'Ik heb het altijd fijn gevonden Bort Koelewijn: 'In die zin heb ik gewoon zin in het jaar 2005' Carnavalclubs houden Tropical Sylvesterparty Voorbereiding Zilverzandtracé en Wansinktracé kan starten Holten moet kneuterig zijn Koor Amazing warm onthaald op Curacao Kerstmarkt A Standhouders gezocht Verkoop boeken Kerstmiddag ANB0 Holten Toneelstuk Beuseberg Overleg predikanten Nieuwstip Verwerping Donderdag 2 december 2004 Holtens Nieuwsblad 9 (Vervolg van voorpagina) Rijssen - Gemeentebelangfractievoorzitter A. Hofhuis gaf aan dat gemeentebelang tegen een Zilver/andtracé met een doorgaand karakter was. 'Sinds deze zomer zijn er nogal wat ontwikkelingen geweest die tot nadenken stemmen', aldus Hofhuis, die aangaf dat er een breed draagvlak nodig was voor de te nemen maatregelen. VVD-fractievoorzitter J. Kevelam vond dat het hele VSP-dos- sier maar eens naar bijvoorbeeld de gemeenteraad van Gronin gen gestuurd zou moeten worden, zodat die er zonder vooringe nomenheid over kon beslissen. 'We moeten luisteren naar de bevolking. Een grote groep burgers heeft een uitspraak gedaan', aldus de liberale voorman, die wel wilde beginnen met het Wansinktracé, maar niet met het Zilverzandtracé. CDA-fractie- voorzitter H. Dul schaarde zich achter het collegebesluit. 'Voor het CDA is snelheid van groot belang.' 'Heb lef om te luisteren naar de burgers', voegde SGP-raadslid G. Kreijkes Dul toe. Dul reageerde meteen: 'Zegt dat dezelfde SGP die het zwembad in Holten wilde sluiten?' PvdA-fractievoorzitter R. de la Haye was absoluut tegen terug trekkende bewegingen: 'We hebben eerder overeenstemming gevonden in het Wansinktracé, het Zilverzandzandtracé en een onderzoek naar de rondwegen. Als partijen nu terugtrekkende bewegingen maken, gaan we hetzelfde zwakke standpunt inne men.' De la Have gaf aan dat de aanleg van het Zilverzandtracé het niet onmogelijk moest maken om later aan te takken bij een noordelijke rondweg. Wethouder W. Stegeman liet de geschiedenis van de totstand koming van dit voorstel nog eens passeren tot en met de com missievergaderingen van mei en juni. waarin geconcludeerd werd dat de Maïsweg nog een brug te ver was. maar dat er wel een meerderheid was voor een onderzoek naar rond- en rand wegen waarbij nadrukkelijk het industrieterrein werd betrok ken. 'Verrassend was dat er weer een discussie ontstond over het Zilverzandtracé', aldus de wethouder. Hij pleitte voor een snelle besluitvorming. 'Vanaf 2001 zijn we bezig geweest met het Zilverzandtracé binnen de kaders die door de gemeenteraad gesteld waren. De verkeerssituatie in Holten is ondertussen niet gewijzigd. Laten we doorzetten: iedereen is het erover eens dat in centrum maatregelen genomen moeten worden en daarin draagt het Zilverzandtracé bij. In Holten zit men te wachten op de besluitvorming rond het VSP. We zouden daar graag voort varend aan willen werken.' Stegeman is ervan overtuigd dat de uitvoering van het Zilverzandtracé niet van invloed is op de rond- en randwegen bij Holten: 'Het Zilverzandtracé is de ont sluiting van een gebied.' Een meerderheid van de gemeenteraad ging akkoord met een nader onderzoek naar de rondwegen bij Holten en met de voor bereiding van het Wansinktracé en toen moest er nog een be slissing genomen worden over het Zilverzandtracé. ChristenUnie, CDA en PvdA steunden het collegevoorstel. VVD en SGP wilden eerst het onderzoek afwachten. Gemeen tebelang koos in het belang van snelheid, ineens toch vóór het Zilverzandtracé. Met een stemverhouding van dertien tegen elf werd het collegevoorstel aangenomen en kan met de voorberei ding van zowel het Wansinktracé en het Zilvërzandtracé gestart worden. Holten - Om de mening van de Holtenaren te horen over hoe zij denken wat er aan het centrum zou moeten verande ren, werd vorige week een discussieavond gehouden in het gemeentehuis. Hieruit kwam naar voren dat Holten vooral een gezellige en idyllische uitstraling moet krijgen. Kleine winkeltjes en cafeetjes, waar bezoekers graag langslopen. Ook na sluitingstijd. De opkomst bleek groot, alleen toch te weinig om alle discus siegroepen van genoeg mensen te voorzien. Zo bleek er bij de discussiegroep over jongeren slecht één geïnteresseerde te zit ten. En deze kwam ook nog eens uit Rijssen. Bij de andere groepjes over onder meer toerisme, horeca en senioren, bleef het aantal erg beperkt. Om de aanwezigen uit te leggen wat de bedoeling was van de avond, werd eerst een toneelstukje uitgevoerd. 