Hectisch slot levert Blauw Wit punt op Handbaldames 1 wint in thuismatch van SDOL Hockeyclub kijkt uit naar honderdste lid Resultaten Blauw Wit Resultaten W Holten Uitslagen BC Holten SportAgenda Uitslagen schaken Uitslagen Eendracht W Holten thuis tegen Go Ahead Blauw Wit naar Blauwwitters Donderdag 9 december 2004 Holtens Nieuwsblad ■■■■■■WMIMMWM——BW—HiliMIIII'llBllllllilllll I llll'l I Wij he C2 - Blauw Wit Cl Met Jacco voor de nog steeds geblesseerde Mike in de goal, werd Wijhe vast gezet op eigen helft. Dat de ruststand 0-2 was, was te danken aan een eigen doelpunt en een voorzet van Frank die de keeper in'eigen doel sloeg. Wel verdiend, maar te weinig kansen werden er benut. In de tweede helft ranselde Jacco eersT een bal uit het doel, waarna Thijmen in de aanval daarop wist te scoren: 0-3. Het sterke middenveld met Nick, Stijn en Gijs stuurde met goede passes, waardoor Jurgen en Ruben (tweemaal) de stand re gelmatig naar 0-6 schoten. Verdedigend zat het weer prima met Robbert en Jeroen op de flanken en "justin, Leon en Jasper in het midden. Eindstand 0-6. Blauw Wit C2 - Nieuw Heeten Cl Vanaf het begin had Blauw Wit een veldoverwicht, maar scoren bleek moeilijk. In het laatste kwartier voor rust vielen de goals plotseling als rijpe appelen van de boom. Blauw Wit liep uit naar 2-0. Nieuw-Heeten kwam terug tot 2-1 maar meteen daarop nam de thuisclub weer afstand en ging rusten met een 4-1 voorsprong. Na de pauze hetzelfde beeld als de eerste helft. Blauw Wit bleef sterker maar in de stand kwam vooreerst geen verandering. Maar ook nu was het laatste kwartier weer sensationeel. Eerst scoorde Wouter Jonkman 5-1 voor Blauw Wit en met een groot slot- offensief scoorde Nieuw-Heeten nog twee keer zodat een 5-3- eindstand werd bereikt. Blauw Wit 2 - Vios Vaassen 2 Blauw Wit begon goed aan de wedstrijd en kreeg direct een paar kansen maar wist deze niet te verzilveren. Hierna ging het min der. passes kwamen niet aan en er werd onnodig balverlies gele den. Hierdoor ontstonden aan beide zijden weinig kansen voor rust. Daarna kwam Blauw Wit sterker uit de kleedkamer. Vios werd volledig vastgezet en kwam er niet meer aan te pas. Via stuwende impulsen van achteruit door de goed mee opkomende Merijn werden met grote regelmaat goede kansen gecreëerd. Het duurde nog tot de zeventigste minuut voordat er eindelijk een kans werd benut. Harald verlengde een voorzet met het hoofd richting tweede paal en vond daar het net. De kansen bleven ko men maar er was een licht van richting veranderde vrije trap van Jurgen nodig om de 2-0 aan te tekenen. Even later kwam Jurgen op over links en passeerde de keeper voor de 3-0. Dit leek ook de eindstand te worden, maar de aanvoerder van VIOS wist vanaf twintig meter tussen een aantal verdedigers een schot te produce ren dat onhoudbaar over de keeper in de lange hoek verdween. Eindstand 3-1. DZC 6 - Blauw Wit 3 De vorige ontmoeting op 't Vletgoor was een gelijkopgaande wedstrijd die uiteindelijk naar de kant van DZC opviel. Helaas was dat dit keer ook het geval. Blauw Wit begon nog wel goed en door goed doorjagen van de hele voorhoede schoot Arjen Stam vanaf de zestien de bal goed binnen: 0-1Hierna volgden nog enkele kansen voor Blauw Wit maar deze werden niet benut. Daardoor was de ruststand 0-1Daama begon Blauw Wit slapper dan DZC en kwam de thuisploeg ook op 1-1. Door een blunder van de keeper die de bal tegen zijn eigen laatste man aanschoot, kwam Blauw Wit via André van de Waal weer op voorsprong. Helaas speelde Blauw Wit achterin ook voor Sinterklaas en wer den enkele doelpunten