Zoekmachine Davindi weet juiste weg op internet STEUNENBERG wtade C«c öjcAoettctt üstoppers van v verkoop Toen gezaaid? Nu oogsten! I Blauw Wit krijgt Clubvinderkaart kortingen tot 60% BELTMA V Prijswinnaars decemberactie 1.49 14.99 2.99 Kerstcreaties maken Wie reed er tegen de blauwe Audi? Het boek DONDERDAGAVOND KOOPAVOND Larenseweg 23 - Holten - Tel. 0548-36 15 51 rrrTTtuk 2-29 setprijs HOLTEN Het is tijd voor de Rabobank Donderdag 9 december 2004 HO 9 Holten - Blauw Wit '66 ontving afgelopen zaterdag uit handen van de H. Hulsman van Attentiv BV de Twentse versie van Clubvinder, regio Almelo- Hengelo. Clubvinder is een kaart met alle sportparken in genoemd gebied. Hiermee is voorzien in een vaak voorkomend probleem. De vraag waar kan ik een sport park vinden komt veelvuldig voor. Blauw Wit dat vroeger uitkwam in de TVB. maar door de herstructurering ook vaak in het Gelderse uitkomt heeft met Club vinder Almelo-Hengelo voorzien in een behoefte. Alle leiders, begeleiders, trai ners en spelers van de vereniging zullen worden voorzien van een eigen kaart. Verder zullen in het clubhuis enkele kaarten worden opgehangen, zodat ook daar een uitwedstrijd goed voorbereid kan worden. De Twentse versie is voor Blauw Wit verzorgd door Attentiv B.V. van de heer H. Dannenberg. Deze fran chise organisatie op het gebied van verzekeringen, hypotheken en financierin gen voor onder meer het MKB is gevestigd aan De Hagen 37D in Rijssen, naast het gemeentehuis. Voor financiële adviezen kunt u terecht bij één van de zes medewerkers. Attentiv is telefonisch bereikbaar onder nummer 0548-540380. plkklfc DIK Als ouder r ten op het v maak je je vast wel eens zorgen over wat de kids op hun zoektoch- web allemaal tegenkomen. Voor hen is er nu 'Davindi'. Holten - De volgende mensen hebben een prijs gewonnen tijdens de actie van de HHV van deze week. De prij zen zijn op te halen bij Blokker Van de Maat. Assink Vixseboxsestraat 27; Bekkernens, Erve Lukensveld 38; Berends Boerendanssteeg 15; Be rends Aalpolsweg 36 Bij ma Bergmanstraat 38; Blaauw Dorpsstraat 59; Boode Dijkerhoekseweg 16 Brinks Drostenstraat 3; Brinks Vijfhuizen weg 16; Bruil Nassauplein 6 Bathmen: Dangremond Van Holtenserf 23; Dijk- ink Oranjestraat 53, Drenth Schoutenstraat 42; Evers Churchillstraat 77 Grave Kolvveg 10; Groot, de Erve Teeselink 64; Heeregrave Erve Lu kensveld 31; Hoekman Reilinksweg 49; Hofman Boerrichterstraat 1 Huisman De Overbrinck 21 Heeten; Iperen, van Schoutenstraat 50 Jan sen Churchillstraat 74; Jong, de Vonderschot- tenweg 12; Kalfsterman Kerkhofsweg 5; Kappert Mossinkserf 30: Karsten Larenseweg 71; Klein Teeselink Boerendans- steeg 33; Krikkink Boe rendanssteeg 17 Krom- hof Vianenweg 21; Kruithof Hoffestraat 15; Kuiper Tuin straat 15/202; Laat, de Nagelhoutstraat 34 Lubbersen-Peters Bes- sinkpasstraat 29: Lug- genhorst Broekweg 3; Meilink Schuttersweg 4 Meilink Erve Teeselink 32 Mooiweer Erve Broekhuis 21 Nikkels Kollingserf 28 Noord kamp Diepemansweg 4 Bathmen; Oosterkamp Reilinksweg 39; Over- kempe Erve Lukensveld 27; Paalman Erve Joost 9; Paalman Smidsbelt 31; Poliste Canadastraat 15 Reinaardus Mos sinkserf 32 Roessink Wijnkamp 45 Goor; Schimmel Vixseboxs estraat 23; Schipper-Ris Looikolkstraat 4; Schip pers Deventerweg 72; Sjoers LookermolenlO Smit vd Borchstraat 18; Spikker Kolweg 6; Steenhuis-Wierenga Verzetstraat 44; Tuitert Pastoriestraat 4; Tutert Diessenplasstraat 40; Ulfman-Boode Espelo- dijk 4; Valstcr Rijssen- seweg 36: Vermeulen Klumperstraat 11 Bath men: Versteeg Tuin straat 15.05; Vossebelt Kolweg 73; Wansink; Kozakkenstraat 12; Wechstapel-Keizer D.Maatmansweg 5; Westera Kozakkenstraat 44: Westerik Tuinstraat 14; Willems Kollingserf 19; Willcmsen Helder man 5; Wolff Verzet- straat 49; Wolters Bes- sinkpasstraat 2c; Zand vliet Waardenborch- straat 37; Zon, van Dorpssrtraat 55. Holten - Op de parkeer plaats van supermarkt C1000 werd afgelopen vrijdag 26 november rond 20.00 uur een don kerblauwe Audi ge raakt. De eigenaar wil graag in contact komen met degene die tegen de auto is gereden. De Audi stond achter waarts in een vak bij de ingang van de parkeer plaats. Iemand die weg wilde rijden, heeft de voorkant geraakt. Waar schijnlijk zonder daarvan iets gemerkt te hebben. Het telefoonnummer van de eigenaar van de Audi is: 06-506 666 25. De Dikke Van Dale heeft er een broertje bij gekre gen. We kennen allemaal de kloeke driedelige uit voering. Nogal prijzig voor studenten. Zeker nu het collegegeld met 100 euro is verhoogd, Wie langer stu deert moet tot vier keer zo veel collegegeld betalen. De uitgever heeft daarop wat gevonden: de speciale