'Burgemeester en wethouders' kwamen bijeen in besloten vergadering. Zij lie ten hun gedachten gaan over hoe zij het winkelcentrum van Holten over zo'n twintig jaar zagen. Zo werd een hoge geluids wal om Kalfstermansweidc geopperd, maar daar kon wethou der 'Willem ter Schure' zich niet in vinden. 'Ik heb al zo'n klei ne tuin. Dan blijft er helemaal niets meer van over!' Volgens 'Janneke Flim-Gerritsen' was een overdekt winkelcentrum wel wat. Daar kon zc dan mooi droog winkelen met haar hondje. 'Jan Ligtenberg' had voor haar de oplossing: een paraplu. Deze kwam weer te pas bij de uitleg hoe het plan in elkaar steekt. De verschillende onderdelen van het plan werden met knijpers aan de paraplu vastgemaakt. Het parapluplan omhelst dus alle on derdelen, die weer met elkaar te maken hebben. Doe je iets voor het ene, dan moet je rekening houden met het andere. Hans Büchi van bureau SAB legde na de satirische act uit dat het planproces nu nog aan het begin staat. 'We willen iedereen erbij betrekken en zoveel mogelijk alle ideeën meenemen.' De ideeën worden verwerkt in een conceptplan dat volgend jaar uit moet komen. Hierover gaat de gemeenteraad zich buigen. Daarna mag de bevolking zich erover uitspreken, waarna tot slot de raad een besluit zal nemen over de uitvoering. Uit de discussies bleek dat Holten geen gezellige uitstraling heeft. Alleen lunchroom Nijkamp had dat. Het beste zou zijn wanneer de supermarkten opschuiven naar buiten de echte win kelkern. Vooral de Aldi bleek bij de meesten een doorn in het oog. Op die plek zouden juiste kleine winkeltjes of cafeetjes moeten komen. De toerist is nu snel op Holten uitgekeken. Ook de auto's moeten weg van Smidsbelt. Als er markt is, dan is het er gezellig. Daarna is de sfeer weer weg. Ook zou er aandacht moeten zijn voor de knobbeltoerist, die de auto in het centrum neerzet en daarna de hele dag in het bos verdwijnt. Die auto's staan anderen in de weg. Onnodig wordt zo parkeerruimte bezet gehouden. Aan de andere kant is het goed om die toerist na hun wandeling Holten zeifin te krijgen. Bijvoorbeeld door het winkelcentrum al bij het station te laten beginnen, zodat het aantrekkelijk is om verder te lopen. Wel zou er, wat horeca betreft, niet veel meer van hetzelfde moeten komen. Maar juist diversiteit door de komst van een pannenkoekhuis, een goedkoop hotel en logies met ontbijt voor de vele Pieterpadlopers. Volgens de aanwezigen zijn er veel lelijke gebouwen in Holten en worden de mooie oude gebouwen gesloopt. Zo zou het Dura-complex rondom de Dorpskerk meteen plat mogen. Ook de Abraham Berg-Hof verdient zeker niet de schoonheidsprijs. Toch kan nieuwbouw best mooi zijn, zoals het appartementen complex waar in het verleden de Dorpsschool heeft gestaan. Andere panden die nooit gesloopt mogen worden, zijn volgens de aanwezigen het oude gemeentehuis, café De Biester en het NS-station. Bij de seniorendiscussiegroep werd de overlast van de jeugd in het centrum aangekaart. Maar de jongeren zelf geven aan dat voorbijgangers zich absoluut niet onveilig hoeven te voelen. 