knullig weggegeven. Hierdoor werd het uiteindelijk 4-2. en kan Blauw Wit het kampioenschap nu echt uit het hoofd zetten omdat de achterstand op de koploper inmid dels negen verliespunien bedraagt. Enter Vooruit 8 - Blauw Wit 4 Na de openingstreffer van Leo Aanstoot was het vierde afgelo pen zaterdag eigenlijk niet te stoppen. Matthijs had daar in de eerste helft een groot aandeel in; hij scoorde maarliefst drie keer. In de tweede helft werd er meer overgespeeld, waardoor het team nog meer grip op de wedstrijd kreeg. Gerke scoorde twee keer en demonstreerde opnieuw zijn buikschuiver, maar ook anderen kregen een treffer op hun naam. Vermeldenswaardig was de ma nier waarop Bastiaan een aantal keren zijn medespelers in een scoringspositie bracht. Eindstand: 0-9. Klarenbeek 2 - Blauw Wit 5 Martin kerkdijk scoorde in de eerste helft 0-1De gastheren wa ren enkele malen dicht bij de gelijkmaker, maar doelman André Aanstoot was een prima sluitpost. In de tweede helft nam de druk op het Blauw Wit doel toe. In de tegenstoot was Blauw Wit met Henk Aanstoot en Martin Kerkdijk ook gevaarlijk. Jan Harbers en Erik Aanstoot speelden sterk op het middenveld. Blauw Wit kwam een beetje gelukkig onder de druk uit. Met nog een kleine t\\ intig minuten te gaan scoorde Klarenbeek in eigen doel 0-2. Hierdoor was de wedstrijd gelopen en kreeg Blauw Wit volop kansen om de score uit te bouwen. Martin scoorde 0-3 en 0-4, terw ijl Jan Harbers de 0-5 en 0-6 voor zijn rekening nam. Zater dag kan Blauw Wit revanche nemen voor de slechte tweede helft tegen Groen-Wit. Eindstand 0-6. Holten El - Enter E2 In deze wedstrijd was w einig sprake van tegenstand. Daarvoor was de tegenstander te zwak. Holten wist al vrij snel het doel van Enter te vinden. Ban H. scoorde eindelijk eens weer na lange tijd een doelpunt. Maar de beste man van Enter wist even daama keurig tegen te scoren. Holten bleef de veel sterkere ploeg en Bart H. had de smaak van doelpunten maken zo te pakken dat hij ook nog eens het twee, drie en vier doelpunt voor zijn rekening nam. Na de rust was het spelbeeld niet anders. Jeroen speelde als verdediger een sterke wedstrijd en gaf Enter geen enkele kans meer om gevaarlijk te worden. Na Bart H. deed Jordy het nog be ter hij overtrof Bart met een doelpunt en scoorde er vijf. Kevin die ook een prima wedstrijd speelde, scoorde nog eenmaal. Eindstand: 10-1. Holten C2 - Hulzense Boys C3 Net als de heenwedstrijd was er ook dit keer sprake van een on gelijke strijd. De tegenstander, fysiek veel sterker bleek door ons niet te bestrijden. De eerste helft kon Holten met veel inzet nog enigszins meekomen. Nadat de gasten de score hadden geopend voerde Holten de druk op en dit resulteerde in een doelpunt van Arno (1-1). Hieruit werd enige moed geput en tot de rust kon Holten standhouden. Na de rust kreeg Holten met enkele kleine blessures te maken en maakte de tegenstander goed gebruik van de geboden ruimte. Mede doordat de linies op het grote veld niet goed aansloten, kregen de reuzen uit Hulzen vrij spel en scoor den dan ook van hartelust. Uiteindelijk wist men uit te lopen naar 1-8. Eindstand: 1-8. Holten BI - DES BI Na een zwak begin van beide kanten nam Holten het spel in han den en dwong DES achteruit, wat direct resulteerde in een goede kans van Daan W. Helaas miste hij nu nog, maar later tikte hij de 1-0 binnen. Richard verdubbelde voor rust nog de score. Daama begon Holten weer zwak. Daama pakte Holten als elftal de draad w eer op waar ze in de eerste helft mee waren geëindigd, namelijk scoren: door Dennis, Tim W tweemaal en