rirr Vijftigste nieuwjaarsronde Sponsorloop voor Azië voor Miene Reilink-Slijkhuis Oudejaarstoernooi W Holten Remko Stevens wint darttoernooi Prinsenbal met hilarische acts 06 48<58 7es8 OlobTrack.nl Donderdag 6 januari 2005 Holten - Voetbalvereniging Holten hield op de laatste dag van het jaar een zaalvoetbaltoernooi voor de A-, B- en C-junioren. Acht teams werden verdeeld over twee poules. De eerste twee van beide poules gingen door naar de kruisfinales. De eerste halve fi nale werd gespeeld tussen Hazes Forever en de Van Gogh's. Ha- zes Forever zegevierde met 2-1 en ging door naar de finale. De an dere halve finale moest met penalty's worden beslist. Het werd een zenuwslopende reeks, die uiteindelijk door de Bui tenechtelijke kinderen van Bernard werd beslist. De Tokkies na men de penalty's beter dan de Van Gogh's en dus namen zij de 3e plaats in beslag. Om 13.00 uur was het dan zover, de finale. Deze werd gewonnen door Hazes Forever. Daarnaast werden er ook nog individuele prijzen uitgereikt. De mooiste goal kwam op naam van Timo Kukolja, de eerste keep ersgoal werd gemaakt door Thijs Vincent en Daan Wissink knikte de eerste kopgoal van het toernooi tussen de palen. Het jaar werd op een sportieve manier afgesloten en dus kon iedereen met goede moed het nieuwe jaar in. (Foto: Johan Bolink) HO 4 Almelo - In Almelo wordt donderdag 3 fe bruari een voorlich tingsmiddag gehouden over de c"ursus leven met een chronische ziekte. De cursus is be doeld voor volwassenen met een chronische li chamelijke aandoening die last hebben van psy chische klachten. Zij leren nieuwe vaardig heden aan waardoor ze beter in staat zijn de stress te hanteren. De cursusleiding is in han den van Thuiszorg Noord West Twente en Adhesie GGZ Midden Overijssel. De cursus start op 24 fe bruari en vindt plaats in de vestiging van Thuis zorg Noord West Twente aan de Zeearend 2 te Al melo. Relatief veel mensen met een chronische ziekte krijgen last van depres sieve klachten. De cursus besteedt hier veel aandacht aan. Zo ko men onder meer de vol gende onderwerpen aan de orde: chronisch ziek zijn en uw stemming, energiebeheer: spanning en ontspanning, denkpa tronen doorbreken en omgaan met hulp en on begrip. De geleerde theo rie dient gelijk in de praktijk toegepast te wor den. Geïnteresseerden kunnen op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur contact op nemen met het Klanten- Contact Centrum van Thuiszorg Noord West Twente, telefoonnummer 0900-0678 (lokaal ta rief). Website: www.tnwt.nl. Espelo - Voor de vijftigste keer maakte Miene Reilink-Slijkhuis zondag 2 januari de nieuwjaars rondgang in Espelo. Om haar in het zonnetje te zetten, kreeg ze een feestmuts op met daarop het getal 50. Al jarenlang is het in de buurt schappen traditie dat er een nieuw jaarsronde wordt gehouden om ie dereen te beste wensen voor het nieuwe jaar te wensen. De mannen doen dat in Espelo op 1 januari en de vrouwen een dag later. De club komt op een afgesproken plek bij elkaar en lopen daarna zo'n veertien adressen af. waar een bor rel wordt gedronken. Al met al is de groep bijna een hele dag onder weg. Natuurlijk wordt op enkele plekken ook een kop soep en broodjes genuttigd. (Foto: Johan Bolink) Holten - Carnavalsver eniging De Fienpreu- vers houdt zaterdag avond 15 januari het Prinsenbal in Zalencen trum De Poppe. Ieder een is welkom om dit feest met Prins Carna val mee te vieren. Naast muziek, zijn er veel acts op het podium. Allemaal in het teken van de nieuwe Prins Carnaval Velocitas en zijn Adju dant Toon. Er worden bussen ingezet om iedereen een veilig heen- en terugreis te ge ven. Instapplaats in bij hofbar 't Keuntje. Kijk, dit is mijn eerste Extern-Planeet raket. Net klaar trouwens. Demon stratie? Wat wordt dit Ep? Klim maar naar boven, dan laat ik het je zien. JJljj/jr) jj IJ erv de/ Mcwt&xpedMte/ Hrvir MonV RaqHc Hoi Harrie! De beste plek voor het vinden van werk is nog altijd JobTrack.nl Kansen genoeg. Mis de de jouwe niet- Dijkerhoek - Voor de tweede keer werd Ou dejaarsdag het Oude jaarstoernooi voor le den van dartclub Tik van de Molle gehouden. Zo'n 26 leden deden mee aan de wedstrijd. Na vele spannende partijen ble ven uiteindelijk de vol gende halvefinalisten over: Wim Baltus, Mark ten Wolthuis, Remko Stevens en Hens Janssen. Hens Janssen won (nipt) de halve finale van Wim Baltus, Remko Stevens schakelde Mark ten Wol thuis uit. Remko won ook de finale. Eindstand Oudejaarsdarttoemooi: 1. Remko Stevens, 2. Hens Janssen, 3. Wim Baltus. De drie winnaars van het Oudejaarsdarttoemooi: Remko Stevens, Wim Bal tus en Hens Janssen. Voor de trimmers wordt er een snel wedstrijdpar- cours van 5 kilometer uit gezet in de directe omge ving van de atletiekbaan (Hollands Schwarzwald). Het wordt een normale wedstrijd met tijdwaarne ming. Natuurlijk wordt er ook een klassement op gemaakt. Voor de wandelaars wordt er een route van 5 kilometer uitgezet door de fraaie natuur van het Hollands Schwarzwald. Naast het inschrijfgeld kan iedere deelnemer zich laten sponsoren door familieleden, buren, col lega's of bedrijven. Het sponsorformulier is te downloaden via website www.avrijssen.nl. De jeugd tot 13 jaar gaat starten om 10.15 uur en de jeugd van 13 tot 18 jaar om 11.00 uur. In schrijving tot een half uur voor de start. Wandelaars kunnen zich tussen 10.00 uur en 14.00 uur aanmelden en een routebeschrijving afha len. Rijssen - Atletiekver eniging Rijssen houdt zaterdag 15 januari een sponsorloop voor het zwaar getroffen Sri Lanka. Wandelaars en hardlopers kunnen deelnemen aan een tocht van 5 kilometer. De kosten bedragen mi nimaal 1 euro per kilo meter (5 euro per deel nemer) en de totale op brengst wordt beschik baar gesteld voor hulp aan onder meer Sri Lanka. Ook de jeugd kan mee doen. Voor hen is het de bedoeling om in 20 mi nuten of 30 minuten (af hankelijk van de leeftijd) zoveel mogelijk rondjes van 400 meter te lopen op de atletiekbaan van de AV Rijssen op Sportpark de Koerbelt. Wordt vervolgd De wedstrijd van 5 kilo meter start om 13.30 uur. Inschrijving is mogelijk tot een half uur voor de start in het clubgebouw van de AV Rijssen aan de Arend Baanstraat.

Holtens Nieuwsblad | 2005 | | pagina 4