'We staan daar alleen maar om piet elkaar de dag te bespreken. Het is voor ons een plek in het centrum om naartoe te gaan. Daarnaast heb je de Albert Heijn in de buurt, dus wat wil je nog meer. Maar verder doen we geen vlieg kwaad, dus is het onzin om je onveilig te voelen door ons.' Holten - Eigenlijk gaat hij pas op 1 maart volgend jaar inet pre-pensioen, maar door alle verzamelde vrije dagen, komt er deze week al een eind aan de 37-jarige loopbaan van Gerard Steenbergen bij Nido. Z'n laatste werkdag was vorige week donderdag en de dag erna werd het officiële afscheid ge houden met een receptie. En dan breekt de tijd aan dat hij thuis de boel moet opruimen, zijn huis schilderen, zijn twee kinderen voorthelpen met allerlei klusjes en lekker fietsen en wandelen met zijn vrouw, zoals hijzelf zegt. Gerard kwam in 1967 in dienst bij. toen nog, Universal als draaier frezer. Hij had daarvoor de LTS doorlopen, de militaire dienst volbracht en werkervaring opgedaan bij een Deventer tapijt- fabriek. 'We werkten altijd met een klein koppeltje van zo'n 25 man, meest Holtenaren. Hard werken. Soms vier avonden per week overwerken en ook op de zaterdag. Maar we werkten met zo'n plezier en we konden het geld allemaal goed gebruiken, dus dat was voor ons geen pro bleem.' 'Door de loop van de ja ren, veranderde ons werk natuur lijk wel door de automatisering, maar de lol in het werk bleef. Ik werd ondertussen constructie bankwerker. Eén jaar ben ik er tussenuit geweest vanwege een hernia en de periode daarna heb ik een poosje ander werk gedaan bij Nido om weer aan het werk te komen. Toen zat ik zo'n beetje in Sinterklaas neemt afscheid van Gerard Steenbergen, die bij de Nido met de vut gaat. (Foto: San- der Scheperman) de buitendienst maar dat is niets voor mij. Ik heb het altijd fijn ge vonden om in mijn eigen groep te werken, maar daar zijn er nu ook al veel van weg. De sfeer in het bedrijf is wel veranderd naarmate het groter werd, zoals overal, trouwens. Daarbij vind ik het ook erg jammer dat er tegenwoordig geen mensen meer zijn met een ouderwetse LTS-opleiding. De tegenwoordige werknemers heb- Stadskelder - Club Excellent en CV De Kelderblaffers hou den nieuwjaarsnacht een Tro pical Sylvesterparty in party centrum de Stadskelder. De carnavalsclubs zijn druk be zig met de voorbereidingen, want het is tenslotte maar een keer Oud Nieuw. Het belooft een spectaculair feest te worden, DJ Marnix heeft de regie over de muziek. De avond zal verder gevuld worden met een special act van een mys tery guest. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij partycentrum De Stadskelder voor 7,50 euro. aan de deur op de avond zelf 10 euro. Nieuwjaarsnacht zal de lo catie geopend zijn vanaf 1.00 Tevens zal partycentrum De Stadskelder Eerste Kerstdag een Mega X-mas Party houden. Hiervoor zijn geen kaarten te koop in de voorverkoop, entree is 5 euro op de avond zelf. Willemstad - Tijdens een tweedaags internationaal korenfestival, vorige week gehouden op Curacao, mocht het koor Amazing op beide dagen een gastoptre den verzorgen voor een en thousiast, duizendkoppig publiek. De jury kwalificeerde het a capella optreden als origineel. Dit mede omdat het koor het optreden afsloot met een spe ciaal ingestudeerd nummer Stima, dat in het Papiamento werd gezongen. In de lokale pers en op tv werd veel aandacht besteed aan het optreden van het Holtens koor. Amazing werd tevens ge vraagd om op te treden in het bekende theater Luna Blou in Willemstad. De leden van Amazing zijn nu druk bezig met de voorberei dingen voor het lustrumcon cert ter ere van het tienjarig bestaan van het koor. Dit wordt gegeven op zater dag 11 december om 20.00 uur in scholengemeenschap de Waerdenborch. ben wel veel theorie gehad in hun opleiding, maar te weinig prak tijk. En om echt goed personeel op die werkplekken te krijgen, moet je van beide kanten even veel weten.' Holten - Op Smidsbelt wordt donderdag 9 december een sfeervolle kerstmarkt gehou den. Op de markt, die om 13.30 uur begint, staan veertig kramen waar bijzondere ker startikelen worden verkocht. De kerstman deelt de hele mid dag en avond iets lekkers uit en kan men gratis een ritje maken in een arrenslee. Voor kinderen is er de gelegenheid iets leuks te maken bij de diverse kinderw orkshops. 