Nick. Eindstand: 6-1. Socii Al - Holten Al Holten begon goed aan de wedstrijd en dwong een duidelijk veldoverwicht af. De kansen die kwamen werden niet benut. So cii daarentegen was zeer doeltreffend met haar counters. De tweede counter zette ook de 2-0 op het bord. Vlak voor rust wist Thijs na een goede solo 2-1 te scoren. Na rust drong Holten ver der aan. echter een te korte terugspeelbal leverde de thuisplbeg weer een doelpunt op. Hierna voerde Holten de druk nog verder op. Twee doelpunten van spits Thijs zorgden voor de 3-3 op het bord. Na een snel uitgevoerde aanval wist Robbert Holten Al zelfs op voorsprong te brengen. Helaas zorgde nog een te korte terugspeelbal voor de 4-4. Vlak voor tijd wist Jeffrey nog een strafschop van Socii te stoppen en zorgde ervoor dat Holten één punt kon meenemen naar huis. Al met al duur punt verlies. Eind stand: 4-4. Holten - In de thuiswedstrijd tegen SDOL hebben de hand baldames van Holten een ver diende overwinning geboekt. SDOL, de huidige nummer vijf. draait dit seizoen goed mee in de eerste klasse. Holten wilde, na de nederlaag tegen Overwetering van vorige week, voor eigen publiek iets goed maken. Met sterk aanval lend spel en een goede defensie werd vanaf het begin gebouwd aan een solide wedstrijd. Met fraaie uitgespeelde aanvallen en goede combinaties wist Holten vooral uit de tweede lijn vaak te scoren. Dit leidde tot een 8-4- voorsprong bij rust. In de tweede helft speelde Holten wat romme lig. SDOL greep die kans en wist tot 10-8 terug te komen. Holten veerde op en liep op nieuw uit tot een 14-8-stand. De laatste tien minuten waren slordig van Holtense zijde, maar de voorsprong kwam geen mo ment meer in gevaar. Holten boekte zo een verdiende 15-10- overwinning en behoudt daar mee stevig de derde plaats in de eerste klasse. Scores: Monique Plantinga 6: Ju dith Tiekink 4, Jessica Smit 3; Mi chelle den bouwmeester, Paulien Schooien 1. De heren blijven overtuigend winnen in de derde klasse. Uit tegen DSC ging het opnieuw van een leien dakje. De thuis ploeg had de laatste weken goed gepresteerd (vier zeges op rij) dus Holten was gewaarschuwd. Tot de rust gaf DSC dan ook goed partij en kon Holte niet echt loskomen. Weliswaar miste Holten 2 spe lers, maar aanvallend was er ge noeg kracht aanwezig. Bij rust leidde Holten met 8-11. Na rust stoomde Holten door. DSC Vletgoor - Blauw Wit kwam in de eerste wedstrijd van de re turns niet verder dan een ge lijkspel. Na een snelle achters tand kwam de ploeg goed te rug wat de ploeg een voor sprong opleverde net na rust. DZSV bleef echter goed spelen en kwam gelijk en zelfs op Holten - Schaker Jim Klinge heeft zijn plannen om het Fi- scherkampioenschap te vero veren kracht bijgezet door met een honderd procent score de eerste ronde te w innen. Dick van der Knaap werd, op ruime afstand, tweede. Titelver dediger Ton van Oijen had niet zijn beste avond. Desondanks eindigde hij nog als vierde, vlak achter Gerrit Luggenhorst. Op vallend was dat de top 7 uit on gedeelde klasseringen bestond. Daarna volgde een groep van negen personen die slechts door één punt werden gescheiden. 