Ch BONUS LEEGVERKOOP MOTORKLEMNG HELMEN HANDSCHOENEN JASSEN BROEKEN ALLES LAARZEN moet laak"n WEG Motor Service ente Winter Opruiming KJ? Eerste prijzen Decemberactie Prijstoppers van Gall Gall 0.39 Albert Heijn Koelewijn: ambtsgebed mag blijven bestaan Garden Toys Garden Toys 2.99 Kortingen van 10 tot 50 Tools TOOlS Knusse kerstmarkt met midwinterhoornblazers 3.99 AH blijft u verrassen!!! 12.59 Let op!!! Nu volop Cadeau artikelen Rechtstreeks Het grote voordeel van Albert Heijn. Om plaats te maken voor het nieuwe seizoen Nu al op ons hele assortiment kortingen tot wel 50 Gazonmaaiers Zitmaaiers Motor kettingzagen Bosmaaiers Bladblazers Heggenscharen Mammoet Skelters trampolines Schommels Glijbanen Speeltorens Jungle Gym Speeltoestellen ZO VOORDELIG WAS HET NOG NOOIT! DJ Koelewijn setpnjs Vetprijs Blijvend in prijs verlaagd: London tavern gin Henkes vieux Glen Morangie single highland malt whisky Donderdag 2 december 2004 Vanaf slechts U betaald geen opstartkosten! Enter Dorpsstraat 124 Holten Dorpsstraat 10 HO 5 Kom je thuis, vraag je moeder de vrouw, mag ik een broodje SHOARMA? Tuurlijk zegt ze, ben ff bij HERMAN, de slager van AH geweest want die heeft deze week SHOARMA en GYROS vlees in de aanbieding. Dus dat wordt deze week weer smullen. En hoefde niet eens te zoeken alles lag bij elkaar, heerlijke broodjes lekkere sausjes, wauw wat kan het toch leuk winkelen zijn bij mijn AH. Deze week in de bonus SHOARMA of GYROS een heel kilo Voor 5*4:9 En de smakelijke groeten van HERMAN «anD<e<Jingeo it|n geiotg in weeft *1 - ri novemoer i/m i oecemocr Rijssen-Holten - De ge- gemeenteraadsverga- algemene vergadering, maken met de schei- kent nog het ambtge- wordt. Ook door bur- de scheiding van kerk bed, dat door de bur- gemeester B. Koele- en staat? Wat Koele- Hij vindt het juist iets gemeester bij aanvang wijn. Past zo'n ambts- wijn betreft heeft het moois: de volksverte en aan het eind van de gebed nog wel in een ambtsgebed weinig te genwoordiging brengt 'Wteer rts?«w üMteetea W jtnr Persil wasmiddelen Bijv.: gel of vloeibaar 3 flacons naar keuze, voor: CU «0®i Jsf Kryptonstraat 23 - Rijssen - Tel. 0548-540160 (industrieterrein Plaagslagen, route 42) www.motorservicetwente.nl J TRAMPOLINES Rijssensestraat 164, Wierden Rijssen tel. 0548-541995 fax. 0548-541996 op deze manier tot uit drukking dat ze wel haar verantwoordelijkheid neemt in de lokale ge meenschap, maar dat ze zich aan de andere kant ook bewust is van een zekere bescheidenheid: 'Het is niet alles in onze hand om de besluiten goed tot uitvoering te brengen. Je hebt toch een zeker besef dat de genomen beslissingen gezegend zouden moe ten worden.' 'Als we het hebben over de scheiding van kerk en staat wordt dat vooral ingegeven door. de ge dachte dat de staat de gewetens niet mag bin den. De staat bepaalt niet of en hoe mensen geloven. De staat moet alleen maar stimuleren dat er ruimte en vrijheid is om wel of niet te geloven', aldus Koelewijn. Hij ziet het ambtsgebed als een stimulans om ver antwoordelijkheid te ne men. 'Je moet zelf je ui terste best doen, maar aan de andere kant is er ook het signaal van be scheidenheid: wij zijn van de zegen afhankelijk om dit alles vruchtbaar tot uitvoering te bren gen.' Hij vindt het een sig naal. 