studenteneditie op dun- drukpapier, zoals dat ook voor de bijbel wordt ge bruikt. Uiteraard ook ver krijgbaar voor andere slim me Nederlanders. Het is voor het eerst in het 140-ja- rig bestaan dat de drie de len zijn samengevat in één boek met handzaam for maat. Op de 4.300 pagina's staan alle circa 230.000 trefwoorden van de origi nele driedelige versie. "Het is een éénmalig initiatief dat geen herhaling krijgt", laat de uitgever weten. Bij navraag blijkt dat het aantal verouderde woorden en diegene die hopelijk van voorbijgaande aard zijn, zoals tienerterroristen, in verhouding staat tot nieuwe woorden van 'blijvende' aard. De studentenuitgave van Van Dale Lexicografie - met harde kaft - kost slechts 90 euro. Dick van der Veen Kinderen vinden vaak spelenderwijs hun weg op internet. Dat is goed voor hun ontwikkeling, want internet speelt im mers een steeds belang rijkere rol in onze sa menleving. Maar als ouder maak je je toch wel eens zorgen over wat zij op hun zoek tochten allemaal tegen komen. Zo levert doe zoekterm 'poes' in een populaire in- ternetzoekmachine toch al snel ruim 72.000 treffers op, waarvan er op de eerste resultatenpagi- na al minstens één door- linkt naar een erotische site. De nieuwe onder- wijszoekmachine Davin- 1 tegenkomen. di van Kennisnet biedt uw kinderen een veilige omgeving, waarin zij makkelijk en gericht kun nen zoeken naar informa tie op hun niveau. Davindi is geen gewone internetzoekmachine. In tegenstelling tot bijvoor beeld Google en Ilse zoekt Davindi zijn resul taten niet op het wereld wijde internet, maar bin nen een groot aantal be oordeelde bronnen. Dat zijn veelal webpagina's, maar het kan ook gaan om bijvoorbeeld video's of geluidopnamen. Bo vendien is via Davindi ook informatie te vinden die niet via andere zoek machines bereikbaar is, zoals korte 'filmpjes uit de SchoolTV-uitzendin- gen. De informatie die via Davindi te vinden is, is op kwaliteit beoor deeld door mensen uit het onderwijs en de bibliot heken. Dat betekent niet alleen dat er geen zaken als sex, geweld en racisti sche uitlatingen te vinden zijn, maar ook dat alle treffers in de zoekmachi ne zijn voorzien van een duidelijke beschrijving en een waardering en be oordeeld zijn op kwali teit. Je kunt er dus vanuit- gaan dat de informatie ook klopt. Binnen Davin di is het ook mogelijk om te zoeken op niveau en vak. Neem zelf ook eens een kijkje op davindi.kennisnet.nl OPRUIMèNG KORTING 10% - 70% BH kant 7 5 B/8 5 D Vv Deze actie tsfgeldig van Heren slips Dames slips 140/176 Meisjes en jongens ondergoedset nu nu Wkecember t/m zaterdag 11 december. 98/176 Setvoordeel nu bijna 100 filialen voor winkeladressen en info bezoek ons op internet: www.terstal.nl Boschkamp - Stichting voor Sociaal en Cultu reel Werk biedt dit jaar belangstellenden de mo- gelijkhcid om in het dorpshuis onder des kundige leiding een of meerdere kerstdecora ties te maken. Op don derdag 16 december is er zowel 's ochtends, 's middags als 's avonds een workshop. Vrijdag 17 december is dat 's ochtends en 's middags. Docente Corrie de Groot heeft een aantal originele stukken ontworpen, zoals een kerststuk op een gla zen vaas, een modern ta felstuk op een ronde schaal en diverse tafel versieringen. De voorbeelden van deze werkstukken zijn vanaf donderdag 9 december op werkdagen tijdens kantooruren te bezichti gen in de Boschkamp. Hier kan men ook terecht voor verdere informatie en inschrijvingen voor de workshops. Telefonisch aanmelden kan via tele foon 0548-362755. De deelname kost 5 euro per dagdeel, exclusief materialen. Voor deelne mers die zowel voor de ochtend als de middag staan ingeschreven, be staat de mogelijkheid deel te nemen aan een eenvoudige lunch. Overigens staan in de ko mende tijd op verschil lende plaatsen in het dorpshuis in Holten kerststukken die ook als voorbeeld kunnen dienen voor eigen kerstcreaties. Vanaf vandaag starten wij met de uitverkoop U als vaste klant kunt als eerste profiteren van op onze gehele najaarscoilectie*! Graag tot ziens! MJ MANNENMODE JL T Komt uw koopsom- of lijfrenteverzekering binnenkort tot uitkering? Dan is het tijd voor de Rabobank. Of u nu kiest voor uitkering ineens of in delen, uitgestelde uitkering of overheveling naar uw kinderen, wij gaan voor u op zoek naar de verzekering die u het hoogste rendement biedt. Het maakt hierbij niet uit waar uw verzekering destijds is afgesloten. Het is tijd om te oogsten! Bel voor een deskundig advies met Rabobank Holten-Markelo (0548) 37 07 78, of mail naarfinancieeladvies@holten-markelo.rabobank.nl. Rabobank

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9