1. Jim Klinge, 11; 2. Dick van der Knaap, 9; 3. Gerrit Luggenhorst, 8; 4. Ton van Oijen, 7/4; 5. Dinant van Beek, 7; 6. Gerrit Stevens, 6; 7. Ben van de Griendt, 58. Bas van Beek. 5; Karl-Heinz Leisten, 5: Ber- tus van Beek. 5: Ronald Klein Tee- selink, 5; 12. Alrik Baltus, 4/4; Roelf de Jonge, 4'A; Henk Jongman, 414; 15. Rob Gervedink Nijhuis, 4; Dick van de Griendt, 4; 17. Aloys Meulenbroek, 214: 18. Johan Klein Teeselink, 1. voorsprong in de eerste mi nuut van de blessuretijd. Gert Jan Prins scoorde twee minu ten later de gelijkmaker waar door Blauw Wit een punt aan het duel overhield. Blauw Wit had in de eerste wed strijd van de returns de opdracht om het duel op 't Vletgoor in haar voordeel te beslissen. De start was echter zoals bijna het gehele seizoen. Een snelle te- gengoal waardoor de ploeg ach ter de feiten aanliep. DZSV speelde makkelijker en simpe ler. Minder de lange haal naar voren, daar waar een vrije mede speler gevonden kon worden. In de vierde minuut kon Luc Ne- derlof van de gasten over rechts vrij doorgaan. Hij leverde een prima voorzet af op spits Tonnie Schuurman die de bal hoog in kopte. Doelman Hans Bekker- nens tikte de bal niet over het doel, maar juist er in, waardoor Blauw Wit opnieuw een snelle tegentreffer opliep. Net als in andere wedstrijden was bij Blauw Wit de inzet hoog. Er werd gestreden voor een beter resultaat, maar dit kwam er niet uit in de eerste helft. Het was DZSV dat zich goed opstelde en de aanvalsop- zetten van Blauw Wit ontregel de. Bas Grevers rukte regelmatig mee op en schoot diverse malen van ongeveer 25 meter op het Blauw Wit-doel. Het eerste echte gevaarlijke mo ment van Blauw Wit kwam van de voet van Marco Schuiterd. Dit was na ruim 25 minuten en leverde Blauw Wit een corner op. Hans Bekkernens wist zich na de eerste treffer te herstellen en pakte voor rust alles zoals de Blauw Wit-aanhang hem kent. Ongeveer tien minuten voor rust kreeg Blauw Wit een unieke ge legenheid om gelijk te maken, maar de vreemde inzet van Gert- Jan Ulfman ging nipt over het doel. Toch kwam de gelijkma ker nog voor rust op het bord. Marco Schuiterd kwam van de linkerkant steeds meer naar het midden van waar hij een schot op doel probeerde. Zijn inzet werd gepareerd, maar kwam voor de voeten van Dirk Jan Beldman die zijn tegenstander fraai uitkapte en diagonaal in schoot. Rust: 1-1. De rust was nog maar net voor bij of Blauw Wit kwam op voor sprong. De DZSV-defensie speelde terug op doelman Mi- chiel Sins die de terugspeelbal volledig miste, waardoor Marco Schuiterd simpel kon scoren: 2- 1. Met dit ruggesteuntje en de luide aanmoedigingen van een deel van het publiek, bleef Blauw Wit dreigend in de aan val. DZSV was echter ook in de tweede helft de ploeg die ver zorgder voetbal speelde en ge vaarlijk bleef via de snelle en slimme spitsen. In de 71ste minuut was het Da niël Scheepers die met een kop bal scoorde: 2-2. Opnieuw lag de basis van dit doelpunt aan de rechterkant van de gasten. Beide ploegen bleven na dit doelpunt de aanval zoeken. Gerald Jansen stuurde de spitsen vaak met een goede pass de diepte in, maar scoren leek niet meer mogelijk. De beste kans was nog voor Alf red Beldman. Blauw Wit kwam gevaarlijk door over rechts en leverde de bal af bij Alfred die veel meer tijd had dan hij dacht en de bal over het doel werkte. De blessuretijd was reeds inge gaan toen Martijn Bulsink on verwacht de gasten toch nog op voorsprong schoot. Blauw Wit leek weer met lege handen ach ter te blijven. De inzet die de ploeg het gehele seizoen al toont, werd dit keer beloond. Gert Jan Prins kwam over rechts gevaarlijk door en schoot diago naal en hard de 3-3 binnen. Een verdiend punt, maar Blauw Wit zal wedstrijden moeten gaan winnen om de laatste plaats te verlaten. Scheidsrechter Bruns- veld uit Rijssen was een onop vallende leidsman die de kaarten kwam nu ook fysiek steeds meer te kort. Aanvallend kon Holten zich uitleven, maar moest verde digend op zijn hoede blijven. Via breaks en goed combinaties liep Holten verder uit naar de