'Het signaal dat we hier als publiekorgaan tot uitdrukking brengen, dat we zeggen "zo kij ken we er tegenaan". Wij dwingen mensen niet om te bidden; ik zie het meer als een publie ke erkenning, die door mijn gevoel breed ge dragen wordt.' 'Het kan natuurlijk zijn dat individuele raadsle den dat niet geloven. Zelf zou ik het jammer vinden dat het ambtsge bed een onderwerp zou worden van politieke twist; dat je de ene vier jaar wel een ambtsgebed zou hebben en de andere vier jaar niet, al naar ge lang de uitslag van de gemeenteraadsverkie zingen. In zo'n geval hoeft het voor mij niet Het ambtsgebed moet voor Koelewijn geen vlag op de schuit zijn. 'Het moet een bredere, gedeelde diepere bete kenis hebben. Op het moment waarop het een twistappel wordt van de politiek, zou ik zeggen, schaf het dan af. Want dat is het ambtsge bed niet waardig Diessenplas - Woon zorgcentrum Diessen- plas houdt donderdag 8 december een sfeervolle kerstmarkt. De markt is vooral bedoeld voor bewoners van het huis en voor mensen die in de directe omgeving wonen. Andere belang stellenden zijn natuur lijk ook van harte wel kom. Rond Diessenplas zijn er van 14.30 tot 20.00 uur vele activiteiten. Men kan genieten van ver schillende muzikale op tredens, zoals het Holtens Mannenkoor en de Vi- vente Spelers. In de tuin zijn twee midwinter hoornblazers te horen om iedereen een echt win- tersgevoel te geven. Een kerstmarkt is natuur lijk niet compleet zonder kerstmannen. Deze ver welkomen de bezoekers dan ook bij de ingang van de markt. Op het terras is een levende kerststal te bewonderen. Als klap op de vuurpijl staat er om 19.00 uur nog een verrassing te wach ten, in samenwerking met de Stichting Vrien den van Diessenplas. Naast muzikaal vermaak, kan men ook zelf aan de slag. Er is een workshop voor het maken van kerststukjes. Op de markt zelf worden verschillen de kerstartikelen ver kocht. Holten - De December actie van de Holtense Handelsvereniging (HHV) is begonnen. De eerste trekking is on dertussen gedaan. De werking is dit jaar erg simpel. Wie bood schappen doet bij deel nemende winkeliers, krijgt daarvoor - zoals altijd - een kassabon. Om mee te doen aan de Deeemberaetie, is het alleen nodig op de ach terkant naam en adres te noteren. Daarna moet de bon worden gedepo neerd in de rode actie bus van de HHV. Deze staat gereed in enkele winkels. Welke prijs te winnen valt, hangt af van welk bedrag erop de kassabon staat. Met een klein be drag valt een kleine prijs te winnen (minimaal 5 euro); met een groot be drag, een grotere prijs (maximaal 50 euro). Er is geen minimum kas sabonbedrag vastge steld, dus ook een bon met daarop bijvoorbeeld 10 eurocent kan mee doen. Prijzen zijn af te halen bij Blokker van de Maat aan Smidsbelt. De winnaars van deze week: Aaftink, R.. Tuinstraat 18, Holten Aaftink-Maats, J.. Dics- senplasstraat 27, Holten; Aaltink. M.. Broens- weg2a, Holten: Aan stoot. Diessenplasstraat 16. Holten: Agterkamp, R.. Burg vd Borgstraat 24. Holten: Ankersmit. Korhoenderweg 3, Hol ten; Baerends. J. Kor