's Middags treedt een kinderlinedancegroep op en van 19.00 tot 21.00 uur de volwas- senlinedancegroep en de volks dansgroep uit Holten. Tussen 19.00 en 21.00 uur zijn er ook Sint-bernardshonden aanwezig. (Door Jenny Bouwhuis-ter Maat) Rijssen-Holten - Bort Koele wijn is nu ruim een halfjaar burgemeester van Rijssen- Holten. Inmiddels verhuisden hij en zijn vrouw Anneke Koe- lewijn-van Twillert naar de wijk Veeneslagen in de kern Rijssen. Koelewijn is volop be zig met het kennismaken met diverse Rijssenaren. Holtena ren, plaatselijke belangen groepen en verenigingen. Hij maakte het kampioenschap van Excelsior mee, kondigde voor een aantal avonden een sa menscholingsverbod af in de Braakmanslanden, stond op de markt en maakte zich in rap tem po de gegevens en achtergron den van diverse zaken in Rijs sen-Holten eigen. In dit interview spreekt hij onder andere over het 'puberen' van de gemeenteraad en de avondklok, in te stellen als het absoluut no dig is. Hij is er voor om in jon gerencentra alcohol te schenken om zo nuttigen van alcoholische drankjes op straat tegen te gaan. Hij werkt veel en jogt te weinig. Dat laatste moet nog veranderen, vindt hij. Af en toe reist hij nog naar Liesveld, op 6 december bijvoorbeeld als zijn opvolger, een 33-jarig raadslid uit Zeist, geïnstalleerd wordt. En als str aks in Liesveld de nieuwe sport hal geopend wordt. Zijn agenda zit behoorlijk vol en de neiging om achteruit te blikken heeft hij niet: 'Mijn focus is altijd vooruit. Je bent altijd met dingen bezig die een vervolg moeten krijgen', verklaart hij. Verlangt hij niet terug naar de rust en regelmaat in Liesveld? 'Rust en regelmaat passen niet zo erg goed bij mij. Ik heb met ontzettend veel plezier in Lies veld gewerkt, maar er is nog geen seconde geweest waarop ik heb gedacht dat ik terug zou wil len. Wat ik in Liesveld als posi tief heb ervaren, gaat hier in het kwadraat verder. Ik merk hier dat ik allerhartelijkst word ont vangen. of het nu gaat om buren of om verenigingen of bedrijven waar ik op bezoek kom, maar ook wat betreft de raadsleden. Er wordt hier heel snel een sfeer gecreëerd waarin je je welkom voelt en waarin het ook over de inhoud mag gaan. Fantastisch om daarmee bezig te zijn. Er ge beurt zo veel hier, dat ik zonder veel moeite een week in twee le vens zou kunnen stoppen.' Koe lewijn moet voortdurend kiezen wat hij wel of wat hij niet doet. 'Dat heeft z'n aantrekkelijke kanten: je bent continu op een hele intensieve manier bezig met heel veel mensen. Maar het brengt ook met zich mee dat je nog wel eens nëe moet zeggen. Dat geeft toch iets weer van hoe dynamisch het hier is.' Hij wist in een vroeg stadium dat in Rijssen-Holten een vaca ture zou komen en kwam een keer kijken. 'Wat ik zo mooi en ook anders vond dan in mijn vo rige gemeente is de schaal en het winkelcentrum. Dat je hier een kern hebt die leeft en klopt, elke dag opnieuw. Het was ook mooi weer toen we kwamen kijken, dat helpt ook mee. Je voelt iets zinderends hier: aan de ene kant het enorme winkelareaal, je rijdt over het bedrijfsterrein heen, dat straalt iets uit. Je ziet grote ker ken, die op zondag behoorlijk gevuld zijn, dat leeft ook. En je hebt hier prachtige natuur in de directe nabijheid. Dat maakt dat Rijssen-Holten een heel bijzon dere gemeenschap is. Dit is heel globaal benaderd, maar dit beeld heb ik ook sindsdien telkens weer terug gekregen. Opvallend is dat alles beweegt. Je hoeft maar naar buiten te kijken op het Schild: winkeliers bewegen, toe risten bewegen, de jeugd be weegt, marktbezoekers bewe gen.' Koelewijn zelf stond drie keer op maandagochtend een tijdje op de markt. En wilde op een soepele, informele manier met de mensen praten, in eerste in stantie over koetjes en kalfjes, een beetje kennismaken. Maar de burgers bleken daar andere gedachten over te hebben en kwamen op de proppen met in houdelijke thema's waaronder slechte wegdekken, bomen die overlast gaven, maar ook per soonlijke problemen. Hij heeft er zelf zeer van genoten, behalve dat hij het jammer vond dat mensen op hem moesten wach ten. Want het w as druk. In totaal voerde hij 110 marktgesprekken en maakte bij 80 bezoekers aan tekeningen van inhoudelijke za ken. Zaken die burgers heel goed bij de wethouders hadden neer kunnen leggen. 