verdiende 19-25-zege. Scores: Thys Jeurissen 8, Freddy Wolterink 7, Tristan Dorlas 4, Tom Muller, Menno Koerse, Andy de Jong 2. Dames 2 blijft het ook goed doen. Thuis tegen het op de der de plaats staande Lettele 2 werd een ruime zege geboekt. Tot de rust bleef het dicht bij elkaar en kwam Holten slechts tot een 3- 1-score. Na rust ging Holten goed door en werd uiteindelijk met 10-2 gewonnen. Door drie achtereenvolgende zeges is Hol ten nu op een gedeelde derde plaats beland met Schalkhaar. Dames A1 leverde een huzaren stukje thuis tegen Zwolle. Dit sterke team - met slechts twee verliespunten tot nu toe - doet volop mee samen met Dijkoraad Kwiek en Heeten om het kam pioenschap in de eerste klasse. Na ruime nederlagen tegen de beide andere kampioenskandi daten wilde Holten zich van zijn beste kant laten zien. De verde digingen overheersten in de eer ste helft, waardoor bij rust slechts een 1-2-stand op het sco rebord stond. In de tweede helft stond Holten lange tijd achter, maar in een spannende slotfase wist Holten gelijk te komen. Verrassend maar verdiend werd de wedstrijd met 8-6 in het voor deel van Holten beslist. Dames A2 trof met een jong team de fysiek sterkere dames van Voorwaarts. Lange tijd wist Holten het de gastvrouwen zeer moeilijk te maken. Bij rust leid de Holten toch onverwacht met 2-4. Ook daarna ging het lange tijd goed. Maar halverwege de tweede helft kwam Voorwaarts opzetten en wist het de wedstrijd toch met 13-9 te winnen. Jongens B speelde thuis tegen The Flyers. Na uit verloren te hebben, wilde men thuis een ze ge proberen te pakken. Dat luk te. Met soms goed spel wist Hol ten bij rust al een 12-8-voor- sprong te nemen. Daarna ging Holten goed door en werd keu rig met 22-15 gewonnen. Meisjes B verloor van SDOL 2. Na een spannende eerste helft (8-10) zag Holten geen kans de achterstand in te lopen. Eind stand: 12-16. Voor meisjes C blijft het een moeilijk competitie. Thuis tegen Voorwaarts 3 werd goed ge speeld. Maar meer dan de 1 -10- eindstand - rust 0-5 - zat er niet Holten - De uitslagen van de onderlinge competitie van schietvereniging De Een dracht. Geweer Klasse A 1. W. Paalman, 170; 2. M. Aan stoot, 166; 3. B. Paalman, 154; 4. F. Hoes, 151. Klasse B 1. G.J. van Aefst, 157; 2. G. Jan sen, 156; 3. D. Vincent, 140. Pistool 1. H. Nekkers, 173; 2. H. Paal man, 161. Vuurbuks 1D. Overmeen, 90; 2. J. Eer- tink, 84; 3. S. Kools, 74; 4. E. Grootentraast, 72; 5. G. Möring, 62. Opgelegd 55+ Klasse A 1. G. Haverslag, 190; 2. G. Schuppert, 186; 3. E. Grootent raast, 181; 4. D. Jansen, 176. Klasse B 1. J. Klooster, 167; 2. A. Pekke- riel, 166; 3. D. Tiekink, 164; 4. J. Nijendijk, 163. ^Holten - Tegen Sjuttol 1 uit Geesteren werd op 30 novem ber door BC Holten gelijkge speeld. Vooral de heren iieten het afweten. De eerste herenenkel werd door Ismael Wind met 15-13 en 15- 13 verloren. De tweede herenen kel werd door Rolph Rikkering verloren met 15-3 en 15-6. Gelukkig hadden de dames een zeer goede dag. De eerste dame senkel werd met drie zwaar be vochten games gewonnen door Marijke Offenberg 5-11, 11 -9 en 9-11. De tweede damesenkel leek makkelijk te worden maar in de tweede game werd bijna een 10- 6-voorsprong weggeven. Maar het doorzettingsvermogen won het. Renate Oosterik won met 5- 11 en 11-13. De herendubbel werd gespeeld in drie games. In de derde game werd een voorsprong van 12-6 weggeven 15-9, 7-15 en 15-12. De damesdubbel werd vrij ge makkelijk gewonnen: 10-15 en 12-15. Tussenstand 3-3, het kwam aan op de mixen. De eerste mix werd eenvoudig gewonnen door Marijke en Is mael 6-15 