hoenderweg 10, Holten; Beldman. Noordenbere- straat 9, Holten; Beld man, Verzetstraat 5, Holten; Benschop, Pas toriestraat 39, Holten; Bolink. G-, Postweg 124, Holten; Boode. B.. Espelodijk 11, Holten: Brinkers. Churchil- lstraat 139. Holten; Bronkhorst. W., 't Lan- deweerd 9, Holten; Cos- ter, Kwintenweg 3. Hol ten; Dam-Wiegers, Nas- sanstraat 28, Rijssen; de Rooi, M., Erve Broek huis 11, Holten; den Bouwmeester, R.. Chur- chillstraat 12, Holten: Deterd, Y., Beuseber- gerweg 11, Holten: Dol- dersen. A.. Helhuizer- weg 5, Holten: Dreye- rink, M.. Churchillstraat 64, Holten; Fransen, Stationstraat 2-202, Holten; Giesen-Peters, J.M., Schuttersweg 5, Holten; Grootewal, Lookermolen 12, Hol ten; Groteboer, E., Erve Joost 13, Holten: Haar, W.. Gottelaan 16, Mar- Rijssen-Holten - Burge meester Bort Koelewijn treedt binnenkort op als dj bij Radio 350. Dat zou al eerder gebeu ren, maar Koelewijn moest dat toen afzeggen omdat hij niet kon. 'Maar het komt nog. Het lijkt mc leuk, gewoon als hob by en zonder enige pre tentie. Wat ik ga draaien? "Als de dag van toen" in elk geval, dat vind ik een heel mooi lied. Ik heb er meer op mijn lijstje staan: het zijn herkenbare liedjes waar ik zelf een verhaal bij heb. Geen grote verhalen, maar kleine verhaaltjes.' kelo; Jol. W.. Beuseber- gerweg 23, Holten; Kampman. J.F.. Laren- seweg 47. Holten; Kis sing, J.. Waardenborg- straat 36. Holten; Koop man. H.J. Wansinkstraat 9, Holten; Landeweerd, H., Larenseweg 10, Hol ten; Ligtenberg, D.J.. Pannenbakkerstraat 6, Holten; Lodeweges, J.. Gaardenstraat 3. Holten: Lueke, G., Pothaarsweg 2, Bathmen; Markvoort, Vicarie 3, Holten; Markvoort. Oude Sta tionsweg 8, Holten; Mol, C.J.. Houtweg 23, Holten; Oostervelt. W., 't Hoge Veld 5. Holten; Overkamp. W.. Van Holtenserf 6, Holten: Post, Patrijzenweg 2, Holten: Reterink, A.C Bessinkpasstraat 2b, Holten; Reurink, Leem- kuilsweg, 3, Bathmen; Rietberg, H.W.. Bor- keldsweg 15. Holten; Rustebiel, R., Kerkstraat 8. Holten; Schuppert, M., Haartstraat 4, Hol ten; Sluiter, Gaarden straat 38, Holten; Stege- man, J., Tuinstraat 6, Holten; Stegemande, Oplegger 10. Rijssen; Stegink, P.Oudendijk 9a, Bathmen; Ter Beest, Keizersweg 9, Holten: ter Weele, N., Deventer- weg 80, Holten; Tro- mop. M.. Reilinksweg 53, Holten; van Coever- den. J.M.. Erve Broek huis 5, Holten; van Le- mel, G.. Borkelds- weglO, Holten; van Zon, H.H.M., Churchil- lstraat 76, Holten: Vros. A.. Schoutenstraat 40. Holten; Vrugteveen. D.. Churchillstraat 70, Hol ten: Weijers. Broekweg 7, Holten: Weigraven. U., Verzetstraat 26, Hol ten. Kleuterjeans 92/122 Kinderjeans 128/164 Ku 2 stuKf Ï2 stuks Setvoordeel Deze actie is geldig van maandag 29 november t/m zaterdag 4 aecenu Jongens ondergoedset §"nu Heren ondergoedset 100% katoen Setvoordeel BH 75B/95D 6S<Ï nu nu bijna 100 filialen voor winkeladressen en info bezoek ons op internet: www.terstal.nl 70 cl van 11.29 voor 9.99 ÏOOO cl van 13.59 voor 70 cl van 36.49 voor 29.99 Voor een leuk idee; vraag het Ruud en hij helpt u graag. Denkt u aan de komende feestdagen. Ruud kan u met raad en daad deskundig terzijde staan.

Holtens Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5