim 16.44 min.; 3. Mark Boode 17.16 min. Meis jes: 1. Marije Dangre- mond 19.48 min.; 2. Maaike Bekkemens 21.55 min.: 3. Sandra Rietberg 21.56 min. Groep Roomsoezen, da mes 15 jaar en ouder, 4 kilometer 1. Willeke Stukker 23.38 min.; 2. Su zan Hoeve 23.48 min.; 3. Wilma Klaasses 24.35 min. Groep Bitterballen, he ren 35 jaar en ouder. 4 kilometer: 1. Harrie Wil- lems 17.17 min.: 2. Freek Koopman 17.22 min.: 3. Henk Jansen 17.43 min. Groep Kroketten, heren 15 t/m 34 jaar, 4 kilome ter: 1. Rick Lammertink 15.25 min.; 2. Chris Ach terkamp 15.59 min.; 3. Tjarko Hissink 16.22 min. (Foto: Johan Bolink) Groep Oliebollen, da mes 15 jaar en ouder. 6 kilometer: Dames: 1. Jetta Jansen 28.35 min.; 2. Robin Kampman 28.52 min.; 3. Marleen Otten 29.06 min. Heren: 1. Pim ten Brinke 23.08 min.: 2. Freek Knapen 24.54 min.: 3. Henry Achterkamp 24.58 min. Groep Krakelingen. He ren 15 jaar en ouder, 10 kilometer: 1Rik Waan ders 42.27 min; 2. Hans Kaffener 44.20 min.; 3. Karei Burgstede 44.40 min. voor de functie van voor informatie bel: 074 - 250 23 29 of mail: info@ribwtwente.nl woonbegeleiding op maat Enschede - Hengelo - Almelo - Nijverdal Azië-actie HHV loopt zeer goed Holten - De actie van de Holtense Handelsver eniging en Rode Kruis Holten voor Azië, loopt goed. De stand is afgelopen week opgelopen van 683,77 euro naar 1620.60 euro. De organisatie wordt wel behoorlijk getest met de meest vreemde valuta die werden ontvangen. Als voorbeeld: muntjes van 2,5 cent, zilveren rijks daalders, staatsloten, cadeaubonnen vanuit de ande re kant van Nederland, bioscoopbonnen en niet te vergeten Belgische francs en Duitse marken. Sommige van deze valuta zijn niet meer te verzilve ren, maar de organisatie doet haar uiterste best dit toch voor elkaar te krijgen. Holten - De dames- en herenteams van Holten startten het nieuwe jaar niet zeges op Nij- hof/ Broekland en Achilles. In een spor tieve en snelle wed strijd schotelden Hol ten en Nijhof/ Broek land het publiek een aardige wedstrijd voor. In de eerste vijftien mi nuten hielden de gasten uit Broekland gelijkr tred met Holten. Holten ging niet altijd even zorgvuldig met de kansen om. Pas bij een 3-4-stand benutte Holten haar kansen wel goed en liep men ook direct uit naar een 6-4-voor- sprong. Voor rust scoorden bei de team nog eenmaal zo dat die met 7-5 in het voordeel van Holten aanbrak. Direct na rust zette Hol ten de toon door met twee fraaie treffers Broekland op een 9-5- achterstand te zetten. Broekland kwam terug tot 9-7 en zag in een wat rommelige fase Holten drie opgelegde kansen missen. Via een prima spelende cirkelloopster Paulien Schooien en een fraai af standschot van Jessica Smit. kwam Holten op 12-7. Ook keepster Mar- loes Valk was goed op dreef en stopte onder meer twee strafworpen. In de slotfase liep Holten uit naar een 16-12-voor- sprong. In de laatste mi nuten verraste broekland Holten tweemaal met een snelle break, waar door de eindstand op 16- 14 kwam. Komend weekeinde speelt Holten de derby tegen ABS in Bathmen om 13.10 uur. Scores: Paulien Schooien, Jessica Smit 4; Kristel Meerman 3; Margot ter Schure 2. Dörte v. Ooijen. Monique Plantinga en Ju dith Tiekink 1 De handbalheren moes ten tegen rode lantaarn drager Achilles. De gas ten uit Apeldoorn kwa men met slechts zeven spelers opdagen en wa ren bij voorbaat kans loos. Toch namen ze verrassend een 1-4-voor sprong. Daarna was het uit met de pret en walste Holten in hoog tempo over de Apeldoorners heen. Via een 17-4-ruststand werd een grote 35-10- overwinning geboekt. Vrijdag speelt Achilles de inhaalwedstrijd tegen Heeten. Daarna kan be keken worden wanneer de heren van Holten - na dertien wedstrijden nog ongeslagen - hun kam pioensfeestje kunnen gaan bouwen. Scores: Thys Jeurissen 10: Tristan Dorlas 7, Menno Koerse 4, Meino v. Beek, Freddy Wolterink 3; Erik Kraan, Fabian Dorlas, An dy de Jong en Jan Henk Kamphuis 2. Dames A2 boekte een keurige zege op Voor waarts. Holten moest hard werken tegen een stugge tegenstander die met veel klem en duw- werk het doel trachtte schoon te houden. Bij rust leidde Holten met 8- 6. In de tweede helft liep het gelijk op, maar be hield Holten toch een kleine voorsprong. In de slotfase benutte Holten enkele strafworpen en beging Voorwaarts meer slordigheden. Mede daardoor won Holten verdiende met een 16- 12-zege. Meisjes B speelde een redelijke eerste helft te gen Goosen/ Wijhe. Rust 2-4. Na de rust speelde Holten slordig met veel soms onnodige fouten. Mede daardoor kon Goosen/ Wijhe uitlopen naar een 8-18-zege. Meisjes C deed haar best tegen Tyfoon, maar was niet sterk genoeg. Bij rust was het 0-12. Na rust redde Holten de eer en bleef het bij een 2-18- nederlaag. Meisjes D speelde een spannende partij tegen Kwiek Tot de rust ging het gelijk op (3-3) Na rust bleef het lang spannend, maar was het toch Holten dat met 9-6 de punten pakte.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 7