en 12-15. De tweede mix was een spannende partij, de eerste game ging in de ver lenging verloren 17-14. De tweede game ging gemakkelijk naar Renate en Rolph 3-15. De winst in de derde game was bin nen handbereik 7-12, maar ging helaas verloren in 15-12. Eind stand 4-4. Op vrijdag 3-12 speelde BC Holten 3 uit tegen ZBC 4 in Zwolle. Rolph Rikkering verving de ge blesseerde Harko Bouwens. De single verliep niet moeilijk voor Rolph, 9-15 en 3-15. Michel ten Voorde speelde tegen een oude rot in het vak en moest genoegen nemen met een drie games: 1 - 15, 15-2 en 15-10. Yvonne Beu ker had een tegenstandster met lastige sla gen, 7-11 en 7-11Eugenie Roe- kevisch die de afwezige Annet Dijkstra verving had geen moei te met haar tegenstandster, 4-11 en 5-11. Na de singles was de tussenstand 1-3. De herendubbel van Michel en Rolph verliep zoals verwacht: 12-15 en 9-15. De damesdubbel van Eugenic cn Yvonne ging echt makkelijk 7- 1-5 en 1-15. De gemengddubbel van Yvonne en Rolph was toch wel lastig te gen een heer die overal liep, dus moest deze partij in drie sets worden beslecht: 12-15, 15-10 en 15-13. De gemengddubbel van Eugenie en Michel. Dit koppel danste over hun tegenstanders: 5-15 en 5-15. Eindstand: 2-6. (Foto: Johan Bolink) in dit sportieve duel op zak hield. Opstelling Blauw Wit: Hans Bek kernens, Jacco Schuppert, Gert Jan Ulfman, Youri Noorlander, Arjan Aanstoot, Gert Jan Prins, Gerald Jansen, Ton Veldhuis, Dirk Jan Beldman. Amoud Beldman en mar- co Schuiterd. Ingevallen: Thijs ten Eisen, Alfred Beldman en Bennie Schoemaker. Holten - Het opstarten van trimhockey voor dames heeft geleid tot een behoorlijke groeiimpuls voor de Holtense hockeyclub. Maar liefst 26 da mes zijn officieel lid geworden van Hockeyclub Holten. Onder de dames bevinden zich veel hockeyende moeders. Anita Kiewiet, een van de initiatief neemsters van het opzetten voor trimhockey, heeft het idee ge creëerd om op de zaterdagoch tend in sportzaal 't Mossink, moeder/ kind-hockey te realise ren. De hockeyvelden zijn in de winterperiode namelijk vrijwel onbespeelbaar. Momenteel worden ook de voor bereidingen getroffen voor het opstarten van trimhockey voor heren. HCH kan stellen dat de ledenspirit binnen de club enorm is. De hockeytrainingen/ zaalhoc key voor de jeugdteams wordt sinds woensdag 1 december voortgezet in sporthal 't Mos sink aan de Keizcrsweg. De ben jamins (5- en 6-jarigen) worden van 16.00 tot 17.00 uur getraind door Vera Piscaer. De F- en E- jeugd worden van 16.00 tot 17.00 uur getraind door Roel Leeuwenburgh. De leden van de trimhockey. (Foto: Johan Bolink) Van 17.00 tot 18.00 uur wordt het jongens D-team getraind door Roel Leeuwenburgh. Van 17.00 tot 18.00 uur wordt het meisjes C-team getraind door Anita Kiewiet. Negen enthousiaste meiden heb ben dit jaar de koppen bij elkaar gestoken met als doel een mei denelftal te vormen waarmee zij de competitie volgend jaar kun nen bestormen. Het meisjes C- team verwelkomt graag nieuwe leden in de leeftijd van twaalf tot en met vijftien. De hockeyclub heeft nu de vol gende doelen: op naar kunstgras en op naar het honderdste lid. Degene die als honderdste lid wordt ingeschreven, zal worden beloond met een hockeystick. Surf naar de clubsite www.hoc keyclubholten.nl of mail een be richt naar: info@hockeyclubhol- ten.nl. u -v. Blauw Wit Zaterdag 11 december De Blauwwitters 1 - Blauw Wit I, 14.30 uur (vertrek 12.45 uur); Oeken 2 - Blauw Wit 2, 12.30 uur (vertrek 11.00 uur); Blauw Wit 3 - AZSV 6, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - Excelsior'31 11, 12.30 uur; Blauw Wit 