'Ik neem het mezelf kwalijk, dat op de een of andere manier mensen het kennelijk toch als een drempel ervaren om naar de wethouder of naar de burgemeester toe te gaan. De suggestie werd ook ge daan op de markt: "Burgemees ter, mooi dat we jou hier zien, maar misschien kunnen ook de wethouders eens een keer op de markt komen staan". Er is dus toch een zekere behoefte aan een laagdrempelig spreekuur. Daar moeten we binnen het college toch maar eens over praten.' Hij Dijkerhoek - De Kerstmarkt Dijkerhoek is op zoek naar standhouders voor de kerst markt. Deze wordt vrijdagavond 17 de cember gehouden onder de mo len. Voor verdere informatie kan men contact opnemen met A. Koopman, telefoon 0548- 364488. Bort Koelewijn: 'Ik neem het mezelf kwalijk, dat op de een of andere manier mensen het kenne lijk toch als een drempel ervaren om naar de wethouder of naar de burgemeester toe te gaan.' (Fo to: Harry Broeze) vindt het jammer dat hij nog niet alle toezeggingen een vervolg kon geven. 'Ik zou ergens langs om iets op te halen, dat is nog niet gelukt. Een ander heeft ge vraagd eens langs te komen om vanuit dat huis te kijken hoe een bepaald iets er uitziet en daar ben ik nog niet geweest. Dat zijn dingen die ik nog moet doen.' Naast de behoefte aan een laag drempelig spreekuur merkte Koelewijn nog iets op. Hij bracht de vragen en opmerkin gen naar de verschillende afde lingen van het gemeentehuis. 'Ik heb gezien dat er onderdelen in de organisatie zijn die daar heel gewetensvol mee omgaan: de ambtenaren zijn zelf ter plekke geweest en proberen ter plekke tot een oplossing te komen, die niet alleen de regeltjes hanteren maar ook bekijken hoe men de burgers tegemoet kan komen. En er zijn er ook delen in de or ganisatie die zijn niet gewend op deze manier te werken. Dus daarover moet ik het gesprek aan met de gemeentesecretaris.' Koelewijn vindt dat er in Rijssen kwaliteit in de gemeenteraad zit. 'Ik spreek met heel veel collega's en er wordt heel veel gesproken over de relaties tussen gemeen teraad en college van B en W, en wat mij hier in Rijssen-Holten opvalt is de kwaliteit van onze raadsleden. Dat hoor ik elders volstrekt anders. Ze weten hier nog heel goed waar ze het over hebben. En ik bewonder hun in zet, het heeft niveau.' Hij viel bij zijn komst naar Rijs sen-Holten met de neus in de bo ter, vindt hij zelf. 'Ik maakte het kampioenschap van Excelsior mee en dat was echt een feest. Wat ikzelf fantastisch vond om mee te maken was het zwemfes- tijn bij de Schipbeek, tijdens de Triathlon Holten. We liepen mee met de zwemmers: zo life, zo dichtbij, fantastisch. En de Ron de van Overijssel: ik zat bij cou reur Jan Bakker in de auto. Ik hield mijn hart vast, ha, ha! Ge lukkig was de weg overal afge zet. En wie is het gegund om met een 101-jarige een borrel te drinken en gebak te eten met een echtpaar dat 75 jaar getrouwd is? Ik vind het heerlijk, ik snoep graag, en je.krijgt de persoonlij ke verhalen. En ik vond het ook een eer dat raadslid Ep van Schooten pas afscheid wilde ne men nadat ik hier gekomen was.' Een punt van zorg vindt hij be paalde vormen van onverschil ligheid en verharding die ook aan de plaatselijke gemeenschap niet voorbij gaan. 'Onlangs hoorde ik van agenten een ver haal over een paar jongeren die vreselijk met elkaar vochten en elkaar op geen enkele manier ontzagen. Anderen stonden ernaast een sjekkie te draaien. Zonder ook maar enkele verantwoordelijk heid te nemen voor wat de ander doet en een ander bezig is een ander aan te doen. Het gewoon de normaalste zaak van de we reld vinden dat er heftig gevoch ten wordt. Hier schieten we dus door, dat kan dus niet. Ik ver wacht dat dit een incident is ge weest. maar we moeten zeer alert zijn dat dit geen schering en inslag wordt.' Het jaar 2005 ziet hij vol ver trouwen tegemoet. 