5 - Groen Wit'62 12, 14.30 uur; Blauw Wit Al - Hulzense Boys Al, 14.30 uur; Blauw Wit Cl - Rohda R. C3, 11.30 uur; Lemele Cl - Blauw Wit C2, 10.30 uur (ver trek 9.15 uur); Heino C5 - Blauw Wit C3, 11.30 uur (ver trek 10.15 uur); Heino D2 - Blauw Wit Dl. 8.45 uur (vertrek 7.45 uur); Blauw Wit D2 - Nieuw-Heeten D2, 10.30 uur; Blauw Wit F2 - Haarle F3, 9.30 uur; Haarle F4 - Blauw Wit F3, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Rohda R. F12 - Blauw Wit F4, II.00 uur (vertrek 10.00 uur). Zaalvoetbal Donderdag 9 december Blauw Wit 1 - Club HAC 1, 22.00 uur. VV Holten Zondag 12 december Holten 1- Go Ahead D. 1, 14.00 uur; Holten 2 - Kon UD 2, 10.00 uur; Rietvogels 3 - Holten 3, 10.45 uur (vertrek 9.30 uur); Borne 3 - Holten 4, 10.45 uur (vertrek 9.30 uur); Holten 5 - HSC/ Brein 7, 9.00 uur; Holten 6 - PH 14, 9.30 uur; Holten 7 - Sp Vroomshoop 3, 10.00 uur; SDOL 6 - Holten 8, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur). Zaterdag 11 december Holten Al - Ven LAID, 14.30 uur; Mariënheem BI - Holten BI, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur); Den Ham B2 - Holten B2, 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); Holten Cl - Rohda Raalte C2, 14.30 uur; Mariënheem C2D - Holten C2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten Dl - SVVN Dl, 9.00 uur: Holten D2 - SVZW D3, 10.00 uur; Holten El - RKSV El, 10.00 uur; Hec tor E3 - Holten E2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Excelsior'31 E10 - Holten E3, 10.00 uur (ver trek 9.15 uur); GFC F1 - Holten Fl, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten F2 - SC Rijssen Fl. 11.00 uur; Hector F2 - Holten F3, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Enter Vooruit MB - Holten MB1, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Quick'20 MB2 - Holten MB2, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur). Handbal Zaterdag 11 december Klarenbeek - Meisjes B, 9.45 uur; SDOL 2 - Meisjes C, 12.00 uur; Leerkes/ Haarle 2 - Meisjes D. 12.45 uur; Tyfoon 2 - Dames 2, 19.00 uur. Zondag 12 december Spoda Dalfsen 2 - Dames 1, 14.35 uur; Heren - Raalte 1, 12.05 uur; Spoda/ Dalfsen - Da mes Al, 13.30 uur; Dames A2 - Klarenbeek, 11.00 uur; Wienk/ De Gazellen - Jongens B, 11.50 uur. Mintonette Vrijdag 10 december Sporthal 't Mossink Meisjes B - WA 1, 19.30 uur; Dames 3 - Time Out 75 D2, 19.30 uur; Heren 1 - De Kater 3, 19.30 uur; Dames 1 - Rivo 4, 21.00 uur; Dames 4 - Rivo 6, 21.00 uur; Heren 3 - Dick Peters Devoko 6,21.00 uur. Gymzaal Haarstraat Dames 2 - Rivo 3, 19.30 uur; Heren 2 - ROC ON Devoc 4, 21.00 uur. Holten - VV Holten speelt zon dag haar laatste competitie wedstrijd voor de winterstop tegen Go Ahead. De winter- pauze duurt tot zondag 13 fe bruari. Go Ahead won het afgelopen weekeinde tegen Helios (1-0) en is door deze overwinning opge klommen naar een plaats in de subtop. VV Holten speelde in Lettele een zeer wisselvallige wedstrijd. Om met een gerust hart te over winteren is winst voor VV Hol ten noodzakelijk. De wedstrijd op sportpark Meer manskamp begint om 14.00 uur. Holten - Blauw Wit moet za terdag op bezoek in Borne bij de Blauwwitters. De Blauwwitters staan op de vierde plaats en doen nog volop mee voor het kampioenschap. Het kampioenschap dat voor DES uit N i j verdal gereserveerd bleek. Deze ploeg kwam na de periode winst niet meer tot een winstpar tij en is koploper af. Zeven ploegen maken nog kans op de titel, waardoor Blauw Wit een aantal lastige duels kan ver wachten. De wedstrijd in Bomc begint om 14.30 uur.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 12