'Het jaar 2005 telt een aantal hoogtepun ten: de zestigjarige bevrijding, de 4 mei herdenking in Holten, die natuurlijk een heel bijzonde re plek krijgt. Plaatselijk willen we een meeting organiseren voor alle gedecoreerden, een soort plaatselijke ridderschap. Voor de rest hoop ik op sportie ve hoogtepunten: Excelsior draait opnieuw goed en dat geldt onder andere ook voor de vol leybalvereniging. We hebben als gemeentebestuur heel veel zaken op de rit staan. Ik verwacht dat we in 2005 tot besluitvorming komen rond de infrastructuur van Holten, dat er gezaghebbende uitspraken wor den gedaan over de toekomst van bedrijfsterreinen in de ge meente. dat we reële inspannin gen kunnen leveren ten aanzien van het jeugd- en jongerenwerk. 2005 Is een jaar waarin we veel dingen die in gang zijn gezet met elan weer een stap verder brengen. In die zin ik heb ge woon zin in het jaar 2005!' Holten - De bibliotheek ver koopt vanaf donderdag 9 de cember 13.00 uur boeken die overbodig zijn geworden. De laatste tijd is de bibliotheek flink aan het opruimen geweest. Boeken die niet meer uitgeleend werden of verouderd zijn. zijn uit de collectie gehaald. Het re sultaat is dat op de planken nu aantrekkelijke en actuele boeken staan. De afgeschreven boeken kan men vanaf donderdag 9 decem ber kopen voor 0,50 euro per stuk, zowel in Rijssen als in Hol ten. Holten - ANBO Holten houdt donderdag 16 december om 14.30 uur in de Boschkamp een kerstbijeenkomst. Het Goors Harmonica Duo gaat daarbij optreden. Wippert - De leden van buurt vereniging Beuseberg brengen vrijdag 10 en zaterdag 11 de cember om 20.00 uur een to neelstuk op de planken van De Wippert. Het gaat om een vrolijk spel in drie bedrijven met de titel Zeg, kan ik je man even lenen? Ieder een is welkom. De entree be draagt voor niet-leden 2 euro F.n voor leden van de buurtvereni ging is de toegang gratis. Rijssen-Holten- Burgemeester B. Koelewijn wil overleg voe ren met pastors en predikan ten in Rijssen-Holten. Hij no digt de geestelijken uit onge acht de identiteit. 'Een aantal predikanten heeft ook zelf om een overleg ge vraagd', geeft hij aan. Koelewijn wil weten wat de plaatselijke kerkelijke leiders bezig houdt. 'Dat kan van alles zijn, van mini mabeleid of de rol van kerken bij rampen en rampbestrijding. Ik hoef niet de agenda te bepalen van dat overleg. Dc dominees cn pastors kunnen de thema's bepalen waarover we spreken.' In z'n vorige gemeente was er het Liesveld-convent, een tweejaarlijks overleg met voor gangers. Voor Rijssen-Holten wil Koelewijn nu ook zo'n over leg starten. 'Het is natuurlijk geen besluitvormende bijeen komst, wel een uitwisseling van mogelijkheden en ideeën en zorgpunten. Dit zijn mensen die in de huiska mers komen en niet alleen signa len uitzenden, maar ook signa len ontvangen, daar ga ik ten minste van uit. Ik zou van hen wel willen weten of ze zo'n overleg nuttig v inden', aldus de burgemeester. Holten - Wie een nieuwstip heeft voor de redactie kan de ze (anoniem) doorgeven aan de redactie van het Holtens Nieuwsblad. Dit kan op de website www.holtensnieuws- blad.nl Daarnaast is het er mogelijk om een advertentie op te geven of een abonnement af te sluiten op het Holtens Nieuwsblad. Bathmen - Carnavalsvereni ging De Battumse Pompers houdt zondag 12 december om 17.00 uur haar decemberver- werping in De Brink in Bath men. Onder leiding van opperspreek- stalmeester Bennie Nijkamp kunnen aanwezigen via het Rad van Avontuur mooie vleesprij- zen en alcoholische dranken Tijdens de verwerping wordt ook de nieuwe Prins Carnaval bekendgemaakt.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9